Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю порад по оздобленню відкоса на вхідних дверях.

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Маємо таку ситуацію. Стіна 500мм газоблок. Зсередини на фугенфюллер на гребінку приклеїний гіпсокартон. Прихожа опалювальна теплим полом.

Двері - металеві з ватами і мдф накладками.

 

Після встановлення дверей отримали відкос 430мм.

 

Думаю над варіантами оздоблення. Адже металева коробка може промерзати і як наслідок бути вологою чи мокрою зсередини. Тому відкос повинен бути практичним з цієї точки зору і міцним, бо це ж вхід.

 

1. Гіпсовий відкос не підходить - боїться сирості, може порости грибами і тд і тп.

2. Хотіли поклеїти керамічну плитку. Їй пофіг волога, вона міцна, легко миється. Але шось дружина не дуже хоче плитку. :oops:

3. Приклеїти на монтажну піну сендвіч панель. Тут є пара питань. По-перше чи то є правильно утеплити відкос зсередини? По-друге, які сендвічі обрати. У віконщиків метал в ламінації, у відкосщиків пластикові. Ніразу не тримав в руках не тих, не тих. Чи є різниця і взагалі що про це скажете? Чи не буде сиріти стіна під сендвічем?...

4. Оштукатурити ЦПС відкоси (тіки як це зробити, щоб шар був не товстий і щоб гарно прилипло до ГБ?) і опклеїти їх корком (пробкою). Читав що пробка не боїться вологи і що в ній є такі елементи, завдяки яким не ростуть гриби.

5. Ще можу (якщо утеплення зсередини то є добре) обклеїти еппс-ом 20мм і його чи обштукатурити чи пробкою обклеїти.

 

Хто які має думки з цього приводу?

 

Може ще якусь ідею підкинете. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маємо таку ситуацію. Стіна 500мм газоблок. Зсередини на фугенфюллер на гребінку приклеїний гіпсокартон. Прихожа опалювальна теплим полом.

Двері - металеві з ватами і мдф накладками.

 

Після встановлення дверей отримали відкос 430мм.

 

Думаю над варіантами оздоблення. Адже металева коробка може промерзати і як наслідок бути вологою чи мокрою зсередини. Тому відкос повинен бути практичним з цієї точки зору і міцним, бо це ж вхід.

 

1. Гіпсовий відкос не підходить - боїться сирості, може порости грибами і тд і тп.

2. Хотіли поклеїти керамічну плитку. Їй пофіг волога, вона міцна, легко миється. Але шось дружина не дуже хоче плитку. :oops:

3. Приклеїти на монтажну піну сендвіч панель. Тут є пара питань. По-перше чи то є правильно утеплити відкос зсередини? По-друге, які сендвічі обрати. У віконщиків метал в ламінації, у відкосщиків пластикові. Ніразу не тримав в руках не тих, не тих. Чи є різниця і взагалі що про це скажете? Чи не буде сиріти стіна під сендвічем?...

4. Оштукатурити ЦПС відкоси (тіки як це зробити, щоб шар був не товстий і щоб гарно прилипло до ГБ?) і опклеїти їх корком (пробкою). Читав що пробка не боїться вологи і що в ній є такі елементи, завдяки яким не ростуть гриби.

5. Ще можу (якщо утеплення зсередини то є добре) обклеїти еппс-ом 20мм і його чи обштукатурити чи пробкою обклеїти.

 

Хто які має думки з цього приводу?

 

Може ще якусь ідею підкинете. :beer:

 

А можливо викласти фото як зараз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може оштукатурити ЦПС відкоси та нанести декоративну мозаїчну штукатурку? В мене вона біля вхідних дверей нанесена (правда в квартирі, а не в будинку).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось сфоткав

 

Если есть возможность утеплить ЭППС как писали ранее, то я бы утеплил. А дальше на ваш вкус.

Сетка с клеем и любую отделку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голосую за пробку!Лично у меня пробка не только на откосе,а вообще на всех стенах прихожей.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голосую за пробку!Лично у меня пробка не только на откосе,а вообще на всех стенах прихожей.

Можно и я спрошу? Если у нас откос отшпаклеван сначала стартовой, а потом финишной шпаклевкой, не окрашен и не зачищен, можно ли приклеить к нему пробку или надо шпаклевку снять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голосую за пробку!Лично у меня пробка не только на откосе,а вообще на всех стенах прихожей.

 

Под пробку достаточно поштукатурить или надо финишно пошпаклевать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и я спрошу? Если у нас откос отшпаклеван сначала стартовой, а потом финишной шпаклевкой, не окрашен и не зачищен, можно ли приклеить к нему пробку или надо шпаклевку снять?

 

Ничего не снимайте,погрунтуйте и клейте пробку.

 

Добавлено через 1 минуту

Под пробку достаточно поштукатурить или надо финишно пошпаклевать?

Под пробку идёт отделка в качестве под обои,поэтому необходимо пошпаклевать.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...