Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок з газоблока (Житомирська траса) по проекту "Калиночка 3"

Yaroslav-x777

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, andrey_ka сказал:

А наскільки та балка виступає за межі будинку?

Практика показує , що до 0,5м. можна ту балку взагалі не виводити за межі будинку , достатньо підсилитити латування , і позбутися геморою в оздоблені цього вузла.

десь сантиметрів 60 на око, я не дуже розумію про який там гемор мова але не забувайте про естетику, плюс стосовно шо куди підсилити теж не дуже зрозуміло

image.png.64fd97ff91e4d005ff0d8ed0fb520b4c.png

Змінено користувачем standov
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

я не дуже розумію про який там гемор мова

Просто часто зустрічаю питання , а як оздобити (герметизувати) цю балку. І тоді виникає резонне питання , а навіщо взагалі виводити її за межі будинку. А вона все ж таки додає деяких складнощів в оздобленні.

Тільки що, standov сказав:

але не забувайте про естетику

Ну , тут скоріш естетику підганяють під конструктив. Якщо можна уникнути , краще уникнути.

Тільки що, standov сказав:

плюс стосовно шо куди підсилити теж не дуже зрозуміло

Просто в тому місці додається додаткове латування , щоб уникнути провисання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, andrey_ka сказал:

герметизувати

нашо її герметизувати? О_О
Вся пляска цього вузла навколо естетики, нема там ніяких складнощів, просто треба обрати варіант, я свого часу натурно пробував три варіанти і написав на чому зупинився, це складнощі з серії як підшивати горизонтально чи по куту, просто треба або вирішити або зробити як зробив сусід )

Я не розумію як кроква буде висіти на обрешетке та на шурупах? якось максимально стрьомний вузол як на мене, але я не архитектор звичайно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

Я не розумію як кроква

На йух там кроква , зі своєю додатковою вагою!

 

Тільки що, standov сказав:

нашо її герметизувати? О_О

При утепленні фасаду , виникає таке питання. У будь-якому разі при її наявності виникають незрочності . Утеплюєш фасад , обходь ту балку. Підшиваєш софіт , обходь ту балку , і.т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, andrey_ka сказал:

На йух там кроква , зі своєю додатковою вагою!

та ну а шо підшиву до повітря монтувати? В моєму світі оця кровля коли підшиву монтують на обришітку то шось з серії автобусної зупинки або сартиру, право на життя може і має але виглядає максимально страшним.
Кровля має мати гарну товщину, тоді воно виглядає гармонійно та естетично, у випадку торцьової крокви то виходить само собою, а інакше починається якийсь колхоз.
Які незручності я все ще не розумію, типу пенопласт підрізати треба? це прям за вуха притягнуто)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

та ну а шо підшиву до повітря монтувати?

Ні , то називається втрова дошка.

Тільки що, standov сказав:

В моєму світі оця кровля коли підшиву монтують на обришітку то шось з серії автобусної зупинки або сартиру, право на життя може і має але виглядає максимально страшним.

Звичайно , на колір і смак ....

У моєму , то перевитрата матеріалу , як дерева так і металу.

Тільки що, standov сказав:

Які незручності я все ще не розумію, типу пенопласт підрізати треба? це прям за вуха притягнуто)

Підрізати пінопласт , обробити та оздобити саму балку , обійти її оздобленням , і це все на висоті. Повірте , воно займає час, і ваші (замовника) кошти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці переробили примикання металу до димоходів (було протікання), можливо хто підскаже наскільки така конструкція правильна/робоча?

В мене немає можливості приїхати до будинку подивитися і перевірити.

IMG_2918.jpeg

IMG_2917.jpeg

IMG_2916.jpeg

IMG_2915.jpeg

IMG_2914.jpeg

IMG_2913.jpeg

IMG_2912.jpeg

IMG_2911.jpeg

IMG_2910.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теоретично начебто вірно (тільки зверху, здається, краще було б повище забратися)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, shneider_vova сказав:

теоретично начебто вірно (тільки зверху, здається, краще було б повище забратися)

Погоджуюсь, дане місце дасть про себе знати (( IMG_2913.jpeg.fe2040ef87b7122d876c38d246be55a0.thumb.jpeg.8cf3d33e271f760fa145802e7b6cbf6c.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vstar сказал:

Погоджуюсь, дане місце дасть про себе знати (( IMG_2913.jpeg.fe2040ef87b7122d876c38d246be55a0.thumb.jpeg.8cf3d33e271f760fa145802e7b6cbf6c.jpeg

А якщо не дасть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vstar сказал:

Є речі константа. Тут випадок без якщо

Ваша категоричність напевно вражає домогосподарок, але на мене не діє. Ще раз - якщо вузол не тектиме, то ви з'їсте свого капелюха чи зробите щось інше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

Ваша категоричність напевно вражає домогосподарок, але на мене не діє.

і до чого тут Ви... ? Чому б я став щось доказувати. Вузол не вірний . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vstar сказал:

і до чого тут Ви... ? Чому б я став щось доказувати. Вузол не вірний . 

А ви до чого? Хто обирав вас для вирішення питання цього вузла? Ви відомий фахівець у дахобудуванні?

В мене такий само вузол багато років без якихось траблів. Я розумію на чому базується моя думка. А на чому ваша?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зауважив в чому проблема (слабке місце). Робити з хибним вузлом а потім думати вдруг пронесе... . Як говориться "это не наш метод".

Чоловік запитав, йому відповіли. Далі його рішення.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую панове за відповіді!

Будівельники вже поїхали, зараз змоги щось переробляти немає, залишу як є, якщо буде протікання то по факту буду ремонтувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...