Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Натяжные потолки. Плюсы и минусы.

SadKo

Рекомендовані повідомлення

Это накладной светильник?

так. прикручується до стелі просто 2 дюбелями.

 

якщо у вас котел пристіний, тобто димар виходе через стіну то не потрібно короба, а якщо димар виходе з котла вверх, то потрібно робити короб.

відкопав старі фото, але положення котла і гофри не змінилось.

DSCN0921_resize.thumb.JPG.8bd8f574861c5e765af89285fcf84f92.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так. прикручується до стелі просто 2 дюбелями.

 

 

відкопав старі фото, але положення котла і гофри не змінилось.

[ATTACH]223654[/ATTACH]

Без проблем можно установить натяжной без монтажа г/к.

Змінено користувачем Валера_777
опечатка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так. прикручується до стелі просто 2 дюбелями.

 

 

відкопав старі фото, але положення котла і гофри не змінилось.

[ATTACH]223654[/ATTACH]

 

Да, такие светильники можно монтировать на натяжной потолок.

Можно установить натяжной потолок без гипсокартонного короба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна робити натяжний потолок над газовим котлом ?

від котла до потолка десь 20-30 см.

котел атмосферний 24кВт.

 

щось мені фірма яка ставила потолки каже що бажано якийсь короб з гіпсокартона зробити щоб на котлом був г/к а натяжний вони до нього вчіплять.

Могу точно сказать, что нежелательно ставить натяжной потолок над котлом, со временем там образуется дыра. Тоесть пленка ПВХ расплавится. Вам сказали правельно наростите на это ростояние гипсокартон. Или как вариант можно поставить Тканевый натяжной потолок с фотопечатью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажу чесно, любая фирма или компания такие какм Деми-Луне или Ник деко... они просчитываю естествено с учетом того что аренда и куча все нужно и содержать (менеджеры,офисы, склады и т.д.). Исходя из опыта могу сказать что часники берут в два раза дешевле по 20у.е. (полотно, профиль и отверстие), а с сложнастями у них выходит не больше 25у.е. могу точно сказать самое страшное люди боятся часников потому как думают что те могут кинуть. Это сейчас одна большая и глобальшая ошипка нашего менталитета людей. Просто нужно все проверить и все узнать до мелочей, даже у часника есть дом квартира и прописка. просто по мимо договора нужно брат ьс человека расписку и ксерок паспорта. Зато фирмы и компании любят хвастатся что они всегда на месте и у них все официально, но есть одно но, такие корпарации быстрей бросят и сделают на быструю руку чем часник с небольшим количеством народу, для которого любая копейка дорога и каждый клиент ценен. Так что Вам решать где и что заказывать. Удачи.

 

Качественное априори не может быть дешевым. если товар дешевый, значит на чем- то сэкономили. или вы можете привести пример, когда и качество на высоте и стоит копейки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Минус

В 2011 в сентябре установили нам потолок какой то французский и в первые дни запах стоял неймоверный, перезвонил установщикам они сказли что через неделю будет все ок - через неделю все осталось по прежнему. Ребята приехали прогрели его пару раз и запах уменьшился но все равно присутствовал. Так мы прожили почти год. В августе 2012 уехали на 2 недели и все окна были закрыты. Зайдя в квартиру поле отпуска был шок - запах настолько был выразительным что жену с ребенком я в квартиру не пустил. Открыл все окна двери проветрил и сразу начал искать договор. После долгих споров и разбирательств потолок мне заменили.

Не буду называть фирму установщика и продавца и не буду называть производителя ПВХ пленки. Скажу только что первое полотно мы заказывали из ПВХ глянец с металликом шоколадного цвета, сейчас у нас стоит кофейный глянец. Могу только дать совет - если через пару дней после установки у вас есть неестественный запах добивайтесь замены. Я перешерстил весь инЕт и такой проблемы как у меня ни у кого небыло наверное мне повезло )))))). А вообще натяжной потолок мне очень нравится если он качественый и качественно установлен то проблем никаких не будет и будет только позитив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минус

В 2011 в сентябре установили нам потолок какой то французский и в первые дни запах стоял неймоверный, перезвонил установщикам они сказли что через неделю будет все ок - через неделю все осталось по прежнему. Ребята приехали прогрели его пару раз и запах уменьшился но все равно присутствовал. Так мы прожили почти год. В августе 2012 уехали на 2 недели и все окна были закрыты. Зайдя в квартиру поле отпуска был шок - запах настолько был выразительным что жену с ребенком я в квартиру не пустил. Открыл все окна двери проветрил и сразу начал искать договор. После долгих споров и разбирательств потолок мне заменили.

Не буду называть фирму установщика и продавца и не буду называть производителя ПВХ пленки. Скажу только что первое полотно мы заказывали из ПВХ глянец с металликом шоколадного цвета, сейчас у нас стоит кофейный глянец. Могу только дать совет - если через пару дней после установки у вас есть неестественный запах добивайтесь замены. Я перешерстил весь инЕт и такой проблемы как у меня ни у кого небыло наверное мне повезло )))))). А вообще натяжной потолок мне очень нравится если он качественый и качественно установлен то проблем никаких не будет и будет только позитив.

Вам похоже просто не повезло. Так как, действительно запах может стоять максимум неделю. На нашей практики такого еще не было. Может пленка "Левая" была.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не повезло, но факт есть факт - и я им делюсь, что б другим не довелось так толго мучатся как нам )))))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наличие лицензии на осуществление монтажных работ;

 

Кто выдает такую лицензию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто выдает такую лицензию?

Да никто. Хорошо, если монтажники прошли инструктаж по ТБ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Я на деяких сайтах читав що появились полотна ПВХ шириною в 5 метрів (тобто без шва можна вже зробити стелю практично в будь-якій кімнаті, а то 3.20 було маловато).

Хто може більш детально прояснити. Що це за плівка зараз на ринку ?

Щось якісне чи "китай" ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на деяких сайтах читав що появились полотна ПВХ шириною в 5 метрів (тобто без шва можна вже зробити стелю практично в будь-якій кімнаті, а то 3.20 було маловато).

Хто може більш детально прояснити. Що це за плівка зараз на ринку ?

Щось якісне чи "китай" ?

 

а хiба "Китай" це не якiсне ?! ))) 3.2 доречi теж Китай ...

Просто на глянцевих поверхнях е деяка рiзниця ....

5 метрiв теж Китай .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хiба "Китай" це не якiсне ?! ))) 3.2 доречi теж Китай ...

Просто на глянцевих поверхнях е деяка рiзниця ....

5 метрiв теж Китай .

я китай спеціально взяв в лапки ібо китаї бувають різні.. неякісні, якісні і т.п. наприклад від мого одного "китаю" (той шо типу "бельгія" 320см) запах ощущався більше місяця (щоправда не провітрював особо).. а від типу "німця" (200см) вивітрився значно швидше в тих же умовах.

 

мене цікавить матове біле полотне 5м. може хтось вже встановлював, як в нього з запахами і взагалі з екологією порівняно наприклад з німцями ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мене цікавить матове біле полотне 5м. може хтось вже встановлював, як в нього з запахами і взагалі з екологією порівняно наприклад з німцями ?

 

я ставил- нормально смотрится и не пахнет ) но нужно уметь его тянуть .... он слишком " нежный "

 

Добавлено через 20 минут

той шо типу "бельгія" 320см

шо таке "тип Бельгiя ? " ))))) це тiльки чиiсь казочки не бiлше ! )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я ставил- нормально смотрится и не пахнет ) но нужно уметь его тянуть .... он слишком " нежный "

зрозуміло. якщо не пахне значить добре.

 

Добавлено через 20 минут

шо таке "тип Бельгiя ? " ))))) це тiльки чиiсь казочки не бiлше ! )))

малось на увазі що нібито бельгійське виробництво. но в реальності напевно китай :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

малось на увазі що нібито бельгійське виробництво. но в реальності напевно китай

не напевно а сто відсотків Китай) ..але китай це ще не значить що погано) досить гарна якість (ну якщо знаеш в кого брати:))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Скажіть, як себе поводять натяжні потолки над каміном (чугунною пічкою)?!

 

Камин или печка неважно - главное чтобы температура возле потолка (вверху вообще и в местах его крепления к стене) не превышала 50 градусов иначе сначала провиснет, а если дальше нагревать начнет плавиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть, як себе поводять натяжні потолки над каміном (чугунною пічкою)?!

 

Очень даже хорошо.))) Переживать не стоит!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто підкаже покаже (фото-відео), як в натяжну стелю кріпляться софіти і світильники з кріпленням на два дюбелі?

 

nakladnye-potolochnye-svetilniki.jpgsofiti_ikea2.jpeg(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

 

Там, як правило, іде п-подібний кроенштейн який кріпиться до стелі(стіни), а на нього вже кріпиться світильник боковими шурупами.

Щось неможу знайти в інтернеті нічого толкового з цього приводу. В самого заплановано купу таких світильників в натяжній стелі, але переживаю щоб опять попандос з нестандартом не получився...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

світильників в натяжній стелі, але переживаю щоб опять попандос з нестандартом не получився...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Не переживайте, с таким креплением проблем не будет. В кратце: к основному потолку крепятся платформы, натягивают потолок, приклеивают протекторные кольца, вырезают отверстия и к платформе прикручивают П-кронштейн, а дальше как обычно.)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не переживайте, с таким креплением проблем не будет. В кратце: к основному потолку крепятся платформы, натягивают потолок, приклеивают протекторные кольца, вырезают отверстия и к платформе прикручивают П-кронштейн, а дальше как обычно.)))

 

Десь так собі уявляв. Але вот побоявся брати повноцінний світильник з таким кріпленням вагою в декілька кіло - чи ця платофрма витримає, не просяде...

Десь натикався на відео чи фото як кріпили світильник зі схожим кріпленням то було видно що там попередньо(за натяжною стелею) був прикріплений брус і до нього кріпили кронштейн , але виглядало "колхоз", до тогож ел. ппроводка в дереві тоже не єст гут...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь так собі уявляв. Але вот побоявся брати повноцінний світильник з таким кріпленням вагою в декілька кіло - чи ця платофрма витримає, не просяде...

Десь натикався на відео чи фото як кріпили світильник зі схожим кріпленням то було видно що там попередньо(за натяжною стелею) був прикріплений брус і до нього кріпили кронштейн , але виглядало "колхоз", до тогож ел. ппроводка в дереві тоже не єст гут...

в мене пару таких світильників закріплено, все ніби нормально, за рік не провисло. фото більш ніж річної давності.

 

(ссылка на изображение устарела)

 

бруса нема ніякого деревяного. там якась залізяка вже не памятаю яка точно по якості, ібо лазив вже давно туда ше коли світильники по висоті регулював ))

 

p.s. трохи згадав. там від світильника "рідна" П подібна залізяка, яка прикручена прямо в плиту перекриття якимись великими анкерами помоєму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене пару таких світильників закріплено, все ніби нормально, за рік не провисло. фото більш ніж річної давності.

 

(ссылка на изображение устарела)

 

бруса нема ніякого деревяного. там якась залізяка вже не памятаю яка точно по якості, ібо лазив вже давно туда ше коли світильники по висоті регулював ))

 

p.s. трохи згадав. там від світильника "рідна" П подібна залізяка, яка прикручена прямо в плиту перекриття якимись великими анкерами помоєму.

Про довгі шпильки також задумувався...

А контаки виконавців підкинути можете ? А то підійшов до натяжних стель вплотну...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

витримає, не просяде...

Не провиснет, даже в несколько кг.. т.к. крепятся железными анкерами к основному потолку. При помощи резьбовой шпильки и огранечителя из пластиковой трубки кронштейн фиксируют на уровне натяжного потолка. Принцип тот же если бы вы крипили кронштейн непосредственно к основному потолку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...