Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

замена масла ?

igorrius

Рекомендовані повідомлення

12 часов назад, Макcим Бушев сказал:

Я для себе зробив висновок, що треба бути ще впевненим, що ти взяв оригінал, а не підробку, ось це дійсно квест, в наших умовах. Як на мене не стільки важливий бренд, як те що б продукт був "справжнім". Де ти Шелл купуєш, я наприклад не довіряю торговим мережам..

Писав вище, в гуглі знайдеш. 

Цитата

original helix store

Ну з одного боку згоден, а з іншого, зараз стільки моторних олив, що дуже великий розбіг як по якості, так і по ціні, присадкам і т.д. Тому тут уже треба балансувати між економіює і здоровим глуздом)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 05.09.2023 в 08:28, Romatr сказал:

Ну з одного боку згоден, а з іншого, зараз стільки моторних олив, що дуже великий розбіг як по якості, так і по ціні, присадкам і т.д. Тому тут уже треба балансувати між економіює і здоровим глуздом)))

Логично, у меня товарищ зацикленый, так он пока машина была на гарантии только оригинал лить, сейчас льет Ultra Hybrid 0W-20, какое-то супер-пупер масло по присадкам, не вникал особо, но ценник за канистру конечно 2 тыс.грн+ кхе кхе кхе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 15.09.2023 в 00:23, MrBeen сказал:

Логично, у меня товарищ зацикленый, так он пока машина была на гарантии только оригинал лить, сейчас льет Ultra Hybrid 0W-20, какое-то супер-пупер масло по присадкам, не вникал особо, но ценник за канистру конечно 2 тыс.грн+ кхе кхе кхе.

Ну, напевно, пакет присадок солідний у ньому. Як я зрозумів, базове масло у Шелл плюс-мінус однакове гідрокрекінг, ну і там ще лінійка яка на газу робиться. А далі вже йдуть балачки с пакетами присадок які впливають на ті чи інші властивості оливи ну і на ціну звичайно))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.10.2023 в 22:20, Romatr сказал:

Ну, напевно, пакет присадок солідний у ньому. Як я зрозумів, базове масло у Шелл плюс-мінус однакове гідрокрекінг, ну і там ще лінійка яка на газу робиться. А далі вже йдуть балачки с пакетами присадок які впливають на ті чи інші властивості оливи ну і на ціну звичайно))

Ага, мне тут стало любопытно и я полез копать чуть глубже в моторное масло оказывается что в основном это базовое масло а присадки занимают только небольшой процент. Получается чтобы масло было качественным, в первую очередь должно быть хорошее базовое масло с которого все это делается. Теперь понятно почему на конвеер поставляют Шелл и д.р крупные производители, потому что они имеют полный цикл производства своего от добычи нефти и заканчивая уже продуктом.  

масло.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому интересно - вот хорошая тема по маслам.

Это мой ученик копался и делал компиляцию.

forum.club-subaru.com/viewtopic.php?f=8&t=50690&hilit=масла

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 04.10.2023 в 10:01, MrBeen сказал:

Ага, мне тут стало любопытно и я полез копать чуть глубже в моторное масло оказывается что в основном это базовое масло а присадки занимают только небольшой процент. Получается чтобы масло было качественным, в первую очередь должно быть хорошее базовое масло с которого все это делается. Теперь понятно почему на конвеер поставляют Шелл и д.р крупные производители, потому что они имеют полный цикл производства своего от добычи нефти и заканчивая уже продуктом.  

Так і є по суті, Шелл, Мобіл, Кастрол і ще пару великих компаній, вони роблять базу яку потім продають іншим виробникам масел, а ті вже додають свої присадки. Взагалі хороший показник як на мене брендів моторних масел у гонках та ж форумала, ДТМ тощо, там де вони тестують присадки, які швидше за все в перспективі потрапляють потім і в звичайні мотори.

 

Цитата

 

Кому интересно - вот хорошая тема по маслам.

Это мой ученик копался и делал компиляцию.

forum.club-subaru.com/viewtopic.php?f=8&t=50690&hilit=масла

 

Дякую, погортав пару посилань, наче цікаво подивлюсь в вільний час. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Треба допомога, замовляв через інтернет таку оливу Шелл, короче відкрив її, а під кришкою немає ніякої запайки чи фольги(( Це що я попав на "лівандос"? Звоним в магазин ті кажуть що це оригінальний Шелл що б я не переживав..🤷‍♂️

 

мастило.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.11.2023 в 13:33, Макcим Бушев сказал:

Треба допомога, замовляв через інтернет таку оливу Шелл, короче відкрив її, а під кришкою немає ніякої запайки чи фольги(( Це що я попав на "лівандос"? Звоним в магазин ті кажуть що це оригінальний Шелл що б я не переживав..🤷‍♂️

Це нормально, у мене Shell Helix HX8 ECT 5W-30, там теж фольги не було, я так розумію в Шелл її не роблять, якось так. Головне дивіться що б код на оригінальність на ШеллЧекк пройшов перевірку. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Было так:

IMG_1475.thumb.jpeg.6f4a4bd0c7cb72b469d1b967756a9858.jpeg
а стало так:

 В оригинальных канистрах масла Шелл под крышкой, нет и не должно быть никакой защитной пленки, запайки или пломбы. 

Подобная запайка может быть либо у подделки либо у продукта старого образца. Производитель объясняет это тем, что при нарушении целостности мембраны могут остаться остатки фольги, которые в последствии могут попасть в двигатель при заливке масла, что может негативно сказаться на работе двигателя.

какой бред!
Если учесть, что фольга была только на поддельном масле Шелл, а на оригинале какая-то ламинированная бумага

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 06.11.2023 в 01:14, Фрай сказал:

какой бред!
Если учесть, что фольга была только на поддельном масле Шелл, а на оригинале какая-то ламинированная бумага

Я думаю йдеться про те що раніще був такий ущільнювач з бумажи в кришці, я нещодавно почав заливати Шелл тому не вкурсі, але бачив бумажні в інших виробників. На сайте Шелл ось що вони кажуть про перевірку на оригінальність, я так розумію вони роблять ставку саме на цей стікер. Доречі спілкувався з знайомим він каже шо Шелл в ЕС такий як в нас тільки немає взагалі таких наліпок, тому що там підробку купити майже не можливо, там за цим дуже сильно пильнують, якось так. 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.11.2023 в 14:43, Romatr сказал:

Я думаю йдеться про те що раніще був такий ущільнювач з бумажи в кришці, я нещодавно почав заливати Шелл тому не вкурсі, але бачив бумажні в інших виробників. На сайте Шелл ось що вони кажуть про перевірку на оригінальність, я так розумію вони роблять ставку саме на цей стікер. Доречі спілкувався з знайомим він каже шо Шелл в ЕС такий як в нас тільки немає взагалі таких наліпок, тому що там підробку купити майже не можливо, там за цим дуже сильно пильнують, якось так. 
 

Не знаю, как вставить видео нормально, поэтому добавлю так ссылкой, я по этому гайду ориентеровался как должен выглядеть оригинал Шелл, вот и все, тут более детально о нюансах.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.11.2023 в 17:47, MrBeen сказал:

Не знаю, как вставить видео нормально, поэтому добавлю так ссылкой, я по этому гайду ориентеровался как должен выглядеть оригинал Шелл, вот и все, тут более детально о нюансах.

 

Де був цей відос коли я перший раз Шелл купував собі))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 06.11.2023 в 01:14, Фрай сказал:

Было так:

IMG_1475.thumb.jpeg.6f4a4bd0c7cb72b469d1b967756a9858.jpeg
а стало так:

 В оригинальных канистрах масла Шелл под крышкой, нет и не должно быть никакой защитной пленки, запайки или пломбы. 

Подобная запайка может быть либо у подделки либо у продукта старого образца. Производитель объясняет это тем, что при нарушении целостности мембраны могут остаться остатки фольги, которые в последствии могут попасть в двигатель при заливке масла, что может негативно сказаться на работе двигателя.

какой бред!
Если учесть, что фольга была только на поддельном масле Шелл, а на оригинале какая-то ламинированная бумага

 

Копнув глибше цю тему.. короче це ти мабуть з ру сайту взяв? Короче це актуально для рашки, там реально була запайка горловини, у нас її ніколи не було від слова взагалі, тому що до нас Шелл їде з ЕС і там не так заморочуються захистом від підробок тому що там це дуже контролюють, тому й наліпка QR кодом у нас є а в ЕС нема. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так там все тяжко, цікаво було що наш ринок був відокремлений від них по суті. Але ось знайомого який в польщі попросив глянути в них Шелл, так ось країна виробник як у нас на каністрал, але в Польщі немає захистний кодів на каністрах, так продаються, тобто це наша фішка з цим стікером. 
 

бац.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.11.2023 в 23:12, Romatr сказал:

Копнув глибше цю тему.. короче це ти мабуть з ру сайту взяв? Короче це актуально для рашки, там реально була запайка горловини, у нас її ніколи не було від слова взагалі, тому що до нас Шелл їде з ЕС і там не так заморочуються захистом від підробок тому що там це дуже контролюють, тому й наліпка QR кодом у нас є а в ЕС нема. 

Логично, в Европы не можешь прийти и заказать печать бренда не имея права собственности на эту ТМ поэтому там технически сложно клепать подделки и наказания в разы жестче. Да и отношению у людей там другое к сервису авто+ качество бензина лучше. Да и многие к сервисы конкретным подвязаны и думаю в 70% людям вообще все равно что им туда заливают, сервис сделал и все)) У нас же за счет хорошего масла пытаешься частично компенсировать провал в топливе)) А так я уже 2 раза минимум на натыкался на поддельный Шелл пока себе искал. Улыбнулся в пшеничные усы продавцу и пошел дальше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Це нормально, у мене Shell Helix HX8 ECT 5W-30, там теж фольги не було, я так розумію в Шелл її не роблять, якось так. Головне дивіться що б код на оригінальність на ШеллЧекк пройшов перевірку. 

От понапридумують а потім шукаєш зраду де її нема, зрозуміло. Да перевірку код пройшов, перевіряв на офіційному сайті Шелл. Цікаво чому від фольги відмовились вона ж 3 копійки коштує для такого великого виробника як Шелл, дивно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не було фольги на оригіналі, тільки на підробці, а там була мембрана і без неї, та хоч і без фольги, повна чухня.

Не читав зараз, але раніше завжди писали, що термін зберігання такий-то, після відкриття каністри до 1 року в залежності від різних факторів.

1-й це відсутність захисної мембрани, а далі ще більше чинників.

С учётом перечисленных факторов разработаны правила, как хранить продукт, чтобы продлить его эксплуатацию. Оптимальной температурой хранения является +20 °C. Допустимые отклонения –  ± 4°C. Резкие температурные перепады ведут к расслоению продукта, поэтому храниться он должен в закрытом, отапливаемом зимой, помещении. 

В гараже сохранность ГСМ зависит от благоустроенности помещения. Если оно не отапливается зимой, и используется исключительно для стоянки автомобиля, то использовать продукт получиться не более 4-6 месяцев – с установившегося весной тепла до начала похолодания осенью. 

Важно! При замерзании, а также при длительном нахождении под воздействием ультрафиолета, ГСМ полностью теряет товарное качество!

Не підкажете хто у нас зберігає оливу у теплих складах? Ще питання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не совсем про автомобильное масло , но что , разве на олейне дешевле ездить , чем на дизеле с АЗС ?

Масло как топливо

ru.m.wikipedia.org/wiki/Масло_как_топливо

по 41 грн сейчас масло полсолнечное ?

rozetka.com.ua/ua/346977519/p346977519/

 

Этой компанией была разработанная в Германии компания «Elsbett». В 1990-х годах на Бугенвиле (административно принадлежит Независимому Государству Папуа-Новая Гвинея ) произошел конфликт, островитяне перекрыли поставки нефти, из-за этой блокады кокосовое масло использовалось для заправки транспортных средств.

Змінено користувачем igorrius
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 19.12.2023 в 19:17, igorrius сказал:

не совсем про автомобильное масло , но что , разве на олейне дешевле ездить , чем на дизеле с АЗС ?

Масло как топливо

ru.m.wikipedia.org/wiki/Масло_как_топливо

по 41 грн сейчас масло полсолнечное ?

rozetka.com.ua/ua/346977519/p346977519/

 

Этой компанией была разработанная в Германии компания «Elsbett». В 1990-х годах на Бугенвиле (административно принадлежит Независимому Государству Папуа-Новая Гвинея ) произошел конфликт, островитяне перекрыли поставки нефти, из-за этой блокады кокосовое масло использовалось для заправки транспортных средств.

А не здивований он Шелл вкладаються в біопаливо під наскар.. + в водень, мабуть теж розуміють що по троху бензинки будуть відходить. Такі ж компанії планують мабуть на 30-50 років вперед. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 12.12.2023 в 00:07, Фрай сказал:

Не було фольги на оригіналі, тільки на підробці, а там була мембрана і без неї, та хоч і без фольги, повна чухня.

Не читав зараз, але раніше завжди писали, що термін зберігання такий-то, після відкриття каністри до 1 року в залежності від різних факторів.

1-й це відсутність захисної мембрани, а далі ще більше чинників.

С учётом перечисленных факторов разработаны правила, как хранить продукт, чтобы продлить его эксплуатацию. Оптимальной температурой хранения является +20 °C. Допустимые отклонения –  ± 4°C. Резкие температурные перепады ведут к расслоению продукта, поэтому храниться он должен в закрытом, отапливаемом зимой, помещении. 

В гараже сохранность ГСМ зависит от благоустроенности помещения. Если оно не отапливается зимой, и используется исключительно для стоянки автомобиля, то использовать продукт получиться не более 4-6 месяцев – с установившегося весной тепла до начала похолодания осенью. 

Важно! При замерзании, а также при длительном нахождении под воздействием ультрафиолета, ГСМ полностью теряет товарное качество!

Не підкажете хто у нас зберігає оливу у теплих складах? Ще питання?

Ну на морозе тоже не держат порядочные продавцы во всяком случае. Одно время приходилось по логистике работать автомобильной, так вот у порядочных продавцов запчасти и подобные жидкости находятся в помещениях где температура зимой как правило +5(7) и выше. Поэтому думаю если брать масло в нормальном месте, а не на рынке, то замороженное не купишь. Я когда Шелл покупал последний раз то дата производства была год в год, соответственно его чисто физически нельзя было заморозить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

В 19.12.2023 в 19:17, igorrius сказал:

по 41 грн сейчас масло полсолнечное ?

rozetka.com.ua/ua/346977519/p346977519/

оптом и наливом - может таки и дешевле

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
В 17.01.2024 в 10:18, Dendnepr сказал:

 

оптом и наливом - может таки и дешевле

Мені більше таке шелл подобається - rozetka.com.ua/ua/347640126/p347640126/  😄
Доречі, igorrius поділіться досвідом як ваш двигун працює на соняшняшниковій олії)) Хоча вона вже скоро буде коштувати як звичайна моторна олива))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...