Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Это для Dalet, который покупает панели в Китае по $5, а продает как кипрские по $51, в налоговую показывая что завез их по $50,99 при этом $45,99 оставляя на счетах своей кипрской офшорной фирмы, уплачивая 3-5% налогов вместо украинских 40-50%. Физлиц это никак не касается.

 

аааа. поймал меня. ааааа.

 

не, ну я ж тоже дачу хочу на стороне кипра. я шо хуже вас?

 

с другой стороны - чія би корова мичала (с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

с другой стороны - чія би корова мичала (с)

 

На воле и шапка горит (с)

 

Я всего лишь пояснил разницу между банковским счетом физического лица и офшорным счетом фирмы. Вы попали как плюсанувший, в качестве примера.

 

Предлагаю прекращать офтоп в данном обсуждении. Кому интересны вопросы банковских счетов, тот может открыть соответствующее обсуждение в подходящем разделе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На воле и шапка горит (с)

две, нет, три шапки)))

 

 

Я всего лишь пояснил разницу между банковским счетом физического лица и офшорным счетом фирмы. Вы попали как плюсанувший, в качестве примера.

кто кроме вас лучше всех остальных знает как выводить деньги на кипр, кто кроме вора лучше знает как красть деньги с государства.

 

Так что у кого там шапка сгорела это еще вопрос.

 

 

Предлагаю прекращать офтоп в данном обсуждении. Кому интересны вопросы банковских счетов, тот может открыть соответствующее обсуждение в подходящем разделе.

 

прочитайте то что написали и сделайте так как написали. или вас это не касается?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто кроме вас лучше всех остальных знает как выводить деньги на кипр, кто кроме вора лучше знает как красть деньги с государства.

А почему только на Кипр? Есть еще масса мест где деньги спокойно лежат и куда не дотянутся ваши потные рученки.

:lol::lol::lol:

Эх, как вас колбасит то. Зависть и злость не лучшие советчики.

А знания - они при желании общедоступны. Достаточно правильно поставить вопрос и можно получить знания. А вот как ними воспользоваться, это уже более сложный процесс, требующий мозговой активности.

А относительно кражи денег у государства, так вы не считаете что обкрадываете родное государство увеличивая коррупционные мощности ЗТ? Или как всегда - наши доблестные разведчики против их подлых шпионов? :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему только на Кипр? Есть еще масса мест где деньги спокойно лежат и куда не дотянутся ваши потные рученки.

 

Эх, как вас колбасит то. Зависть и злость не лучшие советчики.

так выж написали про кипр, не я, откуда мне знать. у меня даже загран паспорта нет, времени не хватает.

И насчет колбасит - точка сидения определяет точку зрения. Так что все отностиельно, если у вас что перед глазами колбасится, не значит что именно оно колбасится, а может как раз статично и колбасит вас.

 

 

А относительно кражи денег у государства, так вы не считаете что обкрадываете родное государство увеличивая коррупционные мощности ЗТ? Или как всегда - наши доблестные разведчики против их подлых шпионов?

я нет, не считаю.

а то что вы там что-то считаете, то это ваше право.

 

ЗТ прописано в законе. А в каком законе прописаны ваши деньги в офшоре и какие налоги с этого вы заплатили? Сначала на себя посмотрите, прежде чем кому-то указывать.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ЗТ прописано в законе. А в каком законе прописаны ваши деньги в офшоре и какие налоги с этого вы заплатили? Сначала на себя посмотрите, прежде чем кому-то указывать.

 

Мои деньги в офшоре?:oops: Вы о чем? По моему я предельно понятно даже для вас пояснил что такое офшорный счет и чем он отличается от депозитного счета физического лица.

 

Ну и на себя я смотрю. Ежегодно. Я подаю декларацию о доходах, я исправно оплачиваю налоги (а ежегодные суммы моих оплаченных налогов в бюджет Украины сопоставимы с стоимостью ваших частных станций). Государство в лице силовых органов, прокуратуры, налоговых органов, судов ни до рождения государства Украина, ни за все годы независимости не имело ко мне претензий не только уголовного но и административного плана. Даже ни единого штрафа на дорогах. :flag1:

 

ЗТ - коррупционная афера, которая прописывалась для дерибана государственных средств. Участие в коррупционных аферах само по себе аморально и преступно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Участие в коррупционных аферах само по себе аморально и преступно.

 

Тобто за преступні дії всіх хто оформив Зелений тариф повинні посадити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не хрен потнезнаниям, путаь в одну кучу Ахметовых и обычных людей, чьи станции поддерживают сеть на концах распредилтельной цепочки.

ЗТ был и есть во многих странах, для начальноо стимулирования развития возобновляемой энергетики.

ЗТ с течением времени снижается везде, и у нас тоже. А обычные тарифы на электричество, естественно , повысятся.

Другой вопрос , что большие станции должны пользоваться не ЗТ а аукционами, но это тоже написано в законе, и будет делаться.

А Humanite поднимает срачи во множестве тем, я думаю что это у него бизнес, ничего личного. От кого то деньги получает за это.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Участие в коррупционных аферах само по себе аморально и преступно.

покажи-те документ о признаи ЗТ корупионным и нарушающим какие либо законы.

 

Если такового нет то все что вы пишете это клевета.

И то чем вы здесь занимаетесь самый обычный флуд и троллинг.

 

Документ в студию.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю варто, дуже мало панелей на південь.

Обо перекиньте якийсь стрінг з інших на південь і подивіться приріст. Інвертор буває загруженим на 100% і як багато часу?

 

100% навантаження помічав тільки в жовтні вдень.

Хороша продуктивність відсутня саме в період недостатньої освітленості.

Тому й розумію, що в "зимовий" період, а також вранці та ввечері, - додаткові панелі підсилять "виробіток"!

Південь забезпечить найбільший приріст взимку, а також частково підсилить вранці та ввечері...

Доставляти більше ніде, хіба ще - на захід.

Але на захід - не бачу змісту взагалі...

Та як кажуть: "СТОИТ ЛИ ИГРА СВЕЧ?" -

в плані додаткових інвестиций та окупності, з врахуванням ймовірності цілковитого обвалу цього ринку (бо довіри до нашого владного керівніцтва, нажаль, немає)???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во как, растем:

 

[ATTACH]685053[/ATTACH][ATTACH]685054[/ATTACH][ATTACH]685055[/ATTACH]

Я ще ось таку статистику знайшов:

ua.energy/vstanovlena-potuzhnist-energosystemy-ukrayiny/#01-2020

Щоправда шкода, що окремо не виділено потужності приватних домогосподарств, але врахувавши данні з вашого посту можна вирахувати, яке місце ми займаємо в загальній картині)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во как, растем:

 

[ATTACH]685053[/ATTACH][ATTACH]685054[/ATTACH][ATTACH]685055[/ATTACH]

 

Тоді запитаю по іншому.

Пане Роман та інші продавці,

Чи є у Вас власні СЕС?

Чи будуєте нові? (у батьків, у тещі, дітям, братові, сестрі,...)

Які плані на майбутнє - будете інвестувати в СЕС?

Чи тільки торгувати?

;о)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пане Роман та інші продавці,

Чи є у Вас власні СЕС?

Чи будуєте нові? (у батьків, у тещі, дітям, братові, сестрі,...)

Які плані на майбутнє - будете інвестувати в СЕС?

Чи тільки торгувати?

маю з 01.01.16 року 10кВт по докам і 15кВт по факту панелей, з обмеженням генерації згідно закону.

планую в цьому році 20кВт запустити в себе на складі, потужність вже 15 місяців отримую.

і мабуть вже в наступному ще 20кВт в Закарпатті, є містина, але ще нема на що ставити, зараз потужність отримую, потім будівництво будиночка, і тільки потім СЄС.

 

а якщо навіть і тільки торгувати то що з того? якщо є попит, я вмію зробити пропозицію, в чому питання? наш совковий менталітет інколи вражає.

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планую в цьому році 20кВт запустити в себе на складі, потужність вже 15 місяців отримую.

 

А склад - это юр лицо? какие документы для сэс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А склад - это юр лицо? какие документы для сэс?

 

Будь-ласка, не сприймайте за рекламу: veb.solarsystem.com.ua/for-business

 

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли переразунок ЗТ по курсу 30грн?скільки раз на рік вони преразовують?

 

Добавлено через 1 минуту

Шановнв нас на й обують!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли переразунок ЗТ по курсу 30грн?скільки раз на рік вони преразовують?

 

Добавлено через 1 минуту

Шановнв нас на й обують!

В якому сенсі? Що за паніка?

Коли буде курс євро 30 грн, тоді й перерахують.

 

Відповідно до частин 29 та 30 ст. 9^1 Закону України "Про альтернативні джерела енергії":

 

Для суб’єктів господарювання, приватних домогосподарств і споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, "зелений" тариф встановлюється до 1 січня 2030 року. Фіксований мінімальний розмір "зеленого" тарифу для суб’єктів господарювання, приватних домогосподарств і споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлюється шляхом перерахування в євро "зеленого" тарифу, розрахованого за правилами цього Закону, станом на 1 січня 2009 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на зазначену дату.

 

"Зелений" тариф для об’єктів електроенергетики, введених в експлуатацію до 31 грудня 2024 року, та приватних домогосподарств і споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, договір про купівлю-продаж електричної енергії з якими укладено до 31 грудня 2024 року, не може бути меншим за фіксований мінімальний розмір "зеленого" тарифу, який на дату останнього у кожному кварталі засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перераховується у національну валюту за середнім офіційним валютним курсом Національного банку України за останніх 30 календарних днів, що передують даті такого засідання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли переразунок ЗТ по курсу 30грн?скільки раз на рік вони преразовують?

Перерахунків по ЗТ не буває. Я був тариф в євроцентах так він і залишився. Але відбувається кожний квартал корекція курсу гривні по відношенню до євро.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перерахунків по ЗТ не буває. Я був тариф в євроцентах так він і залишився. Але відбувається кожний квартал корекція курсу гривні по відношенню до євро.

Взагалі, то відповідно до закону «зелений» тариф перераховується, а точніше встановлюється на кожен квартал в залежності від зміни курсу гривні до євро. А ось фіксований мінімальний розмір «зеленого» тарифу, так, він сталий для конкретного коефіцієнту «зеленого» тарифу і так, він в євро.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, то відповідно до закону «зелений» тариф перераховується

Так тариф перераховується, чи переаховуються кошти, які получають за квтг?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так тариф перераховується, чи переаховуються кошти, які получають за квтг?

Що Ви мали на увазі? Якщо те чи змінюється кількість грошей за кВт*год, то в гривнях так. В євро - теоретично мала б бути сталою, але по факту тарпиф встановлюють раз на квартал, а курс в нас важко назвати стабільним)

Так, погоджуся з Вами, в перерахунку в євро, плюс-мінус, якщо не зважати на коливання курсу, нам оплачують за кожну кВт*год приблизно однакову суму. Але так як у нас в державі розрахунок проводять в гривнях, тому й виходить , що потрібно встановлювати тариф на кожен квартал і вся ця процедура відповідно до закону називається - встановлення "зеленого" тарифу. Хоча, як на мене, то можливо краще було б платити без усіляких конвертацій в тій валюті до якої прив'язали гарантії в законі й все було б простіше, зрозуміліше і небуло б ніяких маніпуляцій. Але так прописано в законі й такі наші реалії, як то кажуть: маємо те що маємо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...