Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок з газоблока (Житомирська траса) по проекту "Калиночка 3"

Yaroslav-x777

Рекомендовані повідомлення

1. Паркетная доска - 15 мм;

2. Фанера влагостойкая - 8 мм;

Эффективность теплых полов с таким покрытием весьма сомнительна, большую температуру не дашь, чтоб не пострадало покрытие, а с малой при таком теплоизоляторе от тех полов толку мало имхо

4. Армированная цементно-песчаная стяжка М 150 с сеткой из арматуры Ø6 А I с ячейками 100х100 - 40 мм;

Для ТП надо как мин 70 мм, а фирма(весьма известная в Днепре и продвинутая) которая мне делала стяжку настаивала на 70 мм "над трубой"

 

 

5. Теплоизоляция - экструдированный пенополистирол "Styrodur 3035 CS" - 50 мм;

ну и как писали мин 100 мм , между чистовой с ТП и черновой, иначе землю греть будете , а у нас и так на планете потепление грозит катастрофой , того и глядишь Великобританию затопит :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эффективность теплых полов с таким покрытием весьма сомнительна, большую температуру не дашь, чтоб не пострадало покрытие, а с малой при таком теплоизоляторе от тех полов толку мало имхо

 

Для ТП надо как мин 70 мм, а фирма(весьма известная в Днепре и продвинутая) которая мне делала стяжку настаивала на 70 мм "над трубой"

 

 

 

ну и как писали мин 100 мм , между чистовой с ТП и черновой, иначе землю греть будете , а у нас и так на планете потепление грозит катастрофой , того и глядишь Великобританию затопит :lol:

 

Так що це виходить загальний пирог чистого пола треба розраховувати при кладці газоблока-пройоми (ЄППС 100 мм, 16мм труба ТП, 70мм стяжка над трубами, підкладки, ламінат ще 20мм) більше як 20см?:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЄППС 100 мм, 16мм труба ТП, 70мм стяжка над трубами, підкладки, ламінат ще 20мм) більше як 20см?

Идеальный вариант, если... можете себе позволить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идеальный вариант, если... можете себе позволить

 

Як тепер бути (позволити думаю зможу, будівництво не на один сезон) в проекті закладено 120мм чистової, а мені потрібно 200мм?

Які є варінти, піднімати всі пройоми (кладку газоблоку, перестінок де пройоми вікна/двері) + 8мм від чистового?, але тоді по проекту всі розміри змістяться потрібно буде враховувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЄППС 100 мм, 16мм труба ТП, 70мм стяжка над трубами, підкладки, ламінат ще 20мм) більше як 20см?

У меня 100 мм ЭППС, 85 мм стяжка(внутри 16 мм труба ТП) и 15 мм - финишное покрытие кафель. Как раз первый ряд газоблока получилось, проемы дверей строители благодаря своему опыту угадали - как раз от этого уровня и начали считать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як тепер бути (позволити думаю зможу, будівництво не на один сезон) в проекті закладено 120мм чистової, а мені потрібно 200мм?

Які є варінти, піднімати всі пройоми (кладку газоблоку, перестінок де пройоми вікна/двері) + 8мм від чистового?, але тоді по проекту всі розміри змістяться потрібно буде враховувати.

 

Пока ничего не надо поднимать, тем более от чистовой стяжки. Один из вариантов: Можно черновой пол залить по уровень цоколя, сейчас этому ничего не мешает, затем кладка одного ряда блока и как раз выйдете на нужные 200мм под будущий ТП с чистовой стяжкой. И от этой отметки (а правильнее, учитывая её, +200мм от чернового пола) все проемы под двери и окна. Крыльцо, террасу (если будет) уже будете привязывать к этому уровню.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все таки мені кажеться що додатково відділити матеріал бетон чорнову стяжку (від сирості, плісняви не дай Бог) від чистової бітумною мастікою по бетону лишнім не буде, що скажете?

 

Для успокоения от "сырости и плесени" лучше ПОД черновой стяжкой расстелить полиэтиленовую пленку. ЭППС сам по себе не пропускает влагу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене подібне планування і взагалі все подібне тільки в дзеркальному виконанні.

Я теж як Ви розтягую будівництво через нестачу коштів зробити все і відразу. На сьогодні я б всетаки будував в один поверх як рекомендували колеги сторінками вище. Другий поверх тягне як ще один будинок, утеплювач, опалення та оздоблення...

Та відмовляти Вас не стану, бо сам таким був коли все розпочинав, а починав я в той час коли ось такий польський проект був саме в моді + параметри моєї ділянки не дозволяли будувати черепашки в 12х12м.

Щодо підлог то я тільки до них доходжу, планую по грунту плівка, 7-8см. армованої бетоносуміші, 5см. екструд, 6см. цементно-пісчана суміш. В сумі це виходить 7см. чорнової і 11см. чистового утепленого теплого пирога.

1eba9021f59e7962fc2ad45e82365191.jpg

 

70c38f330134t.jpg

 

4ac531520935t.jpg

 

4b1a5369ecf3t.jpg

Змінено користувачем SashulkaB3
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по грунту плівка, 7-8см. армованої бетоносуміші, 5см. екструд, 6см. цементно-пісчана суміш.

50 мм ЭППС мало. Минимум 100 мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи можна під 5см. еппс покласти звичайний ппс5см 35-ї щільності?

 

Даже 25-ой....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо підлог то я тільки до них доходжу, планую по грунту плівка, 7-8см. армованої бетоносуміші, 5см. екструд, 6см. цементно-пісчана суміш. В сумі це виходить 7см. чорнової і 11см. чистового утепленого теплого пирога.

Гарний у Вас будинок вітаю:)

Чорнової стяжки 7-8 см. може і вистачить, а от екструд. рекомендують 10см, поверх нього цементно-пісчана суміш рекомендують 7-8см якщо це над трубами ТП і на оздлоблення см.15

У Вас планується ТП на 1 поверсі?

 

Добавлено через 57 минут

Пока ничего не надо поднимать, тем более от чистовой стяжки. Один из вариантов: Можно черновой пол залить по уровень цоколя, сейчас этому ничего не мешает, затем кладка одного ряда блока и как раз выйдете на нужные 200мм под будущий ТП с чистовой стяжкой. И от этой отметки (а правильнее, учитывая её, +200мм от чернового пола) все проемы под двери и окна. Крыльцо, террасу (если будет) уже будете привязывать к этому уровню.

 

В мене висота газоблока 250мм, уже закупив (400х250х600 з замком):(

 

Добавлено через 23 минуты

З пирогом чорнової стяжки вирішив як буду робити дякуючи всім вам:

- засиплю грунтом, потрамбую;

- засиплю щебінь фракція 20-40 см10;

- засиплю пісок см10, полию водою, потрамбую;

- постелю щільну плівку;

- чорнова стяжка 10см з ø6 армуванням 100х100;

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас планується ТП на 1 поверсі?
так крім однієї кімнати по всьому першому поверху буде тепла підлога та радіатори.

2c06ff1af4c0t.jpg

Так 7-8см. над екструдом то буде чистова стяжка з трубами ТП всередині. Сказали мені мої майстри, а вони класні майстри, що 11см. їм потрібно залишити від поверхні чорнової стяжки до фінішної поверхні. Тобто 5см.(з їх слів цього достатньо оскільки на екструд стелять фольгу) буде ектсруд і решта рідка цементно-пісчана суміш.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это НЕ классные мастера

1) фольга ничего не даёт в стяжке. Кроме того, если положить ее металлическим слоем вверх, то алюминий вступит в реакцию с цементом - с образованием газов, и выйдет наверх бульбашками. То есть фольга растворится, плюс получите ослабленную стяжку

2) полусухая стяжка имеет пониженную прочность, что может негативно отразиться на долговечности труб ТП ( если где то пойдут трещины, и лопнет труба - стоимости поиска места и ремонта многократно превысит любые первоначальные затраты на нормальную стяжку)

3) по современным требованиям - 5см маловато утепления

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привезли плити перекриття від Ковальської під розміри, загальна кількість 15шт. згідно проекту.

Свіжовилиті не знаю чи це добре чи погано що не вистояні а відразу з конвеєра:)

53577760_259051544971245_7775038610000052224_n.thumb.jpg.5d995cb77bafe9340ac039cdbebaa1dc.jpg

54169397_408624903032260_3457693233012801536_n.thumb.jpg.69b9adfaa3623e9c3a4c4e9b528e666c.jpg

53637740_160725504827939_3507252237871087616_n.thumb.jpg.11219befa8e3fea34306e559b13280d1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7-8см це уже з трубами.

 

Щебінь під чорновою стяжкою навіщо?

 

Читав на форумі, якщо УГВ високо то краще щебінь кинути під чорнову, та і достатньо в мене його зараз близько 20 тон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привезли плити перекриття від Ковальської під розміри, загальна кількість 15шт. згідно проекту.

Свіжовилиті не знаю чи це добре чи погано що не вистояні а відразу з конвеєра:)

 

Зазвичай їх пропарюють на заводі, так що вони одразу придатні для використання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читав на форумі, якщо УГВ високо то краще щебінь кинути під чорнову, та і достатньо в мене його зараз близько 20 тон.

 

Щебінь там - це просто марнотратсво. Я впевнений Ви ще знайдете куди його застосувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расскажу за свой пол - похожую решал проблему. УГВ сейчас до 1 м.

 

Пирог от грунта:

- Пленка полиэтилен какая-то обычная но черная плотная

- Черновая стяжка 10 см, армированная, постояло несколько месяцев перед заливкой чистовой

- ЭППС 10 см, по 5 в два слоя

- Было лишних 3 см, еще уложили пенопласт какой-то хитрый с разметкой под теплый пол, там где был ТП.

- ТП в большей части дома

- Стяжка машинная 7-8 см, демферная лента по периметру

- потом либо плитка на клей, там где теплый пол, либо Quick Step ламинат на 3 см корковую подложку (спец пленка под ней против конденсата)

 

Итого:

- Супер когда работает ТП под плиткой, но прохладно если не топить и ходить не очень комфортно. Пока ничего не лопнуло, не потрескалось, плитка не отстает - уже два сезона, запускал без прогрева.

- Там где ламинат, достаточно комфортно даже без ТП

 

Самый большой провтык во всем этом - там где внутренняя лента фундамента, в проемах - прохладные участки, так как не могли там провести ТП - был просчет в проекте и не было запаса.

 

По полусухой стяжке - выстраивалось где-то полгода, били молотком, топором, ничего не треснуло. Сделали за один день. Но - очень зависит от качества работы исполнителей и толщины. Много слышал историй что да, трескается, рассыпается, но никогда не видел в живую владельца таких проблем. В целом все по уровню, но есть пару мест где перепад 5 мм - обычно это от угла до центра комнаты. В принципе ни на что не влияет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зроблю мабуть так:

- залию чорнову стяжку 100мм, але на мінус - 50мм нижче верха цоколя (тим самим в загальній чистовій стяжці вийду на 120мм як в проекті)

- ЄППС 30мм +50мм = 80мм

- закладу демпферну лєнту

- закладу труби ТП і залию стяжкою 70мм

- фінішне покриття ламінат/плитка 20мм.

Має право на існування такий варіант?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зроблю мабуть так:

- залию чорнову стяжку 100мм, але на мінус - 50мм нижче верха цоколя (тим самим в загальній чистовій стяжці вийду на 120мм як в проекті)

- ЄППС 30мм +50мм = 80мм

- закладу демпферну лєнту

- закладу труби ТП і залию стяжкою 70мм

- фінішне покриття ламінат/плитка 20мм.

Має право на існування такий варіант?

 

У мене так само вийшло, эдине що 2*40мм - нижче рівня цоколя, потім 30мм поверх всього, ці ж 30мм перекривають цоколь в дверних пройомах.

Під чорнову стяжку обов'язково стеліть плівку = любу, можна і з упаковок від піддонів ітд. Важливо мінімізувати попадання вологи у весь пиріг підлоги, і в чорнову стяжку також. Поверх ЕППС під трубами - ще одна плівка. Чорнова стяжка не обов'язково 100мм, там можна і менше - 50-70мм, але краще всього робіть її бетоном а не розчином. Я заливав з міксера.

Але, якби робив заново - я б чорнову стяжку заливав на рівні цоколя, а далі ЕППС ітд. В такому випадку весь пиріг підлоги знаходиться вище фундаменту, на рівні середини першого ряду газоблока - тобто це мінімізація мосту холоду підлога-фундамент на стику стіна-підлога ( в кутах) і також суттєво спрощує монтаж дверей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чорнова стяжка не обов'язково 100мм, там можна і менше - 50-70мм, але краще всього робіть її бетоном а не розчином.

Що означає бетоном а не розчином, що ще за розчин?

Ви маєте на увазі бетон з міксера, а не вручну заливати?

 

Добавлено через 6 минут

Але, якби робив заново - я б чорнову стяжку заливав на рівні цоколя, а далі ЕППС ітд. В такому випадку весь пиріг підлоги знаходиться вище фундаменту, на рівні середини першого ряду газоблока - тобто це мінімізація мосту холоду підлога-фундамент

В мене так і буде виходити, 80мм ЄППС від - 50мм верха цоколя це вже +30мм вище фундаменту, стик між фундаментом і першим рядом газоблоку буде в ЄППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що означає бетоном а не розчином, що ще за розчин?

Ви маєте на увазі бетон з міксера, а не вручну заливати?

 

Розчин - цементно-пісчана суміш.

Бетон - цементно-пісчана суміш + щебінь.

І з міксера буде таки щначно краще ніж вручну.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розчин - цементно-пісчана суміш.

Бетон - цементно-пісчана суміш + щебінь.

І з міксера буде таки щначно краще ніж вручну.

Пойняв, дякую, я так і планував заливати чорнову стяжку бетоном з міксера:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...