Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Где жить хорошо". Квартира или дом. Плюсы и минусы.

MykolaG

Где по Вашему лучше жить ?  

312 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зато в рейтинге комфортности жизни Днепр в опе

А судьи кто?

Меня никто не спрашивал.

Може,у нас нытиков больше,вот и испортили статистику.

 

Добавлено через 1 минуту

Слова "библиотека" и "конспектировать" - можно заменить по вкусу

"Конспектировать"-понятно.

А вот на какое слова "библиотеку" заменить-я прям задумался..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слова "библиотека" и "конспектировать" - можно заменить по вкусу :)
В Гоа дауншифтить. Ж-)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А судьи кто?

Меня никто не спрашивал.

Може,у нас нытиков больше,вот и испортили статистику.

Вот именно, написано что по опросу именно самих жителей!

Стоит отметить, что рейтинг отображает субъективные оценки жителей, на которые могут влиять завышенные или заниженные требования к обслуживанию.

Т.е отчасти оно понятно что у Киевлян/Днепрян запросы поболее, а допустим в Хмельницком довольны тем что есть, но МАРИУПОЛЬ??? Этож не город даже, а большой завод, типа ЮМЗ :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Гоа не за дауншифтингом ездят:)

Кто за чем, хоть в Паттайю за том-ямом.Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В связи с тем, что ни одной из сторон не удастся переубедить соперника, предлагаю перейти к прямым оскорблениям. (с):D

 

 

Удар ниже пояса. Сегодня попалось тут: uainfo.org/blognews/1459520536-homo-urbanus-osoblivosti-zhittya-u-lyudskomu-zvirintsi-.html

Маленькие выдержки из научного труда расставляют все точки над "i".

 

Текст дублирую:Homo urbanus: особливості життя у “людському звіринці”

 

01.04.2016, 17:38 • 2298 • 0

Сучасна цивілізація - цивілізація міська: сучасна людина - людина міста. Три чверті населення розвинених країн є міськими жителями, в Україні 69,1% жителів міст і 30,9% - сіл, при цьому більше половини світового населення - містяни.

Автор порталу Мегаполіс Марія Приходько пропонує читачам поміркувати разом про характерні риси сучасних мешканців великих міст, "намалювати" портрет середньостатистичного містянина. Впоратись із цим завданням нам допоможуть розвідки сучасних науковців, зокрема, Галини ГорновоЇ та Десмонда Морріса.

Homo urbanus - це містяни, особливо жителі мегаполісів, діти XXI століття. Вони постійно кудись поспішають, швидко розмовляють і працюють в умовах багатозадачності. Це вони їдуть у транспорті, не відриваючись від гаджетів і соцмереж, онлайн 24 години на добу. Вони не надто довіряють ЗМІ і публікують свої, часто критичні, думки в блогах і "Фейсбуці". Вони покращують своє життя, досягаючи поставлених цілей, готові розвиватися, вдосконалюватися, повсякчас готові до експериментів і відкриті світові.

Галина Горнова стверджує, що урбанізація - потужний еволюційний фактор, який впливає на природу людини. Світ міста породжує людину міську. Урбанізована людина, в свою чергу, схильна перетворювати весь світ у місто. Місто - принципово штучне середовище існування, антропогенний ландшафт, в якому опредметнюються культурні якості людини. На відміну від усіх живих істот, що мешкають у нествореному ними природному середовищі, людина - єдина жива істота, яка завдяки культурі створила собі нове середовище існування - місто, яке опосередковує процес природного відбору: впливає на внутрішньовидову агресію, ієрархічні процеси у соціальній групі та статевий відбір. Характерні особливості середовища міста: висока щільність населення (скупченість, перенаселення), максимальна концентрація об'єктів у просторі (насиченість предметного, матеріального міського середовища), пришвидшення ряду повсякденних процесів (високий темп життя у місті).

 

Добавлено через 41 секунду

Достатньо поширеним є порівняння міста з джунглями. Урбаністична метафора "місто-джунглі" малює таку картину існування в місті, в якій неочікувані небезпеки скрізь чатують на людину і всі мешканці є або хижаками або їхніми жертвами. Насправді ж у природному середовищі існування, яким є ті ж самі джунглі, включається саморегуляція: хижак ніколи повністю не винищить свою здобич, інакше він сам загине від голоду.

Десмонд Морріс - відомий британський зоолог та етолог, популяризатор науки - у книзі "Людський звіринець" пише, що коли щільність населення в сучасному світі стала просто таки нестерпною, стурбовані мешканці міст почали порівнювати свої переповнені міста з кам'яними джунглями. Такий опис особливостей життя в тісному міському середовищі досить промовистий, але в той же час глибоко помилковий. Це підтвердить будь-хто, кому довелося вивчати справжні джунглі.

У нормальних умовах, в природному середовищі існування, дикі тварини ніколи не стануть калічити один одного, воювати з дітьми, заробляти собі виразку шлунка, страждати від нав'язливих ідей або ожиріння, утворювати гомо****уальні пари або вбивати один одного. Не варто зайвий раз нагадувати, що серед жителів міста все це - далеко не рідкість. Але хіба в цьому різниця між людиною й іншими тваринами? На перший погляд - начебто так, але це помилка. Інші тварини дійсно можуть поводитись подібним чином, але тільки в певних ситуаціях, а точніше - коли їх помістити в неприродні умови неволі. Дика тварина, перебуваючи в клітці, демонструє всі ці відомі нам аномалії точнісінько так, як і наші родичі. Цілком очевидно, що місто - зовсім не кам'яні джунглі, а справжній "людський звіринець".

Порівнювати потрібно не міського жителя і дикого звіра, а міського жителя і звіра в клітці. Сучасна людина в умовах, природних для свого виду, давно вже не живе. Потрапивши в пастку власного розуму, а не ув'язнена якимось власником зоопарку, людина зачинилась у величезному неспокійному звіринці, де постійно ризикує надірватись від перенапруження.

Якщо ви є мешканцем "людського звіринця", то неминуче опиняєтеся серед представників другої групи. Володіючи надзвичайно допитливим і винахідливим розумом, ви просто не здатні відпочивати довго. Вас розпирає від прагнення знову і знову знаходити собі якесь непросте заняття. Ви вічно щось досліджуєте, організовуєте, творите і, врешті-решт, виявляєте, що з трясовини "звіринця" вже не вибратися. З кожною новою складною дією ви опиняєтеся на один крок далі від свого природного племінного стану, яким ваші предки насолоджувалися протягом мільйонів років.

А міська цивілізація, відірвавшись від природи, ставши «камінними джунглями», втратила свою здатність до природної саморегуляції. У неволі здорові інстинкти, що сприяють виживанню виду, спотворюються. І тому більш правомірним було б порівняння міста з зоопарком, звіринцем або акваріумом, а не з джунглями. Д. Морріс, який розглядає міську цивілізацію з точки зору зоології, робить більш радикальну заяву: спресованість людського житла в нетрях Мумбаї або мініатюризація житла в Токіо змушує вважати клітки для тварин у деяких зоопарках більш розкішними апартаментами. Однак не слід і перебільшувати нестерпність таких умов, оскільки те, що ми називаємо благами цивілізації, можна співвіднести з піклуванням про тварин у зоопарку: їжа, вода, дах над головою, медична допомога - всі ці умови зводять до мінімуму витрати на боротьбу за виживання і сприяють появі вільного часу. Насиченість предметно-речового середовища міста призводить до когнітивних перевантажень, оскільки в ньому міститься надмірна кількість стимулів, які впливають на органи чуття і перевищують можливості організму зі сприйняття і переробки інформації. Людина захищається тим, що не всі фактори навколишнього середовища сприймаються нею в якості стимулів, а тільки життєво важливі, однак їхня кількість перевищує можливості сприйняття.

 

Добавлено через 1 минуту

Оскільки первісно у форми поведінки, наявні у виду, мало бути закладене якесь корисне призначення, то можна розглянути в цьому ракурсі одну з типових рис міського жителя - його тривожність. Як правило, тривожність жителів міста ми завжди оцінюємо негативно як свідчення підвищеного рівня його загальної невротизації. Але етологи звертають увагу на еволюційну корисність тривожності для збереження виду. Вона виконує важливу когнітивну функцію розпізнавання небезпеки. Міська цивілізація століттями виробляла норми і правила поведінки, спрямовані на те, щоб якомога більша кількість людей могла по можливості безконфліктно існувати на обмеженій території, тобто однією з функцій міської культури є вироблення механізмів, здатних нейтралізувати територіальну агресію.

Конрад Лоренц зазначав, що переорієнтування агресії є надійним способом її обеззброєння. До основних способів переорієнтації агресії належать: катарсис, спорт, мистецтво, наука, сміх. Усі ці способи так чи інакше пов'язані з міською цивілізацією. Феномен катарсису був відрефлексований ще в давньогрецькій полісній культурі. Спорт як специфічний вид фізичної та інтелектуальної активності теж пов'язаний з міським способом життя, в селі і без того досить важкої фізичної праці, фізичної активності, щоб обирати її ще в якості дозвілля. Високе мистецтво, наука, як, втім, і філософія, є типово міськими явищами, існують за рахунок суспільного розподілу праці. Зі сміхом ситуація не така однозначна. Крім функції відведення загрози, сміх народжує відчуття соціального єднання. Сміх різноплановий, він викликається багатьма стимулами - від фізіологічних до інтелектуальних, іронія - тільки інтелектуальними. Іронія в традиції античної риторики Цицерона і Квінтиліана безпосередньо пов'язувалась з якостями людини міської. Слово urbanitas, від якого Цицерон утворив неологізм humanitas, містило в собі значення проникливості, легкого скепсису та іронії. Відмінною рисою містянина античні ритори вважали здатність до іронії, саме поняття іронії пов'язувалося ними безпосередньо з образом столичного міста.

Таким чином, homo urbanus, що мешкає у міському середовищі, з одного боку, якостями середовища свого існування (скупченість, поспіх, анонімність) підштовхується до збільшення агресивності, з іншого боку, в цьому ж середовищі виробляються механізми гальмування агресії та її переорієнтації. Як правило, людиною міською керує бажання зайняти більш високе становище в соціальній ієрархії. Прагнення набути певний соціальний статус і в подальшому його підвищити є одним з провідних життєвих мотивів сучасного городянина. Високий темп життя пов'язаний насамперед зі спробами підвищення статусу, звідси йде перевантаження на роботі, неодмінна спрямованість на успішну кар'єру, скорочення часу, який проводиться в колі сім'ї, і, як наслідок, зменшення уваги, що приділяється подружнім і батьківським ролям, неминуча інтенсифікація дозвілля, оскільки зменшується час цього самого дозвілля. Оскільки життя у великому місті відрізняється дуже великим скупченням людей, з якими неможливо вибудувати особисті ієрархічні стосунки, вкрай важливе значення набувають символи, що вказують на ранговий потенціал індивіда. До них можна віднести наявність власного бізнесу або успішної кар'єри, престижну нерухомість, гроші, акції, цінні папери та інше майно, яку за кількісними критеріями легко порівняти з чужою власністю.

Як "тварина політична" містянин потрапляє у поле тяжіння двох тенденцій: групового співробітництва та ієрархічного суперництва, які утворюють діалектичну єдність, переходять одне в інше і виступають в якості джерела саморозвитку виду. Необхідність знаходити баланс між протилежно спрямованими векторами групової солідарності і конкуренції відточує пристосованість людини до складного середовища міста. Однією з форм природного відбору є статевий відбір. Спробуємо визначити його міську специфіку. У місті змінюється структура шлюбних відносин, знижується народжуваність, інтенсифікується внутрішньовидова конкуренція статевого відбору. Зміна структури шлюбних відносин у місті характеризується більш пізнім шлюбом, у зв'язку з цим у сім'ї пізніше з'являються діти, кількість дітей в міських сім'ях зменшується, багатодітність стає прерогативою маргінальних міських груп. До зменшення функцій відтворення призводить велика кількість неповних сімей, самотніх людей, які ніколи не створювали сім'ї, збільшення кількості бездітних сімей. Це обумовлено зміною шлюбного віку і пов'язаними з цим репродуктивними проблемами жіночого і чоловічого здоров'я, а також навмисним бажанням не мати дітей у егоцентричних індивідів або приналежністю до субкультур на кшталт руху сhild-free. Місто виступає в ролі демографічного обмежувача. Виконувати цю роль йому допомагає і культ раціональності, який у мегаполісах чимраз дужче про себе заявляє. Зокрема, мова йде про раціональне ставлення до планування сім'ї, що являє собою, по суті, репресію інстинкту репродуктивності. Виходить, за рідкісними винятками, що в місті мають багато дітей найменш раціональні індивіди, таким чином знижуючи рівень "загальноміської раціональності" і збільшуючи генетично передану нераціональність поведінки, що, можливо, є однією з форм підтримки природного балансу раціональності-ірраціональності міста.

Таким чином, homo urbanus - це "тварина міська", природним середовищем існування якої є антропогенний ландшафт міста. Складність міського середовища впливає на еволюційний процес, оскільки заохочує винахідливість людини, допомагає виробити багато пристосувальних навичок. Особливості міського середовища: висока щільність населення, насиченість предметного, матеріального середовища міста, швидкий темп життя зумовили високий ступінь внутрішньовидової агресії і розвинений інтелект як пристосувальну ознаку та результат природного відбору. Специфікою статевого відбору, що діє на всю міську популяцію, стало обмеження народжуваності. Зростання внутрішньовидової агресії і конкуренції, у свою чергу, стало потужним стимулом для вироблення культурних механізмів, які нейтралізували територіальну агресію і дозволили людині міській мирно існувати зі своїми родичами.

 

Добавлено через 20 минут

Вопрос темы меняется: "Кем лучше быть: человеком свободным или человеком в хомопарке?"

:)

 

P.S. без агрессивности, пожалуйста. У горожан снижение агрессии передается на генетическом уровне :twisted:, а не горожане не должны уничтожить :Search: всех горожан, чтобы самим не остаться без работы (Саморегуляция). Кратко так, статью пересказал :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та фигня, мне кажется это все! Мир (люди) в целом меняются все. Я вон коренной житель села (как и мои все предки), а такое впечатление что о себе прочитал :) За исключением, что не чувствую себя в клетке, и спорта мне в частном доме и так хватает! А человек свободный - это человек финансово-обеспеченный (и чем больше -тем свободней :) ) , а не житель села!
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Кем лучше быть: человеком свободным или человеком в хомопарке?"
Конечно лучше быть свободным, здоровым и богатым - шо за вопрос?

Лично я бы хотел иметь неограниченный счет в банке и комфортабельную трехпалубную яхту, чтобы неспешно переезжать с одного необитаемого острова на другой. Ж-)

 

А где в этом варианте квартира с домом? А нигде - нафиг они вообще нужны! :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишите про свободу а завязываете все на бабки :D

Вместе с банком накроется и ваша свобода.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишите про свободу а завязываете все на бабки :D

Вместе с банком накроется и ваша свобода.

Бинго! Хоть кто-то понимает, что свобода в этом мире - фикция, рекламный слоган. Даже для Ричарда Брэнсона и Билла Гейца. Все мы - винтики в системе. А более налаженный быт у винтика именно в человейнике (хомопарке). Но если кому-то охота выйти из системы так сказать "на волю" и поиграть в дикаря (или там "Выжившего") - то к его услугам хата в селе без работы, коммуникаций и минимального комфорта. Или лачуга в Лаосе. Велкам, как говорится.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но если кому-то охота выйти из системы так сказать "на волю" и поиграть в дикаря (или там "Выжившего") - то к его услугам хата в селе без работы, коммуникаций и минимального комфорта. Или лачуга в Лаосе. Велкам, как говорится.

Из огня да в полымя:D

Крайности не наше.Наше это разумный баланс между длинной поводка (банковским счетом) и зеленой травке (товары и услуги) на лужайке.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наше это разумный баланс между длинной поводка (банковским счетом) и зеленой травке (товары и услуги) на лужайке.:)
Так не каждому нужна лужайка на четыре месяца в году, может кому-то нужнее садик, школа и театр под боком.

Вот, например, я - проживя полтора года в частном доме, приезжаю в квартиру к родителям: вокруг дома асфальт (а не грязь на улице), из одного окна вид на красивый собор (а не соседские сараи), из других - на парк со столетними деревьями (а не соседский огород с бурьянами), в одной минуте пешком находится садик, в пяти - школа (а не нужно вставать в шесть утра, чтобы везти детей) и т.д. и т.п. У каждого - свое понимание разумного баланса.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так не каждому нужна лужайка на четыре месяца в году, может кому-то нужнее садик, школа и театр под боком.

Вот, например, я - проживя полтора года в частном доме, приезжаю в квартиру к родителям: вокруг дома асфальт (а не грязь на улице), из одного окна вид на красивый собор (а не соседские сараи), из других - на парк со столетними деревьями (а не соседский огород с бурьянами), в одной минуте пешком находится садик, в пяти - школа (а не нужно вставать в шесть утра, чтобы везти детей) и т.д. и т.п. У каждого - свое понимание разумного баланса.

 

 

Вы, приезжаете, а не переезжаете,

я правильно поняла?

 

Кто то уже стонет, от соседа за стеной

и нафиг ему не надо, тот театр.

А кого то воротит от грязи и соседских свиней

и мечтает перебраться в город.

У каждого своя религия и своя колея.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так... для разрядкиЖ-)

 

-----------------------------------------------------

 

 

Юрий Рыбчинский:

Женщина ищет льгот,

Женщина ищет выгод.

Каждая женщина – вход,

Если мужчина – выход.

Каждый мужчина – Бог.

Каждый мужчина – идол.

Каждый мужчина – вдох,

Если женщина – выдох

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть кто-то понимает, что свобода в этом мире - фикция, рекламный слоган.

Нет.

Свобода-она в голове.Но деньги тоже нужны.

Перефразирую Козьму Пруткова-хочешь быть свободным-будь им.

 

Добавлено через 1 минуту

может кому-то нужнее садик, школа и театр под боком.

О Господи.

Авто Вам в помощь.

Я нонче живу в городе,но на окраине.

Спокойно,безлюдно,тихо..

Доеду в любую точку намного быстрее,чем обыватель на маршрутке.

Топливо?Не,не слышал.

 

Добавлено через 5 минут

Но если кому-то охота выйти из системы
При чем тут жопоголики-выживальщики?

Я вышел из системы.

Никогда нигде не работал.

Нигде не прописан.

С государством связывает только права,паспорт,и два права собственности на недвигу.

Точка.

Никаких кредитов,депозитов,трудовых книжек,медицинских карточек,субсидий.

Ниче так живется.Спокойно.

Если кто-то спросит откуда у меня новый дом,авто и прочий хлам,отвечу как Кадыров-"Аллах послал":lol:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и нафиг ему не надо, тот театр.

Чтобы киевлянам стало понятно, о чем речь, скажу, что квартира у меня в районе, примерно соответствующем Печерскому, а дом - где-то на Куреневке.

 

Добавлено через 5 минут

Свобода-она в голове.
То, чего не существует вне головы, и называется фикция.

Авто Вам в помощь.
У меня есть авто. Но меня не прикалывает каждое утро вставать в шесть утра (в любую погоду) и ехать в скопище идиотов, которые так и норовят под него выскочить или в него въехать. Нуегонафиг этот утренний адреналин в час пик. Особенно по понедельникам, когда у идиотов алкогольная интоксикация.

Если кто-то спросит откуда у меня новый дом,авто и прочий хлам,отвечу как Кадыров-"Аллах послал":lol:
А банда бородачей у вас есть? Тогда можно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А банда бородачей у вас есть? Тогда можно.

В Днепре заправляет банда бородачей с пейсами...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То, чего не существует вне головы, и называется фикция.

Еще есть слово "тульпа":)

 

Я с Вами не согласен.

Что бы стать свободным,нужно в первую очередь освободится от себя.

От страхов,переживаний,жалости,симпатии..

Потом освободится от своих близких-не нужно боятся их потерять,не нужно их переоценивать.

А государство похерить проще всего.

Вы знакомы с трудами Ницше?

 

Добавлено через 2 минуты

В Днепре заправляет банда бородачей с пейсами...

Таки да.

Это меньшее зло,однозначно.

 

Добавлено через 1 минуту

Но меня не прикалывает каждое утро вставать в шесть утра (в любую погоду) и ехать в скопище идиотов,

Истинно скопище.

Тупые водятлы,передвигающиеся со скоростью черепахи.

Я все мечтаю,когда топливо гривен по писят будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я все мечтаю,когда топливо гривен по писят будет.

Не стремно тут с нищебродами тусить?;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не стремно тут с нищебродами тусить?;)

Мне кажется, это из категории " я хожу пешком, так пусть бенз будет попиисят".:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Истинно скопище.

Тупые водятлы,передвигающиеся со скоростью черепахи.

Я все мечтаю,когда топливо гривен по писят будет.

Бухаешь? Или все так запущено? :lol:

А может сарказм... :unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бухаешь? Или все так запущено?

Ницше читаю.

Попробуй,куда там тому бухлу.

 

Добавлено через 2 минуты

Так ты переехал в дом?

Значит принимай поздравления

Молодец!

спасибо,Кирюха:)

Я 13 марта переехал:)

Седни хотел тебе звонить за платаны,но потом пошли рыть фундамент под вольер.

Приезжай на выходные,шашлык пожарим:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы киевлянам стало понятно, о чем речь, скажу, что квартира у меня в районе, примерно соответствующем Печерскому, а дом - где-то на Куреневке.
можно юмор? не обижайтесь, пожалуйста. Уже вижу Ваша великолепная вторая половинка возвращается от подруг, у которых еще больше мужья понастроили и Вам таки прийдеться строится на Крещатике:oops:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не стремно тут с нищебродами тусить?

При чем тут нищеброды?

Я кого-то так назвал?

Меня раздражают пробки,я готов платить цену за топливо в 2,5 раза выше,но ездить по полупустым дорогам.

Чего не так?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ницше читаю.

Попробуй,куда там тому бухлу.

Не-е! У Меня пока не все так плохо... Ницше мне кажется надо читать где-то в горах (необитаемых) а не на окраине Днепра! :D

 

Добавлено через 2 минуты

Меня раздражают пробки,я готов платить цену за топливо в 2,5 раза выше,но ездить по полупустым дорогам.

А где на окраине Днепра пробки? они и в центре условные в час пик (не утверждаю, не люблю через центр ездить) Предпочитаю Южный и кайдатский мост по мере необходимости, везде можно доехать. не проезжая центр!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...