Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Отмостка дома

Бульбаш

Рекомендовані повідомлення

поверх пінопласту сітка,та два рази затягнуто клеєм,аж поверх того клею мастика іде а потім рубероід.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є шнур з вспіненого поліетилену. Він хоч грати буде в разі підняття пученням бетонної доріжки.

Рубероїд не стискається.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я написав зазор буде 1.5-2 см.між пінопластом та бетоном.

Так його ж чимось закрити треба, щоб туди вода не текла. ;)

Сніг розтопився, вода затекла, вночі намерзло, потім знову і так пару раз. І маєте от ті 1-2 см не пустоти, а льоду.

Запитайте в Пропелера може він має рішення. А там вже собі думайте.

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так буде зазар 1,5-2 смюміж пінопл.та бетоном.там може бути рубероід або повер пінопласту або під низ пінопласту.а може поставлю і під і зверху.тому питаю як краще зробити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а питання яке?
як правельно зробити мені?тож не зроблено ще цоколь та плитка не наклеїна..плитка буде клінкерна на пінопласт клеїтись.але як то правельно все зробити ???так як на другому малюнку добре чи ні?чи що там змінити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Зачем Вы планируете низ пенопласт опирать на стяжку?

2. Цоколь и отмостка должны жить каждый своей жизнью, не влияя друг на друга.

Поэтому нужно сначала полодить ФЭМы на бетон.

Потом утеплить фасад и цоколь, как его нижнюю часть. При этом пенопласт не должен касаться брущатки. Сделать зазор около 1 см.

Потом заниматься отделкой цоколя.

Суть : отделка и утепление цоколя должны работать как навес над местом примыкания отмостки к цоколю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

насколько я понял 1 см может не хватит - отмостка может поднятся выше (оторвет цоколь) или опустится ниже чем на 1 см(будет здоровая щель)

Лучше чтобы отмостка подходила к финишному цоколю с зазором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

насколько я понял 1 см может не хватит - отмостка может поднятся выше (оторвет цоколь) или опустится ниже чем на 1 см(будет здоровая щель)

Лучше чтобы отмостка подходила к финишному цоколю с зазором.

 

Тогда придется тратиться на ХОРОШИЙ герметик для герметизации этой горизонтальной щели.

И (ГЛАВНОЕ) не факт, что в тех условиях (неконтролируемый подсос влаги по контактным материалам) он продержится долго, не оторвавшись от одной из поверхностей.

Кроме того, герметик будет работать не только на растяжение-сжатие, но и на сдвиг.

 

Второй вариант. Пусть затекает. Тогда оставляем горизонтальный зазор.

 

Да и дому больше 30 лет. Не думаю, что там что-то уже будет пучить. Это я про 1 см - мало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а зачем герметик?

пупырчатая мембрана ж подходит под цоколь, собирает то что капет в щель и отводит в сторонку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в рисунке volusik не увидел мембраны.

Там есть полоска рубероида, который хотят обернуть вокруг нижнего торца пенопласта и приклеить на мастику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем Вы планируете низ пенопласт опирать на стяжку?

мінімум 1-1.5 см.недоходити буде до стяжки,

 

Цоколь и отмостка должны жить каждый своей жизнью, не влияя друг на друга.
на другому малюнку так і виходить що кожен живе по своєму...

там кольорами розділено все.рубероідом на мастику

мені головне щоб плитка не пропала ,та щоб будинок вологу не тягнув,тому як тепер на першому фото зроблено то до пів метра вверх від бруківки видно що вологу тягнуло.тому нехочу щоб щось подібне було після утеплення.

 

Добавлено через 4 минуты

Я в рисунке volusik не увидел мембраны.
так там нема мембрани,там рубероід повинен бути на стіну під пінопластом і вихід на бетон-стяжку стару потім можливо ще один так само на пінопласт і також на стяжку а потім уже пісок та бруківку.

 

можите намалювати як Ви бачите правельно при моєму розкладі?

 

бетон стяжка однозначно залишиться тільки бруківку зніметься і поставиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мінімум 1-1.5 см.недоходити буде до стяжки,

 

на другому малюнку так і виходить що кожен живе по своєму...

там кольорами розділено все.рубероідом на мастику

мені головне щоб плитка не пропала ,та щоб будинок вологу не тягнув,тому як тепер на першому фото зроблено то до пів метра вверх від бруківки видно що вологу тягнуло.тому нехочу щоб щось подібне було після утеплення.

 

Добавлено через 4 минуты

так там нема мембрани,там рубероід повинен бути на стіну під пінопластом і вихід на бетон-стяжку стару потім можливо ще один так само на пінопласт і також на стяжку а потім уже пісок та бруківку.

 

можите намалювати як Ви бачите правельно при моєму розкладі?

 

бетон стяжка однозначно залишиться тільки бруківку зніметься і поставиться.

 

 

Про сетку не забудьте на цоколь, перед укладкой плитки.

И почему на цоколь пенопласт?

ЭППС - он и влагу не тянет и потом проще оштукатурить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про сетку не забудьте на цоколь, перед укладкой плитки.

И почему на цоколь пенопласт?

ЭППС - он и влагу не тянет и потом проще оштукатурить.

так ставить брат уже не перший рік,пінопласт екотерм 35 щільність,армуюча сітка ,клей та перед плиткою поверх перетяжки кріпить парашутами,сітку металічну не ставить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В рисунках.

 

Там видно, что при таком решении источником появления влаги в доме может быть пол или капиллярный подсос из бетонного фундамента в кирпичную стену. Это бывает, если горизонтальная гидроизоляция (черный участок на картинке) перестала работать.

Гидроизолировать цоколь 30-летнего бетона нет смысла.

Рисунки выполнены в масштабе. Толщина утеплителя 100 мм.

1.thumb.jpg.005c37c085f72980d6c40fb052e1f911.jpg

2.thumb.jpg.20e54c306a73a016c8e347de059c6296.jpg

3.thumb.jpg.62498613b8d4d28868fbc9052103874f.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бруківк на бетон поставили років зо 4 назад,до того часу проблем з низом будинку небуло,коли поставили бруківку низ стіни 30-40 см. як сіль виступати ,тому і подумав зняти ту бруківку та утеплити до бетону і тоді поставити бруківку і на цоколь плитку.

зараз буду у батьків то фото зроблю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там де на фото нема бруківки то ді сторони будинку,там рубероід на фундамент та стіну заходить на сантиметрів 10-12.

як там дальше поступити?плитку цокольну ставити до низу і потім впритул до неї рубероід(мембрану)?потім підсипати пісок та бруківку?

 

там на одному з фото видно ту сторону де небуло бруківки і там де ще є вона де не зняв та не збив кусок того накидного бетону на цоколь.

 

там де є бруківка там стількиж 10 см.іде вниз під бруківку .тож думаю зняти бруківку та збити той накидний бетон з стіни та фундаменту і наклеїти пінопласт під нього 10 см на фундамент 20 на низ на мастику рубероід потім пінопласт потім затягування леєм з сіткою і ставити цокольну плитку майже до низу а потім уже аж застелити рубероід ще на ту частину плитки на цоколі що буде під бруківкою рубероід і накінець бруківку .

1-20170625_104538.thumb.jpg.c41936ee3e260363e33284e733b6c7d6.jpg

1-20170625_104656.thumb.jpg.667a932e5b974dc1779de4b69d6a89b5.jpg

1-20170625_105051.thumb.jpg.b5425ea96ae014ba1f73c7ae0b6052d7.jpg

1-20170625_104614.thumb.jpg.ff8ea49943aa4f35fb4485a3fa7f0363.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините - сдаюсь.
Не приймається )))

 

 

мембрану поставити замість рубіроіда під бруківку з виходом на цокольну плитку вище 1 см ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для чого так ускладнювати. Утеплити фундамент і бруківку заводити до уже утепленого фундамента. Цоколь спускати так щоб між бруківкою та плиткою цоколю був зазор. Екструд не пропустить води, він же і буде гідроізоляцією, для чого тоді там той рубероїд чи мембрана? Якщо рубероїд чи мембрану класти то завести її на цоколь рівно на висоту бруківки, але і на всю ширину відмостки. Та спустити цоколь над бруківкою з зазором то просто обовьязково.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для чого так ускладнювати. Утеплити фундамент і бруківку заводити до уже утепленого фундамента. Цоколь спускати так щоб між бруківкою та плиткою цоколю був зазор. Екструд не пропустить води, він же і буде гідроізоляцією, для чого тоді там той рубероїд чи мембрана? Якщо рубероїд чи мембрану класти то завести її на цоколь рівно на висоту бруківки, але і на всю ширину відмостки. Та спустити цоколь над бруківкою з зазором то просто обовьязково.

 

Экструдер сам не пропускає воду, але стики - не герметичні. Особливо якщо прийняти до уваги що відмостка може з часом нерівномірно просідати- підніматись, тому стики гарантовано будуть пропускати воду.

 

volusik перегляньте уважно відео у цій темі, там більш ніж детально про все розказано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перегляньте уважно відео у цій темі, там більш ніж детально про все розказано.

__________________

шось не знайшов тут відео в темі ...одне по заливці бетону в штатах.

 

у мене бруківка тепер дежить верх її на рівні з верхом фундаменту,так що тому і хочу запустити утеплювач пінопласт нище стіни на фундамент хоч сантиметрів 10 тоді плитку цокольну мембрану та бруківку, чи уплювач мембрану ,бруківку та плитку на цокль над бруківкою з зазором в 1 см.між плиткою та бруківкою. ????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...