Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стройка - это просто! 1этажник на базе z24 (122 квм, УШП, D300 375 мм, вальма)

newbee2020

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, newbee2020 сказав:

насправді, нижня шухлядка просто не влізла, як і не влізла стандарнтна 82см посудомийка. бо я коли робив вікно і планував рівень столешниці, забув про цей момент,

А поряд з духовкою, то пенал чи шафа під вбудований холодильник? Чому питаю? Якщо це шафа під холодильник, то там розміри стандартні і висота  нижніх дверцят завжди збігається з висотою нижніх ящиків. В вас там все добре, тому і виникло питання, бо виглядало  так, що висота стандартна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, allanek сказав:

висота  нижніх дверцят завжди збігається з висотою нижніх ящиків

не хвакт - liebherr.com.ua/vstraivaemiy-dvukhkamerniy-kholodilnik-liebherr-icse-5122

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В інструкції не знайшла схему з габаритами для шафи під холодильник. В стандартному варіанті стикалась тільки з тим, що камера холодильника різна по висоті, нижня шафа під морозилку завжди така ж по висоті, як і нижні шафки. Якщо в вас такий лібхер, то як вирішується питання різних висот в цьому разі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

В інструкції не знайшла схему з габаритами для шафи під холодильник. В стандартному варіанті стикалась тільки з тим, що камера холодильника різна по висоті, нижня шафа під морозилку завжди така ж по висоті, як і нижні шафки. Якщо в вас такий лібхер, то як вирішується питання різних висот в цьому разі?

я просто навів приклад, що висота нижніх дверцят не завжди стандарта. питання різниці висот вирішується у кожному випадку по різному. як варіант, поряд з таким холодильником робити висувні ящики, нижній з яких буде відповідати фасаду морозилки.

 

Screenshot (416).png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, outdoor24 сказав:

як варіант, поряд з таким холодильником робити висувні ящики, нижній з яких буде відповідати фасаду морозилки.

 Мені простіше купити холодильник зі стандартною висотою , але, звісно, кожен розважається, як хоче.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі дивно творити кухню під висоту встановленого вікна. Я теж прорахувався (спочатку дружина хотіла одну висоту столешниці, як в квартирі була, а потім распробувала вищу). Підняли максимум, залишивши 1 см до створки (тобто не під, а збоку профіля). І нічого з стиком столешки та вікна за 3 поки не сталося. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, allanek сказал:

А поряд з духовкою, то пенал чи шафа під вбудований холодильник? Чому питаю? Якщо це шафа під холодильник, то там розміри стандартні і висота  нижніх дверцят завжди збігається з висотою нижніх ящиків. В вас там все добре, тому і виникло питання, бо виглядало  так, що висота стандартна.

да, під холодильник

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, shneider_vova сказал:

Взагалі дивно творити кухню під висоту встановленого вікна. Я теж прорахувався (спочатку дружина хотіла одну висоту столешниці, як в квартирі була, а потім распробувала вищу). Підняли максимум, залишивши 1 см до створки (тобто не під, а збоку профіля). І нічого з стиком столешки та вікна за 3 поки не сталося. 

треба було піднімати але плитка вже була а ліпити уголок не хотілось

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плитку можна б підрізати...

Взагалі те, що можна вирішити відразу, але впливає на довгочасний комфорт - треба робити. Але це так, побажання в пустоту зараз. Звісно, часи такі, що не до форуму, але в своїй темі я піднімав подібні питання до прийняття рішень, и часто приймав більш гарні рішення за допомогою багаточисельних порад

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, shneider_vova сказал:

Плитку можна б підрізати...

Взагалі те, що можна вирішити відразу, але впливає на довгочасний комфорт - треба робити. Але це так, побажання в пустоту зараз. Звісно, часи такі, що не до форуму, але в своїй темі я піднімав подібні питання до прийняття рішень, и часто приймав більш гарні рішення за допомогою багаточисельних порад

по висоті столешки особливих незручностей не відчуваю. дружині може і краще будет. крім посудомийки, це косяк ні на що не вплинув по суті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

всім вітання, хто все ще слідкує за темою. потрошки навожу красоту, пофарбував камін стіновою тікурілою, прямо по суперізолу без шпакльовки (грунтовка синя спеціальна), нічо так вийшло,як  для тимчасового економ варіанту. протопок штук 5 було вже, фарба не тріскається. прицепив настінні гіпсові бра Gypsum, недорогі виробництва України, наколхозив підвітку від світодіодної проволоки з алі, люблю такоє :) у вимкненому стані майже не видно. ненавиджу яскраве стельове світло, тому для мене це база:)  тюлі ікеа по ціні двох пачок пельмень і торшер по ціні трьох. змекономлене на ЗСУ.
змонтував алюмінієві плінтуси, 6 см чорний колір (в одній кімнаті срібло), різав позиченою торцовкою під 45, клеїв на сіка бонд т2. на тротуарну плитку мабуть в цьому сезоні не вистачить, думаю як економно від болота здихатись на перший час але щоб потім можна було без проблем доробити  - геотекстиль та трошки щебню 5-10?

камінні решітки вирішив зробити теж DIY мегаеконом - із просічної оцинковки, задую з балончика і на чорні саморізи. побачим шо вийде :) 

23424.png

viber_image_2023-02-02_13-52-37-797.jpg

viber_image_2023-02-06_21-39-05-676.jpg

viber_image_2023-02-06_21-39-05-689.jpg

viber_image_2023-02-10_21-28-20-001.jpg

  • Лайк 17
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, newbee2020 сказав:

змонтував алюмінієві плінтуси

В мене звичайні пластикові на дюбелях змонтували впритул до теплої підлоги і коли цієї зими зробив подачу 55°, то приблизно через годину після включення котла, вони місцями видають звуки "трісь..." :) Але вого геть не кумаре і швидко проходе та минулої зими при подачі 30° такого не помічав

1 година тому, newbee2020 сказав:

думаю як економно від болота здихатись на перший час але щоб потім можна було без проблем доробити  - геотекстиль та трошки щебню 5-10?

Треба зняти якщо є родючий грунт (до неторканого), потім геотекстиль і щебень (можна крупніший) та відсів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, normal сказал:

В мене звичайні пластикові на дюбелях змонтували впритул до теплої підлоги і коли цієї зими зробив подачу 55°, то приблизно через годину після включення котла, вони місцями видають звуки "трісь..." :) Але вого геть не кумаре і швидко проходе та минулої зими при подачі 30° такого не помічав

Треба зняти якщо є родючий грунт (до неторканого), потім геотекстиль і щебень (можна крупніший) та відсів

в мене таких подач не бува, макс 32 бачив, зазвичай 28-30

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

в мене таких подач не бува, макс 32 бачив, зазвичай 28-30

У меня тоже максимум 30-32, но были такие дни, когда электричество присутствовало 4-5 часов и приходилось поднимать подачу до 40 и мощность котла на максимум, чтобы успеть нагреть стяжку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, bulaniy.sv сказал:

У меня тоже максимум 30-32, но были такие дни, когда электричество присутствовало 4-5 часов и приходилось поднимать подачу до 40 и мощность котла на максимум, чтобы успеть нагреть стяжку.

в мене котел 9 квт, постійно на максимумі, але в 90% вистачає ночного тарифу, каміном хіба якщо ТА нагріти, і пустити послідовно, тоді може і 40 буде

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, newbee2020 сказал:

в мене котел 9 квт, постійно на максимумі, але в 90% вистачає ночного тарифу, каміном хіба якщо ТА нагріти, і пустити послідовно, тоді може і 40 буде

Ночной тариф - 8 часов, но суть в том, что электричества в сутки всего 4-5 часов было, поэтому и приходилось поднимать темп. подачи в моем случае (чтобы успеть нагреть БКН и нагреть стяжку, если температура подачи не поднимать (оставил 30-32), котел работал бы на 6кВт, а так на все 12 кВт крутил).

Змінено користувачем bulaniy.sv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, bulaniy.sv сказал:

Ночной тариф - 8 часов, но суть в том, что электричества в сутки всего 4-5 часов было, поэтому и приходилось поднимать темп. подачи в моем случае (чтобы успеть нагреть БКН и нагреть стяжку, если температура подачи не поднимать (оставил 30-32), котел работал бы на 6кВт, а так на все 12 кВт крутил).

я розумію, але в мене температура не регулюється (тільки захист від перегріву),  хіба що насоси прижати. але ж тепла від того більше не стане... коли дуже часто виключали, то камін рятував. так би звичайно більше котел поставив, але маю скромний ліміт по енергопостачанню

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, newbee2020 сказал:

я розумію, але в мене температура не регулюється (тільки захист від перегріву),  хіба що насоси прижати. але ж тепла від того більше не стане... коли дуже часто виключали, то камін рятував. так би звичайно більше котел поставив, але маю скромний ліміт по енергопостачанню

Хорошо когда камин есть...:)

Жалею, что себе не сделал, а ведь архитектор настаивал..)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

Оцинковка в жилых помещениях не приветсвуется.

щось виділяє? не чув ніколи. а якщо пофарбована?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю только, что оцинкованные ведра нельзя применять для питьевой воды, молока и т.д.  там только белая жесть. И дымоходы от колонок и котлов внутри помещения нельзя делать из оцинковки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там у верхньої решітки максимум 40-50 градусів буде, як так думаю, тому навряд чи це проблема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
В 13.02.2023 в 17:37, bulaniy.sv сказал:

Хорошо когда камин есть...:)

Жалею, что себе не сделал, а ведь архитектор настаивал..)

замастирив золоті вент решітки за три копійки :) чорної фарби під рукою не було, але була золота. думаю, може замовити фарбування дверей та вікон на терасу? чи біле норм?

IMG_20230508_141409.jpg

IMG_20230514_153918.jpg

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, newbee2020 сказав:

фарбування дверей та вікон на терасу? чи біле норм? 

Столик і торшер теж під фарбування? :)

Білий колір - дуже норм, і універсальний, і контрастний,  і до стелі пасує... 

Змінено користувачем i.may
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...