Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автомобиль с америки

vale3

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, MaksymS сказав:

Есть подозрение что в США автомобиль это не предмет культа, как у нас.

И не фетиш эстета, как в Европах.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Сергей_84 сказал:

Так вони у вас вже зараз засмальцовані, салон залапаний, пасажирські сидіння пропукані , виходить ви полюбляєте такі авто, як і всі.

І ви вдавитесь, але за повну хімчистку і детейлінг 500 дол ніколи не віддасте. Так і їздите в пропуканому і залапаному авто, яке колись було новим

 

Тему об электромобилях "грохнули", сейчас переключились на Вадима в американских битках))).

SX4 бюджетное авто, с него "взятки гладки", но Вы то явно за свой премиум 500 у.е. отдали 🙃

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, XL.pro сказал:

Тему об электромобилях "грохнули", сейчас переключились на Вадима в американских битках))).

SX4 бюджетное авто, с него "взятки гладки", но Вы то явно за свой премиум 500 у.е. отдали 🙃

ну Вадим сам старається, щоб на нього звернули увагу))

Я зробив собі детейлінг і хімчистку після пригону  суто задля власного заспокоєння, хоча якихось причин для цього не бачив, за 146 тис по автобанам там все було в чудовому стані. Та й глобально я не фетишист, я не др...у на авто , для мене авто-засіб пересування в першу чергу, а дорожче з опціями авто - комфортніший засіб пересування. Тому я не парюсь як Кирил_Днепр і мию не часто  і салон до блиску не натираю.

Хоча якщо люди "воодушевляют" авто і холять його , то це їх справа,значить їм так краще.

 

Нещодавно на LX-і свіжому підвозили  і я ,виходячи, ледве ногою поріг зачепив... потім я ,оглянувшись, бачив, як чувак вийшов з авто і з ганчіркою побіг поріг протирати....це клініка...ІМХО.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Сергей_84 сказал:

Я зробив собі детейлінг і хімчистку після пригону  суто задля власного заспокоєння, хоча якихось причин для цього не бачив, за 146 тис по автобанам там все було в чудовому стані. Та й глобально я не фетишист, я не др...у на авто , для мене авто-засіб пересування в першу чергу, а дорожче з опціями авто - комфортніший засіб пересування. Тому я не парюсь як Кирил_Днепр і мию не часто  і салон до блиску не натираю.

Так же не фетишист, но мне гораздо приятней сидеть в чистом и хорошо пахнущем салоне, нежели в засранном.

Химчистку делали в Киеве или Житомире? Если в первом и довольны результатом, поделитесь контактами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, XL.pro сказал:

Так же не фетишист, но мне гораздо приятней сидеть в чистом и хорошо пахнущем салоне, нежели в засранном.

Химчистку делали в Киеве или Житомире? Если в первом и довольны результатом, поделитесь контактами.

в Житомирі робив. Хоча зараз (до круглої дати в 200 тис планую в Києві зробити (мотатись туди-сюди не хочу, хоча вигідніше), поки поглядаю на Одуван)) (реклама СРТ працює)

Стосовно засраного згоден, до такого стану  не довожу, але і щіточкою у всі щілини кожен місяць , то вже перебір. В мене так товариш своє авто любить) Хімії цілий гараж, для хрому, для пластика глянцевого,матового, для того, для сього...капець просто.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, XL.pro сказал:

 

SX4 бюджетное авто, с него "взятки гладки", 

тим не менше свою 20-ку воно коштує, як , наприклад, якась BMW 528-540 зі США з малим пробігом. Так чувак захімчистивши її матиме ідеально чисте авто, хоча і дещо примяте, а Сікс-4 так і залишиться пропуканим.

Ви навіть не уявляєте скільки небідних людей зараз везуть авто зі США. Нещодавно перетнувся з замовником, Кайєна пригнав, дуже нарядний з 15 тис міль пробігу, хоча по можливостям новий Кайєн взагалі без проблем виходив. Правда все буде під Європу робити, щоб не хейтили.

В кого є власні фірми, то беруть нове на фірми, скручуючи ПДВ і економлячи на податку на прибуток ...такий варіант досить вигідний, просто не всім доступний.

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

чувак захімчистивши її матиме ідеально чисте авто

Газєнваген він матиме, а не чисте авто.

Нє, якщо на власне здоров'я пофіг - то чом би й ні...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, vadimv сказав:

Газєнваген він матиме, а не чисте авто.

Нє, якщо на власне здоров'я пофіг - то чом би й ні...

Написав той ,в чийому  салоні ,на сонці такий амбре що хочеться вікна відкрити і не закривати їх ніколи🤦‍♂️.Сучасні пластики в салонах китайських авто навіть трохи якісніші (мені так здалося).

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, serg179 сказав:

в чийому  салоні ,на сонці такий амбре що хочеться вікна відкрити і не закривати їх ніколи

  Брехня.

9 хвилин тому, serg179 сказав:

Сучасні пластики в салонах китайських авто навіть трохи якісніші (мені так здалося).

А мені здалося, що смердять вони так само, як і раніше.

Але авто з америки за амбре взагалі поза конкуренцією.

Що до хімчистки, що після.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

 

Але авто з америки за амбре взагалі поза конкуренцією.

Що до хімчистки, що після.

а ви в них їздили?))

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сергей_84 сказав:

Вадим сам старається, щоб на нього звернули увагу))

Нє, він з'являється акурат після того, як його в черговий раз згадали.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Сергей_84 сказав:

а ви в них їздили?))

Щоб почути амбре, необов'язково їздити - достатньо сісти всередину.

До хімчистки - амбре помийки, після - амбре хімчистки.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vadimv сказал:

Щоб почути амбре, необов'язково їздити - достатньо сісти всередину.

До хімчистки - амбре помийки, після - амбре хімчистки.

В мене враження, що ви хімчистку собі уявляєте, як чувака в комбінезоні  і протигазі ,який кропить салон якимись смердючими сумішами, потім змиває Керхером і тікає подалі.

Наче сучасна людина...Чули щось про пароочисники?

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

ви хімчистку собі уявляєте, як чувака в комбінезоні  і протигазі ,який кропить салон якимись смердючими сумішами

  А хіба SRT не так показує Одувана?

1 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

Чули щось про пароочисники?

Тут хтось писав про "Хімії цілий гараж, для хрому, для пластика глянцевого,матового, для того, для сього...капець просто."

А виявляється, що все це можна замінити пароочисником., бугага.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

  А хіба SRT не так показує Одувана?

Тут хтось писав про "Хімії цілий гараж, для хрому, для пластика глянцевого,матового, для того, для сього...капець просто."

А виявляється, що все це можна замінити пароочисником., бугага.

так то хімія не для чистки, а для надання цим матеріалам блискучого вигляду і приємного аромату в салоні.

Певне у вас не було досвіду нормальної хімчистки, то я вам підкажу: після нормальної хімчистки,якщо потім не обробляти різного роду поліролями, авто абсолютно нічим поганим не пахне і ніякого амбре

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

хімія ... для надання ... приємного аромату в салоні

:pozor:

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Номер приближенный к квадрату вполне допустим. Хотя, конечно, если он от мотоцикла - то на машину повешен быть не может. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

А как вам такой автомобиль из Америки?

Вадима земляк :)

Да, у нас дофига такого добра навезли. Еще лет пять назад была типа экзотика, а сейчас - как гуталина.

Хотя согласен, единственное, что стоит везти с америки - машины самой америки, которые тут официально не продаются.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

 

Хотя согласен, единственное, что стоит везти с америки - машины самой америки, которые тут официально не продаются.

 

Ваше мнение очень важно, оставайтесь на линии. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

 

 

Я так и не понял в чем прикол, если честно.

 

🤔

Ну кто-то захотел такого корча, вай нот. Понятно что условные суперкары 20+ летней давности могут и не ехать по современным меркам. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.09.2021 в 10:13, ozor сказал:

Ессесно, и только sx4🤣

Можно еще пару вариантов рассмотреть, например Дустер😂.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.09.2021 в 09:42, vadimv сказал:

Ценители засмальцованого и купят.

А зачем покупать б/у типа СХ, которое было дерьмом еще в новом состоянии в салоне, если есть такое же засмольцованое б/у с Америки нормальное, а не ущербное от создания🤣?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Это шелби Элеанор, их там шото мало даже в америге.

А, так это не просто американец, и даже не просто мелкосерийный американец, а еще и ретро.

Ну тогда он трижды герой.

Цитата

Нормальные герои
Всегда идут в обход!

В обход идти, понятно,
Не очень-то легко.
Не очень-то приятно,
И очень далеко!

 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...