Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Квартира в селе

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

34 хвилини тому, Astrolog_ua сказав:

Десь по 1,5-2 відра.
 

туя смарагд.  

Для смарагда не притаманно обвішуватись шишками. Ті шишки, що є а моїх Смарагдах. не помітні на загальному фоні крони. Я, навіть, не знала що вони на них є взагалі, поки не роздивилась. З'явились вже в дорослому віці.

Я не міряла і не міряю полив відрами, бо в мене , з самого початку, полив зрошувачами. В мене пісок, тому не буває такого, щоб було багато води.  Навіть там, де лежать шланги, що сочаться, ставимо зрошувач, щоб крони мали верхній душ. Раніше, коли читала на форумі, що полив вмикають на 20 хвилин, завжди дивувалась, бо для піску, на якому росте мій сад, це ні про що.

Як і що в вас, то вам краще знати. Спостерігайте і робіть висновки, бо кожний сад це, як людина, має свої відмінності.

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Astrolog_ua сказал:

Так, читав таке. 
Поливав раз на тиждень. Останні 2 (як пішла більш-менш спека) тижні поливав 2 рази на тиждень. Десь по 1,5-2 відра.
 

туя смарагд.  

в мене брабанти теж викинули шишки, чим менше поливав - тим менше приріст і більше шишок

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Настала спека і вирішили купити басейн на мінімалках 3м діаметр, 0,75м висота. 
Вскопав 3,5х3,5 ділянку, розрівняв граблями. 


IMG_9893.thumb.jpeg.518c55999c3bbb99d4652ad6f4039616.jpeg

Потім взяв драбину, привʼязав трос від авто і тягав десь хвилин 40. Потім кинув 5 тачок піска і ще потягав. В результаті отримав більш-менш рівну поверхню. 


IMG_9894.thumb.jpeg.ed3ebff7ca25bb92daff8107bd383d5f.jpeg

 

Зібрав басейн і поставив набиратись воду. Обʼєм 4,5 куба. Станція на 40 метрах шлангу видає 0,6 куба в годину - тобто десь годин 7,5 набирати. 

Сподіваюсь завтра зможу протестити. 
 

IMG_9895.thumb.jpeg.54f716b1c7e24d9e7c0cc77b60284ec1.jpeg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там даже в инструкции написано, что на песок ставить нельзя. 

Я в прошлом году тоже так подготовил - снял дерн, засыпал песком, выровнял. Думал тент кинуть по низ, а потом таки перечитал инструкцию. В итоге поехал за Эппс. 

Сегодня, кстати установил бассик. Старый Эппс 20 мм заново подложил. На этот год его ещё хватит, но на будущий сезон наверное буду брать 30 мм. С замком, который. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Dendnepr сказал:

Там даже в инструкции написано, что на песок ставить нельзя

Скорее наоборот, рекомендуется на просеянный песок.

более того, я делал не ровную поверхность, а с впадиной по центру, и глубже и воду потом легче собирать.

На очередном бассике уже купил утеплитель 40 мм и устелил по песку, сверху накрывал мембраной, потом пластиком

А утеплитель помогает не терять тепло и ногами комфортнее стоять на дне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав за еппс коли робив основу - но вже ліньки було їхати. Якщо що - на наступний рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.06.2023 в 23:28, Фрай сказал:

Скорее наоборот, рекомендуется на просеянный песок.

и сверху положить ЭППС

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 17.06.2023 в 23:28, Фрай сказал:

Скорее наоборот, рекомендуется на просеянный песок.

более того, я делал не ровную поверхность, а с впадиной по центру, и глубже и воду потом легче собирать.

На очередном бассике уже купил утеплитель 40 мм и устелил по песку, сверху накрывал мембраной, потом пластиком

А утеплитель помогает не терять тепло и ногами комфортнее стоять на дне.

Ставил родителям бассейн и вспомнил за этот разговор. Вот, что написано в инструкции aquapolis.ua/media/custom_css/manuals/bw_power_steel_round.pdf

Неправильные условия установки бассейна
• На неровной поверхности бассейн может перевернуться, что приведет к серьезным травмам
и/или повреждению личного имущества, аннулирует гарантию и сделает невозможным
обращение в сервисную службу.
• Не формируйте ровную поверхность с помощью песка; при необходимости сройте землю.
• Непосредственно под воздушными линиями электропередач или деревьями. Убедитесь в
том, что на выбранном участке нет подземных коммуникаций, линий или кабелей.
• Не устанавливайте бассейн на подъездных дорожках, настилах, платформах, гравии или
асфальте. Выбранный участок должен быть достаточно твердым, чтобы выдержать
давление воды; грязь, песок, мягкая/рыхлая почва или смола не подходят.
• Трава и другая растительность под бассейном погибнет и может привести к возникновению
неприятных запахов и слизи, поэтому рекомендуем удалить с выбранного для установки
участка всю траву.
• Избегайте участков, на которых агрессивные виды растений или сорняков могут прорасти
через подстилку или подкладку

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я формував рівень землею. Пісок це вже більше як подушка/ захист від камінців і там його шар всього пару сантиметрів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене оцей штатний мікрофільтр переставав качати воду вже через кілька днів. Заміною картриджа виходило на ще пару днів продовжити роботу. Але вони теж не дешеві... Плюнув і купив піщаний на 6м3\год, тепер ще й ефект джакузі є))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.07.2023 в 11:31, Astrolog_ua сказал:

Я формував рівень землею. Пісок це вже більше як подушка/ захист від камінців і там його шар всього пару сантиметрів. 

Я песком равнял, но сверху ЭППС. Коьторое подрезал по кругу с запасом сантиметпров 10. Детвора так купается, что волны выливаются и песок таки размывает с краю, и ножки немного просаживаются. Вместе с фанерной подставкой и подложкой из ЭППС

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, razzil сказал:

У мене оцей штатний мікрофільтр переставав качати воду вже через кілька днів. Заміною картриджа виходило на ще пару днів продовжити роботу. Але вони теж не дешеві... Плюнув і купив піщаний на 6м3\год, тепер ще й ефект джакузі є))

Да. Пещаный фильтр классная штука. Но пока бассейн маленький (5 кубов всего)- не покупаю. А с комплектного бумажного - срезал бумагу. В эпицентре купил какуюто агро или геоткань 240 грамм/метр. Нарезал на полоски по ширине фильтра и наматываю, потом в стиралку нга быструю стирку без моющего. 

Песочный уже в бассейн поболтше буду брать, как раз дети уже вырастают из своего бассейна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, razzil сказал:

У мене оцей штатний мікрофільтр переставав качати воду вже через кілька днів. Заміною картриджа виходило на ще пару днів продовжити роботу. Але вони теж не дешеві... Плюнув і купив піщаний на 6м3\год, тепер ще й ефект джакузі є))

О. А порадь будьласка. 
бо згоден, штатний повне фуфло 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседи самый обычный песочный взяли. 6 кубов в час. На бассейн в 10 тонн. Нормально справляется. Там даже таймер есть встроенный

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Astrolog_ua сказав:

О. А порадь будьласка. 
бо згоден, штатний повне фуфло 

Отакий. Басейн зараз 3м, але брав з перспективою на більший. Працює він по таймеру, одної години на день для цього басейну з головою. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 20.07.2023 в 08:53, allanek сказал:

Astrolog_ua, як почуває себе ваша ялинка?

Як я розумію, все ж таки, засохла 

 

IMG_9939.jpeg

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Astrolog_ua сказав:

Як я розумію, все ж таки, засохла 

 

IMG_9939.jpeg

Дуже прикро(( але я майже в такому стані витягла радіфармом, зараз вона страшна , але дала прирост, тобто коренева запрацювала

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, irina1969 сказав:

я майже в такому стані витягла радіфармом,

Почати з цього і була порада . Але я казала, що може бути запізно. Бо ялинку, як новорічну, наскільки я розумію, "Естет" викопав зі свого поля і тикнув в горщик. 4-5 місяців без стимулювання кореневої достатньо для  того, щоб ялинка мала такий вигляд , як на фото. З ялинами може бути не прогнозовано. В мене росте сербська, куплялась в горщику обрубком під назвою "Гніздо":grin: я її за одне літо, в саму спеку, пересаджувала 3 рази, потім ще 2 рази. Хоч би що. Зараз хоче бути дорослою сербською, а мені вона потрібна кулею, стригу, вона вперто випускає купу верхівок. Дійшло до  того, що вкоротила стовбура, бо  бачить себе "володаркою морською". Канадську коніку за тиждень з'їв кліщ, залишився тільки голий стовбур з гілками. Не стала викопувати, на наступний рік сама, без стимуляторів, обросла голками і зараз відрізняється від інших тільки розміром. на початку свого садівництва, коли ще нічого не тямила в хвойних, лісники привезли мені 5 ялинок, 1.5 метра заввишки, з голим коренем. Скільки часу вони пролежали  без землі та води, ніхто не знає.  Вижила одна, сама замухрижна, останні засохли. До цього часу почуваю себе вбивцею. Але одна з тих ялинок, встигла ще і приріст дати та раптово засохла. З тих пір купую тільки в горщиках або з правильно викопаним комом і в розплідниках, які викликають довіру.

А з ялинками, що купують, як новорічні, 50/50, бо їх і до будинку заносять, а потім на дворі висаджують. Перепади температур, в такому разі, їм не дуже корисні.

Я б , на всяк випадок, пролила пару раз стимулятором та залишила до наступного року. Якщо не з'явиться новий приріст, тоді викопувати.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, allanek сказав:

Почати з цього і була порада . Але я казала, що може бути запізно. Бо ялинку, як новорічну, наскільки я розумію, "Естет" викопав зі свого поля і тикнув в горщик. 4-5 місяців без стимулювання кореневої достатньо для  того, щоб ялинка мала такий вигляд , як на фото. З ялинами може бути не прогнозовано. В мене росте сербська, куплялась в горщику обрубком під назвою "Гніздо":grin: я її за одне літо, в саму спеку, пересаджувала 3 рази, потім ще 2 рази. Хоч би що. Зараз хоче бути дорослою сербською, а мені вона потрібна кулею, стригу, вона вперто випускає купу верхівок. Дійшло до  того, що вкоротила стовбура, бо  бачить себе "володаркою морською". Канадську коніку за тиждень з'їв кліщ, залишився тільки голий стовбур з гілками. Не стала викопувати, на наступний рік сама, без стимуляторів, обросла голками і зараз відрізняється від інших тільки розміром. на початку свого садівництва, коли ще нічого не тямила в хвойних, лісники привезли мені 5 ялинок, 1.5 метра заввишки, з голим коренем. Скільки часу вони пролежали  без землі та води, ніхто не знає.  Вижила одна, сама замухрижна, останні засохли. До цього часу почуваю себе вбивцею. Але одна з тих ялинок, встигла ще і приріст дати та раптово засохла. З тих пір купую тільки в горщиках або з правильно викопаним комом і в розплідниках, які викликають довіру.

А з ялинками, що купують, як новорічні, 50/50, бо їх і до будинку заносять, а потім на дворі висаджують. Перепади температур, в такому разі, їм не дуже корисні.

Я б , на всяк випадок, пролила пару раз стимулятором та залишила до наступного року. Якщо не з'явиться новий приріст, тоді викопувати.

 

Переплутала(( у мене ялиця Нордмана...я сама була винна, треба було чоловіка дочекатись, але мені ж так кортіло пересадити ( для скаженої собаки 5 км не крюк🤣) от я корінь і рубанула(( дуже сподіваюсь, що вона обросте, як твоя

Для ТС, пошкрябайте оті бруньки, спочатку може здаватись, що вони сухі, але якщо нюхнути і буде аромат смоли/ хвої то ще є шанс

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, irina1969 сказав:

у мене ялиця Нордмана..

Я собі так і не посадила ялицю. Кожного року збиралась, так і не зібралась.  Коли повертались з Польщі додому, зупинились на зарядку у дворі якогось фітнес центру. То не двір, то сад був. І там такі гарні ялиці росли, що пам'ятаю їх і зараз. Тож як вони себе поводять, та яка в них коренева не знаю. А з ялиною цікава річ, бо в неї, спочатку, стрижневий корінь, який відмирає з роками і вона переходить на поверхневі корені.

Тож в Астролога, могло таке статись, що в "Естеті" рубанули основний корінь та втикнули в горщик.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.07.2023 в 12:09, allanek сказал:

Почати з цього і була порада . Але я казала, що може бути запізно. Бо ялинку, як новорічну, наскільки я розумію, "Естет" викопав зі свого поля і тикнув в горщик. 4-5 місяців без стимулювання кореневої достатньо для  того, щоб ялинка мала такий вигляд , як на фото. З ялинами може бути не прогнозовано. В мене росте сербська, куплялась в горщику обрубком під назвою "Гніздо":grin: я її за одне літо, в саму спеку, пересаджувала 3 рази, потім ще 2 рази. Хоч би що. Зараз хоче бути дорослою сербською, а мені вона потрібна кулею, стригу, вона вперто випускає купу верхівок. Дійшло до  того, що вкоротила стовбура, бо  бачить себе "володаркою морською". Канадську коніку за тиждень з'їв кліщ, залишився тільки голий стовбур з гілками. Не стала викопувати, на наступний рік сама, без стимуляторів, обросла голками і зараз відрізняється від інших тільки розміром. на початку свого садівництва, коли ще нічого не тямила в хвойних, лісники привезли мені 5 ялинок, 1.5 метра заввишки, з голим коренем. Скільки часу вони пролежали  без землі та води, ніхто не знає.  Вижила одна, сама замухрижна, останні засохли. До цього часу почуваю себе вбивцею. Але одна з тих ялинок, встигла ще і приріст дати та раптово засохла. З тих пір купую тільки в горщиках або з правильно викопаним комом і в розплідниках, які викликають довіру.

А з ялинками, що купують, як новорічні, 50/50, бо їх і до будинку заносять, а потім на дворі висаджують. Перепади температур, в такому разі, їм не дуже корисні.

Я б , на всяк випадок, пролила пару раз стимулятором та залишила до наступного року. Якщо не з'явиться новий приріст, тоді викопувати.

 

Будь-які рослини, особливо хвойні, не люблять бути з оголеною кореневою системою, в мене багато хвойних, всі купував із закритою, майже всі живі и ростуть.

Стосовно новорічних ялинок, в мене 3 із 3 новорічних прийнялись і ростуть (я теж іх купував із закритою кореневою), тут головне, тримати у відносному холоді (на балконі ідеально), шо вдома ялинка пересихає. Якшо ж копати собі ялинку і в горщик, потім в будинок - то шанси шо потів вижеве майже нульові, краще просто зрубати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sidus сказав:

Будь-які рослини,

Гадаю, що Астролог, читаючи попередні дописи (мої та Ірини 1969) все  це вже зрозумів стосовно ялин та хвойних взагалі.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здраствуйте.Следим за Вашей темой,так как сами строим дом.Начали в июне этого года и уже на этапе накрытия крыши.Очень понравились Ваши окна.Интересует фирма,где вы их заказывали и довольны ли Вы окнами.Есть ли какие-то нюансы,которые нужно учесть?Если можно ответьте в личку.Будем очень благодарны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...