Astrolog_ua Опубліковано: учора в 09:36 Автор Поділитись Опубліковано: учора в 09:36 15 часов назад, Фрай сказал: Якщо на драбині не було дітей і дружини то робота не якісна. а якщо серйозно то все залежить від товщини насипаного і приблуд для трамбування/вирівнювання. та от по обіді поїду візьму ручний каток на добу і "дополірую" Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
Astrolog_ua Опубліковано: 3 години тому Автор Поділитись Опубліковано: 3 години тому А ось і спонсор останніх двох днів 2 1 Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
Рекомендовані повідомлення
Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування
Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити акаунт
Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!
Зареєструвати акаунтУвійти
Вже зареєстровані? Увійдіть тут.
Увійти зараз