Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стіна з північної сторони зеленіє!!!

SashulkaB3

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Останніх роки два з'явилась така халепа з фасадом, а саме з'явився зелений наліт на поверхні стіни, яка має північне розташування. Така проблема не тільки в мене як виявляється, практично в 50-ти відсотків жителів вулиці північні сторони почали зеленіти, і поверхні фасадів у всіх різні: сайдинг, штукатурка, короїд, клей і грунтований грунтом з кварцевим піском шар клею в моєму випадку:(

По весні я дану стіну відмив мийкою високого тиску. Все гарно відмилось та наразі потроху знову спостерігаю за зміною кольору. Чи є який біозахист що б допомогло. Дякую.

20191114_080132.thumb.jpg.7941ca4e314415c7dd0e05d774d2510f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повышенная влажность. С севера мох растет. Идеальные условия.

обработайте жестким антисептиком, рассмотрите что-то из Sika, я бы его взял.А потом обработайте гидрофобизирующим средством. Антисептик убьет грибок, а гидрофобизатор не даст задерживаться влаги на поверхности фасада.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З наявного в моєму місті знайшов Sika Sikagard - 717W від моху та Sika Sikagard - 71W Pro для гідрофобізації. Як думаєте норм вибір? Хтось подібне юзав?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У знакомого была подобная ситуация, но зелени меньше было. Он раза три промазал Grund Antiseptik D613. Пару лет пока нормально.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тім що цю зелень я легко змив мінімийкою. Та якщо так і надалі буду мить через пару років то весь грунт змию))) А чистове покриття поки не роблю бо ще не пороблені ландшафтні роботи.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас пористая поверхность которая на сегодня пористая.

Спорам мха есть где приземлиться и воде есть , где задержаться..

Когда покрасите, то сделаете поверхность более скользкой для воды и менее пористой для жилья мха.

Это не значит, что мха не будет.

Но будет его меньше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поддерживаю - силикатная штукатурка/краска должна решить вопрос предотвращения появления грибка.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
  • 4 тижні потому...

Плесень и мох убирается обработкой медным купоросом. Это тот что синий, и по белому естественно будут разводы. Но работает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...