Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Лічильник на вулиці.

В квитанції в примітках вказано, що "згідно постанови НКРЕКП №84 від 26.01.2017 року інформуємо про обсяг енергії спожитого газу 240,45куб.м. в 2541,6 кВт/год, 2,18534 Гкал, 9149,6 МДж. з урахуванням величини теплоти згорання 10,57 кВт.год/м3 та коефіцієнту приведення до стандартних умов K=1,05"

Але в графі коригування пусто і сума до сплати = Споживання*тариф

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось цифра 240,45 м.куб мені підказує, що Ви показали в цьому місяці 229 м.куб. (229*1,05=240,45) і коефіцієнт теж застосували...

Я передавав 162 м.куб. В мене в графі Інформація по споживачу -> Спожито стоїть 170,1 м.куб і розшифрування:

Об’єм у робочих умовах, м3 162

Коефіцієнт приведення до стандартних умов 1,050

Об’єм у стандартних умовах, м3 170,1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось цифра 240,45 м.куб мені підказує, що Ви показали в цьому місяці 229 м.куб. (229*1,05=240,45) і коефіцієнт теж застосували...

Я передавав 162 м.куб. В мене в графі Інформація по споживачу -> Спожито стоїть 170,1 м.куб і розшифрування:

Об’єм у робочих умовах, м3 162

Коефіцієнт приведення до стандартних умов 1,050

Об’єм у стандартних умовах, м3 170,1

 

240 ніде не фігурує

420721305_.jpg.403e76572c45ca80dcde0fa7b76d05e2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось цифра 240,45 м.куб мені підказує, що Ви показали в цьому місяці 229 м.куб. (229*1,05=240,45) і коефіцієнт теж застосували...

Я передавав 162 м.куб. В мене в графі Інформація по споживачу -> Спожито стоїть 170,1 м.куб і розшифрування:

Об’єм у робочих умовах, м3 162

Коефіцієнт приведення до стандартних умов 1,050

Об’єм у стандартних умовах, м3 170,1

У нас вообще ничего не расшифровывают...:evil:

Догадывайся сам...

Показания передавались 10 кубов

1453782232_.JPG.9b82d474d38e5dadbf0f01aedff09784.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Змініть назву теми, тепер "7188 грн/1т. куб. м" - це розкіш до якої ми ніколи не повернемося.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас вообще ничего не расшифровывают..
Эточё, местного фирташгаза платёжка? Мне просто ещё не приходила новая, а в старой показания были.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лічильник на вулиці.

В квитанції в примітках вказано, що "згідно постанови НКРЕКП №84 від 26.01.2017 року інформуємо про обсяг енергії спожитого газу 240,45куб.м. в 2541,6 кВт/год, 2,18534 Гкал, 9149,6 МДж. з урахуванням величини теплоти згорання 10,57 кВт.год/м3 та коефіцієнту приведення до стандартних умов K=1,05"

Але в графі коригування пусто і сума до сплати = Споживання*тариф

 

Дивно, в мене коефіціент 1.03.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тепер "7188 грн/1т. куб. м" - це розкіш до якої ми ніколи не повернемося.

Та ладно. Коли буде вільний ринок газу - може й повернемося. Коли форумчани, які прагнуть низької ціни за газ, куплять бурову й почнуть продавати населенню газ по 2 грн. А ще можна Юля обрати президентом - то буде по 4 грн. Вибір завжди є :) .

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эточё, местного фирташгаза платёжка? Мне просто ещё не приходила новая, а в старой показания были.

Давно уже такие...

Я даже и не помню с какого момента

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось цифра 240,45 м.куб мені підказує, що Ви показали в цьому місяці 229 м.куб. (229*1,05=240,45) і коефіцієнт теж застосували...

Я передавав 162 м.куб. В мене в графі Інформація по споживачу -> Спожито стоїть 170,1 м.куб і розшифрування:

Об’єм у робочих умовах, м3 162

Коефіцієнт приведення до стандартних умов 1,050

Об’єм у стандартних умовах, м3 170,1

Не має такого бути.

Не можуть куби змінювати. Можуть кінцеву ціну з врахуванням цих коефіцієнтів. Типа лічильник 100 ціна 10 коефіцієнт 1.1 до сплати 1100 гривень.

Так як якщо змінити куби то отримаємо переплату та нестиковки з лічильником ;) Як потім кінці шукати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як потім кінці шукати?

Навіщо їх шукати? Не треба нічого шукати. Платіть скільки намалювали й мовчіть. Міністр юстиції Австрії дорого коштує - треба трошки скинутися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно уже такие...

Я даже и не помню с какого момента

Гм, да. Я тоже не заметил с каких пор.

 

Не можуть куби змінювати. Можуть кінцеву ціну з врахуванням цих коефіцієнтів.
Тем не менее факт.

 

Як потім кінці шукати?
Их это не волнует. От слова совсем. там правду не докажешь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а вот у меня счетчик в отапливаемом помещении, по таблице кооф 0.99 и что-то я не вижу при расчете меньше.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добавили 5 процентов:flag1:

 

kv.104.ua/ua/services/zaplatiti-za-gaz/coefficients/id/jak-privesti-objem-spozhitogo-gazu-do-standartnih--21669#accordion-off

1498332172__20181120_1145541.thumb.JPG.cf96db56f84e53756d5d4524f08c6ff9.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чисто физически привести состояния газа до нормальных условий как бы мне понятно. Вопрос в другом почему например в отапливаемом помещении в одной области кооф 1,00 а в другой области 1,03?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

опрос в другом почему например в отапливаемом помещении в одной области кооф 1,00 а в другой области 1,03?
Потому что местный фирташгаз попросил себе такой коэффициент.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите, есть ли корреляция со среднемесячной температурой по областям. Чем холоднее в области - тем должен быть выше коэффициент.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем холоднее в области - тем должен быть выше коэффициент.

То есть принимаем что отапливаемое помещение оно разное в разных областях? То есть в более холодной области человек себе меньше греет помещение? Как по мне это ж явно уклон в сторону где больше потребляют там и больше выставим кооф.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, є лічильники з термокоректорами - Ельстер, Самгаз - їх власникам теж плюсують?

Судя по последней таблице zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0346-04 то одним будут минусовать, а другим плюсовать. Какая там логика непонятно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите, есть ли корреляция со среднемесячной температурой по областям. Чем холоднее в области - тем должен быть выше коэффициент.

... и высота над уровнем моря...

Давление тоже в формуле учавствует

 

Добавлено через 8 минут

Судя по последней таблице zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0346-04 то одним будут минусовать, а другим плюсовать. Какая там логика непонятно...

Там есть гораздо более интересные вещи - данная методика НЕ КАСАЕТСЯ газа для нужд населения...

"Дія цієї Методики поширюється на суб'єкти господарювання, які

у господарсько - виробничій діяльності для вимірювання об'єму

спожитого газу використовують лічильники, крім випадків

використання газу за показами лічильників громадянами -

підприємцями для власних потреб". (С)

" Споживач газу Юридична особа та громадянин - підприємець без

статусу юридичної особи, які використовують

лічильник для визначення об'єму спожитого газу" (С)

 

Добавлено через 1 минуту

Судя по последней таблице zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0346-04 то одним будут минусовать, а другим плюсовать. Какая там логика непонятно...

По так называемым коэффициентам будет собираться НКРЕП 23 ноября.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там есть гораздо более интересные вещи - данная методика НЕ КАСАЕТСЯ газа для нужд населения...
Самое интересное: показания счётчика есть. С коэффициентом пока не разобрался, подожду платёжку за октябрь, что там напишут. Коэффициент-то указан, а вот его влияние есть или нет, пока не вычислил.

 

Добавлено через 43 секунды

По так называемым коэффициентам будет собираться НКРЕП 23 ноября.
Фирташгазы, как всегда, спешат вперёд. Чтоб потом задним числом свой беспредел обосновать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С коэффициентом пока не разобрался, подожду платёжку за октябрь, что там напишут.

В Кабинете на 104 уже есть

 

Добавлено через 14 минут

Гм, да. Я тоже не заметил с каких пор.

Глянул в архиве

С ноября 2017-го

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глянул в архиве

С ноября 2017-го

Да? Но вот интересно: до сих пор на сумму «к оплате» у меня это не влияло.

 

Добавлено через 1 минуту

В Кабинете на 104 уже есть
Я не подключаю дом к «кабинету». На квартиру после этого, например, прекратили приходить счета. Совсем прекратили. Зачем мне этот цирк?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...