Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Что-то не могу понять. У меня Киевгаз и ничего не накинуло. Либо я не туда смотрю

1435063754_.thumb.jpg.198d4bce9e531f65b5352778b90476a7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня Киевгаз и ничего не накинуло. Либо я не туда смотрю
Хитрые жуки. Они накинули в цену куба.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.nerc.gov.ua/?id=30382

 

им запретили постановой каждому индивидуально, только они прибор ложили на запрет, не страна а поле чудес

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але цього продавця мають допустити до труби. Яка на даний момент передана в власність облгазу.

Ото ж! Це є головною перепоною на шляху створення цілком незалежних розподільчих мереж, як електричних, так і газових.

Олігархи ж купили не тільки Облгази та Обленерго як підприємства, а й все фізичне майно - труби, стовпи, дріт, ТП та РП, тощо.

Тому, доки майнові права на інфраструктуру розподільчих мереж знаходяться у власності одних і тих самих кінцевих бенефіціарів, ніякого реального розподілу ринку немає, це профанація для формального виконання європейських вимог диверсіфікації. Але, з іншого боку, іншого шляху зараз теж немає бо все одно треба починати із створення законодавчого підґрунтя для теоретичного існування конкурентного середовища як в генерації (або постачанні газу), так і в розподілі.

Шкода тільки що всі ці розумні кроки не супроводжуються відповідним законом щодо регулювання права доступу та заборону будь-якого обмеження на використання розподільчих мереж різними постачальниками - а саме цей шлях єдиний можливий, бо спорудити кілька паралельних розподільчих мереж фізично неможливо.

Логічний шлях - націоналізація та передача сторонньому власнику на відкритих торгах, але, доки у нас газова/енергетична олігархія тільки розширюється, і вірогідні кандидати від неї вже малюють переможні рейтинги, нічого радісного щось не видно...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас за октябрь коэфициент 1.03 и за ноябрь 1.05

но в кабинете на сайте оно в показателях же не отображается, только отдельно в квитанции уже видно, т.е платишь за фактически нагоревшие кубы, а потом долг видно :((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто то будет платить с коэффициентом?

 

И не собирался.

После поста https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4775564&postcount=7415 - тем более. По счетчику - и все. Счетчик в доме, в коридоре. В коридоре возле счетчика +23*С (на высоте 2,70м) Пусть идут лесом со своими коефициентами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В облгазе сказали платить с коэффициентом,

в Киевгазе сказали не платить.

 

Нужно время, чтоб они между собой разобрались и поделили то что делят. А пока-им свободные деньги нужны, прозапас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В облгазе сказали платить с коэффициентом,

в Киевгазе сказали не платить.

 

В КиевГазЭнерджи провели вчера акт сверки, за октябрь и ноябрь сумму оплаты посчитали с коэффициентом 1,07.

счетчик на улице...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.ukr.net/#news/details/jekonomika/67946199/

 

А есть у кого-то коза этой жалобы, о которой упоминается в статье? Хочу в личном кабинете оставить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И не собирался.

После поста www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4775564&postcount=7415 - тем более. По счетчику - и все. Счетчик в доме, в коридоре. В коридоре возле счетчика +23*С (на высоте 2,70м) Пусть идут лесом со своими коефициентами.

Повісять боргом.

Треба вже зараз поки є масовий рух відбитись від боргу.

А то потім нарахують борг, приїдуть і відключать. Не знаю як в тебе, але в мене краник за межами квартири. Тому відключити як два пальці об асфальт. А посеред зими ходити й розбиратись, при цьому замерзаючи в квартирі не хочеться.

 

Добавлено через 1 минуту

А есть у кого-то коза этой жалобы, о которой упоминается в статье? Хочу в личном кабинете оставить.

А сенс в кабінеті з неї?

Бамажка має бути фізична. З копією Вам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы оплатили или нет с 1,07 или с 1 коэффициентом?

Да, я оплачу с коэффициентом. Начисление прошло, иначе будет висеть долгом .

 

www.ukr.net/#news/details/jekonomika/67946199/

Вы сами то читали этих экспертов?

"Людина може розірвати договір з постачальником газу. Є певна процедура зміни постачальника, яку можна зробити вже сьогодні".:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, я оплачу с коэффициентом. Начисление прошло, иначе будет висеть долгом .

 

 

Тим самим погодитесь з сумою.

Треба не платити. А добиватися відміни лівих нарахувань.

 

Хоча кожен обирає сам.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то не могу понять. У меня Киевгаз и ничего не накинуло. Либо я не туда смотрю

 

В рассчетке указан правильный тариф. У меня не сходится сумма на 10 грн, но ни один из коэффициентов под эту сумму не подходит

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гройсман в парламенте сегодня топнул ножкой и обещал тотальные проверки облгазов на предмет проверок доначислений. Змінено користувачем Gitan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надеюсь что правда - etcetera.media, 130 баков за куб, плюс транспортировка, в любом случае уже дешевле в разы чем сейчас. Или как вариант будем пользовать наш газ по 130 баков за куб и никто не будет говорить что эта цена экономически не обоснована. :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

130 баков за куб, плюс транспортировка, в любом случае уже дешевле в разы чем сейчас. Или как вариант будем пользовать наш газ по 130 баков за куб и никто не будет говорить что эта цена экономически не обоснована

якщо не підпишуть нового контракту з газпромом і з транспортуванням не менше 60 млрд куб. газу на рік, ГТС буде збитковою, щоб її утримувати, модернізувати, ремонтувати потрібні кошти, якщо їх не буде від транспорту то де їх брати? Тому не надійтеся що ціну знижуть. Придумають якісь квоти на поставки і не дадуть впасти ціні ниже за економічно доцільну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А есть у кого-то коза этой жалобы, о которой упоминается в статье? Хочу в личном кабинете оставить.
www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/8DD70DEFD08BC481C225835B0026FEC6?fbclid=IwAR2TqjWc0OoiNjT4hO-VD2YYviw-e3VGtGndqUKCY0tFp236bEn6yqc8Wzk

 

Нафтогаз закликає споживачі в не вірити дезінформ ації газзбутів та скаржитис я на порушення у відповідн і органи (інструкці я)

06.12.201 8, 09:00:00

НАК «Нафтогаз України» занепокоє на повідомле ннями з декількох регіонів про те, що облгази та газзбути групи Дмитра Фірташа дезінформ ують споживачі в про свої негативні рішення, переклада ючи відповіда льність за них на Нафтогаз.

 

Такі дії з боку облгазів та газзбутів активізув алися протягом останніх тижнів. Це може вказувати на реалізаці ю скоордино ваного плану, метою якого є створення штучних незручнос тей для споживачі в, дискредит ація реформи українськ ого ринку газу та захист незаконно ї монополії газзбутів .

 

Зокрема, в листопаді більшість побутових споживачі в України отримали від своїх постачаль ників газу (газзбутів) платіжки з донарахув аннями за жовтень та попередже нням про донарахув ання за три попередні х роки зі значними сумами. Їх причиною газзбути вказали «приведення обсягу газу до еталонних умов вимірюван ня», начебто на вимогу Нафтогазу .

 

Крім того, компанія отримала інформаці ю, що керівницт во облгазів та газзбутів проводить зустрічі з представн иками місцевих громад, в ході яких намагаєть ся перекласт и відповіда льність за свої грабіжниц ькі рішення на Нафтогаз.

 

Наголошує мо, що Нафтогаз жодним чином не причетний до рішення газзбутів вимагати зі споживачі в додаткові суми та засуджує такі дії. Відповідн і витрати вже компенсую ться споріднен им структура м газзбутів – облгазам через механізм виробничо-технологічних втрат.

 

Донарахув ання ведуть до подвійної оплати тих самих обсягів газу, створюють віртуальн і борги, які в майбутньо му перешкодж атимуть переходу споживачі в до інших постачаль ників газу.

 

НКРЕКП відреагув ала на порушення та постаново ю від 23 листопада заборонил а такі донарахув ання.

 

Фахівці Нафтогазу підготува ли для споживачі в алгоритм дій та шаблони документі в, які дозволять позбутися віртуальн их боргів та зберегти свободу вибору постачаль ника газу.

 

Зразок листа і форма скарги (посилання).

 

 

 

Департаме нт з корпорати вних комунікац ій

Національ ної акціонерн ої компанії «Нафтогаз України»

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...