Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тариф на електроопалення 3000 кВТ

drozdy

Рекомендовані повідомлення

Интересно сколько квт получается из куба газа, если взять КПД какого-нибудь турбо-котла примерно 85-90%?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно сколько квт получается из куба газа, ...

8 кВт. Це, щоб сильно не заморачуваться з вакуумами темних матерій.

В 50 літровому баллоні скрапленого газу = 200 кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Побудував одноповерховий будинок. Площа першого поверху 103м. Площа підвалу ~96м. У підвалі висить електрокотел(про запас), там же стоїть теплоакумулятор(1,7м3), в нього вмонтовано три тени по 2,75кВт. Також до ТА під’єднано ТП котел, перед яким я зараз сиджу і кочегарю(.

Стіни будинку ГБ 400 250мм + пінопласт 100мм. Холодне горище перекрите 250мм мінвати. По підлозі першого поверху 740п.м. труби теплої підлоги.

ТА грівся лише з 23 до 7. Разом з бойлером. Максимум в місяць виходило 1400грн. Підміс гарячої води в підлогу відбувався по команді від кімнатного термостату.

Але то все було до того моменту, коли я не дізнався про відміну тарифу. Зараз, коли є така можливість, палю дрова, які були складені у підвалі складометрами(обрізки зі свого і чужого будівництва).

Бачу лише один плюс. Спалю 13м3 мотлоху, який займав місце.

Тепер на реле часу гордо світиться OFF.

3ED62C91-04BC-4BFF-864B-81F1470CC774.thumb.jpeg.f9cb309d28621e7b8f4bd588723306fa.jpeg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Але то все було до того моменту, коли я не дізнався про відміну тарифу. ...

:) Не псі***те :). Весною будете заздрити сьогоденним тарифам :). То-ж, може побережете свої "складометри" ще пару місяців?

 

ПС

Зустрічаються два товариша:

- Привіт. Як справи?

- Ну... Пам*ятаєш, я вчора тобі говорив, що в мене в житті чорна полоса?

- Ага.

- Так от - то була біла...

:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) Не псі***те :). Весною будете заздрити сьогоденним тарифам :). То-ж, може побережете свої "складометри" ще пару місяців?

 

ПС

Зустрічаються два товариша:

- Привіт. Як справи?

- Ну... Пам*ятаєш, я вчора тобі говорив, що в мене в житті чорна полоса?

- Ага.

- Так от - то була біла...

:)

Не дуже і псіхую. То просто як удар по потилиці. Якщо все порахувати: 2,75кВт * 3 * 7 = 58кВт/год

58 * 0,45 = 26 грн на добу, або 780грн на міс.

Зараз же:

58 * 0,84 = 49 грн на добу, або 1462 грн на міс лише на опалення. Переплата не велика 682грн на міс. Думаю не варто кричати ґвалт, бо на сьогодні будинок то розкіш)))

 

+ додам ще те, що то для мене на даний час переплата не велика, я не сказав про людей, що мають мінімалку і холодний будинок. Там та компенсація ой як знадобиться...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы извините, но вот читаю вас и вижу людей привыкших к халяве

У меня не было тарифа на отопление, только ночной тариф при этом за 100 квадратов за прошлый год вышло за все 620$ так это с бассейном и в доме 25, по квартирам где плачу коммуналку (улыбаясь и радуясь что не своими деньгами) и которые вдвое меньшей площади в год выходит около 1000$

 

Ну ведь даже не в 14м году, а раньше было понятно что мы стоим на пороге новых открытий, после 14го уже было четко понятно что если не сегодня то завтра будем платить как Польша, после завтра будем платить как Германия

 

Ну и как в таком случае можно чердак утеплить 200 ваты ? или сделать за хулиард денег клинкер не сунув 200 утеплителя ?

 

Единственно кого могу понять это бабушек в старых хатах, но они и отапливают 50 квадратов, и дом построен 50 лет назад, и будем надеяться субсидию получают и дети помогают

 

Ну ей богу это тоже самое что я бы сейчас жаловался что мне дорого уличный бассейн греть, так вот потому что мне дорого я его и не грею и не грел никогда

 

А так то да, радоваться нечему, и это никому не на пользу кроме сами знаете кому, но это все было предсказуемо очень давно

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы извините, но вот читаю вас и вижу людей привыкших к халяве

У меня не было тарифа на отопление, только ночной тариф ...

 

У мене сусіду відрізали і електрику, і газ.... Опалення немає ніякого. Уже рік.

Він теж не розуміє, чому я нервую, коли світло пропадає.

 

...Ну ей богу это тоже самое что я бы сейчас жаловался что мне дорого уличный бассейн греть, так вот потому что мне дорого я его и не грею и не грел никогда...

Може тому у мене його і немає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И благодарить за это нужно те самые 74 процента, которые "сделали их еще раз"
Уже нас,а не абстрактных их.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То й не потрібно скиглити. Заробили на 200 м2 будинок - заробите й на його опалення.

Держава повинна бути послідовною. Не можна як при петі "вжух" - і газ з 1.02 гривні на 7.98.

Електрика "вжух" і з 40 коп 1,68.

Потім при зелі ще добавили. А тепер кажуть ну, це ринок, тому купуватимете і по 20,нікуди вы не дінетеся.

Треба було ще 7-10 років тому прямо в чесно сказати: панове, тарифи будуть рости, дуже рости. Знайте, газ в 2020 може коштувати по 0.5 євро за куб. А електрика по 2 гривні. Підвищуватись будуть у рік десь на 10-15 відсотків. Утеплюйтесь, беріть теплі кредити. Робіть щось, тепер ви попереджені. Але у нас не так, ні! Кожен хоче тримати рейтинг, тому на підтримку курса долара кидають ЗВР, поки вони є. А потім бац! Долар по 5. Потім бац! По 8. Потім бац! По 28

Те саме з тарифами.

І я не скиглю. Я свій будинок на 104 квадрати побудував своїми руками, в борги вліз, але тепер все одно дорого його опалювати буде. У мене навколо будинку навіть забору немає, тому що грошей не вистачає. Про двір мовчу, там купа глини і піску. Хоча будинок і так невеликий, бо у нас троє дітей. А у держави сьогодні одне, завтра інше. Через рік скажуть газ по 20,електрика по 10. Бо такий "економічно обґрунтований тариф". Де це обгрунтування, хто його бачив?

Тепер думаю, а нащо я тут одружився і виховую дітей? Може треба було всіми силами пробиватися десь у Канаду, і там народжувати дітей?

"Стабильности нету. Террористы опять захватили самолёт "

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Не можна як при петі "вжух" - і ...

Електрика "вжух" і з 40 коп 1,68.

...

 

Якраз за електрику при петі попередили про послідовне подорожчання. Був графік, що кожні півроку вона буде дорожчати на стільки-то. Крайня ціна така-то.

З газом - да. Вжух. Але тоді був 14-й рік. Росія нам руки викручувала. Якось можна зрозуміти. І люди скреготіли зубами але стерпіли. Зараз :unknown:

Хоча... Той, хто обігріває у себе бассейн, мене не зрозуміє...

Змінено користувачем 988888
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якраз за електрику при петі попередили про послідовне подорожчання. Був графік, що кожні півроку вона буде дорожчати на стільки-то. Крайня ціна така-то.

З газом - да. Вжух. Але тоді був 14-й рік. Росія нам руки викручувала. Якось можна зрозуміти. І люди скреготіли зубами але стерпіли. Зараз :unknown:

Хоча... Той, хто обігріває у себе бассейн, мене не зрозуміє...

Я думаю, той хто обігріває басейн і по 3,4 заплатить, йому пофіг. Мені по 1,68 вдень і 84 коп вночі ще нормально, ну нехай 2300 за опалення віддамо. Але по 3,40- це ахтунг. Газ від мене 60метрів ціна і тоді була негуманна, а зараз мабуть, як лексус буде. Це мені доведеться на пелетний Котел збирати, тоді дрова підскочать з пелетами, знову в прольоті. Просто мене бісить Коли кажуть що економічно обґрунтований тариф це 348. Наскільки я знаю собівартість вироблення електрики на атомних електростанціях близько 50 60 копійок за кіловат, беремо націнку атомної електростанції ну нехай буде 1грн за кіловат Ну ще транспортування копійок 50 . звідки береться ціна 348 я ніяк не розумію

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опалення немає ніякого. Уже рік.

Так не буває в наших широтах. Значить є твердопаливне опалення.

 

Добавлено через 6 минут

Держава повинна бути послідовною. Не можна як при петі "вжух" - і газ з 1.02 гривні на 7.98.

Електрика "вжух" і з 40 коп 1,68.

Потім при зелі ще добавили.

Так цілком послідовно. Одні добавили, інші добавили, прийдуть треті ще добавлять. Все дорожчає. Енергоносії не виняток. І заробітні плати теж зростають.

Утеплюйтесь, беріть теплі кредити.

Ну так 5 років тому казали це робити. І результат? Будинок обкладений клінкером без утеплення будь-якого. То як казати??? Не вводити в експлуатацію якщо утеплення не відповідає ДНАОП?

будинок на 104 квадрати

Ну це не такий вже й великий, насправді.

Може треба було всіми силами пробиватися десь у Канаду, і там народжувати дітей?

Треба було. Усі хто мали можливість так зробили й не жалкують ні секунди. Хіба що ностальгія...

Той, хто обігріває у себе бассейн, мене не зрозуміє...

Так не обігріває, бо дорого.

Це мені доведеться на пелетний Котел збирати, тоді дрова підскочать з пелетами, знову в прольоті.

Вирощуйте енергетичну вербу. Будете забезпечені своїм паливом.

Наскільки я знаю собівартість вироблення електрики на атомних електростанціях близько 50 60 копійок за кіловат

Забудьте. Її вже немає. Її викупив слуга народу Коломойський. Залишилась для населення лише електрика з ТЕС ДТЕК та СЕС по 5 грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так не буває в наших широтах. Значить є твердопаливне опалення.

 

Буває. Сам маю таких сусідів на початку вулиці. Років зо п'ять без світла, без газу, без нічого. Лише водяра зсередини зігріває щоденно. Всі сусіди дивуються як вони ще живими ходять...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так не буває в наших широтах. Значить є твердопаливне опалення.

Ви Дарвіна читали? У сусіда іде зворотній процесс. А якщо випьє горілки то зеленський може його брати радником... по всім питанням.

15-го числа прилізло НА ЧЕТВЕРЕНЬКАХ ПО СНІГУ В -10 готовезне до дсебе додому. Від хвіртки до будинку = 13 метрів. Лізло 35 хвилин. Без зупинки "на перекур". Кругами, як п*яний лінивець, перекочуючись...

Забуло де положило ключ від бумажних вхідних дверей.... З 19:00 до 22:35 гепало в ті двері пробуючи їх виламати. Побило собі шибки в тих дверях, повиривало "з м*ясом" металопрофіль забора, що я від нього відгородився... Але в хату так і не потрапив. Доки не протризвів чуть-чуть і не згадав де ключ... Я думав, що воно і замерзне там під дверима. Так ні - вижило, скотина.

 

Добавлено через 15 минут

...

Так не обігріває, бо дорого.

....

 

Нє ну хтось-же обігріває?! Я про тих, хто "нє замєтіл потєрі бойца"..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Років зо п'ять без світла, без газу, без нічого. Лише водяра зсередини зігріває щоденно.

Ще раз - так не буває. Такі сусіди в мене позамерзали насмерть, коли набухалися до того, що забули протопити. Щонайменше 3 трупи є за такою схемою. Тому твердопаливне опалення точно є. Для нього ні світла, ні газу не потрібно. Без нього ж просто замерзають насмерть.

 

Добавлено через 1 минуту

Доки не протризвів чуть-чуть і не згадав де ключ... Я думав, що воно і замерзне там під дверима.

А в мене так сусід в сугробі замерз. Не доліз додому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Тому твердопаливне опалення точно є. ....

НЕМА !

 

Добавлено через 2 минуты

...

 

А в мене так сусід в сугробі замерз. Не доліз додому.

 

Мій сусід мабуть і Господу не потрібен. Живе, щоб паскудити життя оточуючих. У мене з ним спільна власність будинку. Тож, мучаюсь. Мені дітей своїх шкода - спати, падло, не дає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НЕМА !

Такого в наших широтах не буває! Замерзлі сусіди в хатах в мене теж є, де протопити забули. А хати в них не мають 200 мм утеплення й тепло не тримають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такого в наших широтах не буває! ...

За всі образи, що сусід наніс мені, моїй дружині, моїм дітям... він знає,що:

- я знаю, що у нього "ліве" підключення газу. Я попередив, що як тільки побачу "димок" викличу газовиків;

- як тільки почую запах диму - викличу пожежників;

- як тільки загориться лампочка - викличу електриків...

 

Зараз зима. То п*янки до ранку у мене під вікнами поки не влаштовує. Поліцію не боїться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@MaksymS, був у мне сусід, що з дружиною регулярно зеленого змія ганяли. Палили "дровами" у п'єцах (по факту всім, що горить) і газовою плиткою.

Прибіг раз, ТВ не показує а на свята скучно, кабель тре. Пішов глянути, картина страшна. Обстановку упущу, нас опалення цікавить.

Одже, будинок не утеплений, вікна старого типу. Стіни промерзлі, на них іній. Ходять взуті, в хаті дубак. Плитка 4 комфорки маслає на повну, вологість 100% на кругом стелях висять краплі води як грона винограду...

Зараз сусідка сама, принаймі скандалів нема. Тихо...

 

@988888, як я вас розумію... Хресна - алкоголічка, Рідна сестра батька (котрий нічого не рішав ніколи), улюблена доця дідуся. Вона його з ножем по подвіку вночі ганяє на морозі. А як приїде поліція - дід: "моя хата, нікого не пущу, не трогайте вірусю". Поліцію фіг дочекаєшся до цього... Батьки натерпілись, я замолоду, жінка моя бачила, а тут і діти появились у мене...

Було, залиє пику і "І шо ти мені зробиш? ". Раз в унітазі помачав, раз так дав що стіна віддала - хоч під руки не лізла, здалеку гавкала. Було пику газом залив - по району бігала "вбивають". Сусіди в курсі що до чого але дивляться косо... Скільки нервів, недоспаних ночей. Скільки раз комунікації хотіли обрізати (вводи спільні, я по своїх контрольних плачу а вона ні). Гуротожиток організувала - то накурено, то товчуться цілу ніч... Через відсутність розуму і бажання будинок не приватизували навіть, не переоформили спадщину. Окремі підключення не зробиш... Затоплювала пару раз - а що з неї візьмеш... :(

Але саме це стало стимуло замолоду шукати ділянку і почати будову. Саме це давало наснаги завершити свій дім.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж не мав на увазі що в них стоїть пелетний котел.. Але усім що горить вони таки опалюються в якихось печах, які ще не розвалилися і плюсову температуру всередині тримають. Промерзлі стіни при цьому легко можуть бути.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такого в наших широтах не буває! Замерзлі сусіди в хатах в мене теж є, де протопити забули. А хати в них не мають 200 мм утеплення й тепло не тримають.

 

У "ваших широтах" не буває, а в наших таке є. Показав би фото, але це не етично. І не потрібно запевнювати у тому що не буває, коли я щодня бачу цю "картину".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Стіни промерзлі, на них іній. Ходять взуті, в хаті дубак. ... вологість 100% на кругом стелях висять краплі води як грона винограду...

То Ваші "жирують" - плитка є. Хто до мого сусіда "в гості" не заходив - в будинку нестерпна вонь. Гниллю тхне (потна нестірана одежа...) Тож, даже алкашня не може там "столуватись". Мені під вікна лізуть, гандони.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...