Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Укладка злектропроводки без гофры.

АлександрБ.

Рекомендовані повідомлення

Ми - це всі ті, хто намагаєьться виконувати монтажні роботи у відповідності з ПУЕ, та мають необхідні ліцензії, сертифікати та технічну освіту.

Якщо мова йде про "кружок умеліе ручки" - це одна справа, але три сторінки баламуту, в той час, коли все давно вже продумано та рекомендовано - я не розумію теж.... :o

 

Чим вам не угодила гофра? Погано гнеться? Погано захищає? Погано протягувати кабель? Весь цивілізованний світ використовує гофру, а тут така "проблєма"... :cry:

 

А що , ПУЕ не пише , за можливості забезпечити ремонтопригодність електропроводки? І я що, хоча б слово написав проти гофри .

 

Добавлено через 14 минут

Якщо мова йде про "кружок умеліе ручки" - це одна справа, але три сторінки баламуту, в той час, коли все давно вже продумано та рекомендовано - я не розумію теж.... :o

:cry:

Ви вважаєте , що встановлювати підрозетники коли із заштукатуреної стіни стирчать кабелі , це продумано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що , ПУЕ не пише , за можливості забезпечити ремонтопригодність електропроводки? І я що, хоча б слово написав проти гофри .

 

Моя відповідь була не лише особисто вам - всім тим, хто рекомендує гнути, різати, приспособлювати сантехнічні труби для електропроводок в будинках, в той час, коли для цього є спеціальні електротехнічні продукти для прокладки кабеля, а також чіткі вимоги щодо правил прокладки кабелів та проводів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя відповідь була не лише особисто вам - всім тим, хто рекомендує гнути, різати, приспособлювати сантехнічні труби для електропроводок в будинках, в той час, коли для цього є спеціальні електротехнічні продукти для прокладки кабеля, а також чіткі вимоги щодо правил прокладки кабелів та проводів.

 

Чому , 99% монтажників ігнорують усі ці електротехнічні продукти для прокладки кабеля , щоб забезпечити ремонтопригодність. Я думаю тому що,

це вийде занадто дорого , і ніхто не захоче до них звертатись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому , 99% монтажників ігнорують усі ці електротехнічні продукти для прокладки кабеля , щоб забезпечити ремонтопригодність. Я думаю тому що,

це вийде занадто дорого , і ніхто не захоче до них звертатись.

 

це в побуті можливо. А там де контроль, як за виконанням робіт, так і за вимогами проєкту, за вимогами пожежної безпеки. Там роблять все якісно і відповідними матеріалами. Просто автор теми переслідує мету, по розбавленню бочки меду не тільки дьогтьом...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це в побуті можливо. А там де контроль, як за виконанням робіт, так і за вимогами проєкту, за вимогами пожежної безпеки. Там роблять все якісно і відповідними матеріалами. Просто автор теми переслідує мету, по розбавленню бочки меду не тільки дьогтьом...

 

Так тут і є , один суцільний побут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як людина, що сама зробили повністю розводку електрики в квартирі, дам пораду. Використайте гофру чи трубу, як вам рекомендують, і йдіть далі. Не зациклюйтесь на цьому питанні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір панове !!

 

Хто тут галасує та погано себе поводить ?

Зараз відправлю на карантин.

Без права виїзду на об'єкти.

 

Добавлено через 1 минуту

Не зациклюйтесь на цьому питанні.

Дякую за слушну пораду, таке в мене буває.

 

Добавлено через 4 минуты

Просто автор теми переслідує мету, по розбавленню бочки меду не тільки дьогтьом...

 

Автор цієї вредоносної теми - я.

 

А шановний @andrey_ka - просто підказував мені деякі цінні навички.

Даремно всі на нього накинулися.

Він - добра, гарна людина,( бо не проти гофри :) )

 

Добавлено через 3 минуты

Ніхто за змінність не платить, дорого по роботі.

 

Ніколи не ставив задачу про зміну проводки.

Розумію, що дуже складно й малоймовірно виконати.

А головне - не потрібно.

 

Добавлено через 26 минут

Якщо мова йде про "кружок умеліе ручки" - це одна справа, але три сторінки баламуту, в той час, коли все давно вже продумано та рекомендовано - я не розумію теж....

 

1. Мова йде саме про "кружок" - з самого початку теми.

То, що "ручкі умєлиє" - навіть не сумнівайтеся.

За "абразаваніе" теж не буде соромно.

 

 

2. Три сторінки баламуту - це неподобство.

Не треба баламутити, якщо є що сказати, саме по темі - ласкаво просю.

Якщо нема - проходимо.

 

От, напрклад:

пости шановного, @ЭлектроМеханиК, безумовно, найкращого монтажника в Києві, ніколи не вражали мене ні цілеспрямованістю, ні інформативністю.

Загальні фрази, репліки ні до чого.

Таке враження, що конче потрібно просто "відмітитися".

Щоб держатися в топі.

Як на мене, треба бути більш самодостатнім.

 

Вибачаюсь за різкий тон.

 

Добавлено через 15 минут

Не хотел, но, каюсь, не смог пройти мимо :)

 

Пы.Сы. - просто даже в мыслях не было фотографировать эти колена. Это все равно как хвастаться дюбелем 6х40 и преподносить его как изобретение андронного колайдера

 

С фотками ладно, поверим,

 

А вот с коллайдером, брат, получилась нескладуха.

Он, сцуко, оказывается, бывает адронный.

 

А Андрон - это мужик из Рязани, просто мужик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо для себе, то берете зичайну ПВХ гофру, тогож ДКС, в ній від щита до вимикача в кімнаті, тягнете два проводи, 3*2б5 на розетки і 2*1,5 на освітлення. Біля дверей встановлююєте вимикач і розетку (для пилососа) . Провід освітлення заводите в коробку з вимикачем, провід розеток, заводите в коробку розетки. Підрозетники берете глибокі. Освітлення, робите одне зєднання, і далі до люстри піднімаєте проводом 3*1,5 на потолок . Якщо захочете ще освітлення, то ставите скільки вам треба вимикачів, і від них тягнете провода до світильників. Розетки- далі від тієї розетки опускаєте ровід 3*2.5 в підлогу і розводите по всіх розетках шлейфом. Ставити в спальнях розетки з заземленням, я не бачу потреби. Але трипроводну лінію робите. І так в кожну кімнату. А в щиту вирішуєте скільки ставити автоматів , чи на кожну кімнату, чи обєднати декілька в одну групу. Просто не потрібно кожну ідею доводити до фанатизму. Це не зварювальний цеех, де потрібно в металевих трубах розводити. І та гофра там потрібна декілька годин, поки не застигне цемент.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Д

пости шановного, @ЭлектроМеханиК, безумовно, найкращого монтажника в Києві, ніколи не вражали мене ні цілеспрямованістю, ні інформативністю.

 

А Андрон - это мужик из Рязани, просто мужик.

 

Слава богу я не снаряд чтобы кого то вражаты...

Да и большинству народа тут что Андрон что Андон что Ган..... одинаково перпендикулярно.

 

А на тему поверхностности я вам скажу так, когда то я пытался все подробно всем рассказывать, а потом устал и решил что "весь мир не согреешь". И консультации и прочее поставил на коммерческую основу. За деньги. А тут отмечаюсь и иногда намекаю людям о правильном направлении. Умный поймет куда рыть а тот кто не поймет пусть трусит мошной.

Так что ничего личного.

Люблю всех !

:Rose:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда то я пытался все подробно всем рассказывать, а потом устал и решил что "весь мир не согреешь".

 

Это было понятно и без специальных разъяснений.

Короче :

 

Мы внимательно рассмотрели вашу смету жизненную позицию, и нам с вами все понятно....

 

Но тогда, исходя из Вашей же позиции, ворпос :

- а шо ж Вас привлекает в тему, даже из названия которой, и коню понятно, шо денег тут не отвалится.

За "консультации" такого уровня, во всяком случае.

Да и мои темы Вы читаете не впервой, пора бы уж запомнить :

- самодельщик еще тот :)

 

И консультации и прочее поставил на коммерческую основу. За деньги.

 

О, прикольно !

и много плотют ?

... за общие рекомендации по выбору генерального направления.

 

Люблю всех !

Взаимно !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...