Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Квартира в селе

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

Маєте наувазі віжсипати камінням?

Так. Але по агроволокну.

20230415_113241.jpg

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По тримеру майже визначився - акумуляторний. Тепер питання - який обрати?

Знайомі радять Ryobi. Знаю ще stihl, makyta, Gardena, karcher… 

може є якийсь Китай непоганий?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Astrolog_ua сказал:

По тримеру майже визначився - акумуляторний. Тепер питання - який обрати?

Знайомі радять Ryobi. Знаю ще stihl, makyta, Gardena, karcher… 

може є якийсь Китай непоганий?

 

Если начинаете брать аккумуляторный инструмент то выбирать надо не одну модель а систему т.к. в будущем будете добавлять другие девайсы а аккумы в них существенная часть на которой экономить надо.

По садовой технике (плюс ручной) из брендов самый обширный ассортимент у макиты. Риоби хорошая но линейка слабее чем у макиты. Есть еще гринворкс и эго. Но у них вроде ручного инструмента мало если захочется еще на тот же аккум шурик или еще что.

Из проще брендов хорошая линейка садовой техники у ейнхеля, воркрафта, виталс.

Так что смотрите в будущее т.к. меня, например, интересовал производитель у которого есть садовый пылесос+ветродуйка, опрыскиватель, сабельная пила, тример/газонокосилка, краскопульт + ручной электроинструмент в будущем.

Я бы брал макиту если по деньгам устраивает.

Сам как раз весной себе выбирал систему с нуля но макита както дороговато получалась поэтому остановился на ейнхеле т.к. у них одна из самых широких линеек и по цене нормально. Но отзывы есть разные - буду экспериментировать

Змінено користувачем eam
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

stihl, Gardena, karcher

Ці наче не виробляють шуруповертів (які теж необхідна річ) тому можна одразу викреслити зі списку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Astrolog_ua сказав:

По тримеру майже визначився - акумуляторний. Тепер питання - який обрати?

Знайомі радять Ryobi. Знаю ще stihl, makyta, Gardena, karcher… 

може є якийсь Китай непоганий?

 

Техніка Stihl та Makyta дуже подобається. Якщо купуватимете не в офіціалів, отримаєте підробку по ціні оригінала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Музей сказал:

Техніка Stihl та Makyta дуже подобається. Якщо купуватимете не в офіціалів, отримаєте підробку по ціні оригінала.

Макіт зараз нема. є пару моделей легеньких  тримерів.  а мені  соток 7-9 треба косити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Astrolog_ua сказал:

  а мені  соток 7-9 треба косити.

Приглашаю на тест драйв, так, чисто по соседски, и вы прицелитесь и мне меньше напрягаться... Уже подрастает 6 соток. Имеется бошевский эл тример и бензовая газонокосилка... Так сказать почувствуете разницу :)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо вам той трімер?
беріть одразу косарку, а на додачу ножиці для підстригання хоч ручні,

DD11615E-4078-4DF3-87A8-19C5A02DFDE4.webp.13a228ff98664aa3c9056113b0bbdcd2.webp
хоч такі

D3085391-82EE-407F-B658-F5A8256E6B17.thumb.jpeg.5da5280037632b883efcb749617ff965.jpeg

 

хоч акумуляторні.

Тільки не беріть блєкєнддєккер, сцука така. ((
 

0CA37862-ACEF-4A62-9C20-4B61019BB0BC.thumb.jpeg.ac5168e69749cfb75d4d321d7cc49f25.jpeg

є трохи інструменти цього бренду, нема нарікань, але це повне Г!!!
Рукожопи його невдало зкопіювали з інших.

Ще тример гардена з Епіцентру така ж бяка, не подає сама волосінь, бо сам матеріал катушки кака і вона врізається в нього.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Фрай сказал:

Навіщо вам той трімер?
 

Тільки не беріть блєкєнддєккер, сцука така. ((
 

0CA37862-ACEF-4A62-9C20-4B61019BB0BC.thumb.jpeg.ac5168e69749cfb75d4d321d7cc49f25.jpeg

є трохи інструменти цього бренду, нема нарікань, але це повне Г!!!
Рукожопи його невдало зкопіювали з інших.

 

 

Ну не знаю... Пользовался и Эйхель и Бош, щас этот Б&Д. Норм. И травку подстригаю и туйки ровняю. Вон весит отдыхает на зарядке

Тример потому шо есть тоже полезен, под забором и в некоторых др местах где косарка не достает

IMG_20230418_212948574.jpg

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Фрай сказал:

Навіщо вам той трімер?

Нажаль, в мене все ще перекопане. В кращому випадку газон буде в серпні-вересні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Astrolog_ua сказал:

Нажаль, в мене все ще перекопане. В кращому випадку газон буде в серпні-вересні. 

Та вот как раз газонокосилкой неокультуренный лужок и кошу :) тример только под забором и др сложных местах

Хотя если вам но одно лето то таки берите аккум тример, пожахаетесь конечно, потом пригодится

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не так воно і страшно, дружина сама 6 соток косе трімером DUR192LZ, натягує рибацькі чоботи та окуляри і тільки встигай аккуми міняти, 6Аг хватає десь на 2 сотки, поки один заряджається 50хв другий в роботі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, tansss сказал:

Та вот как раз газонокосилкой неокультуренный лужок и кошу :) тример только под забором и др сложных местах

Хотя если вам но одно лето то таки берите аккум тример, пожахаетесь конечно, потом пригодится

Андрій, або я щось не тямлю, або підкажи як це косити косаркою?

77F4BA17-02C8-4E4D-9664-D38B370B6F41.thumb.jpeg.06ab0e0a3b3d4231576663ec9ab28b89.jpeg


а що не так з акум тримером?

чи мова про те що треба брати електричний від 220?

Змінено користувачем Astrolog_ua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Astrolog_ua сказал:

Андрій, або я щось не тямлю, або підкажи як це косити косаркою?

77F4BA17-02C8-4E4D-9664-D38B370B6F41.thumb.jpeg.06ab0e0a3b3d4231576663ec9ab28b89.jpeg


а що не так з акум тримером?

чи мова про те що треба брати електричний від 220?

Не, не за 220 говорил, если есть нормальный с аккумом то гуд. 

Газонокосилка справится с всем что кроме от тех больших бугров, но я её не жалею, ставлю на макс высоту и вперёд. Нож конечно в мелкие бугры врезается, но я не обращаю внимания. 

Для меня физически уже сложно покосить тримером а потом собирать граблями и вывозить, на гк там все сразу в приёмник и вытряхнул в тачку. В качестве тачки использую свой рабочий Добло. Так вот, для понимания... Если не стригу месяц+ то набирается половина грузового отдела за покос. 

Если косить и не вывозить то конечно тример выигрывает на буграх. 

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей паркан вже можна сміливо називати «Танін паркан». В черговий раз дякую @Татьяна5 за допомогу. 
 

було

14220858-DDD2-4D19-A435-94E25CE60DA0.thumb.jpeg.455568151737d333a0d2f4c402859c3d.jpeg

 

стало

5A5E499E-5800-4A4F-AC3C-A89E8B85AC95.thumb.jpeg.2922d618a0cdaba19fbe8f4370030b55.jpeg

 

пс. Нагадаю, 3-поверхове одоробло - то сусідське :)

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, ho4u_pizzu сказал:

кмб"єн се куте? Скіко коштувало?)

Тут вже як домовитесь. 

краще @Татьяна5 відповість - може вона вже в 2 рази ціну підняла. Або опустила 😁

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.04.2023 в 17:41, Astrolog_ua сказал:

По тримеру майже визначився - акумуляторний. Тепер питання - який обрати?

Знайомі радять Ryobi. Знаю ще stihl, makyta, Gardena, karcher… 

може є якийсь Китай непоганий?

 

як давній і палкий користувач ріобі того що ван+ (проводний в них відвертий шлак переважно) хочу зауважити що саме трімери (ті що найдешевші щіткові) мають конструкційний дефект, відламується провод на мотоггчику. Тож або брати більш модні моделі або інших брендів (але інше в ріобі - тема). 
А так треба якщо втикатися в акумуляторне то подивитися на лінійку і прикинути чи там є все що вам потрібно, зараз, та буде потрібне згодом, бо банки то найдорожче і їх багато не треба, а тушок треба різних, у випадку з ріобі тушками з США завалений весь олкс, ціни переважно смачні

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, standov сказал:

як давній і палкий користувач ріобі того що ван+ (проводний в них відвертий шлак переважно) хочу зауважити що саме трімери (ті що найдешевші щіткові) мають конструкційний дефект, відламується провод на мотоггчику. Тож або брати більш модні моделі або інших брендів (але інше в ріобі - тема). 
А так треба якщо втикатися в акумуляторне то подивитися на лінійку і прикинути чи там є все що вам потрібно, зараз, та буде потрібне згодом, бо банки то найдорожче і їх багато не треба, а тушок треба різних, у випадку з ріобі тушками з США завалений весь олкс, ціни переважно смачні

 

попередньо я придивився ось таку модель Ryobi Тример садовий ONE+ RBC18X20B4F.

тепер я намагаюсь зрозуміти 2 речі.

1) чи можна зекономити і взяти тример попростіше (наприклад Makita UR100DWAE або Einhell GE-CT 18 Li котрі в 2 рази дешевше ), чи маленьким тримером і пари соток нормально не покосити.

2) чи є сенс збирати систему, бо мені фактично окрім тримера і газонокосарки нічого більш і не потрібно в найближчі 3-5 років (якщо не більше) чи просто купити різних брендів і не прив'язуватися до системи бо акуми дешевшають і будуть дешевшати + они один фіг зібрані або на 18650 або на 21700 акумах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо вам косити тримером пару соток то скоріш за все вам одного акб буде мало, відповідно треба два +  косарки в того-ж ріобі ті шо 18вольтові вони під 2 акб, тож ви обрастаєте системними речами які дублювати нема жодного сенку. А стосовно "нічого більше не треба" то вам так зараз здається, потім листя збирати воздуходувкою з мололкою, шось підрізати якесь дерево то сабелька або ланцюгова, фонарік підсвітити то всьо, потім вам захочеться від тих акб ще й телефон заряджати, потім виявиться шо і без лобзіка жизнь не та ) Я все чекаю щоб вони зробили 18в снігозбирачку.
Стосовно цін на АКБ, там давно в ціні доля саме банок невисока, не очікуйте значного здешевлення, це ж капіталізм а не комунізм, ціна не визначається собівартістю. 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

якщо вам косити тримером пару соток

я вище викладав ) - трохи більше.

а що скажете про 40 вольтні системи? бо подивився по вашій пораді олх - то непогані потужні тримери виходять по 7,5 к грн за комплект з 4а акумом, а сет з дуйкою пропонують за 9к.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не прив'язуйтеся до сетів та не купуйте для завтра.

Купуйте лише те, що Вам вже потрібно і за такою ціною, яка Вам комфортна. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Astrolog_ua сказал:

я вище викладав ) - трохи більше.

а що скажете про 40 вольтні системи? бо подивився по вашій пораді олх - то непогані потужні тримери виходять по 7,5 к грн за комплект з 4а акумом, а сет з дуйкою пропонують за 9к.

40 я не користувався, там з одного боку мало обладнання, з іншого є снігозбирачка (.

Стосовно ціни - голий новий АКБ 4аг зараз десь 2к, зарядка ще 1к (там тільки треба дивитися перероблені під 220, бо деякі продають їх прямо під власну переробку, а там варістор). Сети дивитися можна і нужно. Бо там, у випадку з ріобі дуже великі дісконти, буває так що ви тупо щось отримуєте і податок, в порівнянні з купівлею окремо 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

Стосовно ціни - голий новий АКБ 4аг зараз десь 2к

я так розумію це на 18 вольт. бо на 40 десь біля 3,5к

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Astrolog_ua сказал:

я так розумію це на 18 вольт. бо на 40 десь біля 3,5к

так, в мене все 18 тому я по дефолту кажу про 18). На 18 залізок на порядок більше, але нажаль, щось є тільки під 40

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...