Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

На каком языке лучше давать рекламу в Киеве?

henko

Рекомендовані повідомлення

смотрю украиноязычных больше стало в городе, но составляют ли они платежеспособный спрос?

А раньше Они не составляли платежеспособный спрос? Вы понимаете в какой Вы стране и что Вы спрашиваете?

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

?

смотрю украиноязычных больше стало в городе, но составляют ли они платежеспособный спрос?

 

На грузинском.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А раньше Они не составляли платежеспособный спрос? Вы понимаете в какой Вы стране и что Вы спрашиваете?

нет, не составляли, к сожалению

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема явно в гумор.

Це що за останій час ті хто розмовляє українською багатшими стали?

Як виглядає цей механізм?:lol:

ТС. Навіщо починати мовні холівари. От кому воно потрібно?

Якщо продукт-послуга кращі за параметром ціна-якість то я її куплю. А якщо це буде дороге гуано, то мені начхати на якій мові в цього гуано реклама.:rolleyes:

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема явно в гумор.

Це що за останій час ті хто розмовляє українською багатшими стали?

Як виглядає цей механізм?:lol:

ТС. Навіщо починати мовні холівари. От кому воно потрібно?

Якщо продукт-послуга кращі за параметром ціна-якість то я її куплю. А якщо це буде дороге гуано, то мені начхати на якій мові в цього гуано реклама.:rolleyes:

просто те из платежеспособных кто говорили по-русски, азировы там прочие, в большинстве своем в бегах
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если ничего экстраординарного не произойдет, то какое-то время мы будем возвращаться к украинскому языку, затем перейдем на английский.

 

Но пока на английском поймут не все, а вот когда нужно переходить на украинский.... Нужна какая-то статистика. :smile:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто те из платежеспособных кто говорили по-русски, азировы там прочие, в большинстве своем в бегах

Батонами барыжите?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По статистике адвордса наших клиентов, с таргетингом на киев и обл., запросы на мове составляют где-то 8-9% Год назад таких было 3-5%.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По статистике адвордса наших клиентов, с таргетингом на киев и обл., запросы на мове составляют где-то 8-9% Год назад таких было 3-5%.

Просто мало сайтів на українській. Мало хто розкручує українські ключі. Тому всі звикли шукати на язикє. Потрібен час для появи якісних сайтів і вироблення звички шукати українською. Мені самому ліньки вводити на сайт українську. Кількість клієнтів не збільшиться, а гімору добавиться.

 

ТС. Складний у Вас бізнес. Це ж блін на кожні вибори треба переписувати з мови на мову рекламу і нову клієнтуру шукати. Так як стара в біга ломанулась.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на татарском.

 

я поражаюсь насколько людей мусор в голове.

 

это напомнило реальную историю о том когда еще в 90-х на донбасе пуагли детей чтобы те не ехали в карпаты. ибо там злые вуйки, которые грабят , насилуют и убивают.

 

а оказывается если еще и говоришь по-украински - то и бедняк.

 

это прям надо в форбс сразу в цитаты десятилетия чтоли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На каком языке лучше давать рекламу в Киеве?

 

Все просто.

Eсли патриот- на украинском, ecли бизнесмен- на русском, а вот если патриот бизнесмен-то это к Бене:D.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто мало сайтів на українській. Мало хто розкручує українські ключі.

 

А мені цікаво таке питання - чи можна автору сайту, безкарно, заборонити спілкування користувачів усіма мовами , крім Української - тобто прописате це у правилах для користувачів ?

Я хочу зробити це на своєму сайті.

Але, якось не має часу з'ясувати юридичні наслідки.

 

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мені цікаво таке питання - чи можна автору сайту, безкарно, заборонити спілкування користувачів усіма мовами , крім Української - тобто прописате це у правилах для користувачів ?

Я хочу зробити це на своєму сайті.

Але, якось не має часу з'ясувати юридичні наслідки.

 

 

***

От воно Вам треба?

Я навіть не запитую чи багато у Вас людей щось пишуть. Я кажу нафіга цим всім паритись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я рекламщику, который мне баннер делал, тот же вопрос задавал. Он не смог мне вразумительного что-то ответить. Нет такой выборки.

Поэтому лучше всего определить свою тарджет-групп и исходя из ее сегмента выбратья язык для рекламы.

В своем случае я выбрал русский только из-за того, что 80% звонков с конкретными запросами идет на русском. А то и все 90%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот.Все дело в регионе.

Кстати,ко мне 100%процентов обращаются на языке.(Днепропетровск)

Правда,я рекламой не занимаюсь,посему все равно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

А мені цікаво таке питання - чи можна автору сайту, безкарно, заборонити спілкування користувачів усіма мовами , крім Української - тобто прописате це у правилах для користувачів ?

 

на приватному сайті ви можете це зробити.

але яка мета?

краще (доброзичливо) закликати користуватися українською і самому подавати в цьому приклад.

 

Щодо мови реклами.

Антиукраїнський і антиконституційний закон КК надав право рекламодавцям самим обирати мову рекламу.

Зокрема, і в цьому також є антиукраїнськість і антиконстутуційність цього закону. На відміну від попереднього закону, де реклама мала бути українською, а за бажання рекламодавця, - паралельно й будь-якою іншою (іншими).

Я, як споживач, бачачи в Києві рекламу російською мовою, відзначу для себе не прийнятну для себе політичну позицію рекламодавця і не куплю цей товар (послугу), оскільки вбачаю в такій рекламі зневаження моїх, гарантованих Конституцією прав на використання своєї мови в усіх сферах життя.

П.С.

До речі, в Києві, за моїми приблизними оцінками, не менше 80-90% реклами - українською. Всі солідні крупні фірми/компанії дають рекламу виключно українською.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...