Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю копию проекта дома Z 10

Alexandr

Рекомендовані повідомлення

Я знаю цю людину. Ще вона бажала цементно-вапняну штукатурку, силікатну цеглу, сферичну спальну і бункер під вітальнею для всієї родини на випадок Covid-20. Будемо й далі нагнітати?

 

Підтримую питання про програмне забезпечення.

 

Історія не придумана.

Я не використовую Автокад.

1749497260_2020-06-1513_11_36.thumb.png.99653838c8d384f6e0868bcece054256.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архитекторы ратуют за доход в свой карман. Не нужно путать понятия. Доходы правообладателей на софт им параллельны.

 

Ви знаєте вартість проектування у тій же Польщі чи Німеччині? Вимірюється у відсотках від вартості будівництва. Може до 10% доходити. І без архітектора ви там лопату в землю не встромите.

 

Добавлено через 2 минуты

Може ще й податки сплачувати? Ага, щазззззз.

 

А-ха-ха, скільки чув історій, "спроектуйте мені будинок на 250 кв.м., але так щоб були горища, мансарди і підвали, щоб по техпаспорту площа вийшла до 120 кв.м., щоб податок на нерухомість не платити"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1000у.е. в год сильно повлияет на стоимость?

 

4000$ коштує ліцензія на одне робоче місце.

Аналог - Ревіт від Автодеска, коштує 46 тис. грн на рік на робоче місце.

 

Щодо Автокаду як креслярської програми - є і безкоштовних купа аналогів. Але зараз чомусь люди не хочуть дивитись креслення, їм 3D подавай, а ще й все по деталям розбери і покрути.

893149930_2020-06-1513_26_59.thumb.png.ae6cc3b3cc8026322c10edae9b09f174.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Історія не придумана.

 

Але це все рівно залишається поодиноким випадком.

 

Добавлено через 2 минуты

Ви знаєте вартість проектування у тій же Польщі чи Німеччині? Вимірюється у відсотках від вартості будівництва. Може до 10% доходити. І без архітектора ви там лопату в землю не встромите.

 

А яка там відповідальність архітектора, якщо згідно його рекомендацій встромив лопату, а там бяка на повну суму?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але це все рівно залишається поодиноким випадком.

 

Ну дивіться, на тому ж сайті з пошуку виконавців проектних робіт був теж один чоловік, хотів повний проект складного будинку за копійки. Йому пояснили що так не буває, я особисто запропонував консультацію. Потім знайшов його тему по пошуку архітектора на цьому ж форумі. Видно далі шукає.

 

А яка там відповідальність архітектора, якщо згідно його рекомендацій встромив лопату, а там бяка на повну суму?

 

Існує страхування, існує судова система. Факапи трапляються всюди.

 

Щодо типових проектів. Люди купують їх, вважаючи що їм вдалось зекономити. Потім виявляється що той проект ще треба доробляти, а деколи і переробляти. Тобто людина заплатила гроші за щось, а потім їй треба ще платити гроші. Уявіть собі, ви купили автомобіль, але там треба ще кермо переставити на інший бік, фари замінити, і замість 5 місць зробити 7. Їй це не подобається, а винуватий архітектор, як це він посмів просити гроші за свою роботу. А з моєї практики працювати з типовим проектом найскладніше і найдовше. Спочатку ставимо себе у рамки типового проекту, довго мучимось над тим як і наявний проект використати, і вимоги замовника задовільнити. На певному етапі або проект йде в сміття і все робиться з нуля, або замовник отримує якогось покруча, і мучиться з цим роками.

Тому типові проекти можна брати тільки як схему. А для цього достатньо і плану з сайту.

 

Якщо типовий проект влаштовує абсолютно всім - від планування, до конструктиву та опоряджувальних матеріалів, тоді можна купувати, нічого проти не маю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Третий вопрос уважаемые архитекторы, у вас автокад лицензионный ? Или как у всех?

 

4000$ коштує ліцензія на одне робоче місце.

Аналог - Ревіт від Автодеска, коштує 46 тис. грн на рік на робоче місце.

 

Щодо Автокаду як креслярської програми - є і безкоштовних купа аналогів. Але зараз чомусь люди не хочуть дивитись креслення, їм 3D подавай, а ще й все по деталям розбери і покрути.

 

 

 

softlist.com.ua/catalog/product-autocad/

 

 

Речь шла об автокаде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

softlist.com.ua/catalog/product-autocad/

 

 

Речь шла об автокаде

 

та є купа безкоштовних аналогів Автокаду:

www.draftsight.com/

nanocad.com/products/nanoCAD/

 

Хоча, якщо архітектори почнуть робити проекти в цих програмах, то вони витратять у два рази більше часу, відповідно ціна проекту не зменшиться, а навпаки виросте. Це як копати траншею під фундамент лопатою - може і вийде дешевше ніж екскаватором, але часу і ресурсів буде затрачено набагато більше, і результат може бути не зовсім тим що очікував.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви знаєте вартість проектування у тій же Польщі чи Німеччині?

А ви у Польщі чи Німеччині? І спробуйте в Німеччині запроектувати в неліцензійному софті.

А-ха-ха, скільки чув історій, "спроектуйте мені будинок на 250 кв.м., але так щоб були горища, мансарди і підвали, щоб по техпаспорту площа вийшла до 120 кв.м., щоб податок на нерухомість не платити"

Отак і живемо :( . А як людина хоче купити копію проекту - так ґвалт здійняли, про авторські права згадали.

Але це все рівно залишається поодиноким випадком.

Я так не думаю.

Речь шла об автокаде

І яким він боком до проектування будівель? Для цього є ArhiCAD.

та є купа безкоштовних аналогів Автокаду:

Безкоштовних взагалі чи для особистого некомерційного використання? Бо є таки різниця!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви у Польщі чи Німеччині? І спробуйте в Німеччині запроектувати в неліцензійному софті.

 

Отак і живемо :( . А як людина хоче купити копію проекту - так ґвалт здійняли, про авторські права згадали.

 

Безкоштовних взагалі чи для особистого некомерційного використання? Бо є таки різниця!

 

У Німеччині дохід побільший, там можуть собі ліцензійний софт купити, а от у Польщі з цим так собі, теж полюбляють ламаний софт. Не настільки масово, але буває.

 

Щодо ґвалту — я не про авторські права, а про те що людина купить такий проект за 1000 грн, і потім буде щиро впевнена що вона по ньому збудує. Рано чи пізно ілюзія розвіється (деколи це трапляється коли вже стіни змуровані), і тоді доводиться йти до архітектора/конструктора, і виявляється що проект за 1000 грн і не проект зовсім, а треба все заново переробляти.

 

Щодо вільного комерційного використання — за Draftsight конкретно не впевнений, давно за нього не чув, але LibreCAD безкоштовний для комерційного використання, ще й open source, а NanoCAD навіть видає ключ для безкоштовного використання з комерційною метою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо ґвалту — я не про авторські права, а про те що людина купить такий проект за 1000 грн, і потім буде щиро впевнена що вона по ньому збудує. Рано чи пізно ілюзія розвіється (деколи це трапляється коли вже стіни змуровані), і тоді доводиться йти до архітектора/конструктора, і виявляється що проект за 1000 грн і не проект зовсім, а треба все заново переробляти.

 

А як раніше будували без проектів? І не за царя Гороха, а зовсім недавно. Я будувався в 90-і, так в мене все було від руки або на міліметровці, або на аркушах в клітинку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як раніше будували без проектів? І не за царя Гороха, а зовсім недавно. Я будувався в 90-і, так в мене все було від руки або на міліметровці, або на аркушах в клітинку.

 

А як раніше лікувались без лікарів, народжували в полі? Трав якихось назбирали, заварили, попили. Може допомогло, може й ні.

 

А взагалі, законодавство дозволяє будувати приватний будинок без проекту, маєте право.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Щодо ґвалту — я не про авторські права, а про те що людина купить такий проект за 1000 грн, і потім буде щиро впевнена що вона по ньому збудує. Рано чи пізно ілюзія розвіється (деколи це трапляється коли вже стіни змуровані), і тоді доводиться йти до архітектора/конструктора, і виявляється що проект за 1000 грн і не проект зовсім, а треба все заново переробляти.

 

 

Хорошо, давайте посмотрим с этой стороны:

Вы утверждаете что проект от компании z500 с наименованием z10 без доработок архитектора нежизнеспособен и по нему нельзя построится?

Перефразирую - если у меня будет проект z10, я не буду от него отступать и переделывать, я все равно не смогу по нему построится и мне придется идти к архитектора его переделывать?

 

(Адаптацию фундамента не считаем, это отдельная тема)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо, давайте посмотрим с этой стороны:

Вы утверждаете что проект от компании z500 с наименованием z10 без доработок архитектора нежизнеспособен и по нему нельзя построится?

Перефразирую - если у меня будет проект z10, я не буду от него отступать и переделывать, я все равно не смогу по нему построится и мне придется идти к архитектора его переделывать?

 

(Адаптацию фундамента не считаем, это отдельная тема)

 

"если у меня будет проект z10, я не буду от него отступать и переделывать", а також "(Адаптацию фундамента не считаем, это отдельная тема)" - за цих умов ви побудуєте. зможете ще трохи перегородки посунути, двері змістити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"если у меня будет проект z10, я не буду от него отступать и переделывать", а також "(Адаптацию фундамента не считаем, это отдельная тема)" - за цих умов ви побудуєте. зможете ще трохи перегородки посунути, двері змістити.

 

Речь о перепланировке не идет.

Есть проект - строим четко по нему.

 

С ваших слов, получается:

Если ТС купит проект то он может по нему построится. Значит если ТС полностью устраивает z10, то никаких дополнительных сложностей (по сравнению с любым другим проектом) не будет (фундамент в рассчет не берем).

 

Тогда почему вы считаете ТС не должен его покупать? Или вы уже знаете что он будет его переделывать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или вы уже знаете что он будет его переделывать?

Наверное имея постоянные запросы на "чуть-чуть поправить проект" - знает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное имея постоянные запросы на "чуть-чуть поправить проект" - знает.

 

От непосредственно ТС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От непосредственно ТС?

ТС об этом еще может даже не подозревать, на самом деле. Ибо гладко было на бумаге, да забыли про овраги...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС об этом еще может даже не подозревать, на самом деле. Ибо гладко было на бумаге, да забыли про овраги...

 

Ладно переталкиваем из пустого в порожнее.

Z10 кстати многим нравится и без переделок.

 

А купить проект за 1000 грн вполне реально, была тема на форуме, человек продавал проекты по которым строил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куплю копию Мона Лизы.

 

1000 грн.

Нивапрос. Формат А3, печать цифровая. Напечатаю за 20 грн ,продам за 1000.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...