Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Бачу тут розділилися всі на дві групи.

Винуватий постачальник у завищенні напруги РЕМ

Винуватий власник СЕС у завищенні напруги

 

А у мене два питання, хто винуватий, з цього приводу:

 

Мій договір з РЕМ на 30кВт підписаний, потужність підведена.

 

По факту, при генерації 8+ кВт на мому вузлі обліку напруга уже 260 Вольт на фазу. Без генерації напруга 230-235 Вольт.

 

1. Хто тут винуватий, кого бити?

 

Що буде коли я буду споживати 30 кВт?

 

2. Хто тут буде винуватий? Кого тут бити?

 

Ps1. Особливо хотів би почути відповідь на друге питання від тих, хто каже, що у першому питанні винуваті приватні СЕС.

 

Ps2. І прошу мені не втирати чим міряв, повірки, сертифікати, ліцензії і тому подібне.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Мій договір з РЕМ на 30кВт підписаний, потужність підведена.

... а можете сказать, когда и где?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачу тут розділилися всі на дві групи. .

 

Точка зрения зависит от точки сидения. Притом чем меньше у тебя СЭС тем больше ты в них специалист:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... а можете сказать, когда и где?

 

В тому році. В Україні. Номер теж потрібно дати? Чи може одразу завірену нотаріально копію?

 

Добавлено через 2 минуты

Притом чем меньше у тебя СЭС тем больше ты в них специалист:D

 

Яка має бути СЕС, щоб рахуватися спеціалістом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка має бути СЕС, щоб рахуватися спеціалістом?

 

Мегаватт, хотя бы на 100. Но и этого мало. Надо как минимум кандидатскую по ВИЭ (желательно докторскую) и минимум 40 научных работ по регулированию баланса высоковольтных сетей 110 киловольт, распределительных трансформаторных подстанций на уровне облэнерго, ну и далее по мелочам. При этом всё в оригиналах и подползать к вопрошающему медленно, чтоб он оценил свое величие.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По факту, при генерації 8+ кВт на мому вузлі обліку напруга уже 260 Вольт на фазу. Без генерації напруга 230-235 Вольт.

1. Хто тут винуватий, кого бити?

На мою думку, в даному випадку, однозначно, вина лежить на операторі мереж. Оскільки, із описаної ситуації, можемо побачити явні недоліки у прокладеній мережі, а саме, скоріш за все, невідповідність перерізу провідника підведеного до споживача. Ну трохи зекономили, подумаєш)

 

Що буде коли я буду споживати 30 кВт?

2. Хто тут буде винуватий? Кого тут бити?

Тут буде ситуація, кардинально протилажна попередній. За відсутності генерації, споживаючи з мережі 30 кВт, напруга просяде десь до 200 В, хоча ні, якщо судити з наведених Вами даних, це дуже оптимістичний прогноз) А хто винуватий і кого тут бити - див. відповідь до пункту 1.

 

 

Заради цікавості, який переріз підведеного проводу і яка відстань до ТП?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тому році. В Україні. Номер теж потрібно дати? Чи може одразу завірену нотаріально копію?

Извините, если я Вас чем-то обидел.

Просто я хотел Вам задать вопрос, но сначала хотел узнать на сколько это имеет смысл, потому что мне важно было знать где, то есть какой области и когда Вы получали-подписывали договор.

В общем ещё раз прошу прощения и Всего доброго,

С уважением ____________ Юрий.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В селі, де я проживаю змонтовано біля 10 СЕС. Тільки в мене 10 кВт, інші 17, 20, 30 кВт. І тільки моя СЕС підключена СІПом до діючої старої повітряної лінії, а решта більш потужних СЕС підключені СІПом напряму до ТП. В мене рідко буває перекос до 50 вольт. А от на одній з інших СЕС (20 кВт) по якій в мене є інформація від власника і яку я сам можу моніторити, напруга дуже стабільна 235-240в.

Отже, окремий СІП до трансформатора це ,в більшості випадків, гарантія стабільної напруги в мережі.

P.S. Всі окремі підключення до ТП виконувалися підрядниками обленерго на етапі підвищення потужності без додаткової оплати. Це Тернопільська обл.

:flag1:

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, окремий СІП до трансформатора це ,в більшості випадків, гарантія стабільної напруги в мережі.

С одной стороны это правда.

Но даже если протянуть линию до ТП нет возможности. То нужно использовать другие возможности, кабель с "запасом", от ЛЭП к счетчика и от счетчика до инвертора.

Сколько видел домашних СЭС, то почти у всех сечение кабеля недостаточное(что добавляет дополнительные 5-10 вольт в лучшем случае). Очень часто ставят инвертор далеко от счетчика(возле солнечных панелей) для "экономии" на "дорогих" проводах для постоянного тока. А экономят на проводах для переменного тока.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоит сэс через один столб. Подключена к обычной 0.4 кВ линии проводной. Намерял в 13-00 по фазам 217.5, 233.8, 233.6. Был не солнечный день.

Как такое может быть?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає нічого дивного, нерівномірне навантаження по фазам споживачів. В мене така ж ситуація, наприклад зараз: 226,56; 209,87; 229,61.

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А разве инвертор не нагружает самую просаженную фазу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоит сэс через один столб. Подключена к обычной 0.4 кВ линии проводной. Намерял в 13-00 по фазам 217.5, 233.8, 233.6. Был не солнечный день.

Как такое может быть?

 

а що тут дивного?

 

Добавлено через 1 минуту

А разве инвертор не нагружает самую просаженную фазу?

 

инвертор вообще не нагружает))

а генерит примерно ранвомерно по фазам. Но равномерно не напряжение, не мощность а ток!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снег идёт. Время как вчера 13 часов. 222.5, 225.7, 230.3.

Думал сэс выровняет напряжение, а получается нет. Дождусь еще солнечного дня для замеров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снег идёт. Время как вчера 13 часов. 222.5, 225.7, 230.3.

Думал сэс выровняет напряжение, а получается нет. Дождусь еще солнечного дня для замеров.

 

Ещё раз. Сетевой инвертор не даёт напряжёние. Он качает ток в сеть. Равномерно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заради цікавості, який переріз підведеного проводу і яка відстань до ТП?

 

400 метрів повітря переріз 50,

500 метрів СІП переріз 35,

Відстань 900 з копійками метрів

По першому попавшомуся калькулятору падіння біля 50 вольт

 

У сусіда 1 км сіпа 35, теж на максимальних потужностях спрацьовує захист на 274 вольта.

 

Так що тут не дати не взяти. Але кошти за підключення взяли в повній мірі.

запаралелити з повітрянною погодяться? Є така практика?

 

Добавлено через 3 минуты

Намерял в 13-00 по фазам 217.5, 233.8, 233.6.

 

Мені б такі цифри.

 

Добавлено через 36 минут

Извините, если я Вас чем-то обидел.

Просто я хотел Вам задать вопрос,

С уважением ____________ Юрий.

 

Принято. Теж перепрошую. Я подумав, що ви з секти тих, які вважають, що наявність папірця у працівника заставляє по інакшому працювати закон Ома.

Область Чернівецька.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

400 метрів повітря переріз 50,

500 метрів СІП переріз 35,

Відстань 900 з копійками метрів

По першому попавшомуся калькулятору падіння біля 50 вольт

 

У сусіда 1 км сіпа 35, теж на максимальних потужностях спрацьовує захист на 274 вольта.

Я здогадувався, що все погано, але не думав, що настільки...

Дійсно, в даній ситуаціїй і подібних до неї самий "правильний" і найпростіший вихід, звинуватити в усіх бідах сусіда у якого стоїть СЕС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня одна фаза частенько задирается. С июня уже 300 раз отключалась

:(

Было тут фото подгоревшего автомата та же фаза что и на автомате подгорела?

Может скрутка где плохая на ВЛ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я здогадувався, що все погано, але не думав, що настільки...

Дійсно, в даній ситуаціїй і подібних до неї самий "правильний" і найпростіший вихід, звинуватити в усіх бідах сусіда у якого стоїть СЕС.

Ми до різних ТП підключені, але то суті не міняє.

 

Підкажіть ,а трансформатором хтось вирівнював фази? Є практика?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми до різних ТП підключені, але то суті не міняє.
Так, суті то не міняє. Я мав на увазі про ситуацію загалом)

Підкажіть ,а трансформатором хтось вирівнював фази? Є практика?

Сам не практикував, в мене з мережею, як виявляється, не настільки все погано.) Але, з нещодавніх дебатів у даній темі можу зробити висновки, що якщо використовувати звичайний трансформатор, щоб можна було зляти згенеровану електроенергію в мережу з завищеною напругою, то це явно не найкращий вихід із ситуації. А якщо мова йде про, так званий, перекос фаз, то може допомогти симметрирующий трансформатор. Як мені пояснили, то він просто, напругу між фазами зводить до якогось середнього арифметичного значення і здається, не шкодить цим, зовнішній мережі. (Гляньте повідомлення в даній темі: #6068 і #6076)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Было тут фото подгоревшего автомата та же фаза что и на автомате подгорела?

Может скрутка где плохая на ВЛ

 

Да эта та же фаза на которой подгорел автомат в прошлом году. Скрутка нормальная на линии, у соседа она тоже завышена постоянно.

 

Добавлено через 3 минуты

 

Підкажіть ,а трансформатором хтось вирівнював фази? Є практика?

 

Когда то ресовцы ковырялись в трансформаторе, я их спросил можно ли одну фазу понизить как то, они сказали что можно, но это надо им распоряжение иметь. А с этого места начинается гемор.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скрутка нормальная на линии, у соседа она тоже завышена постоянно.

 

понаблюдайте за линейным напряжением. Если оно будет более стабильно. То есть вариант.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо мова йде про, так званий, перекос фаз, то може допомогти симметрирующий трансформатор. (Гляньте повідомлення в даній темі: #6068 і #6076)

 

Я іменно про семитрирующий і мав на увазі.

Звичайний піпдвищуючий теж можна якщо лінія довга, закон ома працює в обі сторони. Пока дійдуть моїх +50 вольт до точки підключення від них уже нічого не залишиться, для сусідів :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...