Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Имел дело не однократно с таким. Хорошо на дисбалансные сети. Безсмысленно на стабильно заниженные или завышенные

Если сильно завышенные и заниженные можна цапфой подрегулировать. По крайней мере не видел, чтобы на вольт сорок инвертор поднимал. Максимум тридцать. Плюс всегда договариваемся с РЭС, чтобы СИП воздушку минимум 25 от линии до счетчика подключали, иногда 35. И стараемся ставить кабель до инвертора, по переменке правильный(чтобы падение напряжения на максимуме мощности было не больше 5 вольт).

 

По поводу симмитрируещего. Эту зиму инвертор стабильно отключался по низком напряжении(опускалось ниже 180 вольт). При включенном устройстве ниже 190 вольт напряжении не просаживается(без него 1-5 ошибок в день, с ним ни одной при включенном состоянии).

И наоборот на самой высокой фазе опускалось на 5-10 вольт.

Устройство имеет недостатки. Я бы сказал сырое, но это отдельная тема. В будущем сделаю себе сам(знаю схему и приблизительные-расчетные намоточные данные).

 

Добавлено через 26 минут

Я 2 раза в рес писал заявление что на одной фазе доходило до 275в, никакой реакции.

Вы не внимательно читали договор. Есть не обычное заявление(сами узнайте название), и оно описано в договоре(подсказка). Но 99% пользователей о нем даже не знает. Оно по другому называется и оформляется, и с ним можна идти в НКРЕП как с документом.

 

Но если вы пойдете с этим необычным документом, то должны знать и другую сторону медали. А это не только ваши права, но и ваши обязаности(есть в законе описанный этот пункт). И вашу станцую могут отключить.

 

Добавлено через 8 минут

Хороша земля подравнивает перекос еще.

В 90% не выравнивает.

Все зависит от трансформатора и если в нем большое сопротивление для токов нулевой последовательности фаз. Заземляй не заземляй ничего не выйдет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу симмитрируещего. Эту зиму инвертор стабильно отключался по низком напряжении(опускалось ниже 180 вольт). При включенном устройстве ниже 190 вольт напряжении не просаживается(без него 1-5 ошибок в день, с ним ни одной при включенном состоянии).

И наоборот на самой высокой фазе опускалось на 5-10 вольт.

Устройство имеет недостатки. Я бы сказал сырое, но это отдельная тема. В будущем сделаю себе сам(знаю схему и приблизительные-расчетные намоточные данные).

Прочитав про дану приблуду - досить цікава штука, проста, але й не дешева.) Щоправда, спасає тільки від перекосу фаз, видає щось близке до середнього арифметичного. Хоча, з Вашого прикладу, бачимо в деяких випадках і цього достатньо. І я так розумію на зовнішню мережу ніякого негативного впливу, тобто її параметри залишаються незмінними? І цікаво, які втрати при використанні даного пристрою?

 

Но если вы пойдете с этим необычным документом, то должны знать и другую сторону медали. А это не только ваши права, но и ваши обязаности(есть в законе описанный этот пункт). И вашу станцую могут отключить.

Ну так звертатися, як споживач, а не виробник. Тобто при розгляді звернення можна просто вважати, що генеруюча установка відсутня, адже її наявність не звільняє оператора від обов'язку забезпечувати якісні показники електричного струму в мережі. Напевно, проблема має місце і за відсутності генерації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так не йде ж. Стоїть трансформатор, який обдурює інвертор. Щоб баблішко капало, а те що в мережі майже 300 В - то какая разніца.

 

 

Ні. Це по суті звинувачення власника СЕС, який ставить трансформатор, щоб обдурити інвертор.

 

Это вечернее фото соседа, то есть СЭС точно не виновата, и как вдувать в такую сеть?

IMG-6d6a4bfdf399ac76841b101a3707d1a2-V.thumb.jpg.373fb6ca59b4bcd316df1ab464ce365f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вас поправлю. Инвертор напряжение в сеть не дает. Сетевой инвертор это источник тока. Ему напряжение вторично

 

А почему тогда этот инвертор преобразует постоянное напряжение в переменное напряжение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вас поправлю. Инвертор напряжение в сеть не дает. Сетевой инвертор это источник тока. Ему напряжение вторично

 

А почему тогда этот инвертор преобразует постоянное напряжение в переменное напряжение?

Вероятно потому что по другому невозможно синхронизировать инвертор с сетью

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А почему тогда этот инвертор преобразует постоянное напряжение в переменное напряжение?

 

А он преобразует?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tollyn, а можно побольше ясности и поменьше тумана.

Уточните вопрос , отвечу без тумана.

 

Добавлено через 6 минут

І я так розумію на зовнішню мережу ніякого негативного впливу, тобто її параметри залишаються незмінними? І цікаво, які втрати при використанні даного пристрою?

Да она минимизирует влияние. Грубо говоря выравнивает напряжение по фазам. При генерации инвертором меньше задирается напряжение, так как мощность более равномернее распределяется по фазам.

Потери есть. Но это на 90% зависит от качества изготовления, и экономии на материалах. Впрочем как в любом трансформаторе нужно соблюдать баланс цена -качество.

 

Добавлено через 6 минут

Ну так звертатися, як споживач, а не виробник

По другому никак. Но с другой стороны, все таки ЛЭП не должна быть перегружена. При перегрузе на линии, работники РЭС задирают цапфу на высокое напряжение, чтобы компенсировать потери в линии.

 

Добавлено через 3 минуты

Это вечернее фото соседа, то есть СЭС точно не виновата, и как вдувать в такую сеть?

Характерный случай неработающего РПН на подстанции 110/10 или другого напряжения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточните вопрос , отвечу без тумана.

... я об этом:

... Есть не обычное заявление(сами узнайте название), и оно описано в договоре(подсказка). Но 99% пользователей о нем даже не знает. Оно по другому называется и оформляется, и с ним можна идти в НКРЕП как с документом.

Или Вы имеете в виду запрос на получение публичной информации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или Вы имеете в виду запрос на получение публичной информации?

Я подробно написал. Все написано в договоре. Только вот заставить прочитать каждого человека свой договор никак не могу.

Там все подробно описано, и права и обязаности двух сторон. Он есть на бумаге, есть сайте компании которая отвечает за распределение.

Чем проще ответ, тем меньше ему доверяют, странно однако.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я подробно написал. Все написано в договоре. Только вот заставить прочитать каждого человека свой договор никак не могу.

А Вы не могли бы развеять туман, хотя бы в отношении названия договора.

А то как-то получается: "... пойди туда, только я знаю куда".

Или Вы считаете, что на всём белом свете есть только один "Зе Договор", и других договоров не было, нет и "... не надо".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы не могли бы развеять туман, хотя бы в отношении названия договора.

А то как-то получается: "... пойди туда, только я знаю куда".

Или Вы считаете, что на всём белом свете есть только один "Зе Договор", и других договоров не было, нет и "... не надо".

Я помогаю, когда есть вопросы на которые найти ответы сложно. А здесь не знать своих прав как потребителя услуг(потребление электроэнергии). И не уметь до сих пор гуглом пользоватся, это мягко говоря перебор. И да, для вас есть только один "зе договор", если договоров много, то вам разобраться сложновато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я помогаю, когда есть вопросы на которые найти ответы сложно.

Ну тогда извините, Ваше Величество, что своими глупостями побеспокоил Вас.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, хто знає: панелі АмеріСолар 285 Вт куплялися двома партіями, при більш ретельному огляді виявилося, що частина панелей має іншу форму струмопровідних доріжок на селлах (див. фото). Всі електричні характеристики панелей одинакові.

 

На що це впливає і чи можна ставити ці панелі в один стрінг...? Які в кого думки з цього приводу? :flag1:

 

IMG_20200318_165049.thumb.jpg.41ad886f4ee19e24b2dada4c7ce64abf.jpg

 

IMG_20200318_165031.thumb.jpg.31e7710d65e05b2a502ed486a650e6f1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На що це впливає і чи можна ставити ці панелі в один стрінг...? Які в кого думки з цього приводу?

різні виробники кремнію

 

дайте фото наклейок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки щодо того, що всі електричні характеристики панелей одинакові, я мимоволі збрехав- тільки на фото бірок придивився, що напруга і струм на панелях з різними селлами хоч і не набагато, але відрізняються. Я, так зрозумів, що краще їх покомлектувати по стрінгах... :flag1:

IMG_20200318_211916.thumb.jpg.1d1c338f274ccef4559c8f627278cc4d.jpg

 

IMG_20200318_211927.thumb.jpg.a18020dbd09f68383bdd85c54bc662f8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки щодо того, що всі електричні характеристики панелей одинакові, я мимоволі збрехав- тільки на фото бірок придивився, що напруга і струм на панелях з різними селлами хоч і не набагато, але відрізняються. Я, так зрозумів, що краще їх покомлектувати по стрінгах... :flag1:

[]

Вони ще й можуть буди виготовлені на різних заводах. Бо на бірці вказано виробника офіс, а не завод.

Бажано в різні стрінги

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тогда извините, Ваше Величество, что своими глупостями побеспокоил Вас.

www.koe.vsei.ua/resources/documents/190819151354_e8e47fe3efcb4ca5088356e8f26e6983.pdf

Но самое главное суть договора почти не меняется, сейчас розподил, а раньше договор на "користування електричною енергією". И у каждого потребителя он в тумбочке хранится. Но прочитать это слишком просто, лучше усложнить написать заяву в РЭС. А в РЕС не дураки и знают , что заява почти не имеет юридической силы, по сравнением с Актом(старый бланк акт претензии)

publication_247386_imgb76d8b94fd57293d8179055088dd6853_620x0.png

7. Відповідальність сторін

7.1. Сторони несуть відповідальність за:

1) приведення обліку електричної енергії на межі між системами розподілу Сторін до

вимог Кодексу комерційного обліку електричної енергії;

2) виконання функцій ППКО щодо точок обліку, для яких вони є стороною,

відповідальною за точку комерційного обліку;

3) збитки, заподіяні внаслідок не дотримання параметрів якості електричної енергії,

визначених державними стандартами, якщо зазначене виникло з їх вини.

4) недотримання показників змінення напруги.

7.2. Сторони не несуть відповідальність за збитки, заподіяні внаслідок порушень узгоджених

(договірних) обсягів перетоків електричної енергії або не дотримання параметрів якості

електричної енергії, визначених державними стандартами, якщо зазначене виникло не з їх вини.

7.3. У разі виявлення однією із Сторін порушень умов Договору іншою стороною та/або

порушень ПРРЕЕ, Кодексу комерційного обліку, Кодексу систем розподілу, Кодексу системи

передачі, Закону України «Про ринок електричної енергії» та інших нормативно-правових

актів, за які законодавством передбачене застосування санкцій чи які тягнуть за собою збитки,

недоотриману продукцію або вигоду тощо, на місці оформлюється двосторонній акт порушень.

Акт складається у присутності представників обох Сторін у двох примірниках. Сторона, дії або

бездіяльність якої стала причиною складання акта, має право внести до акта свої зауваження.

7.4. Сторона, яка виявила порушення своїх прав, зобов'язана попередити іншу Сторону про

необхідність складення акта. Сторона, яка здійснила таке порушення, не може без поважних

причин відмовитись від складення та підписання відповідного акту.

7.5. У разі відмови Сторони, що здійснила порушення, від підписання акта, в акті робиться

запис про відмову. Якщо акт на місці складення підписали не менше 3 уповноважених

представників Сторони, що складала акт, такий акт вважається дійсним.

 

Новый бланк акта притензии и правила zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0312874-18

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это вечернее фото соседа, то есть СЭС точно не виновата, и как вдувать в такую сеть?

добрый день. Возьмите хороший советский ламповый осциллограф и подкрутите сопротивление линии так, чтобы стрелка осциллографа показала 220В. Так сделал один мой хороший знакомый и ему помогло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый день. Возьмите хороший советский ламповый осциллограф и подкрутите сопротивление линии так, чтобы стрелка осциллографа показала 220В. Так сделал один мой хороший знакомый и ему помогло.

Ламповый советский осциллограф, да ещё и стрелочный :rolleyes:

Даже во сне такого не видел :D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ламповый советский осциллограф, да ещё и стрелочный :rolleyes:

Даже во сне такого не видел :D

 

Та то вы санитайзер не той системы употребляете! Вон человека как проняло :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...