Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

замена масла ?

igorrius

Рекомендовані повідомлення

В 16.02.2024 в 23:11, Romatr сказал:

Мені більше таке шелл подобається - rozetka.com.ua/ua/347640126/p347640126/  😄
Доречі, igorrius поділіться досвідом як ваш двигун працює на соняшняшниковій олії)) Хоча вона вже скоро буде коштувати як звичайна моторна олива))

Як на Мене Шелл Ультра більш цікавіше виглядає судя чи з тестів що є в відкритому доступі на ютубі, а ціна плюс-мінус на одному рівні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 09.03.2024 в 14:50, Макcим Бушев сказал:

Як на Мене Шелл Ультра більш цікавіше виглядає судя чи з тестів що є в відкритому доступі на ютубі, а ціна плюс-мінус на одному рівні. 

Ну ультра далеко не на всі авто підійде, там же допуски Ваг, БМВ, Мерседес, Рено і т.д. А під тих же американців це треба дивитись DEXOS допуски а я їх щось не бачив в ультрі, а наприклад в HX8 Professional AG 5W-30. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.03.2024 в 23:53, Romatr сказал:

Ну ультра далеко не на всі авто підійде, там же допуски Ваг, БМВ, Мерседес, Рено і т.д. А під тих же американців це треба дивитись DEXOS допуски а я їх щось не бачив в ультрі, а наприклад в HX8 Professional AG 5W-30. 

Я про те що Шелл Ультра зроблена по GTL я так розумію основа не з нафти зроблена а з газу, відповідно від неї має бути менше нагару в двигуні при роботі.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 25.03.2024 в 10:14, Макcим Бушев сказал:

Я про те що Шелл Ультра зроблена по GTL я так розумію основа не з нафти зроблена а з газу, відповідно від неї має бути менше нагару в двигуні при роботі.  

Да читав що GTL це фішка від Шелл розробки , потім підхватив Мобіл та ще декілька виробників. Взагалі цікаво тема Shell PurePlus, не знав раніше що, є мастила які роблять з газу, думал все тільки з нафти. Причому це ж не якийсь там супер-пупер преміум а звичайний середній сегмент, масс-маркет як деякі кажуть. 

Змінено користувачем Romatr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...