Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

замена масла ?

igorrius

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, Romatr сказав:

Той код унікальний б'ється один раз, потім він стає не дійсним

Ги, знайшов у розетці чужий код 45912278, вбив 45912279 не підійшло, вбив наступний і ось все що вам треба знати про 8-значний захист :)

shell.gif

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.04.2023 в 20:04, normal сказал:

Ги, знайшов у розетці чужий код 45912278, вбив 45912279 не підійшло, вбив наступний і ось все що вам треба знати про 8-значний захист :)

 

З цікавості пробув значення далі і вони не проходять. Не думаю, що той хто займається підробкою буде сидіть і перебирать коди для кожної пляшки це ж утопія. Та і потім, треба ще ж зробити наклейку з QR кодом і т.д. Думаю в наших реаліях та й взагалі воно того не варте. Ліваку достаньо зробить схожу каністру і дешевшу ціну та й все. А с такими перевірками навряд хтось буде заморочуватись. З таким фартом треба було не на ШелЧек гратися, а лотерейний квиток бігти купляти😄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 19.04.2023 в 16:48, Фрай сказал:

52A7510B-BBCD-4A28-AD5F-D4A023676F75.thumb.jpeg.f35cb2c536e2e178c54b895f9dced641.jpeg

Фото.з старої машинки

На той час був пробіг 218130 км

і що ви скажете, що масло Г? )

Починаючи з салону олива ZIK, LIQUI MOLY, SHELL Helix Ultra 5W-30/40

Судя чи з фото оцей наліт так званий "лак" це не критично але й не ідеал. Я в свій мотор не лазив, фото нема, але ось є приклад знайомого на Кіа він заливає собі SHELL Helix Ultra 5W-30 як виявилось. В нього пробіг під 200тис ось як виглядає мотор. 


 

двигло (2).jpg

двигло (1).jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.05.2023 в 23:54, Romatr сказал:

Судя чи з фото оцей наліт так званий "лак" це не критично але й не ідеал. Я в свій мотор не лазив, фото нема, але ось є приклад знайомого на Кіа він заливає собі SHELL Helix Ultra 5W-30 як виявилось. В нього пробіг під 200тис ось як виглядає мотор. 


 

двигло (2).jpg

 

Как для такого пробег, то мотор можно сказать идеал. Надо глянуть обзор на этот Шелл на Оil клубе или тесты на ютубе посмотреть, ну и допуски глянуть, подойдет ли оно на мою А4 с 1.8 tsi. Я просто обычно масло беру прямо на СТО где обслуживаюсь, то что они рекомендуют, но мотор у меня более грязный объективно, при этом пробег чуть больше 100 000км.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MrBeen сказал:

Как для такого пробег, то мотор можно сказать идеал.

Пля, вы и тут специалист!
Бо определить состояние мотора по фото не брался даже Кашпировский! :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

Пля, вы и тут специалист!
Бо определить состояние мотора по фото не брался даже Кашпировский! :grin:

Так я ж говорю сугубо за чистоту мотора, а не за компрессию и прочие вещи, это уже другое. Визуально как для такого пробега, состояние мотора идеально. ИМХО. Да видно виработка на кулачках распредвалов, но это норма для такого пробега. Владельцы моторов tsi очень много читают про моторы и их чистоту если вы понимаете о чем я 😄
 

Змінено користувачем MrBeen
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та откуда мне понять? )

в свое время держал пару сто, что-то шарю, но по фото диагностировать не возьмусь.

Точно так же по лаковым отложениям, моющие свойства масла аж никак не говорят о его основном качестве.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фото выше с "желтым" мотором - лаковые отложения, причем весьма нехилые. У меня подобная картина была на авто с салона при использовании масел шелл. Подозреваю, что системно лил паленку :( Не настолько хреново, правда, но и пробег на момент обнаружения был 130к. Перешел на другое масло - мотор немного посветлел, но конечно же, лак уже никуда не делся. 

Машину продал на пробеге 190к - мотор чувствовал себя отлично

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Фрай сказал:

Та откуда мне понять? )

в свое время держал пару сто, что-то шарю, но по фото диагностировать не возьмусь.

Точно так же по лаковым отложениям, моющие свойства масла аж никак не говорят о его основном качестве.

Я перед тим як купить дивився тести на Shell Helix HX8 ECT 5W-30, для ВАГ масло те що треба, якби ще в нього був допуск LongLife то йому взагалі ціни б не було. Я якість масла дома перевіряю за допомогою морозильника)) А ось чистий мотор під кришкой, як раз один із показників миючих властивостей масла. Мотор чистий залишається а ось саме масло як правило чорніше чорної землі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Romatr сказал:

А ось чистий мотор під кришкой, як раз один із показників миючих властивостей масла.

А я щось мав проти? 
 

21 час назад, Фрай сказал:

…моющие свойства масла аж никак не говорят о его основном качестве.

Бо це аж ніяк не впливає на інші куди більш важливі показники оливи.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

А я щось мав проти? 
 

Бо це аж ніяк не впливає на інші куди більш важливі показники оливи.

А задіри на деталях говорять про якість масла?))) Для мене показники - чистий мотор, тому що якщо там є наліт лак, або куди гірше куски нагару значить олива має низьку температуру вспалаху і тупо жариться в моторі а значить про основну функцию: змащування поверхонь і стоворення плівки яка залишаеться і після того як мотор глушиться і зменшує тертя при першому пуску, поки масляний насос тиск не створить, можна забути. Звісно воно не має угорати (якщо конструкцієй двигуна це не норма), ну і мати нормальну густоту при (-) за бортом цей показник як раз можна перевірити навіть в морозильнику. Ну и там пішло вже присадки, зольність і т.д. Я ж кажу є купа тестів HX8 ECT 5W-30 на тому ж Оіл клуб, та й на ютубі знайшов який там метод обробки, присадки і та інші параметри.

Змінено користувачем Romatr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.05.2023 в 00:01, Фрай сказал:

Та откуда мне понять? )

в свое время держал пару сто, что-то шарю, но по фото диагностировать не возьмусь.

Точно так же по лаковым отложениям, моющие свойства масла аж никак не говорят о его основном качестве.

Вот здесь можешь почитать подробней про лак и его происхождение. А касаемо масла HX8 ECT 5W-30 судя по тестам, добротный вариант, на следующую замену возьму такое на пробу. Особенно порадовало замерзание -57 при параметрах 5w-30.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

своєму діду будеш тикати! Ж-) 

А кто тыкает🤷‍♂️? Или смущает источник? там просто детально разложено что такое лак и с чем его едят с подробным описанием, не более.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, MrBeen сказал:

Вот здесь можешь почитать подробней про лак и его происхождение. А касаемо масла HX8 ECT 5W-30 судя по тестам, добротный вариант, на следующую замену возьму такое на пробу. Особенно порадовало замерзание -57 при параметрах 5w-30.

Не знаю наскільки нам можливо опиратись на ці тести, в країні 404 його роблять там, до нас воно їде з німеччини, хоча по логіці Шелл же має тримату планку якості. От би знайти якість тести саме нашего Шелл HX8 ECT 5W-30, як раз було б цікаве порівняння. Треба створювати свою автоспільноту і розвивати її.  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Romatr сказал:

Не знаю наскільки нам можливо опиратись на ці тести, в країні 404 його роблять там, до нас воно їде з німеччини, хоча по логіці Шелл же має тримату планку якості. От би знайти якість тести саме нашего Шелл HX8 ECT 5W-30, як раз було б цікаве порівняння. Треба створювати свою автоспільноту і розвивати її.  

Согласен, свой Драйв_UA лишним не будет, вот и идея для старт-апа. Думаю комьюнити поддержало бы, странно что инфокар пока этим не занялся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та є давно автоспільнота driver.top.

з автоматичним перенесенням акаунту з ворожого драйву

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.05.2023 в 13:10, sly сказал:

та є давно автоспільнота driver.top.

з автоматичним перенесенням акаунту з ворожого драйву

Нажаль поки не працює... тільки що спробував зайти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Romatr сказал:

Нажаль поки не працює... тільки що спробував зайти.

воно працює вже більше року :) кожного дня там читаю. спробуйте ще раз

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за посилання, дещо цікавого прочитав і про свою.

3 часа назад, Romatr сказал:

Нажаль поки не працює... тільки що спробував зайти.

Приберіть останню крапку

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Хотел уже заказывать Шелл HX8 ECT 5W-30, полез смотреть а тут ультра по скидке была. Сравнил параметры и цену и взял решил взять ультру, так подумал, почему бы и нет)))

5w40.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 11.06.2023 в 23:07, MrBeen сказал:

Хотел уже заказывать Шелл HX8 ECT 5W-30, полез смотреть а тут ультра по скидке была. Сравнил параметры и цену и взял решил взять ультру, так подумал, почему бы и нет)))

 Треба дивитись не тільки на ціну, що дорожче то краще, але й на наявність допусків, конкректно під ваш авто, це важливіше за ціну. Я HX8 ECT 5W-30 обирав саме через допуски.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Фрай сказав:

Еду на ТО, замена масла в двигателе, коробке + фильтры + свечи = почти 20 тыс

Забули вказати яке авто... На таврію та на мерс ціни суттєво відрізняються.

Нещодавно зробив "велике ТО" на 120 тисячах на дизельному пасаті Б-8. Олива в моторі, олива в коробці (з фільтрами), помпа (з озолоджувальною рідиною), ремінь помпи, ГРМ з всіма роліками та іншим - без центів тисяча баксів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...