Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Субсидии ЖКХ: Обсуждение всех вопросов по субсидиям

Tsoy

Рекомендовані повідомлення

Він не сплачує податки

Стиць-п..диць. Він не сплачує тільки прибутковий податок. А ПДВ, акцизи - все по повній.

А з третього боку - чому б жінці не піти працювати?
Та вона б з радістю, але роботи в селі - немає. Взагалі.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та вона б з радістю, але роботи в селі - немає. Взагалі.

 

 

У Макса спросите, он найдет ее работу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значит я яркий представитель той бедноты.

При этом субсидии у меня - нет.

Белочка, не переживайте, и у меня нет:).

и в кафе я не ем, и авто нет, следовательно, и потребности его парковать нет:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Белочка, не переживайте, и у меня нет:).

и в кафе я не ем, и авто нет, следовательно, и потребности его парковать нет:D.

 

Аналогично.

Тем ближе мы к народу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я смирилась. ну да, дорого.

ну да, обидно.

ну проживу.

 

Правильно, урежете себя в чем ни будь, но заплатите.

И я так и другие вокруг.

Но не кто при этом не богатеет.

Как раз наоборот.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БеLка, belosnezka - нікого не хотів ні образити ні принизити, говорив тільки про те що бачу особисто. Перед очима приклад коли людина має свою справу яка приносить нормальний прибуток, але є абсолютно сіра без жодних податків. Відповідно і будинок на 3 поверхи, і автомобілі, але через махінації з прописками на тій площі - до останнього мали субсидію. Так не має бути. Те що державний апарат не може точково таких відшивати і працює "по площадям" - це погано :(
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БеLка, belosnezka - нікого не хотів ні образити ні принизити, говорив тільки про те що бачу особисто. Перед очима приклад коли людина має свою справу яка приносить нормальний прибуток, але є абсолютно сіра без жодних податків. Відповідно і будинок на 3 поверхи, і автомобілі, але через махінації з прописками на тій площі - до останнього мали субсидію. Так не має бути. Те що державний апарат не може точково таких відшивати і працює "по площадям" - це погано :(

 

 

Да, и у меня такой пример есть.

На дорогой машине, в особняке и субсидия на газ.

Но они выкрутятся и при новых раскладах,

а платить будут

Белки, да Белоснежки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до останнього мали субсидію. Так не має бути.

Верніть попередні тарифи. І не треба тих субсидій для "избранных".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ПДВ, акцизи - все по повній.

І що, на городину теж ПДВ сплачує? А я сплачую ПДВ й на городину, при купівлі в супермаркеті.

Він не сплачує тільки прибутковий податок.

А пенсію він потім захоче як у всіх, да? Податки він не сплачує! А ПДВ та акцизи платить суб’єкт господарювання.

Та вона б з радістю, але роботи в селі - немає. Взагалі.

Ну не знаю - в мене в селі люди роботу знаходять. Причому в самому селі. Хоча дехто й на Київ або Польшу їздить.

 

Та й в мене субсидії немає - сукупний дохід зависокий.

 

Добавлено через 39 секунд

Верніть попередні тарифи. І не треба тих субсидій для "избранных".

При попередніх тарифах субсидії були - але підприємствам Фірташа напряму з бюджету. Величезні суми. Зараз їх хоч населення отримує (хто правдами, хто неправдами - але не в одну кишеню одного олігарха).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верніть попередні тарифи. І не треба тих субсидій для "избранных".

 

Ага, вернут. Прикрыть такую "кормушку".

Они еще осенью поднимут.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю - в мене в селі люди роботу знаходять. Причому в самому селі.

Власне мій приклад про "сірий бізнес" це якраз село і робота на землі. Так, вони працюють тяжко, але і мають з того нормальні прибутки. Більше того - в них проблема зараз знайти працівників на сезонну роботу при щоденній оплаті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикрыть такую "кормушку".

Да кормушка еще бОльшая раньше была. Сразу Фирташу на карман без всяких субсидий (и без монетизаций).

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю - в мене в селі люди роботу знаходять. Причому в самому селі.

 

 

Вомбат, ну что я говорила, у Макса найдеться все.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне мій приклад про "сірий бізнес" це якраз село і робота на землі. Так, вони працюють тяжко, але і мають з того нормальні прибутки.

Ні, мова саме про офіційне працевлаштування. А не про заробити грошей. Друге то само собою - продають і городину, і молочку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да кормушка еще бОльшая раньше была. Сразу Фирташу на карман без всяких субсидий (и без монетизаций).

 

 

Вот я все хочу у вас спросить,.

Вы хоть сами верите, в то что пишите?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да. Вы не знаете кто компенсировал стоимость газа между 500 баксов за куб и тем что якобы потребляло и платило население (на самом деле потребляло намного меньше, чем начисляли компенсации)?

Сейчас намного меньше денег тратится на субсидии + еще и по 700 грн можно наликом получить обычным смертным.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они еще осенью поднимут.

надіюсь, ні.

 

Добавлено через 1 минуту

Да. Вы не знаете

не починайте... і так тошно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребят несорьтесь, каждый прав по своему

 

И в принципе то, что сейчас сделало правительство по теме субсидий, считаю правильным

и то что спецом горящей палкой всех "аля безработных" загоняют типа на официальные ЗП, тоже правильно, хоть какие то деньги будут платится в тот же бюджет и тот же пенсионный

простой пример в той области что я работаю (не буду уточнять в какой), что вижу лично

- есть работа, нужны сотрудники к примеру в Харьковской, Одесской Ивано-Франковской области. Работа или вахта или суточная или по 12 часов - короче разная.

- Приходит Василь, ему говоришь - есть работа, платим столько то, он почесав репу сразу задает вопрос, а это официальная или не официальная работа, мне надо наличкой в руки или на карту, но лучше наличкой, и показывать в налоговой будете сколько я зарабатываю? А то я в фонде занятости сейчас стою.

отвечаем - ДА официальная как положено

ответ - та ну на хрен мне такая работа, у меня субсидия и я ее хочу получать. тогда я спокойно без вашего гемороя заработаю на стороне при этом числится буду в занятости и еще от туда получать что то.

по итогу на конторах числится от силы от 2 до 30 человек, и 250-300 неофициально работают.

 

и шо с ними делать???

им на фик ни че не надо, только шоб максимально субсидию давали

надо участвовать в тендерах и показывать что народа у нас куча, а по факту ничего этого официально показать не можешь

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, нарахування трьох прожиткових мінімумів для людей які офіційно не працюють - це жорстка норма. З одного боку це створює проблему в наведеному вами прикладі, а з другого - є великий прошарок людей які просто не показують свої прибутки але при тому нормально так чухають.

 

Ця норма має на меті з одного боку "лагідно" відсікти від субсидій таких хтрозроблених, а з іншого - зробити нецікавим неофіційне працевлаштування на мінімальну ЗП.

 

 

Для людей, які офіційно не працюють у нас відфутболюють !:flag1: В мене знайомі підсобники пішли оформлятися при мені ( говорив з ними просто, та й у черзі стояли так) Так от вийшов він і каже другому,що дарма платили тільки за довідки про стан сім"ї ( кількість прописаних по адресі) :lol: працівниця як почула шо він офіційно не працює, сказали шо не положено йому допомога з травня цього року ( дослівно) .

Так шо будуть пацани вкалувати на стройці і платити по повній! А Ви кажете ресторани, машини і т.д. То у Вас в Києві то все ( Ви там ніби в хмарах), а у нас як хребет у порядку то на ягоди, як пару років протягнеш і хребет не переломиться, то вже тут шукаєш підробіток ( розвозиш печево по базарах, таксуєш, хто йде підсобнічати майстрам, хто ремонтує телепхони і техніку як має тяму, а хто далі йде грузчиками, але то хоч дома, поїси, помиєшся, та й на нормальному ліжку поспиш коло жінки). Мова про простий нарід, з малих міст, сіл. про пацанів простих, які далекі від програмування, яких ніхто на держ службу не візьме, бо там мать їх вся сім"я одного,іншого працює і тілько знайомих бере, та й за доляри, про хлопаків, які мають жінку, дітей АЛЕ не має тата і мами в іспанії або італіі, не мають багатого дідуся колишнього судді або прокурора. ну і так далі до бескінечності..

 

І шо після того всього, ше по 2000-3000 грн тим редіскам плати!? Мені звичайно шо шкода, бо то як у нашому ОСББ. 8 років платять люди гроші, а місяць назад у касі виявився 0. Каже голова, шо бухгалтерка гроші вкрала, а та каже шо то він. Труби прорвало, на першому поверсі у сусідки все в лайні, а грошей в общаку то нема. От тут так само, платити то можна, а все піде у *опу!

 

Добавлено через 54 минуты

ответ - та ну на хрен мне такая работа, у меня субсидия и я ее хочу получать. тогда я спокойно без вашего гемороя заработаю на стороне при этом числится буду в занятости и еще от туда получать что то.

 

Як можливо спокійно заробляти і стояти на обліку в центрі зайнятості навіть уявити не можу. Там треба постійно появлятися, проходити курси, навчання і т.д. ходити по запропонованим місцям роботи, пару разів відмовився від запропонованої роботи - вільний, просто не прийшов - вільний. У мене особисто то ніяк не получалося, але то було дуже давно, думаю зараз набагато складніше там урвати хоч шось.

 

Але нічого, тепер усі Василі будуть у Вас оформлятися офіційно і все буде платитися в бюджет ( ну і так буде всюди напевно) . Заживемо! Може, через років 15-20 навіть так, як і при Янику.

Змінено користувачем karmen1
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пару разів відмовився від запропонованої роботи - вільний!

А через місяць знову на біржі і в перерві між відмічаннями й походами за відмови по направленнях шабашиш. І думаєш що всіх надурив :) . І чекаєш спадщину від діда-прокурора позашлюбного (а раптом з’явиться). Замість того щоб йти працювати й заробляти. Але навіщо напружуватися? Це ж рано вставати. Щодня. Крім вихідних. Нашо то треба. О 8 ранку всі магазини зачинені - а навіщо так рано починати працювати??? Краще жалітися що роботи немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребят несорьтесь, каждый прав по своему

 

надо участвовать в тендерах и показывать что народа у нас куча, а по факту ничего этого официально показать не можешь

Готов поучаствовать в создании "кучи народу" в Харьковской области!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут вже обговорювалось це питання, але мені все одно цікава думка по одному окремому випадку.

 

Отже, є сімя у якої, жінка та дитина прописані по фактичному проживанні сімї, а чоловік, який також з ними проживає, прописаний в іншому місці. Донедавна сімя одержувала субсидії, так як жінка була у декретній відпустці. Чоловік працює, але офіційно не працевлащтований. Крім того цього року чоловік продав спадщину, яка коштує більше за 50 тисяч гривень.

 

Чи зможуть вони одержувати субсидію у наступному році, чи у наступоному опалювальному сезоні їм ніяка субсидія не світить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Чоловік працює, але офіційно не працевлащтований. "

відфутболять вже навіть по цьому пункті, шо їм до того шо він працює, офіційно не пішов ( як безробітний не зареєструвався) ,одже субси не буде мати з травня цього року. по крайній мірі я був присутній і при мені двох таких хлопів послали з кабінету в сад.

 

Субсидію вони зможуть отримати, як чоловік офіційно влаштується на роботу, пропрацює з травня наприклад по листопад, у листопаді принесе заяву і декларацію, там і видно буде. ну і якшо жінка вийшла з декрету то так само треба оформлятися на роботу або в центр зайнятості. ( версію з центром заййнятості відкидаю, бо він же працює. та і не чесно не знаю, хто там буде реєструватися і ходити в те пекло, може то тільки в нас в місті така фігня, а всюди нормально)

 

Владі собі на підвищення зп тепер побільше грошенят тре аби платили люди, а багатий чи бідніший то тепер до лампочки. Хіба як пенсіонер, або інвалід то може дадуть ту допомогу мізерну. Пару років зробили халяву, тепер тре відбити ту касу за ті самі пару років. І вони там прекрасно знають,шо ніякого майдану не буде більше, хіба шо якась інша дуже багата банда не захоче прийти до влади таким самим чином як і ці, і не проспонсурує всі оті витрати на майдан. В нас люди за пільгові місця бьються в маршрутках, шоб вони (тисячі таких з сіл) оплатили самі тільки дорогу на майдан, та ніколи в житті. От як безоплатно повезуть, так будуть ломитися в той автобус шо дурні ( а хто ж їх катати то так буде?!). Так шо і газ хоч по 15 грн, і світло хоч по 3 то для них думаю діло часу. Он мінімалка як швиденько росте. скоро і по 6000 грн буде, гарно.

 

Добавлено через 1 час 5 минут

А через місяць знову на біржі і в перерві між відмічаннями й походами за відмови по направленнях шабашиш. І думаєш що всіх надурив :) . І чекаєш спадщину від діда-прокурора позашлюбного (а раптом з’явиться). Замість того щоб йти працювати й заробляти. Але навіщо напружуватися? Це ж рано вставати. Щодня. Крім вихідних. Нашо то треба. О 8 ранку всі магазини зачинені - а навіщо так рано починати працювати??? Краще жалітися що роботи немає.

 

Я навіть не знав шо то через місяць можна знову йти туди. я знаю шо через 2 роки повторно можна тільки, та й треба офіційно все одно пропрацювати ж аби знову в центрі зайнятості стати на облік? Хіба не так? Шось Ви плутаєте скоріш за все. Не все так красиво як Ви написали.

Два рази відмовився від запропонованої роботи і зняли Тебе по любому, в слід раз приходь через 2 роки і після офіційного працевлаштування. Якшо не так, підправте.

 

В любому випадку гайки ця влада позатискає як ніяка інша, це все тільки початок. та я і не виступав би, якшо воно пішло б на користь моїй Україні, освіті, медицині і т.д. але ті жирні морди порозкрадають усе знову, собі на маєтки, автівки ,літаки і т.д. Отож хтось вкалувати буде не розгинаючись, а хтось за рахунок нього буде віджерати пику собі.

Змінено користувачем karmen1
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готов поучаствовать в создании "кучи народу" в Харьковской области!

Если надо будет то мертвых душ я и сам найти смогу тоже по Харькову и области,

но надо люди с перечнем некоторых документов, которые необходимы в работе (без них ни как) и которые реально будут работать

и не обижайтесь, но за контору ни кого уже подписывать не хочу, потому что знаю что это такое на своей собственной шкуре

я даже против приема на работу знакомых и родственников.

уже имел такую медвежью услугу, когда хотел помочь людям у которых было тяжко в жизни и за которых некоторые зуб давали что люди нормальные и адекватные

по итогу я стал редким козлом, который заставлял их вкалывать и не прикрывал их заднее место на работе, хотя их работа ко мне ни какого отношения не имела

но от инвестора выгреб за них по полной, потому что знакомые, знакомые знакомых и прочие, короче протеже.

а так же заметил что кто то ради кого то сильно распинается на работе, чтоб того приняли на работу, то максимум через 3 месяца и этот человек или просто забивает на работу или исчезает или просто посреди работы разворачивается и уходит, потому что ему уже надоело работать. И ваш обьект остается с так называемой дыркой, которую потом срочно пытаешься закрыть любым макаром, чтоб твой заказчик тебе не вкатал штрафные санкции или не разорвал договор.

сейчас по Киеву кадровик в поиске народа на 600-700 грн за сутки на руки чистоганом, видели бы вы этих работников, которые узнают эту цену и говорят та ну нафик.

да может это и не высокооплачиваемая работа но считаю приемлемой для этого вида услуг и такую цену, редко кто предлагает, в основном от 200 до 350 сутки

 

 

 

Ребят, давайте политические моменты будем опускать

а то тема уже почти перешла в разряд политики

 

И думаю каждый прекрасно понимает что одни всегда хотят хорошо ездить на других вне зависимости от должностей

и не надо кивать на соседа нехлюя или правителя свинью, которые привыкли все получать на шарика,

но возможно я буду не прав, но это мое мнение :fool: - и считаю что в первую надо очередь надо начать с себя, а потом своим примером убедить других.

Да народ у нас тугой и с понятием что шара обьема не имеет, а так же привык что им все должны. Но вода и камень точит.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...