Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Расценки на работы 2018 г., прогноз, обсуждения, рекомендации.

Сергей-ASSA

Рекомендовані повідомлення

Прислали сегодня предложение по почте. Ценообразование обсуждать не будем, тут и так много интересного (выделил шрифт жирным)

 

ДОГОВІР

підряду на виконання сантехнічних робіт у квартирі № __м. Києва

Даний Договір укладено між замовником – Івановим Володимиром Володимировичем і сантехніком – _______________ , який надалі іменується виконавцем про викладене нище:

За цим договором сантехнік зобов’язується впродовж _________ з дати підписання цього договору у санвузлах квартирі № ___міста Києва.

У свою чергу Замовник зобов’язується прийняти виконану роботу та оплатити не пізніше наступного дня з моменту її завершення. Замовник і служба охорони вправі обшукати будівельника чи його працівника під час перебування в житловому комплексі та/або при виході із нього.

Після підписання акту-прийому передачі робіт замовник сплачує сантехніку з розрахунку за кожну сантехнічну одиницю.

встановити душовий змішувач (включаючи пакування і встановлення подовжувачів - 300 грн.;

повісити і закріпити бойлер, підключити надійні труби, встановити крани, під’єднати каналізаційний вихід – 600 грн.;

встановити раковину (включається сюди під’єднати до водопроводу умивальник, сифон та змішувач, зробити пакування подовжувача і з’єднання труб, виставити рівно, просиліконити відповідні стики між стіною, тумбою і раковиною) – 700 грн.;

встановити фурнітуру (накладну панель) гігієнічного душу та під’єднати шланг гігієнічної лійки (в т.ч. пакування подовжувача) – 150 грн.;

встановити унітаз підлоговий (включається сюди пакування подовжувача, під’єднання водопроводу, прикріплення його дюбелями до підлоги, засиліконення стиків із плиткою підлоги) – 350 грн.;

встановити навісний унітаз Kolo (включається відповідне прикріплення його до інсталяції, пакування подовжувача, засиліконення стиків із плиткою стіни-інсталяції, під’єднання спускової клавіші води) – 300 грн.;

підключення пральної машини (включається перенесення її, виставлення по функціональному рівневі, під’єднання холодної води, водопроводу і каналізації, встановлення сифону або штуцера, закріплення шлангів, пакування кранів, при необхідності подовження шлангу подачі води, просвірлення отвору в дсп під шланг) – 200 грн.;

підключення вбудованої посудомийки (включається перенесення її, виставлення по функціональному рівневі, під’єднання холодної води, водопроводу і каналізації, встановлення сифону або штуцера, закріплення шлангів, пакування кранів, при необхідності подовження шлангу подачі води, просвірлення отвору в дсп);

встановити мийку в столешню кухні (включається прорізання отвору під мийку, силіконення стиків мийки та столешні, під’єднання холодного, гарячого водопроводу і каналізації, встановлення сифону, просвірлення в керамограніті одного отвору для змішувача) – 350 грн.;

встановлення сифона мийки на кухні (включається під’єднання каналізації до мийки, встановлення трійника) – 120 грн.;

встановлення змішувача на мийку кухні (включається під’єднання водопроводу і каналізації, пакування кранів) – 250 грн.

Також, за обставин виробничої необхідності, завершення робіт по душовій кімнаті цієї квартири, тощо, будівельник надає послуги за такими розцінками:

Будівельник зобов’язаний :

контролювати схоронність довіреного йому майна;

самостійно визначати матеріал для роботи, послідовність послідовність проведення робіт, правильно обирати способи та методи встановлення сантехнічних приборів, тощо;

слідкувати за послідовністю виконання робіт третіми особами, якістю передуючих робіт, тощо;

завчасно, тобто за два-три дні замовляти матеріал для ремонту;

завчасно повідомляє власника або уповноважену ним особу про негативні можливі наслідки у його квартирі після того чи іншого виконання будівельних робіт;

невідкладно відшкодувати завданим ним збитки та шкоду, нанесену внаслідок недбалості чи протиправних дій або бездіяльності;

за кожен факт привласнення матеріалів чи інших цінностей будівельник сплачує штраф у десятикратному розмірі та повертає викрадений об’єкт.

Замовник зобов’язаний своєчасно придбати визначений виконавцем матеріал або за домовленістю та відповідною передплатою купити матеріал через виконавця.

Фактичне виконання будівельних робіт супроводжується складанням актів прийому – передачі, що подаються замовнику в день розрахунків.

Сантехнік гарантує якість і довговічність виконаних ним робіт на термін у 15 років.

За неякісне виконання будівельних робіт виконавець-будівельник сплачує від 200 грн. за кожен факт або переробляє за власний рахунок із використанням свої матеріалів.

 

«___» квітня 2018 року

 

Отказался, (чем похоже удивил человека))) попробовал объяснить ему что некоторые пункты договора несоответствуют Законодательству которое гласит :

 

 

 

 

Законодавче регулювання

Обшук є слідчою дією, яка проводиться з метою виявлення та фіксації обставин вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя вчинення правопорушення (частина 1 статті 234 КПК України).

Особистий обшук може проводитись у двох випадках:

1) під час затримання особи (частина 3 статті 208 КПК);

2) під час обшуку житла чи іншого володіння особи (частина 5 статті 236 КПК).

У цих ситуаціях обшук особи здійснюються без рішення суду, але з обов’язковою участю не менше двох понятих незалежно від застосування технічних засобів фіксування відповідної слідчої (розшукової) дії (частина 7 статті 223, частина 2 статті 234 КПК України).

 

Пишет "Вы зря отказываетесь, у меня целых три квартиры есть на монтаж, а если вы отказываетесь это подписывать значит вы плохой специалист (пункт про 15 лет гарантии:lol:) а если ты против обысков, то значит ворюга как и все строители"......

 

Был ещё раз послан ........... на поиски другого лоха исполнителя.Ж-)

Змінено користувачем Вячеслав69
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а по ценам что? Рыночные или в поиске лоха? А то на указанные требования ИМХО цифры низковаты указаны.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а по ценам что? Рыночные или в поиске лоха? А то на указанные требования ИМХО цифры низковаты указаны.

 

Повторюсь - ценообразование обсуждать не будем (каждый найдёт своего покупателя/продавца) но такой договор подпишет либо человек который НЕ ЧИТАЕТ написанное, либо бомж с вокзала. (имхо)Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И еще про 10х штраф за якобы украденный материал, ага. Тоже сказочники.

 

Там "перлов" много.....Ж-)

 

p.s. Некоторые господа заказчики до сих пор не могут понять то, что они не "БЛАГОДЕТЕЛИ" для исполнителя, а просто покупатели услуги за обоюдовыгодную стоимость.Ж-)

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так как работает рынок услуг в нашей стране, не только строительных, то почти любой покупатель услуг ещё какой благодетель
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так как работает рынок услуг в нашей стране, не только строительных, то почти любой покупатель услуг ещё какой благодетель

 

Это Вы так думаете. Ж-) (имхо)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то почти любой покупатель услуг ещё какой благодетель

Вот такая история... Другу нужно уложить 1,7м2 плитки на кухонный фартук 15км от КП. Напомните мне , по чём у нас плитка?:lol:

Короче... друг предложил по 1000... никто не согласился:) Один сказал, что на 2800 с затиркой согласен, но потом съехал, мол заказ нормальный подвернулся. Пока сидит мой друг без фартука...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да нет это уровень услуг в среднем очень низкий во всех сферах

 

А может у Вас не те критерии подбора уровня услуг?

 

Вот тут https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=222183

например главным критерием у ТС был отбор по Среднерыночной цене на работу (даже ссылку дал:"Точка холодной воды": - 238 грн / шт." - в итоге вышло то, что вышло)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так математика простая,с учётом разговоров что и как,работы день по укладке и день по фуговке реально вылетает 3 дня.1700 гривень за три дня это то,что я плачу подсобникам алкашам,мастеру оно нафиг не нужно напрягатся за эти копейки,плюс затраты времени и денег на доезд до объекта...Так что долго Ваш друг будет искать людей на эту работу.На сегодня работа любого мастера стоит 1000+- грн в день.

К примеру у меня сейчас в бригаде 4 плиточника,но даже за 3000 грн я не смогу их снять с нормального объекта чтобы сделать этот фартух.

Это -реальность,а если кто то где то пишет о 150-200 грн за м2,то пусть и дальше витает в облаках.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не смогу их снять с нормального объекта чтобы сделать этот фартух.

:beer::lol::lol::lol:От приколист... Реально...

Этож сколько ИХ нужно снять шоб такой фартук за три дня сделать?

 

п.с. Жаль, что нельзя поставить 20 спасибок за одно сообщение!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот такая история... Другу нужно уложить 1,7м2 плитки на кухонный фартук 15км от КП. Напомните мне , по чём у нас плитка?:lol:

Короче... друг предложил по 1000... никто не согласился:) Один сказал, что на 2800 с затиркой согласен, но потом съехал, мол заказ нормальный подвернулся. Пока сидит мой друг без фартука...

У меня другая история, мой друг, я же тоже себе друг ;), полгода искал ну не фартук положить, а на цоколь плитку, некоторые соглашались, потом съезжали, соглашался друг на любую цену, и даже предлагал компенсацию на расходы, бо ща городом и ехать далеко, и все равно сидел друг без цоколя :), а после первого кто приехал делать цоколь потом пришлось переделывать, бо плитка отлетала :) благо он съехал сделав только одну сторону :)

 

Добавлено через 5 минут

А может у Вас не те критерии подбора уровня услуг?

 

Вот тут https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=222183

например главным критерием у ТС был отбор по Среднерыночной цене на работу (даже ссылку дал:"Точка холодной воды": - 238 грн / шт." - в итоге вышло то, что вышло)

А может у Вас есть желание выдать желаемое за действительное? В нашей стране качественного рынка услуг нет, и я не про строительство только говорю

Я не помню сколько точка для меня стоила, помню около 3000 разводка воды по дому была при курсе 8, мастер один работал 4 чистых дня, чуть меньше 100 у.е в день, мало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот такая история... Другу нужно уложить 1,7м2 плитки на кухонный фартук 15км от КП. Напомните мне , по чём у нас плитка?:lol:

Короче... друг предложил по 1000... никто не согласился:) Один сказал, что на 2800 с затиркой согласен, но потом съехал, мол заказ нормальный подвернулся. Пока сидит мой друг без фартука...

 

Нехай ваш товариш повністю озвучить ТЗ. Кухня змонтована, 11 кп від КП, працювати тільки в вихідні, плитка 6*12.

Тепер можна калькулювати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня другая история, мой друг, я же тоже себе друг ;), полгода искал ну не фартук положить, а на цоколь плитку, некоторые соглашались, потом съезжали, соглашался друг на любую цену, и даже предлагал компенсацию на расходы, бо ща городом и ехать далеко, и все равно сидел друг без цоколя :), а после первого кто приехал делать цоколь потом пришлось переделывать, бо плитка отлетала :) благо он съехал сделав только одну сторону :)

 

Добавлено через 5 минут

 

А может у Вас есть желание выдать желаемое за действительное? В нашей стране качественного рынка услуг нет, и я не про строительство только говорю

Я не помню сколько точка для меня стоила, помню около 3000 разводка воды по дому была при курсе 8, мастер один работал 4 чистых дня, чуть меньше 100 у.е в день, мало?

 

За 4 дня дом? (я так не умею)

 

Пример ТС не столько про цену, сколько про неудачный критерий выбора. (искать исполнителя нужно было и по иным критериям) имхо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нехай ваш товариш повністю озвучить ТЗ. Кухня змонтована, 11 кп від КП, працювати тільки в вихідні, плитка 6*12.

Тепер можна калькулювати.

 

Да, всё верно:) Вижу, вы общались. Так а за сколько, всётаки, готовы взяться. Я, если чё, перезвоню ему, человек он ооочень положительный.:beer:

Я, так сказать, тоже лицо заинтересованное, мне на этой кухне пить:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 4 дня дом? (я так не умею)

 

Пример ТС не столько про цену, сколько про неудачный критерий выбора. (искать исполнителя нужно было и по иным критериям) имхо.

Да неважно по каким критериям выбирать, все равно риск нарваться на некачественные услуги очень велик, я могу примеры бесконечно приводить "качественного" дорогого сервиса во всех сферах, не бум флудить

4 дня это укладка труб водоснабжения и канализации, подключения сантех приборов не было, ну и да 4 дня это чистое время, но это уже проблемы мастера, что он то проспал, то на автобус опоздал, то приболел, то по делам нужно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да неважно по каким критериям выбирать, все равно риск нарваться на некачественные услуги очень велик, я могу примеры бесконечно приводить "качественного" дорогого сервиса во всех сферах, не бум флудить

4 дня это укладка труб водоснабжения и канализации, подключения сантех приборов не было, ну и да 4 дня это чистое время, но это уже проблемы мастера, что он то проспал, то на автобус опоздал, то приболел, то по делам нужно

 

Ок, не бум флудить, а то мне по делам нужно)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так математика простая,с учётом разговоров что и как,работы день по укладке и день по фуговке реально вылетает 3 дня.1700 гривень за три дня это то,что я плачу подсобникам алкашам,мастеру оно нафиг не нужно напрягатся за эти копейки,плюс затраты времени и денег на доезд до объекта...Так что долго Ваш друг будет искать людей на эту работу.На сегодня работа любого мастера стоит 1000+- грн в день.

К примеру у меня сейчас в бригаде 4 плиточника,но даже за 3000 грн я не смогу их снять с нормального объекта чтобы сделать этот фартух.

Это -реальность,а если кто то где то пишет о 150-200 грн за м2,то пусть и дальше витает в облаках.

К сожалению, столица или крупные города в этом плане сильно отличаются от провинции. Мой заказчик долго ждал бригаду плиточников в очереди. Я потом сам посмотрел после укладки - мне как юзеру очень понравилось: тонкие швы, нет сколов, затирка эпоксидкой. Цена за метраж 150 грн/м2 (метраж попроще и обычной затиркой берут по 120). Откосы, фрезеровка, короба, само собой, отдельно.

IMG_20180326_092900.thumb.jpg.ec3eb43d3563fded109b021b41b87943.jpg

IMG_20180326_092906.thumb.jpg.cc7fe85cf9c3aa7fcb21dcee0c356d18.jpg

IMG_20180326_092945.thumb.jpg.4dc66a9bf37d5149c5c4792b685c0c75.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так математика простая

Не такая уж и простая. Предположим этот заказ нужно было сделать Вашему другу или заказчику "неотказному" . И сразу же математика в 3 дня и тыща в день будет работать с точностью да наоборот. 3 часа работы по укладке, один час на затирку. Итого пол дня работы. Другой вопрос, что этот заказ требует усложнённой планировки исполнения.

Математика в 3дня есть фальшивая математика, но крайне простая. Математика в 4 часа честная, но сложная.

А вывод уже озвучили...недоразвитый рынок услуг .

На мой взгляд "диванного експерда" нужен максимум час времени мастеру для выяснения техзадания, 2 часа на укладку и час на другой день работы малоквалифицированного плиточника. Плюс 2 раза доехать. А доехать можно по разному, можно попытаться после основной работы "заехать по пути".

Другой вопрос, а зачем все эти сложности, если есть заказ с большими обьёмами и хорошим заработком. Очевидно что сложная математика начнёт работать только когда не все плиточники будут с работой.

Ябы отказался от заказа. Но не озвучивал бы простую математику про 3 дня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийшов ознайомитися з розцінками, почитав пару десятків сторінок, цін толком незнайшов, далі витрачати час на ті всі незрозумілі спори немає натхнення.

 

По ремонту квартир у Львові які ціни зараз середні ?

Стяжка (буде тепла підлога, загально там 10 сантиметрів запасу, тобто стяжки сантиметрів 6-7) , гіпсокартон, плитка, ламінат, сантехніка (тепла підлога, вода, каналізація), шпакльовка, покраска ?

 

Вимоги до якості наступні.

Квартира під здачу, однокімнатна 40 метрів. Супер якість не цікавить. Долари під правила сунути ніхто небуде. Стіни мають бути візульно рівні, під рівень нетреба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а по чем фундамент ленточный под ключ в этом году, ну в смысле цена за кубометр изделия в смысле?

p.s. спрашиваю не просто так начинаю в этом году строить следующий дом, хочу прикинуть сколько нужно денежных знаков на фундамент

та отож, меня вот интересует, не тендер же создавать чтоб цену узнать :) а то в зависимости от цен зависят сроки начала работ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне то проблема качества услуги это отсутсвие постоянного объема работ!

Когда у мастера или бригады есть видение на год-два вперед вы что-то планируете, закупаете оборудование, материалы подбираете, да даже пойти на обучение.

А у нас все фигачат по 12-15 часов чтобы заработать нормально + есть сезонность. Поскольку если работать по 8 часов с обедом и 2-мя выходными то ничего не заработаешь.

Вот и получается что все работают как "равачи".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нас все фигачат по 12-15 часов чтобы заработать нормально + есть сезонность.

Кто мешает в межсезонные перерывы обучаться?

Вот и получается что все работают как "равачи".

Не все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та отож, меня вот интересует, не тендер же создавать чтоб цену узнать :) а то в зависимости от цен зависят сроки начала работ

Быстрее узнаете примерную ценовую политику через тендер(на тех же Всеработниках),чем дождётесь здесь-имхо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...