Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Юлия Пинчук сказал:

амом нелюбимом сайте "Яндекс.Дзен", зарегистрированном в Люцерне (Швейцария)

Без сертификации в виде "иностраного агента" не принимается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже тяжка, дуже сумна ситуація — смерть київського студента Володимира, який нещодавно помер за кілька годин після щеплення від ковіду.

Я щиро співчуваю батькам Володимира. Не дай Боже нікому опинитися в ситуації, в якій опинилися вони.

13 років тому мені довелося спілкуватися з батьками іншого хлопця, Антона з Краматорська. Ситуації, що були тоді і є зараз, дуже схожі — Антон теж помер через кілька годин після необов’язкового і начебто добровільного щеплення.

Але ж від того легше не стає.

Навіщо у 2008 році вакцинували Антона — я знаю. Тодішній головдержсанлікар казав відверто: «Ми повинні перевірити вакцину на нашому населенні».

А навіщо вакцинували Володимира? 19-річні хлопці без катастрофічних вад здоров’я майже не мають шансів померти від COVID-19. А ще важливішім є те, що внаслідок вакцинації ці шанси не зменшуються.

Мені тут вже кажуть: «А скільки у нього було шансів захворіти, заразити батьків, бабку, дідуся? Або взагалі незнайомих людей з високим ризиком тяжкого перебігу?»

Хвилиночку!

Що ж то виходить: ми сьогодні ризикуємо життями дітей лише для того, щоб, можливо, завтра теоретично врятувати життя когось іншого?

Так, інколи в житті такі ситуації бувають, на війні, наприклад. Але в такому випадку про це треба повідомляти: «Діти, ми ставимо ваші життя під загрозу для того, щоб, можливо, врятувати старших».

Можливо.

Але лише у випадку, якщо вакцинація ефективно і значно зменшує ризики передачі інфекції від вакцинованого іншим людям. Наразі про існуючі щеплення від COVID-19 таке казати не можна. А це означає, що той «захист інших» існує лише в чиїйсь уяві, тому смерть Володимира була цілком даремною.

Зараз, коли на порядку денному стоїть масова вакцинація підлітків та дітей, треба ще раз, два рази, сто разів зважити ризики. Тому що ризик смерті від ковіду у дітей мінімальний, а ризик тяжких ускладнень після щеплення — істотно зростає.

І зовсім не факт, що ці щеплення для дітей безпечніші за цю хворобу.

Ще одне питання — стосовно доцільності.

Антон, який помер в 2008 році, був імунний. Він отримав два планові щеплення проти кору, і третя доза була дня нього не показана. Він отримав її всупереч нормативним документам, всупереч настановам виробника вакцини, всупереч рекомендаціям фахівців ВООЗ та з інших країн. В нього розпочався шок, врятувати його не вдалося. Зв’язок смерті Антона з щепленням встановлений судово-медичною експертизою.

Зараз в Києві я бачу цілком аналогічну ситуацію — спочатку щеплення, а потім шоковий стан, який швидко розвивався. І я не буду здивований, якщо з’ясується, що він раніше перехворів і мав потужний імунітет і без цього щеплення.

А ще я не здивуюся, якщо завтра у смерті Володимира звинуватять лікаря, який зробив щеплення. Скажуть, наприклад, що він погано здійснив огляд. Коли затвердженого порядку огляду не існує, так казати можна завжди.

Я не здивуюся, якщо завтра посадовці будуть розповідати, яких хворим хлопчиком був Володимир, які патології в нього були і які діагнози ставили. Я не здивуюся, якщо у його смерті звинуватять батьків або його самого.

Я таке бачив десятки разів на власні очі.

А ось чого ніколи не бачив — чесного розслідування з відповідними висновками.

 

«Додаткові річні смерті вам нічого не кажуть?» — питають зараз у мене. Кажуть. Їх у нас забагато. І збільшувати їх число, в тому числі за рахунок дітей, зовсім не обов’язково.

Вічна пам’ять, Володимире…
Дібров.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офис национальной статистики Англии раскрыл самый сокровенный секрет - смертность от всех нек0вuдных причин в зависимости от статуса вakцuнации от к-в (стандартизированную по возрастам) со 2 января по 2 июля 2021.

На конец отчётного периода показатели таковы:

Невakцuнuрованные: 23,7 смерти в неделю на 100 000.

После 21 дня от первой дозы 87,2 на 100 000!!! Доходило до 106,8 на 100 000 в конце мая.

После второй дозы - 14,6 на 100 000.

Прямая ссылка на XLSX-файл с этими цифрами (таблица 5): www.ons.gov.uk/file?uri=%2fpeoplepopulationandcommunity%2fbirthsdeathsandmarriages%2fdeaths%2fdatasets%2fdeathsbyvaccinationstatusengland%2fdeathsoccurringbetween2januaryand2july2021/dataset.xlsx

"После - не значит вследствие", ага.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Вомбат сказав:

Дуже тяжка, дуже сумна ситуація — смерть київського студента Володимира, який нещодавно помер за кілька годин після щеплення від ковіду.

Я щиро співчуваю батькам Володимира. Не дай Боже нікому опинитися в ситуації, в якій опинилися вони.

13 років тому мені довелося спілкуватися з батьками іншого хлопця, Антона з Краматорська. Ситуації, що були тоді і є зараз, дуже схожі — Антон теж помер через кілька годин після необов’язкового і начебто добровільного щеплення.

Але ж від того легше не стає.

Навіщо у 2008 році вакцинували Антона — я знаю. Тодішній головдержсанлікар казав відверто: «Ми повинні перевірити вакцину на нашому населенні».

А навіщо вакцинували Володимира? 19-річні хлопці без катастрофічних вад здоров’я майже не мають шансів померти від COVID-19. А ще важливішім є те, що внаслідок вакцинації ці шанси не зменшуються.

Мені тут вже кажуть: «А скільки у нього було шансів захворіти, заразити батьків, бабку, дідуся? Або взагалі незнайомих людей з високим ризиком тяжкого перебігу?»

Хвилиночку!

Що ж то виходить: ми сьогодні ризикуємо життями дітей лише для того, щоб, можливо, завтра теоретично врятувати життя когось іншого?

Так, інколи в житті такі ситуації бувають, на війні, наприклад. Але в такому випадку про це треба повідомляти: «Діти, ми ставимо ваші життя під загрозу для того, щоб, можливо, врятувати старших».

Можливо.

Але лише у випадку, якщо вакцинація ефективно і значно зменшує ризики передачі інфекції від вакцинованого іншим людям. Наразі про існуючі щеплення від COVID-19 таке казати не можна. А це означає, що той «захист інших» існує лише в чиїйсь уяві, тому смерть Володимира була цілком даремною.

Зараз, коли на порядку денному стоїть масова вакцинація підлітків та дітей, треба ще раз, два рази, сто разів зважити ризики. Тому що ризик смерті від ковіду у дітей мінімальний, а ризик тяжких ускладнень після щеплення — істотно зростає.

І зовсім не факт, що ці щеплення для дітей безпечніші за цю хворобу.

Ще одне питання — стосовно доцільності.

Антон, який помер в 2008 році, був імунний. Він отримав два планові щеплення проти кору, і третя доза була дня нього не показана. Він отримав її всупереч нормативним документам, всупереч настановам виробника вакцини, всупереч рекомендаціям фахівців ВООЗ та з інших країн. В нього розпочався шок, врятувати його не вдалося. Зв’язок смерті Антона з щепленням встановлений судово-медичною експертизою.

Зараз в Києві я бачу цілком аналогічну ситуацію — спочатку щеплення, а потім шоковий стан, який швидко розвивався. І я не буду здивований, якщо з’ясується, що він раніше перехворів і мав потужний імунітет і без цього щеплення.

А ще я не здивуюся, якщо завтра у смерті Володимира звинуватять лікаря, який зробив щеплення. Скажуть, наприклад, що він погано здійснив огляд. Коли затвердженого порядку огляду не існує, так казати можна завжди.

Я не здивуюся, якщо завтра посадовці будуть розповідати, яких хворим хлопчиком був Володимир, які патології в нього були і які діагнози ставили. Я не здивуюся, якщо у його смерті звинуватять батьків або його самого.

Я таке бачив десятки разів на власні очі.

А ось чого ніколи не бачив — чесного розслідування з відповідними висновками.

 

«Додаткові річні смерті вам нічого не кажуть?» — питають зараз у мене. Кажуть. Їх у нас забагато. І збільшувати їх число, в тому числі за рахунок дітей, зовсім не обов’язково.

Вічна пам’ять, Володимире…
Дібров.

Как обычно у Вомбата, без ссылки на источник. Даже знаю почему -- там после статьи очень интересные комменты от читателей со ссылками. Статья от Сергея Диброва вот она dumskaya.net/post/smert-studenta-sumne-dezha-vyu/author/

Кто такой этот Дибров? -- просто блогер, яростный антипрививочник, причем он против любых прививок детям, можно почитать его опусы тут dibrov-s.livejournal.com 

Вопросы к Вомбату: у уважаемого Вомбатом Сергея Диброва есть диплом об окончании медицинского вуза, или, хотя бы "бумажка" о начальном медицинском образовании? 

Или это Вомбата это не интересует, если речь идет об яром антипрививочнике?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Кто такой этот Дибров? -- просто блогер,

Великие умы обсуждают идеи. Средние умы обсуждают события. Мелкие умы обсуждают людей.“

Источник: ru.citaty.net/tsitaty/648596-eleonora-ruzvelt-velikie-umy-obsuzhdaiut-idei-srednie-umy-obsuzhdaiut/

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, 7351 сказав:

Как обычно у Вомбата

Та йди вже коли собі третю вакцину.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вомбат сказав:

Офис национальной статистики Англии раскрыл самый сокровенный секрет - смертность от всех нек0вuдных причин в зависимости от статуса вakцuнации от к-в (стандартизированную по возрастам) со 2 января по 2 июля 2021.

На конец отчётного периода показатели таковы:

Невakцuнuрованные: 23,7 смерти в неделю на 100 000.

После 21 дня от первой дозы 87,2 на 100 000!!! Доходило до 106,8 на 100 000 в конце мая.

После второй дозы - 14,6 на 100 000.

Прямая ссылка на XLSX-файл с этими цифрами (таблица 5): www.ons.gov.uk/file?uri=%2fpeoplepopulationandcommunity%2fbirthsdeathsandmarriages%2fdeaths%2fdatasets%2fdeathsbyvaccinationstatusengland%2fdeathsoccurringbetween2januaryand2july2021/dataset.xlsx

"После - не значит вследствие", ага.

Первый вопрос: "Где прямая ссылка на сайт с этой таблицей Excel?"

Второй вопрос: "Почему в таблице 5 Excel от, якобы, "Офиса национальной статистики Англии" (может Великобритании?) первый столбец написан на русском языке? "

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Второй вопрос: "Почему в таблице 5 Excel от, якобы, "Офиса национальной статистики Англии" (может Великобритании?) первый столбец написан на русском языке? "

То дата яка відображається в форматі який є на пристрої, в мене наприклад українською пише. З цим все ок.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, 7351 сказав:

Офис национальной статистики Англии раскрыл самый сокровенный секрет - смертность от всех нек0вuдных причин в зависимости от статуса вakцuнации от к-в (стандартизированную по возрастам) со 2 января по 2 июля 2021.

На конец отчётного периода показатели таковы:

Невakцuнuрованные: 23,7 смерти в неделю на 100 000.

После 21 дня от первой дозы 87,2 на 100 000!!! Доходило до 106,8 на 100 000 в конце мая.

После второй дозы - 14,6 на 100 000.

Прямая ссылка на XLSX-файл с этими цифрами (таблица 5): www.ons.gov.uk/file?uri=%2fpeoplepopulationandcommunity%2fbirthsdeathsandmarriages%2fdeaths%2fdatasets%2fdeathsbyvaccinationstatusengland%2fdeathsoccurringbetween2januaryand2july2021/dataset.xlsx

"После - не значит вследствие", ага.

Розтлумачте значення цього сокровєнного секрету - смертність від НЕковідних причин і що там не так. Очевидно ж - якби було достатньо однієї - другої б не було, а захист отримується після 2-х щеплень а не після першої дози - що і видно по результату

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

Очевидно ж - якби було достатньо однієї - другої б не було, а захист отримується після 2-х щеплень а не після першої дози - що і видно по результату

так уже пишут, что не от второй защита, а от третей.

а вообще данные постоянно меняются.

по началу вакцинация была для создания коллективного иммунитета- теперь для того, чтоб легче переносить оказалось

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, igorrius сказав:

так уже пишут, что не от второй защита, а от третей.

а вообще данные постоянно меняются.

якщо третя дасть кращий результат ніж друга то чому ні?

Було б дивно якби не мінялись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Дощ сказал:

якщо третя дасть кращий результат ніж друга то чому ні?

ага, а четвертая, пятая, шестая- еще лучше

а сто третья- даст безсмертие

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igorrius сказал:

ага, а четвертая, пятая, шестая- еще лучше

а сто третья- даст безсмертие

Нет, если прививаться с 20 лет 

10 уколов в год, то бессмертие наверное наступит после 400 прививки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, igorrius сказав:

ага, а четвертая, пятая, шестая- еще лучше

а сто третья- даст безсмертие

Є якась розумна межа, наразі 2 достатньо

 

У нас в місті ковідне відділення наразі заповнене на 80%, з них 9 з 10 не щеплені

Можна особисто перевірити - стаціонар імр знаходиться в м.Буча 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Дощ сказал:

Є якась розумна межа, наразі 2 достатньо

с гриппом- эта грань заканчивалась на первой , главное с штаммом угадать .

а тут- прям праздник у фарммафии- и первая, и вторая, и компот !

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

У нас в місті ковідне відділення наразі заповнене на 80%, з них 9 з 10 не щеплені

может там тепленько и кормят хорошо ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, 7351 сказав:

Первый вопрос: "Где прямая ссылка на сайт с этой таблицей Excel?"

Второй вопрос: "Почему в таблице 5 Excel от, якобы, "Офиса национальной статистики Англии" (может Великобритании?) первый столбец написан на русском языке? "

Тому що хтось - ідіот 😂
МатірБожа, і я ще намагаюся щось пояснити цьому нещастю... Так, все, остання відповідь. Не маю бажання спілкуватися з ідіотами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, igorrius сказав:
13 хвилин тому, Дощ сказав:

 

с гриппом- эта грань заканчивалась на первой , главное с штаммом угадать .

Насправді - не закінчується. У грипа є та ж біда, як і у коронавірусів, феномен АДЕ, просто він зазвичай трохи менш виражений. Ну і дещо ще...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Дощ сказав:
38 хвилин тому, igorrius сказав:

 

якщо третя дасть кращий результат ніж друга то чому ні?

А четверта - краще ніж третя. А п"ята - ще краще. І ревакцинація кожні 4 місяці. Готові до такого щастя?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вомбат сказав:

Тому що хтось - ідіот 😂
МатірБожа, і я ще намагаюся щось пояснити цьому нещастю... Так, все, остання відповідь. Не маю бажання спілкуватися з ідіотами.

Это Вомбат так большинство украинцев обозвал?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, igorrius сказав:

может там тепленько и кормят хорошо ?

Так посетили бы лично ковид отделение и нам рассказали, как там хорошо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полностью вakцuнuрованный на 82% Сингапур побил на днях оба своих рекорда за всё время пандемии - как по ежедневной заболеваемости, так и смертности.

Это наверняка "пандемия невakцuнированных", но мы об этом не можем узнать с 11 сентября, когда Минздрав Сингапура перестал публиковать разбивку по статусу вakцuнации. Остаётся только гадать. www.moh.gov.sg/.../update-on-local-covid-19...

Наверное, прuвuвки в Сингапуре показывают настолько ошеломляющую эффективность, что Минздрав решил спрятать эти цифры просто для того, чтобы прuвuтые, глядя на них, не впадали в эйфорию, не начали чувствововать себя бессмертными, не расслаблялись и не переставали соблюдать меры.
791282199_.png.bf6958549934789de98a0a24fcdd639b.png

изображение.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вомбат сказав:

А четверта - краще ніж третя. А п"ята - ще краще. І ревакцинація кожні 4 місяці. Готові до такого щастя?

Вомбат мечтает, чтобы дошло до того, что трупы украинцев и их детей будут на тротуарах украинских городов валяться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Вомбат мечтает, чтобы дошло до того, что трупы украинцев и их детей будут на тротуарах украинских городов валяться?

откуда такой странный вывод? а вдруг Вы сами об этом мечтаете, но Вам кажется, что это не Вы об этом мечтаете, а кто то другой ?

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, igorrius сказав:

откуда такой странный вывод?

Вомбат агитирует против вакцинации от ковида -- или я ошибаюсь?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...