Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

П).

Желающие продать физикам есть, а сделать этого не могут.

Возможно таки дело не в цене?;)

 

Подумайте еще раз.

Разве я против закупки газа летом по 5 тыс.грн и продажи его зимой по 12 тыс.грн?

 

r:

Я сподіваюсь юридичні моменти цієї операції усунуть в найближчий рік і відпустять таки ціну у вільне плавання з формуванням повноцінного ринку і правом вибору постаяальників

Підстави на це сподіватись дають мені слова нового Премєра (не думав я ,що буду підтримувати представника зелених) , чоловік цей на перший погляд толковий і не популіст. Правда він суто технічний премєр і в більшості буде робити те, що скажуть вище(((

Гончарук :

уряд взагалі не повинен втручатися адміністративними рішеннями в ціноутворення, навіть на енергоносії. Це неправильно.

Коли політик починає втручатися в ціну, це призводить до двох речей: до неефективності, до корупції і до популізму. Цього не повинно бути.

 

3 роки я це пишу на форумі і на щастя при владі зявилась людина, яка підтримує такий напрямок розвитку подій не тому що МВФ вимушує...

 

Добавлено через 10 минут

 

P.S. Сравниваю цену газа по предоплате и с рассрочкой, установленную НАКом для промышленности.

- сентябрь 2018 г.= 12 250 грн и 13 338 грн

- сентябрь 2019 г. = 5 568 грн и 6 245 грн.

Найдите мне предпосылки двух кратного поднятия цены на газ в 2018 году?

Может цены на нефть, ХАБы, курс доллара/евро так повлиял?

:beer:

Хм, наче маєте бізнес в цій сфері, а не можете чи не хочете порівняти ціну на хабах тоді і зараз

В вересні 2018 на NCG ціна мегаватгодини газу була 26 євро

Зараз ціна 10.5 євро

 

Курс євро в вересні 2018 був в середньому 28.1

Зараз курс євро 27.75

 

Просто для пропорції: 26*28.1=730

10.5*27.75=291

730/291=2.5

Тобто відповідно до курсу і ціни газу на єврохабах вартість газу для юриків мала впасти в 2.5 рази

12250/5568=2.2 рази

 

В реальному виразі буде додаткова стала-ціна транспорту (в середньому 3 євро за мегаватгод), яка не залежить від ціни, тому і 2.2 та 2.5 не співпадають.

 

 

Я не бачу де тут якісь заговори чи незрозумілі вам речі?

 

Добавлено через 14 минут

Найдите мне предпосылки двух кратного поднятия цены на газ в 2018 году?

r:

 

З іншої сторони....які "предпосьілки"?

За скільки хоче за стільки й продає, кого не влаштовує іде шукає в іншому місті...

Задача Нафтогазу-не продавати дешевий газ юрикам, а робити прибуток і виплачувати дивіденди державі в бюджет.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я коефициенты тоже заплатил, мне за отопительный сезон 14 грн насчитали, мне реально, только на бензин, что бы доехать к газконторе - больше пойдёт. А ещё день там торчать,я за день заработаю намного больше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"До уваги учасників акції «Твоя енергонезалежність»

Замовляти та оплачувати обсяги газу на жовтень-березень за ціною 5.99553 грн/куб.м можна до 25 вересня, натиснувши на банер акції у будь-якому розділі кабінету чи за посиланням."

 

 

Вот такое предложение от Облгаза.

Кто что думает по этому поводу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"До уваги учасників акції «Твоя енергонезалежність»

Замовляти та оплачувати обсяги газу на жовтень-березень за ціною 5.99553 грн/куб.м можна до 25 вересня, натиснувши на банер акції у будь-якому розділі кабінету чи за посиланням."

 

 

Вот такое предложение от Облгаза.

Кто что думает по этому поводу.

Я уже свою ИМХу высказал...

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4944832&postcount=8145

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вот такое предложение от Облгаза.

Кто что думает по этому поводу.

 

Я думаю, что надо обратить внимание на то, что там написано мелким почерком под зірочкой)) А там сказано следующее:

 

Цена без тарифов на транспортировку и распределение.

 

И какая конечная цена выйдет?? А пофиг, какую им надо, такую они и нарисуют и снимут. Ведь деньги уже уплачены... С Вас их просто спишут...

 

Согласен на 100% с форумчанином Canton, который изложил свой взгляд в своём посте.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что надо обратить внимание на то, что там написано мелким почерком под зірочкой)) А там сказано следующее:

 

 

И какая конечная цена выйдет?? А пофиг, какую им надо, такую они и нарисуют и снимут. Ведь деньги уже уплачены... С Вас их просто спишут...

 

Согласен на 100% с форумчанином Canton, который изложил свой взгляд в своём посте.

 

 

Так отож.

Была когда то крылата фраза

"Верить государству, это все равно что садиться играть в карты с шулером, у него все равно в рукаве будет козырный туз".

что то в этом роде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правда він суто технічний премєр і в більшості буде робити те, що скажуть вище(((

Гончарук

Все правильно говорит, нечего совать нос куда не следует, с этим прекрасно сейчас справляются суды для нужных людей нужные цены устанавливают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Государство честно предупреждает, что ГАРАНТИРОВАТЬ ЭКОНОМИЮ наших денег по закупке газа на отопительный сезон не берется, потому что само не знает, какая цена газа будет на рынке газа в 2019-2020 году. У меня отопительный сезон - 1300 кубов, планируем и дальше добавлять электроотопление по ночному тарифу, поэтому газ наперед решила не покупать.

10.png.6eaca3f37a102537876b8ad4961da7b3.png

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поступово вся ситуація з газом наперед може закінчитись таким варіантом:

gas.preisvergleich.de/search/results/utyp/0/nodep/1/bonus/1/nopre/1/eco/0/gua/1/nopkt/0/notpe/0/conext/0/runti/12/trfs/2/tipp/1/handling/1/pg/1/usg/10000/zip/10115/heat/3.1/cmpp/12-0/cmpt/238476%3A/version/00015674198422101393922218230/city/Berlin/rewriteUrl/0/cbid/0/

За посиланням німецький сайт купівлі газу з правом вибору постачальників. В вибірці лоти обємом 1000 кубів. Що входить і що не входить в ціну не розбирався.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот такое предложение от Облгаза.

Кто что думает по этому поводу.

 

Просто не все еще забыли вклады в Сбербанк СССР! Ж-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тем временем где-то на западе

112.ua/ekonomika/pereizbytok-gaza-v-evrope-privel-k-padeniyu-cen-505826.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто-то уже поучаствовал в акции от НафтоГаза? По чем газ?

6 грн+транспорт і розподіл (залежить від області)

 

PS Імпортний паритет тим часом вже по 4,8 грн. За 2 дні на єврохабах обвал на 20%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 грн+транспорт і розподіл (залежить від області)

 

PS Імпортний паритет тим часом вже по 4,8 грн. За 2 дні на єврохабах обвал на 20%

Якщо так далі піде то ціна може бути однаковою для тих хто купить зараз, й для тих хто купуватиме взимку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо так далі піде то ціна може бути однаковою для тих хто купить зараз, й для тих хто купуватиме взимку...

 

А якщо для тих хто купить зараз буде вищою? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо для тих хто купить зараз буде вищою? :D

 

От киевоблгаза в допе к договору прописано , что платится будет по той цыне что будет ниже, все не израсходованые кубы возвращаются в виде денег на счет в апреле или мае, не помню точно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто-то уже поучаствовал в акции от НафтоГаза? По чем газ?

 

так прямо в первом абзаце пишут

 

Економія залежить від ринкових умов і не може бути гарантована продавцем

 

attachment.php?attachmentid=669972&stc=1&d=1567676546

 

онижепредупреждали :lol:

1.png.54f2c6e7317a6778d4532a9bb6e6b9ec.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

онижепредупреждали :lol:

 

Цікаво, хто буде сміятись, а хто жалкувати по факту опалювального сезону: розумники, що сміються з цієї пропозиції чи розумники, які тихенько її прийняли і оплатили;)

 

Подейкують, що з 1 січня обмеження ціни в 7 грн без розподілу і транспорту на вартість газу буде знято , от тоді буде найвеселіше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подейкують, що з 1 січня обмеження ціни в 7 грн без розподілу і транспорту на вартість газу буде знято , от тоді буде найвеселіше...

Постанова которая вводит ограничения цены на газ скасована судом ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил 200 м³ на перед. Так на следующий день пришла бумага что у меня просроченная задолженность и если не уплачу в течении 3х дней отключат газ. Если уплачу то пригласить контролёра для сверки показаний. За газ заплатил, так они каждый день бумажку сунут в дверь чтобы показания передал через Вайбер. На Фотошопе подредактировал и отправил, чтобы отстали.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил 200 м³ на перед. Так на следующий день пришла бумага что у меня просроченная задолженность и если не уплачу в течении 3х дней отключат газ. Если уплачу то пригласить контролёра для сверки показаний. За газ заплатил, так они каждый день бумажку сунут в дверь чтобы показания передал через Вайбер. На Фотошопе подредактировал и отправил, чтобы отстали.

 

А заборгованість за коефіцієнти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил 200 м³ на перед. Так на следующий день пришла бумага что у меня просроченная задолженность и если не уплачу в течении 3х дней отключат газ. Если уплачу то пригласить контролёра для сверки показаний. За газ заплатил, так они каждый день бумажку сунут в дверь чтобы показания передал через Вайбер. На Фотошопе подредактировал и отправил, чтобы отстали.

 

 

У меня это очнь интересно выглядит. Раскладка по месяцам и ее надо заполнить. Никаких объяснений, если я переберу декабрь а недоберу январь. и это вносится в договор без объяснений. Это Киевгазовский развод или где? Да, про возварат в апроеле прочитал, но как то не хочется кредитовть.

Ну почитал мнения согласен. Это кидок.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пришло заказное "письмо счастья". С предложением заплатить задолженность до 09.09, а иначе после этого числа самим себе перекрыть газ и ждать бригаду, что отключит физически. В любом случае, типа, бригада приедет и отключит. Сдались, заплатили, хоть и днём позже. :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...