Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Батьківська хата

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

А Ви вже встигли загоріти після цих вихідних? Або згоріти...

 

Загоріти не встигли, а от трішечки позасмагати - так. Ж-)

 

По класичній схемі (втрамбований грунт - 50 піску - вода - 50 щебню) зробили подішку для стяжки гаражу.

 

А бетон вы куда лить будете? И на щебень и на ленту? Или только внутрь ленты?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А бетон вы куда лить будете? И на щебень и на ленту? Или только внутрь ленты?

 

Конкретно для гаражу плануємо 10см бетонну армовану стяжку. Вона буде литись по щебню і також на 5см буде заходити на стрічку фундаменту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конкретно для гаражу плануємо 10см бетонну армовану стяжку. Вона буде литись по щебню і також на 5см буде заходити на стрічку фундаменту.

 

А вы на 100% уверены в том, что хорошо утрамбовали грунт, песок и щебень? Может лучше не опирать на ленту? На случай, если просядет грунт.

 

Ну или делать хорошо армированную плиту и опирать не на 5 см. Но тогда щебень можно было не сыпать.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше, конечно, плавающую. На такой площади, правильная защемленная плита выйдет позолоченной. :)

 

Добавлено через 38 секунд

Конкретно для гаражу плануємо 10см бетонну армовану стяжку. Вона буде литись по щебню і також на 5см буде заходити на стрічку фундаменту.

 

Не стОит :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы на 100% уверены в том, что хорошо утрамбовали грунт, песок и щебень? Может лучше не опирать на ленту? На случай, если просядет грунт.

 

Ну или делать хорошо армированную плиту и опирать не на 5 см. Но тогда щебень можно было не сыпать.

 

Чесно кажучи, ще до кінця не вирішили, як і яку саме стяжку робити.

Картина виходить така:

attachment.php?attachmentid=431868&stc=1&d=1430119866

 

Грунти в нас глиняні, за пів року нічого не просіло після цієї зими. Далі трамбували гарно, ймовірність того, що просяде дуже мала. Та й не факт, що будемо цього року заливати, можливо вже наступного.

 

По армуванню для гаражу ще потрібно читати як краще. Можливо сітка ф8 з кроком 150х150мм. Як думаєте?

1.JPG.9fa356e4d6aa87e25897c13aacba185c.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як думаєте?

Я бы сдвинул нижний ряд кирпичей заподлицо с внутренней плоскостью ленты, и залил бы стяжку не опираясь на нее.

У меня вот такой же хорошо трамобваный пирог просел, и перегородки из ГБ в нескольких местах пришлось перекладывать.

Змінено користувачем blacktigra
грамматика
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы сдвинул нижний ряд кирпичей заподлицо с внутренней плоскостью ленты, и залил бы стяжку не опираясь на нее.

У меня вот такой же хорошо трамобваный пирог просил, и перегородки из ГБ в нескольких местах пришлось перекладывать.

 

Колір невдалий вибрав :)

Стіни з газоблоку. Повинні виступати на 5см мінімум за фундамент.

Думаю тоді зробити так: Стіна з газоблоку залишається на місці, а на фундамент викладу з цегли, а всередині зроблю плаваючу стяжку.

А зверху якийсь деформаційний шов потрібно робити або жити з тріщиною...

 

Дякую за поради! На веранді аналогічна ситуація, там зроблю так, як в гаражі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я про кирпич не зря писал. Один или два ряда кладете заподлицо, а ГБ уже выдвигаете на сколько нужно. Все равно ведь лента не идеальна по горизонтали, судя по фото.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я про кирпич не зря писал. Один или два ряда кладете заподлицо, а ГБ уже выдвигаете на сколько нужно. Все равно ведь лента не идеальна по горизонтали, судя по фото.

 

Дякую, так і зробимо, звісно +- пару см відхилення є, але не критично.

По фундаменту в нас є інші критичні місця, але виправимо і їх.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грунти в нас глиняні, за пів року нічого не просіло після цієї зими. Далі трамбували гарно, ймовірність того, що просяде дуже мала. Та й не факт, що будемо цього року заливати, можливо вже наступного.

 

По армуванню для гаражу ще потрібно читати як краще. Можливо сітка ф8 з кроком 150х150мм. Як думаєте?

 

На выходных тоже загорели и у меня немного подгорела шея, но не критично =)

Грунт просядет обязательно, там, где толщина засыпки большая - над траншеей фундамента, особенно в районе углов. Поэтому я сторонник плавающей стяжки. Если не заезжать туда грузовиками, то армировать можно чисто номинально ИМХО - ничего полу не будет даже если стяжка треснет.

Зачем народ пользует кирпич на цоколе мне не очень понятно (когда фундамент залит с перекосом в 10 см я не рассматриваю). Я себе везде делал западющий цоколь из газобетона (под стеной 400мм цоколь из блоков 300мм). Фундамент у меня узкий и потому при накладывании раствора под цокольный ряд по сторонам подпирал досточками, чтобы раствор не падал с фундамента. Блоки под раствором обязательно мочить и желательно использовать пластификаторы - иначе блок моментально впитывает воду с раствора да и о какой-либо корекции положения блока говорить не приходится. В толстый ряд раствора добавлял арматурки по настроению. Не забываем про гидроизоляцию между фундаментом и стенами (у меня между йундаментом и цоколем).

 

P/S я бы еще посоветовал обзавестись недорогим советским нивелиром (сам пользовал только лазерный двухплоскостной уовень, а жаль).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також за вихідні привезли перші матеріалі, необідні наступного місяця.

Привезли метал, арматуру брали цього разу ндл, трохи зекономили.

Десь вийшло, що тонна арматура обійшлась в 9900грн.

 

Привезли цеглу Літос вузьку, повнотілу, колоту, тичкову, скала, бордо (опис подобається :)):

attachment.php?attachmentid=431948&stc=1&d=1430137473

Піде на стовпчики веранди. 3грн/шт, куплена на форумі в залишках матеріалів.

 

І також завезли 9.7 куба пиломатеріалів. На фото менша частина поскладеного, на ніч накриваємо, якщо щільність хмар на небі незадовольняє око:

attachment.php?attachmentid=431949&stc=1&d=1430137482

6-метрову балку 120х200 ми так поки і не підняли, чекаємо поки підсохне.

Ліс по 1400грн за 4.5 довжини і по 1600грн за 6-метровий.

 

І почистили фундамент від бруду перед настилом єврорубероїда.

20150426_065237.jpg.53c99232e835c14b5729b98b915d596c.jpg

20150426_201423.jpg.34e7766fb3baa78c9787f7ae284196a4.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як думаєте, що буде кращим для шва стовпчиків веранди. Хочемо шов чорного кольору, то краще:

1) одразу робити чорний розчин (готові суміші / додавання сажі)

2) викласти на звичайному розчині, а потім зверху замазати шви чорним кольором спеціальним матеріалом (ще не знаю як називається, таким природній камінь оброблюють наприклад)

 

?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як думаєте, що буде кращим для шва стовпчиків веранди. Хочемо шов чорного кольору, то краще:

1) одразу робити чорний розчин (готові суміші / додавання сажі)

2) викласти на звичайному розчині, а потім зверху замазати шви чорним кольором спеціальним матеріалом (ще не знаю як називається, таким природній камінь оброблюють наприклад)

 

?

 

Як на мене, то ті суміші для обробки каменю трохи не підійдуть для "пікрашування" розчину - камінь має пористу більш-менш рівномірну структуру і тому розчин "просочується" всередину. Причому не зовсім рівномірно, але на камені це не кидається в очі.

А от з розчином такого не вийде...:(

Кольорова затирка для плитки також не підійде - не та глибина та ширина швів...

Я б взяв готові суміші відповідного кольору... щось мені не до вподоби це додавання сажі в розчин... хоча це ж ваші стопчики...:oops:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем железоокисные пигменты не угодили? :)

Однозначно - колеровать раствор. Быстрее, дешевле, проще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем железоокисные пигменты не угодили? :)

Однозначно - колеровать раствор. Быстрее, дешевле, проще.

 

Мені навіть людина з цеглою 2 банки їх подарувала. Але людина казала, що складно було вийти на потрібний колір.

Але певно, що пігменти таки угодять ☺

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені навіть людина з цеглою 2 банки їх подарувала. Але людина казала, що складно було вийти на потрібний колір.

Але певно, що пігменти таки угодять ☺

 

Вы какой то хитрый черный хотите? ))

Тут как в анекдоте про старого еврея

"Дети мои, чтобы заварить хороший чай, главное - не жалеть заварки" :D

Второе правило - четкие, одинаковые пропорции, песок из одного места (сразу заказать весь объем на кладку) и цемент - аналогично. ;)

 

Если у вас большой объем цветной кладки, то берите не банками, а мешками у поставщиков. Выйдет дешевле в разы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привезли метал, арматуру брали цього разу ндл, трохи зекономили.

Десь вийшло, що тонна арматура обійшлась в 9900грн.

А для яких робіт брали арматуру НДЛ? Ну а ліс купили по нормальній ціні вітаю !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы какой то хитрый черный хотите? ))

Та ні, головне однаковий для всієї кладки. Як зробити Ви описали - дякую! Постараємось. Всього-то 340 цегол.

 

А для яких робіт брали арматуру НДЛ?

Армування кладки, перемички, армпояса, теріва..

Арматура 1.5-6м, в основному нормальна вся (>3м).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора зранку завезли цеглу. Хотіли завозити за раз цеглу і газоблок, але щось у дилера з логістикою не склалось, прийшлось цеглу приймати на день раніше.

 

Ватутінська рядова цегла М-100, 7200шт по 2.5грн:

attachment.php?attachmentid=432236&stc=1&d=1430231289

 

З них будуть перестінки, яма в гаражі під машину і стовпчики воріт в гаражі, і вент/димо канали.

384566334_20150427_181058-Copy.jpg.ff027018efe6f057d534cc7218a87195.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчорашній вечір пішов на горизонтальну гідроізоляцію фундаменту.

Єврорубероїд стелився на смолу+відпрацьоване масло:

attachment.php?attachmentid=432260&stc=1&d=1430241638

1815597187_20150428_071125-Copy.jpg.b9d286e27f091ce35f050d1ffb65bf7c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

S1LENCE, поддоны с ГБ ставьте так, чтобы не мешали диагонали выверять.

 

Да, да. Я про это забыл на первом этаже. Секас был :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

S1LENCE, поддоны с ГБ ставьте так, чтобы не мешали диагонали выверять.

 

Тоді б прийшлось все виставити за межами будинку. Діагоналі по фундаменту співпадають. Якщо всюди однаково виступати, то проблем не має бути. Звісно все перевіриться на першому ряду.

Але блоки всередину підуть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зранку розвантажили газоблоки. Таки фура до нас може заїхати, якщо розібрати паркан :)

attachment.php?attachmentid=432365&stc=1&d=1430288586

Година роботи і результат:

attachment.php?attachmentid=432366&stc=1&d=1430288589

 

Газоблок - стіни будинку D400, 40см, В2.5; гараж D500, 30см, В2.5. Всі паз-гребінь.

700грн/м3, оплачувалось минулого року.

 

Трохи біда не сталась з цим стоунлайтом, замовляли на заводі конкретно наші блоки більше тижня назад. За день до відгрузки все було добре, потім з заводу телефонують дилеру і кажуть, що 40см D400 немає, беріть D500. Ніби не біда, нехай вже буде D500, але саме в той день, коли я замовляв. Не проходитьы 10хв, як вони ще раз телефонують й кажуть, що є лише гладкий блок.... Тут вже ситуація гірша, на таке ми точно не розраховували... Але дякуючи відповідальності дилеру, десь таки D400 вони знайшли у іншого дилера і я отримав саме те, що замовляв.

 

А для перевірки діагоналей вже є думка використовувати кутники на кутах.

 

І до речі, кран+фура обійшлась на 500грн дешевше, ніж маніпулятор, і кран поскладав блоки саме там, де потрібно (маніпулятор так далеко б не поставив). Наступного разу теж замовлю кран+фуру.

1170052775_20150428_085813-Copy.jpg.1cb3e4058da1e83c6c9b3fad310f4805.jpg

1421040885_20150428_095618-Copy.jpg.ac845e1b4219a1f33599405bf39c186d.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жити я звик по закону (який би він і не логічний в нашій країні був), тому всі дозволи вирішив одразу оформлювати.

 

А расскажите как вы оформили 2 дома на одном участке? Сам думал строить сначала маленький но что-то нигде не нашел как лучше это все оформить чтобы можно было сдать маленький, подключить газ.

 

Строй паспорт получили на меньший дом, который строите, а бОльший как летнюю кухню записали?

 

Сдавать в эксплуатацию и подключать газ будете к маленькому дому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...