Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Квартира в селе

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

Астролог, що вам такого смішного здалось в моїй відповіді mib, що ви відреагували веселим смайликом?

Бо, коли я прочитала про те, що ви  вже фундазолом  користуєтесь, то тут доречним буде зовсім інший смайлик :pozor:

І це, можна сказати, ви ще не починали садом займатись:-( 

1 годину тому, Nic-олаевна сказав:

? Я маю на увазі що кореневу шийку не можна заглиблювати

Я вже задавала це питання раніше))) Там треба питати, насамперед, як її купували - в горщику чи з комом? Та в якому стані був той ком чи коренева, якщо в горщику?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Nic-олаевна сказал:

Астролог, я зовсім не гуру з туй, чи інших хвойних, але ваше фото мене надихнуло на думку: навколо вашої ялинки чимале коло землі. Ви її часом не запхали в землю значно глибше, ніж вона росла в горщику? Я маю на увазі що кореневу шийку не можна заглиблювати.

Ні, не запхав. Чітко по рівню. А коло зробив щоб вода при поливі не розливалася.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, allanek сказал:

Астролог, що вам такого смішного здалось в моїй відповіді mib, що ви відреагували веселим смайликом?

Бо, коли я прочитала про те, що ви  вже фундазолом  користуєтесь, то тут доречним буде зовсім інший смайлик :pozor:

І це, можна сказати, ви ще не починали садом займатись:-( 

Я вже задавала це питання раніше))) Там треба питати, насамперед, як її купували - в горщику чи з комом? Та в якому стані був той ком чи коренева, якщо в горщику?

Відповідаю :)

1. Смішним здалось «не поливали туї, а дощували хвою». 
2. по фундазолу мені порадили в агромаркеті - вони представники Syngenta і народ їх хвалить. 
3. Купував ялинку під новий рік. Її викопали, всипали субстрат в горщик і посадили. І 3,5 місяці з нею було все чудово. 

При посадці я вийняв ком, посадив в яму, пролив укорінювачем і все. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

Смішним здалось «не поливали туї, а дощували хвою». 

1. І де це в моєму допису?

19 годин тому, allanek сказав:

Я запитала це для того, щоб переконатися, що правильно зрозуміла, що ви не поливали свої туї 6 років, тільки змиваєте пил з хвої. Дякую.

1. Я запитала про різницю, бо в мене всі хвойні дощуються, що дорівнює поливу. Тому що в мене нема крапельного поливу( свідомий вибір), полив за допомогою зрошувачів та шлангів, що сочаться. Хвойні дуже радіють, коли їх дощують по кроні. Але, якби на моєму піску 6 років я змивала пил пістолетом, то туї (і не тільки) вже посохли б.

Тому мені не смішно і я розумію для чого та що я питаю. Саду треба вчитись і цікавитись досвідом інших дуже допомагає в цьому.

39 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

по фундазолу мені порадили в агромаркеті - вони представники Syngenta і народ їх хвалить. 

Зараз, дійсно, смішно було. По-перше, "представники" означає, що вони продають продукцію Сінгенти і що це не підробка. Перевірити, чи вони є представниками, можна на сайті Сінгенти- там є список офіційних продавців.

По-друге. Яке відношення цей аргумент має до того, що вам продали не препарат Сінгенти, а те, що заборонено  в ЄС та США. А ви не обтяжили себе тим, щоб знайти інформацію про фундазол в інтернеті та не користатись ним. Смішно?

49 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

3. Купував ялинку під новий рік. Її викопали, всипали субстрат в горщик і посадили. І 3,5 місяці з нею було все чудово. 
При посадці я вийняв ком, посадив в яму, пролив укорінювачем і все. 

3-4 місяці це той термін, в більшості випадків, за який здихають хвойні. В вашому випадку це прогнозовано.  Вам потрібні біостимулятори для коріння, якщо воно ще має життеву силу. І ніяких стимуляторів для крони. Спробуйте Радіфарм чергувати через кожні 10 днів з якимось іншим стимулятором. Наприклад гуматом калія або ще якимось. Може хтось з відвідувачів вашої теми вам підкаже щось ще. Застереження стосовно гумату калію- якщо зробите дозування більше того, що вказано, він починає  гальмувати розвиток рослини замість стимулювання.

Якщо не почнете витрачати час на вивчення поведінки рослин та засоби захисту та підживлення, список втрат буде поповнюватись і далі.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, allanek сказал:

Якщо не почнете витрачати час на вивчення поведінки рослин та засоби захисту та підживлення, список втрат буде поповнюватись і далі.

В тому і проблема що те що я читаю в інеті співпадає з тим що продали. 
порадьте тоді нормальний ресурс будьласка. 
 

п.с. Стимулятор кореневої я використав під час посадки. Виходить що цього замало і треба підживлювати?

Змінено користувачем Astrolog_ua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Astrolog_ua сказав:

Відповідаю :)

 
2. по фундазолу мені порадили в агромаркеті - вони представники Syngenta і народ їх хвалить. 
 

www.syngenta.ua/news/zahist-gorodu-sadu-gazonu/perelik-rekomendovanih-onlayn-magaziniv

 там нема цього магазину, по фундазолу Вам вже відповіли

у ялинки не запрацювала коренева, тому ось такий результат ((  

я коли висаджую, то спочатку проливаю гуматами, якщо чесно🙃 то роблю на око, колір розчину як кава (+-) через тиждень вже радіфарм...приствольние коло мульчую листтям, бо требе щоб там була вологість

 "блакитні" ялинки, особливо в такому розмірі, дуже важко переносять пересадку (( в тому році пересадила 2 ялинки "блакитну" та   східну десь в такому розмірі...східна вже дала приріст, а " блакитна"-ні ((

 фото упаковки з гуматами можу зробити, мені подобається як працює

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, irina1969 сказав:

то спочатку проливаю гуматами, якщо чесно🙃 то роблю на око, колір розчину як кава (+-) через тиждень вже радіфарм...

То вже, мабуть,  від особистих "тарганів" залежить:crazy:. В тебе досвід, тому можеш собі дозволити, бути вільним митцем. Я, наприклад, вже давно не калапуцаю гумат калію в гарячій воді спочатку, одразу сиплю в лійку, на око і трохи більше норми. Але я розумію, що діяти він буде поступово, бо в мене гумат не рідиною, а порошком. Але, коли була початківцем, робила все, як годиться).

42 хвилини тому, irina1969 сказав:

по фундазолу Вам вже відповіли

у ялинки не запрацювала коренева, тому ось такий результат ((  

Все інше ти вже сказала, добавити нічого.

45 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

я читаю в інеті співпадає з тим що продали. 

Я не знаю, що вам видає  пошук на " фундазол", але мені одразу видало обговорення тут

greenroom.com.ua/forum/viewtopic.php?f=2&t=1259

та застереження тут

agrarii-razom.com.ua/preparations/fundazol.

Зараз інфи про фундазол набагато більше, ніж 10 років тому.

45 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

порадьте тоді нормальний ресурс будьласка. 
 

Не можу. Тому що нема інформації , зібраної на одному ресурсі. Пошук, завжди, потребує часу, якщо є якісь протиріччя чи щось викликає недовіру, краще запитати на форумі, нашому чи ще якомусь. Є форум виноградарей, є Садиба, але, як на будь-якому форумі, треба перечитати багато флуду, щоб з'ясувати "картину світу".

Прихований текст

forum-vinograd-info.translate.goog/?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=uk&_x_tr_hl=uk&_x_tr_pto=sc

www.sadiba.com.ua/forum/

І краще користуватись тим, що пропонують ті, хто має репутацію- Сінгента та Байєр. Принаймі, поки ви ще "першоклашка". Звісно, що це моя , особиста, думка.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене ось такий, мені нра...якось брала в пасті також гарно, але незручно

20230513_130241.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я , навіть, не пам'ятаю, який в мене гумат, бо пересипала в контейнер з кришкою. Але я все, що стосується захисту та біостимуляторів, завжди купувала в "Лето". Подобається виробник (Китай) Leili. Чи є він зараз не знаю, бо в мене запаси ще не закінчились:grin:

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я все беру в Agrolife мені нра...у мене також ще довійськові ( так страшно звучить) запаси

 думаю для ТС інформації досить

 подивилась, саме цей гумат брала в магазині  "Фазенда"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, irina1969 сказав:

думаю для ТС інформації досить

Трошки добавлю. На сайті "Лето" є розділ інформації- "Блог садівника". Досить інформативно. Звісно, що пропонують все, що мають, але це дає можливість зорієнтуватись для початку.

Прихований текст

leto.ua/ua/blog

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, allanek сказал:

краще користуватись тим, що пропонують ті, хто має репутацію- Сінгента та Байєр. Принаймі, поки ви ще "першоклашка". Звісно, що це моя , особиста, думка.

Так мені в цьому магазині і дали саме ці каталоги :(

Змінено користувачем Astrolog_ua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні дами :)

правильно я зрозумів що проблема не в шкідниках/хворобах, а в слабкій кореневий? І мені її треба спробувати реанімувати укріплювачами кореневої?

 

За посилання дякую - почитаю як буде час. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Astrolog_ua сказав:

Так мені в цьому магазині і дали саме ці каталоги :(

 

І що? Ви в каталогах побачили Фундазол?

57 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

правильно я зрозумів що проблема не в шкідниках/хворобах, а в слабкій кореневий? І мені її треба спробувати реанімувати укріплювачами кореневої?

 

Так, пробуйте і час має значення. Чим скоріше, тим краще.

І пам'ятайте, що коренева шийка, завжди, повинна бути над рівнем землі.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, allanek сказал:

Вам потрібні біостимулятори для коріння, якщо воно ще має життеву силу. І ніяких стимуляторів для крони.

Алло, я хотіла запропонувати Астрологу по кроні антистрес, але треба на пачці уважно читати, щоб це був саме антистрес без стимулюючого ефекта. Чи все ж таки, всі антистреси мають і стимулюючий ефект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, allanek сказал:

І що? Ви в каталогах побачили Фундазол?

Так, пробуйте і час має значення. Чим скоріше, тим краще.

І пам'ятайте, що коренева шийка, завжди, повинна бути над рівнем землі.

Дякую. Питання - яка схема?

бо при посадці вилив 2 літра (як сказали в пітомника). 
 

Наприклад знов додам 2 літри. Додавати потім ще? Якщо да- через який строк?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, allanek сказал:

По-друге. Яке відношення цей аргумент має до того, що вам продали не препарат Сінгенти, а те, що заборонено  в ЄС та США. А ви не обтяжили себе тим, щоб знайти інформацію про фундазол в інтернеті та не користатись ним.

Ну от «Лето», яке ви порадили, пише - фундазол:

IMG_9812.thumb.jpeg.d4ecdc0ccd7ac104ec7b8841562961d9.jpeg
 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого не зрозуміла про 2 літри:unknown:.

1. Добре поливаєте посадкову яму з ялинкою. Добре, це не 2 літри, а так, щоб земля була мокра  на всю глибину.

2. Радіфарм, якщо він, 25мл (пакет) розводите на 10л води, стандартна лійка, проливаєте по мокрому грунту.

3. Через 7-10 днів розводите той біостимулятор, що купите. Чи то гумат калію, чи щось інше, дивитесь норму і розводите в 10л води. Поливаєте по мокрому грунту.

Повторити "радіфарм- інший біостимулятор" ще по разу. Всього 4 рази (2х2). Так роблю я, коли висаджую нову рослину, або, коли рослина погано виглядає чи взагалі засихає.

А ви, взагалі, поливали ялину?

На потім. Якщо проливаєте якимось фунгіцідом-інсектіцідом чи стимулятором, робити це потрібно по вологому грунту. Спочатку полити водою, потім вже проливаєте радіфармом. антіхрущем чим завгодно. Це ази. В вас вже доволі велика ялинка, тому і кажу про норму в 10л.

І ялинку треба поливати. Це не сосна, яка витримує посуху.

34 хвилини тому, Astrolog_ua сказав:

Ну от «Лето», яке ви порадили, пише - фундазол:

А ще я казала, коли радила почитати "Лето", що вони будуть пропонувати все, що продають. Якщо в нас не заборонений препарат, то магазини будуть їм торгувати і не казати про те, що то "дуст", від якого гине все навкруги та має погані пролонговані наслідки.

Я не збираюсь вас переконувати в чомусь. Вам дали інформацію стосовно наслідків Фундазола, як ви тим скористаєтесь, то вже ваша справа.

 

19 годин тому, allanek сказав:

Звісно, що пропонують все, що мають,

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

Нічого не зрозуміла про 2 літри

Коли я купляв ялинку і туї , мені сказали при посадці пролити укорінювачем із розрахунку 2л/дерево. 
Тобто, розвів на 10л дозу і по 2л під дерево. Землю перед цим проливав водою. 
ялинку поливаю раз на тиждень десь літрів 20. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

Коли я купляв ялинку і

Зрозуміло. Я вам розповіла про свої дії. Що робити далі, то вже ваше рішення.Якщо ялинка ще жива, є надія, що оклигається. Хотілось би, щоб вижила)))

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Astrolog_ua сказал:

Коли я купляв ялинку і туї , мені сказали при посадці пролити укорінювачем із розрахунку 2л/дерево. 
Тобто, розвів на 10л дозу і по 2л під дерево. Землю перед цим проливав водою. 
ялинку поливаю раз на тиждень десь літрів 20. 

Астролог, Алла дійсно права. Іноді треба не боятися зробити "самодіяльність", що відрізняється від рекомендацій магазинів.

У вас кореневий ком був щонайменше 10- літровий. А ви в нього вилили всього 2 літри Радіфарму. Це можна порівняти з тим, що у людини рана на всю ногу, а вона помазала маззю тільки п'ятку. Не бійтеся, Радіфармом ви дереву не нашкодите. Розводять 25 мл. на 10 л. і все ведро під ялинку. Але, якщо земля суха, чи ледь-ледь волога, то спочатку виливаєте 10 літрів чистої води, а коли всоталося, то уже воду з Радіфармом.

В залежності під погоди і грунта, поливайте її рясно, Але так, щоб болота не було. Це приблизино 10 літрів раз на тиждень. Якщо у вас пісок, або жара, то можна і частіше 

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас на форумі є тема "Все что мы хотели спросить/узнать о хвойных". Або почитайте тему, або запитайте там. Якби там народ реанімував свої хвойні 2 літрами Радіфарму, теми уже б не було

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, allanek сказал:

1. Добре поливаєте посадкову яму з ялинкою. Добре, це не 2 літри, а так, щоб земля була мокра  на всю глибину.

2. Радіфарм, якщо він, 25мл (пакет) розводите на 10л води, стандартна лійка, проливаєте по мокрому грунту.

3. Через 7-10 днів розводите той біостимулятор, що купите. Чи то гумат калію, чи щось інше, дивитесь норму і розводите в 10л води. Поливаєте по мокрому грунту.

Повторити "радіфарм- інший біостимулятор" ще по разу. Всього 4 рази (2х2). Так роблю я, коли висаджую нову рослину, або, коли рослина погано виглядає чи взагалі засихає.

Туї по аналогічній схемі обробити?

під 140см дерева скільки лити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дерево- 10л, кущ - 3-5 л. Туя 1,40м заввишки я би не шкодувала 10 литрову лійку. І не обов'язково проливати 4 рази в випадку, коли мова не про спасіння, а про те, щоб простимулювати коріння при посадці. Можна пролити 1 раз Радіфармом і ще 1 раз гуматом калію чи іншим біостимулятором. Зазвичай, в інструкціях до препарату пишуть норму витрат.

І пам'ятайте про Антіхрущ (Актара) чи щось проти хруща. Обов'язково  проливати  треба.

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...