Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Податок на нерухомість 2015

Nobel

Рекомендовані повідомлення

У меня нет "часткова" и "сумiсна".

Есть табличка, в которой колонка называется "Частка"

И две строки - одна на меня, в колонке 1\2, одна на жену, в колонке 1\2

Я думаю скорше за все буде так

у вас будинок 240 м, пополам по власності з дружиною по 120

в результаті 120 пільгові а решта 120 будете платити за 60 кожен з вас.

 

І взагалі треба чекати офіційного оголошення того кодексу, мать його за ногу. І ще крім того чекати що придумає місцева влада і ОФІЦІЙНО скаже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви, очевидно, дивитеся сайт Ради. То не є підписаний варіант. Кінцевий варіант - у Голосі України, що я раніше цитував - www.golos.com.ua/Article.aspx?id=370432

 

Дякую!!! Таки залишили 60/120

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю скорше за все буде так

у вас будинок 240 м, пополам по власності з дружиною по 120

в результаті 120 пільгові а решта 120 будете платити за 60 кожен з вас.

Вот я тоже думаю, что наделают еще кучу инструктивных писем и трактовать будут где то так, как Вы описали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот я тоже думаю, что наделают еще кучу инструктивных писем и трактовать будут где то так, как Вы описали...

 

Це просто получається лазєйка в законі, дупутати таке не пропустять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це просто получається лазєйка в законі, дупутати таке не пропустять.

 

Та хто їх питати буде? Бюджет продавили і тут найдуть управу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та хто їх питати буде? Бюджет продавили і тут найдуть управу.

Маю на увазі що депутати не дадуть простим смертним понаділювати хату на частини по "до 120" між всіма родичами і "не платити".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю скорше за все буде так

у вас будинок 240 м, пополам по власності з дружиною по 120

в результаті 120 пільгові а решта 120 будете платити за 60 кожен з вас.

 

І взагалі треба чекати офіційного оголошення того кодексу, мать його за ногу. І ще крім того чекати що придумає місцева влада і ОФІЦІЙНО скаже.

 

Стосовно "придумає місцева влада і ОФІЦІЙНО скаже". Погоджуюсь із тим, що так буде, але категорично заперечую, що це буде законно і правильно. Місцева влада має право діяти тільки так, як написано в законі, а закон має відповідати Конституції. Та я можу сам навести безліч прикладів, коли влада на всіх рівнях діє всупереч законам і без оглядки на Конституцію.

 

А якщо Ваш будинок розділений на частки, то кожен має пільгу на свою частку. Це справедливо у випадку, коли база оподаткування - частка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо Ваш будинок розділений на частки, то кожен має пільгу на свою частку. Це справедливо у випадку, коли база оподаткування - частка.

Похоже на истину.

В техпаспорте на дом черным по белому написано, что мой "Розмiр частки власностi" - 1\2 частка. У жены - тоже самое.

И не думаю, что в законе недосмотр. Они бы просто забили пункты б) и в).

По крайней мере НАДЕЮСЬ на это...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це справедливо у випадку, коли база оподаткування - частка.

Це твердження підходить для "Податкового кодексу 2015" ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все равно ничего не понятно!!!

Зачем пункт а), если все описывают б) и В)?

Льгота дается НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКУ или распространяется только на ПРЕДМЕТ налогообложения?

 

При власності в рівних долях:

"Площа об'єкта" - "пільга" = "площа для оподаткування" х "тариф" / кількість власників = доля кожного для сплати.

 

При власності в різних долях вводяться відповідні коефіцієнти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опубликовали, теперь нужно вычитывать что там напринимали.

Були би добре відразу зсилку, тут вже колекція різних назбиралася, таке враження що яценюків наклонувалося штук 5.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При власності в рівних долях:

"Площа об'єкта" - "пільга" = "площа для оподаткування" х "тариф" / кількість власників = доля кожного для сплати.

 

При власності в різних долях вводяться відповідні коефіцієнти.

Это где?

Про "рівнi долi" в моих документах, например, ничего не написано...

 

Добавлено через 1 минуту

Були би добре відразу зсилку, тут вже колекція різних назбиралася, таке враження що яценюків наклонувалося штук 5.

Ну сколько можно...

5 раз уже все постили...

Вот ТО ЧТО ПРИНЯТО....

www.golos.com.ua/Article.aspx?id=370432

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При власності в рівних долях:

"Площа об'єкта" - "пільга" = "площа для оподаткування" х "тариф" / кількість власників = доля кожного для сплати.

 

При власності в різних долях вводяться відповідні коефіцієнти.

 

Така формула не відповідає принципу визначення бази оподаткування: "База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку...".

 

Наприклад, квартира 72 кв.м у частковій власності 4 осіб (частка кожного =18 кв.м), садовий будинок 40 кв.м у частковій власності 2-х із цих осіб (по 20 кв.м), гараж 25 кв.м у власності одного із членів сім'ї. Найбільша база оподаткування одного члена сім'ї буде 18(кв)+20 (буд.)+25(гар).=63 кв.м База оподаткування зменшується по п."в" на 180 кв.м. Тобто, платити нічого не треба.

 

Вам подсказать ближайшую дорогу к киоску союз печать?

 

Холодно на вулиці і слизько. Краще і швидше прочитати Голос України за посиланням: www.golos.com.ua/Article.aspx?id=370432

 

Трохи повільно завантажується, там дуже важкі файли.

Змінено користувачем consultant
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Були би добре відразу зсилку, тут вже колекція різних назбиралася, таке враження що яценюків наклонувалося штук 5.
Вам подсказать ближайшую дорогу к киоску союз печать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значит что коль квартира 76 метров, отбрасываем 60, и платим за 16 метров? Правильно я понимаю.

 

Интересно, а кто то будет платить эти налоги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значит что коль квартира 76 метров, отбрасываем 60, и платим за 16 метров? Правильно я понимаю.

 

Интересно, а кто то будет платить эти налоги?

так.

а що поганого в платінні податків? переломний момент в менталітеті.

p.s. думаю пенсіонери будуть мати пільгу у зв'язку з малим доходом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арсеній таки говорив правду!

 

www.golos.com.ua/Article.aspx?id=370432

 

266.4. Пільги із сплати податку

266.4.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

Сільські, селищні, міські ради можуть збільшувати граничну межу житлової нерухомості, на яку зменшується база оподаткування, встановлена цим підпунктом.

Например

Есть в собственности

квартира а (киев)- 32м

квартира б (Львов) - 50м

Дача в (Киевская область) 100м

Значит платить надо за 2м?

По пункту в.

Вопрос куда платить? В какой местный совет?

КИев? Киевская о-ть? Львов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Например

Есть в собственности

квартира а (киев)- 32м

квартира б (Львов) - 50м

Дача в (Киевская область) 100м

Значит платить надо за 2м?

По пункту в.

Вопрос куда платить? В какой местный совет?

КИев? Киевская о-ть? Львов?

по площі вірно.

2 метра нехай 50 грн

за А в київ 5 грн

за Б у ЛЬвів 10 грн

за В десь 35 грн у Київській області в локальну податкову.

суми більш менш приблизні ( ПИТОМА ВАГА)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по площі вірно.

2 метра нехай 50 грн

за А в київ 5 грн

за Б у ЛЬвів 10 грн

за В десь 35 грн у Київській області в локальну податкову.

суми більш менш приблизні ( ПИТОМА ВАГА)

Как считать удельный вес если ставки разные ... Местные власти их устанавливать будут...

Например Киев 24грн\м

Львов 12грн\м

Кивская о-ть Белоцерковский район - 6грн\м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как считать удельный вес если ставки разные ... Местные власти их устанавливать будут...

Например Киев 24грн\м

Львов 12грн\м

Кивская о-ть Белоцерковский район - 6грн\м

32+50+100=182

x%+y%+z%=100%

 

x=32/182*100%=17.58%

y=50/182*100%=27.47%

z=100/182*100%=54.95%

x грн у київ= 2м*17.58%* 24 грн=0.3516*24=8.4384 грн

y грн у Львів = 2м* 27.58%*12 грн = 0.5516*12 = 6.6192 грн

z грн у київ область= 2м* 54.95%*6 грн = 1.099 *6 грн = 6.594 грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32+50+100=182

x%+y%+z%=100%

 

x=32/182*100%=17.58%

y=50/182*100%=27.47%

z=100/182*100%=54.95%

x грн у київ= 2м*17.58%* 24 грн=0.3516*24=8.4384 грн

y грн у Львів = 2м* 27.58%*12 грн = 0.5516*12 = 6.6192 грн

z грн у київ область= 2м* 54.95%*6 грн = 1.099 *6 грн = 6.594 грн

Налоговый агент ГФСУ (налоговая)?

Т.е. мне по адресу регистрации должно прийти уведомление с такими цифрами??? (значит ФГСУ должна собрать инфу по всем месным решениям по ставке, потом по имуществу... и прислать) или я должен проехать 3 районных налоговых... в них показать все что у меня есть ... + принести ставки из других районных ... представляю этот кипиш

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

\

\\ или я должен проехать 3 районных налоговых... в них показать все что у меня есть ... + принести ставки из других районных ... представляю этот кипиш

Сама сдаваться не буду!:\"\":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Налоговый агент ГФСУ (налоговая)?

Т.е. мне по адресу регистрации должно прийти уведомление с такими цифрами??? (значит ФГСУ должна собрать инфу по всем месным решениям по ставке, потом по имуществу... и прислать) или я должен проехать 3 районных налоговых... в них показать все что у меня есть ... + принести ставки из других районных ... представляю этот кипиш

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

266.7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 цієї статті, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.

266.7.3. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

 

Добавлено через 1 минуту

Налоговый агент ГФСУ (налоговая)?

Ні. я там не працюю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

266.7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 цієї статті, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.

266.7.3. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

 

Добавлено через 1 минуту

 

Ні. я там не працюю

Круть... а информацию про наявні обьекти налоговая берет из реестра или откуда????

Куда платить и по каким ставкам если обьект за межами населеного пункту???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...