Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

електроприлади БЕЗ ЗАЗЕМЛЕННЯ (плита, духовка, бойлер, пралка, холодильник, ...)

Ноф-Ноф

Рекомендовані повідомлення

Ну ща начнётся...:x

 

Не я пас, меня вывели на чистую воду, я безграмотный даже не знаю как меня и назвать то теперь:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку я помилку роблю

 

Ви помиляєтесь, що якщо на корпусі ПЗВ написано 30мА - значить, він не пропустить струм більше 30мА. Це є помилкою. ПЗВ може, наприклад, пропустити струм 5А протягом 5мс, і цей струм є смертельно небезпечним.

 

Торговець кабелями Firetuf має право на такі помилки (і також має право, наприклад, думати, що американці ніколи не були на Луні; від цього покупцям в його магазині прямої шкоди немає), а електрик Energon права на такі помилки не має.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви помиляєтесь, що якщо на корпусі ПЗВ написано 30мА - значить, він не пропустить струм більше 30мА. Це є помилкою. ПЗВ може, наприклад, пропустити струм 5А протягом 5мс, і цей струм є смертельно небезпечним.

 

Торговець кабелями Firetuf має право на такі помилки (і також має право, наприклад, думати, що американці ніколи не були на Луні; від цього покупцям в його магазині прямої шкоди немає), а електрик Energon права на такі помилки не має.

 

А де я написав що так вважаю??? Я запитав у Вас, далі пішло поїхало. Покажіть де я це підтверджую??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви помиляєтесь, що якщо на корпусі ПЗВ написано 30мА - значить, він не пропустить струм більше 30мА. Це є помилкою. ПЗВ може, наприклад, пропустити струм 5А протягом 5мс, і цей струм є смертельно небезпечним.

 

знаете, мне кажется, что не зависимо от того, ошибается Тарас, или нет- это не важно.

 

не важно ни для его клиентов , на его работе это никак не сказывается и никак не сказывается на электробезопасности,

 

и не важно это для данной темы, как эксплуатировать приборы класса 1 в сетях без заземления- каждый выходит из ситуации как может :

 

кто то незаконно заземляется на трубы, кто то терпит пощипывание электротока....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де я написав що так вважаю???

 

Я наводив Вашу цитату.

 

Якщо Ви тепер вже так не вважаєте - то це дуже добре. Ця тема принесла користь людству, ура.

 

 

Тепер було б ще добре, якби переді мною вибачились ті, хто з матюками обливали мене брудом, і визнали, що я був правий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я наводив Вашу цитату.

 

Якщо Ви тепер вже так не вважаєте - то це дуже добре. Ця тема принесла користь людству, ура.

.

 

Та ні друже то нікуди не годиться така справа. То не цитата була, а питання. І я не стверджував так чи ні. Було б не поганого почути і Ваше вибачення за отой наклеп постами раніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні друже то нікуди не годиться така справа. То не цитата була, а питання. І я не стверджував так чи ні. Було б не поганого почути і Ваше вибачення за отой наклеп постами раніше.

 

Ваша цитата є вище в темі. Причому Ви і видалити її вже не зможете, бо я її вже процитував. І Ви тепер маєте нахабність стверджувати, що завжди знали, що ПЗВ може пропустити струм набагато більше, ніж написано на його корпусі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша цитата є вище в темі. Причому Ви і видалити її вже не зможете, бо я її вже процитував. І Ви тепер маєте нахабність стверджувати, що завжди знали, що ПЗВ може пропустити струм набагато більше, ніж написано на його корпусі?

 

Який струм дядьку??? Струм витоку, робочий струм який з них саме??? Ви ж самі питання сформулювати правильно не можете а довкола всі не спеціалісти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стою на асфальті у лижі обутий, чи то лижі не їдуть чи я....

 

Пару років назад на виставці Елком на стенді Доепке тестували ПЗВ на 30мА. Всі вони спрацьовували при струмах витоку в діапазоні від 23 до 27мА. Якби воно пропустило б більше, прилади то фіксували. І як воно може пропустити струм витоку більше чим зазначено на корпусі приладу??? Якщо струм витоку зможе пропустити більший, то наприклад 75мА то вже зупинка дихання, нащо таке ПЗВ тоді??? Є люди з вадами серця то як говорив знайомий лікар їм і струму порядка 10-15мА може вистачити.

 

автор процитованого тексту (який є професійним електриком) висловив тверду впевненість в тому, що ПЗВ не може пропустити струм більше чим зазначено на корпусі приладу.

 

Сила впевненості підкреслюється художніми засобами - риторичними питаннями-вигуками з трьома знаками питання, питанням "нащо таке ПЗВ тоді???". Зміст художнього прийому приблизно такий:

- як воно може пропустити струм витоку більше чим зазначено на корпусі приладу???

- ніяк не може!!! бо ж на корпусі зазначено!!!

- нащо таке ПЗВ тоді???

- такий ПЗВ був би нікому не потрібен!!! значить такого не може бути!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, грубо кажучи це шоу потрібно закінчувати, і хтось має бути розумнішим:D

Да я помилився, не то написав. Я забувся за графік, і їх значення, форумчанин підсказав. Прошу вибачення. Звісно, через людину в залежності від шляху проходження йтиме якась величина струму витоку, яке має зафіксувати ПЗВ і відключитися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я помилився, не то написав.

Добре, що Ви це визнали. А це значить, що це

Було б не поганого почути і Ваше вибачення за отой наклеп постами раніше.

також було помилкою. Ви помилково звинуватили мене в наклепі, коли я правильно вказав на Вашу помилку.

 

Я постраждав за правду як Галілео Галілей, тільки масштаби набагато дрібніші :-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё не все высказались!))):D

 

Ты не поверишь, я записался на семинар по ПЗВ. Я у них все переспрошу. Там по ходу и лаборатория есть покажут как оно на деле:D

Если повезёт, и он будет проводится конечно же.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ты не поверишь, я записался на семинар по ПЗВ. Я у них все переспрошу. Там по ходу и лаборатория есть покажут как оно на деле:D

Если повезёт, и он будет проводится конечно же.

Дружище...

Ты нам потом расскажешь как там на семинаре?:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Манускрипт от Шнайдера: "Защитное отключение на дифференциальном токе в сетях низкого напряжения"

 

Стр.5:

 

attachment.php?attachmentid=668002&stc=1&d=1565886129

 

 

Стр.11:

 

attachment.php?attachmentid=668003&stc=1&d=1565886129

 

 

Скорость срабатывания при превышении номинала увеличивается в несколько раз.

 

attachment.php?attachmentid=668004&stc=1&d=1565886129

 

 

Судя из вышеизложенного, УЗО позволяет человеку остаться в зоне 2, хотя и не ограничивает дифференциальный ток, который может достигать 150мА.

 

 

attachment.php?attachmentid=668005&stc=1&d=1565886129

1565885439301.jpg.9dde310fb45f50766a8f9f64ddf088ff.jpg

1565885629571.jpg.0e8865f14f101937538e3630243b784b.jpg

1565885786905.jpg.e478d5ed1e348c7986e03714de8b755e.jpg

33b453e73f.jpg.ac42375a968109e119ac0c739878f254.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё не все высказались!))):D

 

Я пока молчу, скоро выскажусь, если тему вовремя не почистят ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ты не поверишь, я записался на семинар по ПЗВ. Я у них все переспрошу. Там по ходу и лаборатория есть покажут как оно на деле:D

 

 

тобто Ви досі не впевнені, чи може ПЗВ пропустити струм витоку 5А протягом 5мс чи не може, якщо на корпусі написано 30мА? Вам треба це на семінарі перепитати? Бажання навчатись не можна засуджувати. Але бажано спочатку навчитись, а потім - працювати електриком.

 

Добавлено через 10 минут

Dmode, згідно Ваших даних ПЗВ(УЗО) спрацює за 40мс, якщо струм великий. Колега вище наводив експериментальні дані - 5-6мс.

 

Я думав, що якісні ПЗВ спрацьовують за 20мс. І вище в темі я згадував радянський ГОСТ, згідно якого ПЗВ має спрацювати за 40мс - 300мс в залежності від струму.

 

====

 

Ви підкреслили важливий момент: що струм через тіло людини буде 150мА. (Тобто значно менше, ніж 500мА, що може бути смертельно небезпечним навіть протягом 5мс).

 

Це дуже приблизно відповідає наведеним мною вище даним про опір тіла людини, від руки до руки, за умови що шкіра суха, за напруги 220В: 5% людей мають опір менше 1000 Ом, 50% людей мають опір менше 1350 Ом. (Тобто струм буде все ж таки трохи більше, ніж 150мА, для більшості людей). Але який буде опір, якщо шкіра не суха?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто Ви досі не впевнені, чи може ПЗВ пропустити струм витоку 5А протягом 5мс чи не може, якщо на корпусі написано 30мА? Вам треба це на семінарі перепитати? Бажання навчатись не можна засуджувати. Але бажано спочатку навчитись, а потім - працювати електриком.

 

Ти якось Друже перевозбудився, чи в тебе на мене встає вже я не розумію...людино що тобі від мене потрібно???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dmode, подивився на Ваш графік. Він дуже схожий на графік, що я наводив.

 

Але текст дуже суттеєво відрізняється! Текст однаковий в "смертельно небезпечній частині", але:

 

зона AC-1 на Вашому графіку - "Ощущение", а на моєму - "imperceptible" (тобто неможливо нічого відчути).

 

зона AC-2 на Вашому графіку - "судороги мышц", а на моєму - "perceptible but no muscle reaction" (реакція м'язів відсутня, ніяких судом).

 

Зона АС-3 на Вашому графіку - "затруднения дыхания", а на моєму - "muscle contraction with reversible effects".

 

 

Значить, один з двох графіків - помилковий. Який - невідомо, хіба шо якщо Energon поділиться результатами своїх експериментів. Розповість нам, чи його трусонуло струмом 5мА протягом 1с (як має бути згідно Вашого графіка) - чи струм відчувався, але реакції м'язів не було (як має бути згідно з моїм графіком).

Эх. друже приїзжай до мене, ми по формулах підберемо струм витоку 500мА і на собі переконаєшься яка то зелена зона безпечна))

 

Добавлено через 12 минут

я навіть знайшов оригінал цього документу, ось він:

"Residual current devices in LV" by Jacques Schonek

Думав, може, помилка в перекладі. Але ні, "Перевод выполнен доцентом Самарского государственного технического университета Лыковым Юрием Федоровичем" абсолютно точно. Без єстєствоіспитателя Energon'a нам тепер ніяк не з'ясувати, який з графіків помилковий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може через ПЗВ(УЗО), на корпусі якого написано 30мА, протягом 5мс йти струм 5А чи не може?

Повторю вопрос (даже в вашем стиле), который вы продинамили:

Який саме струм ви маєте на увазі?

 

И пояснение разницы, что называется, на пальцах и некотором грубом приближении (без учета, что речь идет о переменном токе).

Вот смотрите, у меня в руках сейчас самое обычное УЗО Eaton PF6-40/2/0,03, со следующими характеристиками на корпусе:

Номинальный ток - 40 А

Ток утечки - 0,03 мА

Это означает, что через это УЗО можно собрать цепь и наподключать приборов, которые будут потреблять номинальный ток до 40А, и УЗО не отключится. Если же где-то в этой цепи произойдет замыкание на землю, то возникнет ток утечки (т.е. разница токов в двух проходящих через УЗО проводниках), в результате УЗО отключит цепь.

 

Таким образом, если вы, с целью доказать Energon его неправоту, возьметесь руками за фазный и нулевой проводники, то для УЗО вы будете еще одним видом нагрузки, и получите номинальный ток через свое тело (конкретное значение тока зависит от сопротивления вашего тела), но не более 40А (плюс-минус). Если после этого вы возьметесь за фазный и земляной провода, то УЗО увидит разницу токов между фазным и нулевым проводниками, и при достижении тока утечки в 30мА разорвет цепь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новоделе, звичайно, що мова весь час йде саме про струм витоку. Заперечувати, що ПЗВ ("номінальний струм: 40А, струм витоку: 0.03А") дозволить робочий струм 5А, не став би навіть Firetuf. Це вже було б зовсім абсурдне твердження.

 

ПЗВ(УЗО), на корпусі якого написано 30мА, дозволить струм витоку 500мА протягом 5мс. А вже потім (наприклад, через 5мс чи через 20мс) спрацює, тому що 500мА - це більше ніж 30мА.

 

Добавлено через 7 минут

Если после этого вы возьметесь за фазный и земляной провода, то УЗО увидит разницу токов между фазным и нулевым проводниками, и при достижении тока утечки в 30мА разорвет цепь.

 

Суть того, що не розуміють неграмотні електрики, полягає в тому, що якщо Ви однією рукою візьмете фазу, а іншою - землю, то спочатку через Вас пройде струм приблизно 160мА (за умови, що у Вас суха шкіра, і напруга 220В, а опір Вашого тіла є середньо-статистичним, а точніше медіанним - 1350 Ом). А потім, приблизно через 20мс, спрацює ПЗВ.

Якщо правильний графік, наведений в компетентному дописі Dmode, то Вас трусоне ("судороги мышц"). Якщо правильний графік, наведений вище мною, то Вас не трусоне, реакції м'язів не буде, лише відчутно "кусне".

 

Але якщо Ви належите до 5% людей у яких опір тіла за умови сухої шкіри менше 1000 Ом, і якщо у Вас шкіра була не суха, а волога, і якщо опір тіла виявився менше 440 Ом, тоді через Ваше тіло пройде смертельно-небезпечний струм (більше 500мА).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

УЗО Eaton PF6-40/2/0,03

Это означает, что через это УЗО можно собрать цепь и наподключать приборов, которые будут потреблять номинальный ток до 40А, и УЗО не отключится.

Таким образом, если вы, с целью доказать Energon его неправоту, возьметесь руками за фазный и нулевой проводники, то для УЗО вы будете еще одним видом нагрузки, и получите номинальный ток через свое тело (конкретное значение тока зависит от сопротивления вашего тела), но не более 40А (плюс-минус). Если после этого вы возьметесь за фазный и земляной провода, то УЗО увидит разницу токов между фазным и нулевым проводниками, и при достижении тока утечки в 30мА разорвет цепь.

УЗО не имеет средств контроля и ограничения проходящего тока(в рабочем режиме).

То есть, через указанное УЗО может идти ток и в 50 и в 60 и даже в 80 ампер и УЗО никак на это не будет реагировать(разве что греться больше обычного).

 

 

Да, при достижении тока утечки в диапазоне от 15 до 30мА начнётся процесс размыкания цепи, который займёт некоторое время, в случае с хагером не менее 4мс.

Если есть желание - давайте свои УЗО - устроим им тоже промеры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, при достижении тока утечки в диапазоне от 15 до 30мА начнётся процесс размыкания цепи, который займёт некоторое время, в случае с хагером не менее 4мс.

Если есть желание - давайте свои УЗО - устроим им тоже промеры.

 

Ваші результати вимірів дуже цікаві. Особливо тому, що вони відрізняються від розповсюдженої думки (що якісний ПЗВ при великому струмі витоку спрацьовує за 20мс).

 

 

Але насправді чи то 20мс, чи то 5мс - різниця незначна. Відповідно до вищенаведеного графіку, ця різниця проявиться лише для струму в діапазоні 250мА - 450мА, трусоне чи не трусоне.

 

 

Значно більш цікаво було б поміряти, який був максимальний струм витоку. Вище висловлювали думку, що насправді 100А все одно бути не може, і реальний максимум - менше 1А. Цікаво було б це перевірити експериментально.

 

Якщо Ви покажете, що струм витоку завжди був менше 1А - то це означатиме, що ймовірність фібриляції серця менше 5%.

 

Ще можна було б знайти дані про опір тіла за умови вологої шкіри, і разом з Вашими експерементальними даними зробити точну оцінку ймовірності фібриляції серця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...