Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт моєї хати в США

брат

Рекомендовані повідомлення

например, в Испании, натяжные потолки доступны не всем

а шо,там нет китайской пленки?

или прикол в-

 

Посмотрите мою ветку,
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если дом строит владелец для себя - работы по электрике он может делать или только сертифицировнные специалисты?[/quote

можно самому. головне щоб по госту

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обовязков перекрашу.повністю. я тут по оголошенях знайшов дешеву фарбу. на всю хату 400$ а реальна ціна 1200.

 

А зовнішній колір - теж з кимось потрібно узгоджувати ?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

например, в Испании, натяжные потолки доступны не всем. 1 метр пленки barrisol ( а в наличии только она) стоит от 30 без установки, просто материал.

 

Все зависит от местного менталитета. В Европе, Израиле и т.п. менталитет оочень отличается от нашего (в общей массе). У людей другие ценности, они не заморачиваются всякими дорогими интерьерными вещами. Тем более что жизнь у них более мобильна, многие часто меняют места жительства в зависимости от работы, много путешевтвуют.

А посмотрите как обустраивают в Турции и Эмиратах. Там понты дороже денег, а в интерьера вместе сочетаются классические колонны, барельефные вензеля, натяжной потолок, разноцветные подсветки и ламбрикены атласных гардин :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зовнішній колір - теж з кимось потрібно узгоджувати ?!

 

тут є багато так званих клабів club.то там все треба узгоджувати. а так вроді не треба. я буду фарбувати стандартним для таких хатів кольром.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я буду фарбувати стандартним для таких хатів кольром.

Жовто-блакитний ?!

 

***

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

fb11b36545d2.jpg

це вбудована шафа. по англійськи вроді пишеться CLOSET. я буду його трошки зменшувати під вужчі двері і можна буде якусь тумбочку поставити і двері не буде закривати. а в ніші що получиться я зможу зробити ряд полок.

 

 

b5bea454ae3b.jpg

це пістолет для цвяхів. по англійськи вроді буде FRAME GUN. без нього будівництво в сша неможливе. може працювати від малого компресора. саме ці модель півпрофесійна або навіть професійна. ціна такого 200уо. коробка цвяхів приблизно 40 уо. на хату вистачить 1- 2 коробки. є такий подібний тільки з круглим барабаном. називається COIL GUN. ним прибиваються доски до бетону щоб не сверлити дирки. цвях заходить приблизно 2-3 см в бетон. цього достатьо. буває треба відірвати доску то приходиться цвяхи(гвозди) спилювати

 

 

73c7aa3ac4fd.jpg

3e4effac6110.jpg

це лазари бош. по англійськи LESER LEVEL.принципово для різьних робіт. один дає гиризонтальну і вертикальну лінію. дуже помагає мені , коли встановлюю кухні. вартісь приблизно 170-200 уо.

інший лазер для перенесеня точки знизу на стелю. вартісь 120-150уо. як користуватися. відбиваємо на підлозі розмітку для майбутніх стін. а потім цим лазером переносимо точки відліку на стелю. і шнуром (CHECK LINE) відбиваємо на стелі.

 

 

a657ce01d730.jpg

це достроїв кусок стіни. до бетону прикрутив спеціальними шурупами зелене дерево. вони не портиться десятки років. і води не боїться. тут в бетон не забивають дюбела а відразу закручують шурупи. один шуруп коштує 30-50 центів. їх можна закрутити тільки спец шурупукрутами. звук як від перфоратора . по англійськи вроді IMPACT GUN. найкращі девалт і макіта. бош гірші і слабші. набор дрель+імпакт шурупокрут на батарейку 1.5 ампер коштує 200-220уо. мій набор коштує 350 бо дрель має перфоратор і батарейки 3 ампери.

тут стіни будують з стандартних дошок. вони шліфовані . даний кусок побудований з 1,5х3,5 дюйми. в сантиметрах незнаю. приблизно 35Х90 мм

 

 

 

2dec278761e3.jpg

це вже прикрутив гіпсокартон. по англійськи DRYWALL . правда я не спец в тому ділі але якось буде. тонкі полоски пиляв на циркулярці бо так скоріше і акуратніше. прибив цвяхами кутники і наклеїв ленту (FIBERGLASS TAPE). пошпаклювати не встиг.

 

 

 

короче сьогодні зірвав старі кутники. зробив заміри. зробив стіну. на це пішло приблизно 2 робочі години.

 

я стараюсь конкретно все описати. може комусь пригодиться. і хочу щоб українці поміняли свій менталітет на рахунок будівництва. хата то місце де треба ночувати і відпочивати а не панти показувати. прошу в темі це не обговорюввти щоб не мусорити в темі.

я по англійськи погано говорю а пишу ще гірше. але спробую писати деякі терміни. може хтось захоче якийсь інструмент знайти чи якісь відео знайти на ютубі. якщо когось цікавить щось конкретне то дайте знати. постараюсь допомогти , як казала сова БЕЗВОЗМЕЗНО

Змінено користувачем Dr.Yura
виправив лінк на картинку http://s020.radikal.ru/i714/1606/0e/2dec278761e3.jpg
  • Лайк 22
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво який там клімат і яке опалення?

 

клімат такий що я можу цілий рік в шортах ходити. тільки зимою декільки днів температура вночі падає до 2-5 градусів тепла. накрайняк комжна без опалення обійтись. тут центральні кондиціонери. тобто один великий а від нього тягнуться рукави по всіх кімнатах. і в цьому ж кондиціонері є обігріваютчий елемент.

в північних штатах стоять газові котли які також по рукавах роздають тепло. про батареї не чув

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хтось, скоріше всього колишні хазяїн, на горищі пообрізав дроти, при самій стіні пообрізали крани на воду, вкрали кондиціонер, пообписували стіни і підлогу.

Их наверное принудительно выселяли? Читал в иных темах наших из Штатов, что дом невозможно сдать/продать без минимального набора мебели и стиралки/плиты/холодильника.

це лазари бош. по англійськи LESER LEVEL.принципово для різьних робіт. один дає гиризонтальну і вертикальну лінію. дуже помагає мені , коли встановлюю кухні. вартісь приблизно 170-200 уо.

інший лазер для перенесеня точки знизу на стелю. вартісь 120-150уо.

Мой китайский делает те же операции самостоятельно. Правда стоит почти как два Ваши Боша.

Описывайте побольше деталей. Очень интересно. И за оригинальные названия инструментов отдельное спасибо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стіни мають білі плями бо там закрасили якісь матюки)))

 

Добавлено через 7 минут

 

 

по англійськи звучить як шінгл. по нашому напевно ондулін. 99 процентів домів тут ним покриті.таку хату перекрити ондуліном тут коштує приблизно 5-6 тис уо , (це робота і матеріал, демонтаж і монтаж).. бригада з 5-7 чоловік то може зробити за 10-12годин але робить два дні бо після того як зробив половину то має приїхати інспектор і перевірити чи все гуд. а потім продовжують

 

Це не ондулін - це у вас бітумна черепиця на даху.

 

Я був у Флориді в лютому...так згорів за 40 хвилин на пляжі в Cocoa Beach що 3 дні не міг лягти на спину...що ж ви там влітку робите - не розумію)

 

Це дуже незвично що стіни з бетонних блоків у вашому будинку. Не впевнений, що вони дають бажану прохолоду як цегляна стіна, але з точки зору ремонту поверхні чи фрагменту стіни це значно краще ніж будівлі з chipboard - фанерні стіни з OSB.

 

Розкажіть про центральні магістралі - тиск в водогоні (дуже високий), каналізацію і електромережі які опції по провайдерах, скільки коштує підключення і експлуатація.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не ондулін - це у вас бітумна черепиця на даху.

 

Я був у Флориді в лютому...так згорів за 40 хвилин на пляжі в Cocoa Beach що 3 дні не міг лягти на спину...що ж ви там влітку робите - не розумію)

 

Це дуже незвично що стіни з бетонних блоків у вашому будинку. Не впевнений, що вони дають бажану прохолоду як цегляна стіна, але з точки зору ремонту поверхні чи фрагменту стіни це значно краще ніж будівлі з chipboard - фанерні стіни з OSB.

 

Розкажіть про центральні магістралі - тиск в водогоні (дуже високий), каналізацію і електромережі які опції по провайдерах, скільки коштує підключення і експлуатація.

Дякую.

стіни з бетоних блокі. по кутах і біля вікон і дверей повіинні бути пролиті і армовані але не завжди так є. пролитий і армований пояс. в пояс залиті металічні сталні пластини до яких кріплятся ферми або крокви криші. конструкція досить надійна. таку хату можна повністю звести за один день але ролять два дні бо неможна за один день класти більше 6 рядів блока. бо видавлюється розчин. якщо б хтось про то взнав то напевно заставлять поламати хату. . зсередини хати до стіни прибивається теплоізоляція,( щось схоже на плотний пінопласт) пластина з обох боків має алюмінієву бумагу. потім через кохні 40см на ізоляцію прибивають деревяні планки для кріплення гіпсокартону. ці планки прибиваються пістолетом з цвяхами. тобто плаки прижимають теплоізоляцію до бетону. є ще деякі інші варіанти теплоізоляції але принцип такий самий

 

 

значить про тиск в водгоні нічого не знаю. води в хаті ще нема бо крани пообрізали чи тупо заламали. це тут називається вандалізм. в принципі як і в україні))) тут якщо банк висиляє людину то деякі ламают все що можуть. анприклад заливають в унітази розчин бетону. ріжуть дроти. ламають стіни, бють вікна. але деякі банки дають на лапу 4-5 тис уо якщо хазяїн залишає хату акуратною.

по електриці. тут провайдер один. за опції нічого не знаю. підключення безплатне. лічильник безплатно. показники знімають по воздуху)) ніхто по дворах з блокнотами не ходить. люди в місяць платять приблизно 150уо бо кондиціонери маслають і в день і в ночі. в хату заходить три кабеля. ноль і дві фази по 110В. в основному все працює на 110 але електро плита і сушка для одягу на 220В. я не електрик. не знаю як то вони так 220 з 110 роблять. якось тіпа дроти паралельно підключають.

потім добавлю фото електрощитка

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зсередини хати до стіни прибивається теплоізоляція,( щось схоже на плотний пінопласт)

 

це капець...дуже незрозуміло чому з середини...у нас завжди ізоляція зовні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це капець...дуже незрозуміло чому з середини...у нас завжди ізоляція зовні.

Теплоінерційність в теплому кліматі не обовязково є перевагою.

Тому, що накопичене за день тепло не може бути відведене холодним повітрям вночі. Ось тут більш детально.

5434v4rgfghdfgsd.jpg.4b78ac1538b975812e17bb34afc879f4.jpg

 

Тому в кліматі Брата, і не задумуються над теплоінерційністю, встановлюючи утеплення з середини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплоінерційність в теплому кліматі не обовязково є перевагою.

Тому, що накопичене за день тепло не може бути відведене холодним повітрям вночі. Ось тут більш детально.

[ATTACH]514592[/ATTACH]

 

Тому в кліматі Брата, і не задумуються над теплоінерційністю, встановлюючи утеплення з середини.

зроблю одне уточнення. біля флориди тече голфстрім, і моя частина флориди знаходиться втропіках. тому тут жара і вдень і вночі))) я думав що мені криша поїде але вроді звик трохи.

наприклад в каліфорнії зовсім інша ситуація. там вночі прохолодно. як в україні. як вдома...

 

Добавлено через 2 минуты

доречі тут одну хату ремонтуєм. і там сильно запущений басейн. ще точно незнаю що будем робити але треба його довести до толкую. чи то буде комусь цікаво і якщо так то писати тут чи створювати нову тему

 

a4f33f8201c0.jpg то не моя хата!!! доречі зробити такий басей коштує прилизно 35-40 тис. а без джакузі 25-30 тис.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому в кліматі Брата, і не задумуються над теплоінерційністю, встановлюючи утеплення з середини.

 

Об утеплении они вообще не особо задумываются, район нью-йорка - стена 20см (дом новый). Зимой дубарь, летом - жара. В выигрыше только электрокомпании.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Об утеплении они вообще не особо задумываются, район нью-йорка - стена 20см (дом новый). Зимой дубарь, летом - жара. В выигрыше только электрокомпании.

 

Наверняка стоимость их электричества в итоге гораздо меньше чем добавлять пол метра стены для утепления. Это только у нас дешевле стены выложить метровые чем обогреть их.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверняка стоимость их электричества в итоге гораздо меньше чем добавлять пол метра стены для утепления. Это только у нас дешевле стены выложить метровые чем обогреть их.

Якщо вірити офіційній статистиці, то в цьому році подешевшало на 5%. Комерційна ціна взагалі дешевша ніж для населення. Нам про такі тенденціі тільки мріяти.

Ну а взагалі 11.07 центів, на наші 2.8 грн/кВт*г

chart.png.59501351a054596754f0e0d1b2fb82a5.png

www.eia.gov/electricity/monthly/epm_table_grapher.cfm?t=epmt_5_6_a

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Об утеплении они вообще не особо задумываются, район нью-йорка - стена 20см (дом новый). Зимой дубарь, летом - жара. В выигрыше только электрокомпании.

 

Американцям ще далеко до філософії європейців. Недружні вони до навколишнього середовища. Але уряд це може поступово змінити через податки та жорсткіші будівельні норми. Таким чином у них лишається великий потенційний резерв енергетичних ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверняка стоимость их электричества в итоге гораздо меньше

 

Нет, стоимость не маленькая, поэтому либо мёрзнут либо платят. Но дома сплошь и рядом с огромными окнами и стеклянными дверями и это в северной-то Америке. Одинарные двери либо балконные двери с одним стеклом в частных домах - кругом. Знакомые из-за маленького ребёнка топили небольшую 1к квариру до около +24 - платили зимой по $600, это много.

 

Вопросы ТС:

Интересно, есть ли в США какие-либо обязательные нормы по теплосопротивлению?

При покупке участка под строительство стиль (цвет, материалы и т.д.) будущего дома уже предопределен?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи то буде комусь цікаво і якщо так то писати тут чи створювати нову тему

Пишите здесь-форум не резиновый.

 

в каліфорнії зовсім інша ситуація. там вночі прохолодно. як в україні. як вдома...

Брат,у нас пекло сейчас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а взагалі 11.07 центів, на наші 2.8 грн/кВт*г

 

Строго по курсу: видно і в них вовк порився. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, есть ли в США какие-либо обязательные нормы по теплосопротивлению?

Норми ніби є, наскільки строго їх зобовязані дотримуватись, нехай Брат уточнить.

 

floridabuilding2.iccsafe.org/app/book/content/2014_Florida/Energy%20Conservation%20Code/Chapter%204[RE].html

В самих нормах пишуть що перед здачею в эксплуатацію створюється і перевіряеться Energy performance level (EPL) display card, і це обовязково.

 

908609381_CodesandStandardsICCpublicACCESS.jpg.121b17537f78b7273c768d8c629cb614.jpg

 

Тільки їх з імперіал одиниць треба переводити в наші метричні.

www.myonlinediary.com/index.php/Insulation/US-EuropeanRValueConvertionTables

Норми подібні до наших. По стелі R від 5.3 до 9, по стінам 2.3~4.4, по підлозі 2.3~4.9.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...