Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Сегодня на двадцатку поставил два кулера от 220в размером 120*120 в паре с механическим таймером. Инвертор стоит на улице, долго думал какой кулер тыкнуть в идеале снизу 80 становится, но дуют слабо, в итоге 120 пока положил сверху. Номинал 0.14А, дуют отлично, руку снизу ставишь, воздух потоком горячий вылетает. От терморегулятора отказался, не знаю как электронные на морозе себя поведут, с механикой проще, поставил с 11 до 18. С кулерами на душе спокойнее.

 

Поставте міні сонячну панель,та не треба буде ні реле, ні напругу 220 вольт,ні контролювати,в мене само включається та виключається...091.thumb.jpg.dcb89c27abbd62c20668a7be2f4a95eb.jpg Та ще забув сказати,ці кулери що у вас,дуже виють,в мене теж такі є,вони 260 кубів повітря качають,але одне-дуже заважає їх звук.....

Змінено користувачем Инкогнито
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По логике да, но лично убедился, что так эффект в разы лучше, это очень легко убедится дотрагиваясь рукой. Кулера давольно таки мощные, замечательно затягивают воздух, выталкивая горячий снизу. Когда переварачиваю, практически разницы не чувствую. Было б классно снизу поставить и толкать воздух вверх.

 

Я свої встановив знизу,на градусів 10-12 збивають температуру...

 

Добавлено через 18 минут

У меня тоже показывает завышенную температуру, особенно когда холодный.

 

Це так виходить,через різницю в годинному поясі,в мене теж з ранку показує велику,потім меншу,а потім змову велику...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ці кулери що у вас,дуже виють,в мене теж такі є,вони 260 кубів повітря качають,але одне-дуже заважає їх звук.....

Стоят в таком месте, не мешают, не скажу, что воют, слышно хорошо поток воздуха, как при кондере 12ке. 10-12квт за месяц на два кулера - чепуха, хотя идея у вас хорошая

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це так виходить,через різницю в годинному поясі,в мене теж з ранку показує велику,потім меншу,а потім змову велику...

Поясніть будь ласка, хочу зрозуміти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясніть будь ласка, хочу зрозуміти

 

Наш годинний пояс не спів падає з китайським тому така різниця1950350510_.thumb.png.54de2716097bef0b1211003f05cb22f3.png Синій колір,це температура,червоний- генерація,так буде зрозуміло,сайт в Китаї,ось тому таке зміщення....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наш годинний пояс не спів падає з китайським тому така різниця[ATTACH]695093[/ATTACH] Синій колір,це температура,червоний- генерація,так буде зрозуміло,сайт в Китаї,ось тому таке зміщення....

Дякую, тепер зрозумів) Але ми про інвертор Хуавей 33 ктла й проблема в тому, що в мене наприклад, реально показує завищену температуру. Цікаво чи це особливість всіх інверторів даної моделі чи ні. Бо наприклад зранку ще до початку генерації, коли його температура теоретично мала б приблизно дорівнювати навколишній, то вона десь градусів на 13 вища ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви визначаєте завищену температуру? 85 градусів то ще нормальна робоча температура для електроніки. Сотня градусів - прийнятна. А кіпіш підінмається через 60 градусів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви визначаєте завищену температуру? 85 градусів то ще нормальна робоча температура для електроніки. Сотня градусів - прийнятна. А кіпіш підінмається через 60 градусів.

Мається на увазі не коректне відображення температури, показує, наприклад, температуру корпусу 33*С коли насправді вона 20*С.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Англійською в меню пишеться cabinet temperature, а переводять як температура шафи)

Насправді це температура всередині шафи, там стоїть датчик, сама ж шафа майже герметична, тому температура там буде завжди вища ніж оточуюча, бо мінімальне споживання є навіть вночі і елементи виділяють тепло, яке зберігається всередині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ваш датчик в томуж місці що і вбудований?

Ні, просто пірометром температуру радіатора(корпусу) поміряв та й на дотик навіть значно холодніше за температуру тіла, хоча в меню показує вищу. Й на російській в меню пише температура корпуса.

Англійською в меню пишеться cabinet temperature, а переводять як температура шафи)

Насправді це температура всередині шафи, там стоїть датчик, сама ж шафа майже герметична, тому температура там буде завжди вища ніж оточуюча, бо мінімальне споживання є навіть вночі і елементи виділяють тепло, яке зберігається всередині.

Можливо й так, але в 20 Хуавей, яка висить недалеко за відсутності генерації температура лише трохи вища за оточуючу. А Ви, доречі, у себе в режимі простою не звертали увагу на температуру, не різняться покази на різних інверторах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відрізняються температури різних інверторів і доволі значно. Найбільш приближеною до температури оточення (без сонця) у інвертора 33KTL, всього на пару градусів вища, у 33KTL-A вона вища градусів на 10-12, але і власне споживання у останнього вище.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відрізняються температури різних інверторів і доволі значно. Найбільш приближеною до температури оточення (без сонця) у інвертора 33KTL, всього на пару градусів вища, у 33KTL-A вона вища градусів на 10-12, але і власне споживання у останнього вище.

Тоді схоже, що у всіх 33 KTL-A така особливість, бо у мене та ж ситуація, за відсутності генерації +10-13 градусів до температури навколишнього середовища, а 20 KTL всього + декілька градусів. 33KTL по суті відрізняється тільки кількістю MPPT? Цікаво, набагато більше 33KTL-A споживає й взагалі скільки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня разобрался, не инвертор при нагреве режет мощность, пофиг ему, проблема в нагреве панелей! После дождя сразу выглянуло солнце, но температура воздуха в течении двух часов не менялась, все два часа инвертор честно выдавал 5080Вт, потом воздух прогрелся до 30 и мощность упала до 4720-4780Вт:( Панели моно, общая мощность(номинал) 5820Вт стоят на трекере, точно по солнцу(в то время)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема в нагреве панелей!

Отож! Поэтому охлаждать инвертор можно, но особо не нужно. А вот охлаждать панели нужно! Но никто этим не хочет заморачиваться, потому что одним куллером не отделаться.

А ведь можно греть солнечными панелями воду (за счет нагрева самих панелей), во-первых охлаждая панели, во-вторых получая горячую воду, ну и в-третьих увеличивая КПД панелей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понимаю этих потуг с вентиляторами, инженеры должны были все продумать и рассчитать площадь радиаторов. У меня часто за 40 в тени на улице и инвертор норм пашет. На планете есть места куда более жарче чем у нас и работают же.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как бы согласен, но повышенная температура резко сокращает срок жизни электролитов, коих там напихано немерено:(
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как бы согласен, но повышенная температура резко сокращает срок жизни электролитов, коих там напихано немерено:(

Так тепло же не от них отводится радиатором, может там танталовые стоят оборудование то не дешевое.

 

Как там ваша пятерочка 40 пробивает в сутки? У меня подкрадывается но нет

1118171273_.png.ca58120a9083f3803a2a142f0ca26362.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже, у каждого из нас, на днях срубили по 150000 грн минимум (я имею ввиду30кВт). За время прописанное в договоре с ГАРАНТИРОВАННЫМ покупателем. . Вам действительно важен вопрос кулеров? :pozor:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож! Поэтому охлаждать инвертор можно, но особо не нужно. А вот охлаждать панели нужно! Но никто этим не хочет заморачиваться, увеличивая КПД панелей.

 

У меня 180 панелей вы себе представляете систему охлаждения их? Да вы потратите больше эгергии на охлаждение чем получите +. Да и физически это невозможно. А кинуть на инвертор 2-3 кулера это копейки затрат. Почему бы и нет чем иметь 70градусный ящик.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, просто пірометром температуру радіатора(корпусу) поміряв та й на дотик навіть значно холодніше за температуру тіла, хоча в меню показує вищу.

 

Тому що інвертор міряє в середині температуру, а ви назовні. А назовні як не крути буде холодніше ніж в середині.

І в кожному інверторі замір реалізовано по своєму.

Мій включає головний вентилятор при 57 по Цельсію. І гріється як кіпятильник. І на мою думку там охолодження можна булоб організувати краще чим зараз.

Коли розбирав його то не звертав увагу що там за конденсатори, бо не думав, що він так буде грітися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повышенная температура резко сокращает срок жизни электролитов

В среднем.... Понижение температуры от расчетной конденсатора на 10 градусов по Цельсию ведёт к росту ресурса почти в 2 раза.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня разобрался, не инвертор при нагреве режет мощность, пофиг ему, проблема в нагреве панелей! После дождя сразу выглянуло солнце, но температура воздуха в течении двух часов не менялась, все два часа инвертор честно выдавал 5080Вт, потом воздух прогрелся до 30 и мощность упала до 4720-4780Вт:( Панели моно, общая мощность(номинал) 5820Вт стоят на трекере, точно по солнцу(в то время)

Скільки у Вас зараз за добу видає?

В мене десятка (правда трішки менше по панелях) теж на трекерах, цікаво порівняти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

два сриншота: первый сетевик на 5кВт, панелей 5840, на трекере. Второй гибрид, 5кВт с панелями общей мощностью 7150, закреплены стационарно. В этом месяце было два отключения аварийное, более суток и плановое с 10:00 до 19:00.

763026640_.thumb.jpg.d587784fe14e4d680d7b5a6552c3b619.jpg

748157117_.thumb.jpg.f2531633986d43abbf9107347bce66f3.jpg

Змінено користувачем bampo
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...