Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

качество продуктов питания

igorrius

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, igorrius сказав:

Самое масштабное исследование качества сливочного масла, которое провели в этом году, показало, что 33% этого продукта на полках наших магазинов и на рынка[ – фальсификат. Об этом заявил председатель правления общественной организации "Всеукраинская ассоциация по вопросам защиты прав потребителей "Потребительское доверие" Максим Гончар.

istochnik.info/ekonomika/itemlist/tag/фальсификат.html

в сгущенном молоке очень часто находим диоксид титана, потому что если туда добавляют пальмовое масло, то его для того, чтобы окрасить, используют вот этот элемент. Встречается заменитель сахара, которые вообще детям запрещен, астартам. Это говорит о том, что те годы, пока действовал мораторий, привели к очень большим злоупотреблениям и недобросовестной конкуренции

Не даремно знайомий лікар ендокринолог каже, що краще сала 50 грам з'їсти чим бутер з маслом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, MaksymS сказав:

Ни для кого не секрет, что на кухне "все включено" отходов нету. Тем не менее все сердобольные за свое здоровье не замечены с авоськами на местных рынках и со сковородками в нумерах. Травятся "все включено" невзирая на вред для здоровья. Ох уж эти показушники! 

Та відходів у жодному ресторані нема. Може дома всі тільки свіжоприготоване їдять.

Змінено користувачем Vit3f
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видимо у каждого свое представление о здоровой пище. На самом деле совершенно не важно сколько ты съел, главное чтобы смог это через час хотя бы несколько раз на турнике поднять )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Vit3f сказав:

Та відходів у жодному ресторані нема.

А в кулінарії Сільпо? Бо щодня там величезні черги за здоровою й свіжою їжею - салати з майонезом, свіжоспечені піци тощо. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

В любом отеле, по отношению к халявному хавчику и дешёвому пойлу, сразу видно махрового совка.

Количество пищи на тарелках, количество подходов к раздаче, регулярность посещения рыгаловки, характеризует нашего соотечественника как ничто другое :) 

Ну а чё, здоровые ментально люди, а не вот это вот смузи заднеприводное....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще отели не дорабатывают - надо на лопатах шахтерских подавать еду. Чтобы как дома, полный эффект присутствия. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, MaksymS сказав:

А в кулінарії Сільпо? Бо щодня там величезні черги за здоровою й свіжою їжею - салати з майонезом, свіжоспечені піци

Як відомо, майонез - із Франції, а піца - з Італії, як і макарони

Середня тривалість життя у Франції - у чоловіків цей показник становить 77 років, а у жінок - цілих 84,5 року

Середня тривалість життя в Італії становить майже 85 років для жінок і майже 81 рік для чоловіків.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все ж таки піца в Італії та майонез у Франції трохи інші. Але головне повітря.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

трохи інші.

Та думаю такі самі, просто жрут на пів відра менше 😀

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, US7IGN сказав:

Ну а чё, здоровые ментально люди, а не вот это вот смузи заднеприводное....

Та пусть кушают. На здоровье. 

Только не трындят тут свое фу-фу-фу, как так можно, мы нитакие, мы залатые

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, YELENA сказав:

Другие. По составу даже

І що там в составі? Піца й макарони не борошна чи майонез з не модифікованого крохмалю? - до речі яка від того шкода

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там РІЗНЕ борошно. Досить порявняти українські макарони з базару й італійські з сільпо. Ніби й те й те з муки пшеничної зроблено. Але ДУЖЕ велика різниця. Якщо вітчизняні розповзаються ще під час варіння, то італійські якщо варити вдвічі довше рекомендованого тільки починають м’якшати. Розварити їх в клейстер, мабуть, взагалі нереально. Бо борошно різне - в Італії з твердих сортів пшениці, а в нас з чого прийдеться аби дешевше. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, MaksymS сказав:

- в Італії з твердих сортів пшениці,

Думаю якщо його зах@ярить в себе на пів відра більше - буде ефект, аналогічно нашому.

Мій дід прожив майже сотню років, пройшов голод, війну, їв що доведеться - але завжди насипав пів тарілки, і ніколи не доїдав до кінця, особливо на старість - може в тому секрет? :unknown:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Дощ сказав:

І що там в составі? Піца й макарони не борошна чи майонез з не модифікованого крохмалю? - до речі яка від того шкода

Сколько дома взбивала майонез, крахмал никогда не добавляла. Даже в рецептуре, а их много, не встречала :)

Масло разное, яйца, а не порошок, мука другая, рецептура. Мы же итальянские макаронные изделия не из вредности предпочитаем покупать. Лучше только домашние :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, YELENA сказав:

Мы же итальянские макаронные изделия не из вредности предпочитаем покупать

Потому що злидні - на багато італійських макаронів не вистачає = їсте менше 😀

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Дощ сказал:

Потому що злидні - на багато італійських макаронів не вистачає = їсте менше 😀

Насправді для мене це теж не зовсім зрозуміло навіщо пхатися дешевим непотрібом, аніж з'їсти втричі менше, але нормального? Особливо алкоголь. Впевнений, що пияки витрачають на нього набагато більше за мене, хоча я п'ю не саме дешеве ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

Потому що злидні - на багато італійських макаронів не вистачає = їсте менше 😀

Развернуть более полно мысль можно? А то я не пью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Дощ сказав:

Думаю якщо його зах@ярить в себе на пів відра більше - буде ефект, аналогічно нашому.

Мій дід прожив майже сотню років, пройшов голод, війну, їв що доведеться - але завжди насипав пів тарілки, і ніколи не доїдав до кінця, особливо на старість - може в тому секрет? :unknown:я 

Я також їм 4 рази потрохи. Легкість і ситість цілий день

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ну ещё ж ментально приучены из совка - доедать.

доедать и переедать это разные вещи. зачем накладывать больше, чем можешь съесть?

можно еще на свадьбе холодец по карманам тырить ...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...