Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А какие нынче зарплаты?

FLASH

Рекомендовані повідомлення

А хирурги у нас тоже в очередях на работу стоят? Если не считать что им в карман кладут, то зарплата у них очень не очень.

Знаете, почему у нас поднятие зарплат началось с семейных врачей, а не хирургов? А знаете сколько стоит, чтоб интерна к операционному столу подпустили? У нас желающих поработать хирургом или гинекологом очень-очень не мало на самом деле :) Именно потому им не спешат зарплаты поднимать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаете, почему у нас поднятие зарплат началось с семейных врачей, а не хирургов?

Не задумывался, но догадываюсь.

А знаете сколько стоит, чтоб интерна к операционному столу подпустили?

Не интересовался.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не задумывался, но догадываюсь.

Не интересовался.

У нас все зарплаты пляшут исключительно от того, на сколько важна работа и на сколько много желающих, умеющих и готовых ее выполнять за определенную сумму. Причем в отличии от СССР, где рабы были прикованы к галерам, сейчас все на много мобильнее и любой перекос легко выравнивается. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас все зарплаты пляшут исключительно от того, на сколько важна работа и на сколько много желающих, умеющих и готовых ее выполнять за определенную сумму. Причем в отличии от СССР, где рабы были прикованы к галерам, сейчас все на много мобильнее и любой перекос легко выравнивается.

Вечер офигительных историй, ржу вголос :lol::ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас все зарплаты пляшут исключительно от того, на сколько важна работа и на сколько много желающих, умеющих и готовых ее выполнять за определенную сумму.

Зарплаты или доход? На примере тех же хирургов это две большие разницы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зарплаты или доход? На примере тех же хирургов это две большие разницы.

Доход, конечно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вечер офигительных историй, ржу вголос :lol::ROFL:

 

И что Вас веселит? Вы хоть раз видели, чтоб востребованному специалисту платили меньше того, за что он готов работать? Я - нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это у меня спрашивает человек, у которого в ядерном реакторе торчат американские сборки ?)))))))))

 

Ану, напишите мне процент своих сборок в реакторе

У вас плохо с пониманием и знаниями..))

% американских(сделанных в Швеции) ТВС будет доведен до 50%..Есть уже полностью "американские " зоны,есть смешанные,где еще выполняется переход.Есть с загрузкой ТВС-А...

Свой "свечной" заводик экономически целеосообразен и может теоретически выйти в "+",при наличии парка реакторов в 50-60 единиц...Поэтому ,в мире просто покупают ТВС ,оценивая качество и цену..))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОООчень ,не факт,что сам...)))))

Да сами посмотрите ,на базу и прочее...)))

 

Нива это первый кроссовер в мире

Т-150 первый трактор в мире с рамой из двух частей

Какая база?

 

Добавлено через 3 минуты

Не зможуть. Для цього потрібно не лише мова, а ще й ліцензія пілота. Наразі в Україні пілотів готував лише Харківський імені Кожедуба. Вже не буде. Мабуть.

Кожедуба то военная авиация

 

Для гражданской в Кировограде учат, там отдельная кухня

 

Забыли ещё указать что самолёт старый для пущего трагизма

 

Добавлено через 6 минут

это у меня спрашивает человек, у которого в ядерном реакторе торчат американские сборки ?)))))))))

 

Ану, напишите мне процент своих сборок в реакторе:lol:

 

А сухие летают, проект на самом деле можно считать успешным.

По меркам гражданской авиации он уже окупился:)

 

А сейчас как кризис дальней пассажирской авиации подрежет крылья боингу и эйрбасу, так и будет сухой не таким уж непривлекательным.

 

Правда нас завалят авиахламом старым, как и машинами завалили.

Так что мы на новых сухих летать не будем, не переживайте.

Ой не надо ото нагнетать

Между прочим в мау новые 737 летают

Старые 737-400 посписывали уже все

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мировая экономика чуточку сложнее, чем это может показаться с точки зрения какого-нибудь провинциального жлоба из страны третьего мира. Многие профессии, которые далеки от реальной экономики, являются неотъемлемой частью этой самой экономики. Без них оно не поедет или поедет не в ту строну, что хотелось бы.

 

Спасибо не провинциальный Вы наш, то-то я смотрю стыдитесь указать откуда сами.

Попросил Вам горчичник, за провинциального жлоба.

 

Добавлено через 7 минут

Фантазии это у Вас о счастливой стране в условиях капитализма. Как красиво работает эта форма распределения ресурсов и благ, мы сегодня видим в живую.

 

С учетом что Humanite уже тоже к кормушке дорвался (вывод делаю с других тем), интересно в депутаты местные подался, а то как то сильно уж защищает систему.

 

Добавлено через 4 минуты

Хорощий пример мышления нищееба или нищеброда..)))

За последний год ,я потратил 20-25 тыр.дол. на "каприз"...)))

Моя разработка,в свободное от основной работы(очень ,увы,мало) время..С изготовлением,тестированием и патентованием и подтверждением изобретательского уровня(для понимающих-это не к вам)...)))Есть патент Украины,есть экспертиза в Европатенте и Офпубликация в ВОИС в Женеве,публикация и начало оформления патента в ЕРО (Европейский патент),делопроизводство по заявкам в США и Китае...)))

Изящная вещица получилась..)))

Так что -с деньгами ,у меня все в порядке.Могу позволить себе..))

 

 

Щож Вас так разрывает :shock:

 

Добавлено через 7 минут

Сухих супержетов выпустили уже 200 штук.

И проблема с двигателями, это французская проблема.

 

МС-21 летает уже, проходит испытания.

 

Не так уж и только деды.

 

Ожидаемо, если проблема то виноваты французы, амерканцы, украинцы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

С учетом что Humanite уже тоже к кормушке дорвался (вывод делаю с других тем), интересно в депутаты местные подался, а то как то сильно уж защищает систему.

 

Що маєте на увазі під висловом "Humanite уже тоже к кормушке дорвался"? Я "біля кормушки" ще з студентських часів і "кормушка" та має назву "руки з потрібного місця і голова не для капелюха".

Дійсно наразі працюю в органах місцевого самоврядування. Це не є таємницею. Але не для того, щоб набивати кармани, а є бажання зробити для містян краще. Що й роблю. Мені не соромно дивитись в очі містянам. Я достатньо "набив кармани" працюючи в бізнесі в різних іпостасях. Мені цього досить і нащадкам залишиться спадщина. Все це відображено в деклараціях, все прозоро і з усього сплачені податки.

Я розумію вашу стурбованність цим фактом. Але то ви дивитесь на інших, виходяки з власної злодійської суті "от якби мене допустили, то вкрав би сто гривень і втік". Але люди бувають і інші за вас.

Коли я прийшов на свою посаду, то таких як ви було вдосталь, навіть заяви в прокуратуру, поліцію, службу безпеки, податкову писали щоб перевіряли. Ну і перевіряли неодноразово. Нема составу злочину. Та й бути цого не може, бо цілі праці інші.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що маєте на увазі під висловом "Humanite уже тоже к кормушке дорвался"? Я "біля кормушки" ще з студентських часів і "кормушка" та має назву "руки з потрібного місця і голова не для капелюха".

Дійсно наразі працюю в органах місцевого самоврядування. Це не є таємницею. Але не для того, щоб набивати кармани, а є бажання зробити для містян краще. Що й роблю. Мені не соромно дивитись в очі містянам. Я достатньо "набив кармани" працюючи в бізнесі в різних іпостасях. Мені цього досить і нащадкам залишиться спадщина. Все це відображено в деклараціях, все прозоро і з усього сплачені податки.

Я розумію вашу стурбованність цим фактом. Але то ви дивитесь на інших, виходяки з власної злодійської суті "от якби мене допустили, то вкрав би сто гривень і втік". Але люди бувають і інші за вас.

Коли я прийшов на свою посаду, то таких як ви було вдосталь, навіть заяви в прокуратуру, поліцію, службу безпеки, податкову писали щоб перевіряли. Ну і перевіряли неодноразово. Нема составу злочину. Та й бути цого не може, бо цілі праці інші.

 

Вибачте якщо помилився у Ваших цілях, я тільки за тем щоб у владі були люди, що зацікавлені не тільки своїми статками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте якщо помилився у Ваших цілях, я тільки за тем щоб у владі були люди, що зацікавлені не тільки своїми статками.

 

Ну то чому самі не бажаєте іти у владу та чесно працювати на людей? Чому чекаєте що хтось за вас винен?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну то чому самі не бажаєте іти у владу та чесно працювати на людей? Чому чекаєте що хтось за вас винен?

 

Бо то не моє. Як сказав мій племінник у 3.5 роки - кожен має займатись своєю справою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо то не моє. Як сказав мій племінник у 3.5 роки - кожен має займатись своєю справою.

 

Отож бо й воно. Тому і виходить що у владу ідуть ті, для кого це "їхнє" з бажанням нажитися. А ті, хто мають совість вважають що влада то не їхнє.

 

 

Доречі, сам був таким - "бо то не моє". Пропонували у 2002 році ідти помічником депутата Ради з перспективою в подальшому входження у верхівку владних органів. Відмовився "бо то не моє" і "як згодом людям в очі дивитись". Пройшов час і прийшло усвідомлення того, що влада є інструментом не тільки для збагачення деяких осіб, а й інструментом зробити щось, що люди будуть пам"ятати і згадувати добрим словом. От друге мені і довподоби.

 

Доречі, наразі служба в місцевому самоврядуванні дає гідну оплаті за яку можна жити. Тобто коли я ішов, то мені здавалося що буде потрібно діставати те, що було відкладено на чорний день, але це не так. Мені вистачає грошей щоб не бідкатися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ті, хто мають совість вважають що влада то не їхнє.

Або знають що будуть на ній заробляти і не хочуть цього :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або знають що будуть на ній заробляти і не хочуть цього :) .

 

Ви дійсно вважаєте що вам будуть силоміць хабарі давати? Можу вас розчарувати - якщо твердо кажете "НІ" то й надалі пропонувати буде лячно. Тут все залежить виключно від людини.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож бо й воно. Тому і виходить що у владу ідуть ті, для кого це "їхнє" з бажанням нажитися. А ті, хто мають совість вважають що влада то не їхнє.

 

У владу треба йти з чітким розумінням що і як робити, а не міняти управлінців кожних два-три місяці і методом тику щось робити.

Можливо у мене й є якісь думки як покращити життя в країні, але тут навіть у будинку людям важко пояснити, що заварений сміття провід це добре, що вікна взимку потрібно закривати у під'їзді після того як покурив, я вже не кажу про те що в під'їзді взагалі курити не варто.

В мене поки немає рецепту, як людей примусити трохи думати на перед.

Якось так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви дійсно вважаєте що вам будуть силоміць хабарі давати?

Людина яка совісна й не йде в політику знає, що не зможе відмовити. А пропонувати будуть.

Тут все залежить виключно від людини.

Так отож. Тому совісна людина не хоче щоб її спокушали й не йде в політику. А безсовісній всеодно :) . Є, звісно, совісні й стійкі, але їх небагато.

але тут навіть у будинку людям важко пояснити, що заварений сміття провід це добре, що вікна взимку потрібно закривати у під'їзді після того як покурив, я вже не кажу про те що в під'їзді взагалі курити не варто.

Тобто що внизу, те й нагорі. Ніхто правителів ні з США, ні з Росії не завіз - це все середньостатистичний український нарід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У владу треба йти з чітким розумінням що і як робити, а не міняти управлінців кожних два-три місяці і методом тику щось робити.

Можливо у мене й є якісь думки як покращити життя в країні, але тут навіть у будинку людям важко пояснити, що заварений сміття провід це добре, що вікна взимку потрібно закривати у під'їзді після того як покурив, я вже не кажу про те що в під'їзді взагалі курити не варто.

В мене поки немає рецепту, як людей примусити трохи думати на перед.

Якось так.

 

Дивіться, просто позаварювати сміттєпровід нічого не дає окрім негативу в очах мешканців. Але якщо це один з елементів введення сортування сміття, якщо проведена робота з розїяснення навіщо це сортування, що воно в кінцевому разі дає самим мешканцям (підприємці згодні сортоване сміття купувати), а сміттєпровід лише один з елементів введення такого корисного для мешканців і для довкілля. Люди зрозуміють в кінці кінців. З цього негативу буде позитив.

Доречі - в Києві, як і в більшості населенних пунктів є громадський бюджет, за рахунок якого можна робити корисні справи для вас і ваших сусідів. Не було спроб взяти участь?

 

Добавлено через 3 минуты

Людина яка совісна й не йде в політику знає, що не зможе відмовити. А пропонувати будуть.

 

Отак! Взяв і обізвав ні з того ні з цього.

Так! Пропонувати будуть. Навіть є спеціальні агенти, робота яких в пошуку тих, хто бере. Але якщо то не твое, якщо інші цілі то достатньо одного разу твердо сказати "НІ", щоб надалі не виникало навіть бажання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отак! Взяв і обізвав ні з того ні з цього.

Читайте речення до кінця.

Але якщо то не твое, якщо інші цілі то достатньо одного разу твердо сказати "НІ", щоб надалі не виникало навіть бажання.

А якщо спадкова ощадливість не залишить шансу відмовитися і ти про це знаєш і тому не йдеш?

Доречі - в Києві, як і в більшості населенних пунктів є громадський бюджет, за рахунок якого можна робити корисні справи для вас і ваших сусідів.

Так, досить ефективний інструмент покращувати щось на низових рівнях. І подати проєкт може будь-хто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А якщо спадкова ощадливість не залишить шансу відмовитися і ти про це знаєш і тому не йдеш?

 

Вибачте, але то лише відмовки. Хоча... Людину, яка не встоїть перед обіцянкою грошей я б не брав в органи будьякого управління. Ні на приватну фірму, ані в державне управлянння.

Прийняття рішеннь завжди пов"язане з ризиком нечесності. Такі кадри бістро відсіваються навіть на найнижчих рівнях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча... Людину, яка не встоїть перед обіцянкою грошей я б не брав в органи будьякого управління.

Бінго! Й ця людина й сама не хоче :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щож Вас так разрывает

Мне -пофиг...)))

Сухая констатация фактов на претензии персонажа..

Не надо из контекста вырывать.)

Кстати,по честному ,и на ваше мнение-пофиг..)))

Делаю я,отвечаю своими деньгами я,результат тоже мой..)))

Так,что пофиг..))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, але то лише відмовки. Хоча... Людину, яка не встоїть перед обіцянкою грошей я б не брав в органи будьякого управління. Ні на приватну фірму, ані в державне управлянння.

Прийняття рішеннь завжди пов"язане з ризиком нечесності. Такі кадри бістро відсіваються навіть на найнижчих рівнях.

 

Как раз такие кадри и ростут и востребовани....к сожалению...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...