Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тариф электроотопление и счетчик (2 тариф или 3 тариф)

kiton

Рекомендовані повідомлення

08.08.2023 в 10:47, yur43 сказав:

ніхто так і не прочитав оголошення - лічильник розумний, точність регулюється пультом

Прочитав… Дорогущий лічильник , б/в🤔. Навіть якщо я все правильно зрозумів, і він дійсно так може,то як він пройде параметризацію в обленерго ? Маю сумніви, що там “цього” не виявлять. 

Змінено користувачем nykoss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо хто підкаже: для таких лічильників,потрібен якийсь спеціальний бокс, для встановлення на вулиці(вимога обленерго) ? Бо мені прислали разом з лічильником бокс Nik DOT 3.1 B. Сам бокс, порівняно з лічильником величезний, і не зрозуміло , яким чином можна отримати доступ до кнопки перемикання режимів на лічильнику ? Лічильник Iskra ME162-D1
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, nykoss сказал:

Пробачте за надокучливість… а основний лічильник який ? 

NIK чи то 2102, чи то 2104. Це не важливо - всі однофазні, що дозволяє обленерго без ЗТ, так працюють. Щоб їх...

1 час назад, nykoss сказал:

У Вас стоять сонячні панелі, і надлишок Ви скидаєте в мережу, а лічильник показує цей надлишок як спожитий ?

так, надлишок показує як спожитий мною. Але цей SDM230 досить точний, і надлишку небагато - десь на 0.5$ в місяць. 

По системі - трохи складніше, але десь так. Сонячні панелі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, n0mad сказав:

надлишку небагато - десь на 0.5$ в місяць. 

мені під заміну лічильника набавили квт на 500грн, сказали шо я сильно зекономив на них. Тупо дописали цифри в акті, типу попросили бо в них шось не перекривається.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...