Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двухэтажный маленький домик, Кийлов

Космоболец

Рекомендовані повідомлення

Ну як на мене - то дарма Ви не можете відмовитися. Ви ж за гроші замовляли а не даром.

Я наприклад ліс купував, то одразу оговорив якість і умови. В разі невідповідної якості, великих сучків на сволоках чи стропилах, лопнуті і тому подібний брак буде замінено на нормальної якості за рахунок виробника і доставка буде організована за його кошт.

Так і вийшло. Вивантажили мені два зіли. Ми два дні складали. Порядка 8 кубів. Одне стропило було лопнуте, і кілька дощок не вистачало. Виробник довіз дошки котрих не вистачало і замінив стропило. Сучкастого не було. Вірніш був один сволок, але я його залишив, бо знаю що там де сучка він вирізатиметься для монтажу складної драбини на горище. Тому не морочив цим голову.

 

Крім того виникло питання - а як Ви порахували об"єм, якщо дошка не калібрована??? Я знав яких скільки штук має бути, склав, порахував, недорахувався і виставив претензію, у відповідь довезли матеріал якого не вистачило. Якщо дошка не калібрована, то треба або складати в плотну, або ширину кожної міряти. Як Ви перевірили чи Вам привезли весь проплачений об"єм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мінуси тільки в довжині, замість 4,5 м є дошки 4,4 метра. Але багато в "плюсі* вдовж ну. Так само і в товщину... Деякі не 50х200 а 60х200, або не 100х150 а 100х160 .... Все це засмучеє :( Тобто прийдется кожного разу робити плправку нанедоліки, а не пиляти по шаблону...

Так само і стосовно хвилі на дошці, вона в"плюсі".... Прийдется брати циркулярку і робити рівним хочаб одну сторону.

Рохували так як замовляв, тобто замовляв 50х200, так і платив, не звертаючи увагу що вона хвилста або на 5 см коротша, бо є така сама на 5 см довша... Якщо рахувати кубами, то впевнений там все як має бути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене теж такі приколи були - дошку привезли попиляну як бик посцяв, але вона мені на опалубку була потрібна, тому норм.

Якщо потрібна якісна дошка, то краще всього купляти не на пилорамі на замовлення, а на складах пиломатеріалів - там ясно бачиш що береш, більше того - можна вибрати самому що хочеш. Так, буде дорожче - але краще.

Іноді там же продаюсь суху калібровану дошку - ще дорожче - але це те що треба.

Доречі прикол - в епіцентрах дошка продається рази в два дорожче ніж на складах і пилорамах, тому її майже не купляють там, і лежить вона там довго... Лежить собі і сохне :) В результаті - там інколи можна знайти дошку природньої сушки, яку можна особисто вибрати, по ціні в два-три рази дешевше сухої дошки :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну незнаю

я коли купляв, їздив по пилорамах і дивився на продукцію яку вони ріжуть. Таким чином обирав ту що мене влаштовує. З власником обсудив умови, нормально зторгував в ціні, озвучив критерії якості з моєї точки зору (сорт деревини, геометрія...). Отримав на виході навіть кращу деревину ніж та, що лежала напиляна іншим замовникам. Доречі в Києві і під Києвом значно дешевше і більший вибір. В нас дерево десь на 700грн дорожче за куб. Такщо Ваші можливості в плані вибору вважаю були широкими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день

Может мне кто-то обьяснить принципиальную разницу коллектора (гребенки) теплого пола и водоснабжения? :confused:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

разница по сути только в том что на гребенке теплого пола как правило еще устанавливают расходометры которые показывают поток воды в контуре и краник которым регулируют тот самый поток. В теплом полу чтобы все контуры разных длинн грели одинаково - надо регулировать поток каждой ветки индивидуально и тонко.

А для водоснабжения - это просто ответвления трубы с краником.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоесть гребенка без расходомеров, а с краниккми, вполне может служить как распредилительный коллектор водоснабжения.... Я правильно понимаю?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая альтернатива? Спаять из ПВХ с отводами под стандартный шаровый кран на 3/4 ?

С коллектором как-то более эстетично, главное чтобы буксы менялись :)

 

Добавлено через 2 минуты

Я хочу коллекторную систему, чтобы при необходимости можно было отключать каждую ветку (на пример на зиму) и пользоваться оставшейсейся системой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я наверное не так понял. Есть коллекторы прямо предназначеные для теплого пола со встроенными краниками и расходомерами. Из них разумеется делать коллектор для воды нет смысла.

Есть коллекторы для воды, они проще и дешевле. Типа таких

www.pivduyma.ua/ru/cat/78/143788.html

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потек шаровый кран и вся секция коллектора на выброс..... Дорогое удовольствие получится... Только с буксами, правда я так понимаю, что не все производители выпускают отдельно буксы.... Но думаю можно подобрать.

Мне нужна гребенка на 10-12 отводов. Даже если покупать китайскими коллекторами типа таких:

[spoiler=Коллектор на 4 магистрали]

621_0.jpg

 

 

то 24 точки будут стоит около 2000 гривен.

Безпонтовый коллекто ТП на ОЛХ стоит теких же денег.

 

P.S. До конца я еще не разобрался, я в процессе... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда есть такие без краников вовсе

 

www.pivduyma.ua/ru/cat/78/143712.html

 

У меня коллектор с краниками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая альтернатива? Спаять из ПВХ с отводами под стандартный шаровый кран на 3/4 ?

С коллектором как-то более эстетично,

 

Ка по мне вполне эстетично, удобно и практично :) и функции желаемые вами выполняет.

283978233_2017-07-2213_18_08.thumb.jpg.d0724ec511f3342e19271a00658afc1c.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ка по мне вполне эстетично, удобно и практично :) и функции желаемые вами выполняет.

 

Неоднократно читал, что не стоит использовать паянные краны. Лучше обычные, на резьбе. Легче менять.

Да и сам столкнулся у отца-еле перекрыл. потом еле открыл. его бы под замену-да паянный.. а перепаивать в том месте-тот еще гемор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я если и решусь паять коллектор из пвх, то только под обычные железные шаровые краны, а не под краны того же пвх.... Змінено користувачем Космоболец
Т9
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

С началом сезона всех! :beer:

Вот возник вопрос.... На днях будет завоз недостающего ГБ. Хочу выгрузить так, что бы манипулятор который привезет плиты перекрытия, не меняя своего положения, поставил мне эти блоки на верх уложеных плит. Но для этого он должен переехать через канализационную трубу, идущую от дома к септику. Труба "рыжая", 110-я, лежит на глубине около метра. Лежит второй год...

Вопрос - а выдержит ли труба? Ж-)

 

Добавлено через 6 минут

Труба Valrom SN2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос - а выдержит ли труба? Ж-)

 

Добавлено через 6 минут

Труба Valrom SN2

Если правильно уложена то точно выдержит, если просто засыпана, то тоже скорей всего выдержит после такой волагозарядки грунта, если до этого не сломалась)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Укладывал на нетронутый грунт с послойной проливкой водой при засыпке. Положил еще осенью 2016 года.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Укладывал на нетронутый грунт с послойной проливкой водой при засыпке. Положил еще осенью 2016 года.

 

Эффективней песком трубу обсыпать, но повторюсь, после такой влагозарядки там труба уже в плотном корсете, если до этого не лопнула, то и сейчас маловероятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виноват, указывая "грунт" имел ввиду "в песок".... У меня везде песок, грунт еще предстоить покупать и завозить.

Спасибо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Может кто-то посоветует что купить?

Нужна бензокоса бороться с бурьяном.... Что купить, оригинал за "немаленькие" деньги (ту же Oleo -Mac Sparta 25) или есть китайские реплики, которые достаточно достойно служат?

P.S. ... просто на сооимость одного оригинала, можно купить три реплики ....

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто проходил заливку армопояса вручную, скажите какой объем реально можно залить за световой день в одиночку?

Общий объем армопояса 3 м.куб. без учета арматуры....

 

Добавлено через 10 минут

Бетономешалка 130 литров...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто проходил заливку армопояса вручную, скажите какой объем реально можно залить за световой день в одиночку?

Общий объем армопояса 3 м.куб. без учета арматуры....

 

Добавлено через 10 минут

Бетономешалка 130 литров...

 

якщо у двох, то максимум 2куба і то за умови що зручно працювати, а якщо пісок там, щебінь сям, і принести треба на верх другого поверзу..., то вдвічі менше.

 

в мене мішалка 160л. З одного замісу десь 50 літрів отримую. 160л це ємність її повна. тож у вас літрів 40-50 буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у вас літрів 40-50 буде.

читав що 2/3 об'єму, тобто приблизно 80 літрів.... Деякі кажуть що навіть 100 літрів можна зробити.

Буду думати найняти помічника на день або два....

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...