Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стройка - это просто! 1этажник на базе z24 (122 квм, УШП, D300 375 мм, вальма)

newbee2020

Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, yur43 сказал:

Для компенсації його влітку треба джерело холода.

Джерело холоду є - тепловий насос повітря-вода. Але якщо не відводити вологу з приміщення то в спекотні дні вологість в будинку перевищувала 70%. Тому кондюк використовую саме через те що він знижує вологість, і відводить її в каналізацію.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmode сказал:

Джерело холоду є - тепловий насос повітря-вода. Але якщо не відводити вологу з приміщення то в спекотні дні вологість в будинку перевищувала 70%. Тому кондюк використовую саме через те що він знижує вологість, і відводить її в каналізацію.

Стикнувся з аналогічною ситуацією, - в спеку вологість в домі виросла до 74%. Температура на 1-му поверсі 22-23, на другому 24-25. Джерело охолодження - ТН повітря-вода через фанкойли. Кондиціонери ставить не хочу і не буду, - поки з вологістю борюсь тільки підвищенням інтенсивності витяжки (приток через приточні клапана - витяжка через венитлятор на криші який працює 24/7, обороти регулюються). Але збільшуючи інтенсивність витяжки я більше гарячого повітря з вулиці гоню в будинок, температура в якому зростає і потім мені потрібно постійно юзати фанкойли для охолодження, - рішення так собі.. Як іншим способом бороти вологість поки не придумав. Планую ще спробувати трохи погратись режимом ніч-день: вдень витяжка на мінімум (в будинку вдень нікого), вночі - близько до максимуму, - подивимось чи допоможе знизити вологу. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Malchish сказал:

Як іншим способом бороти вологість поки не придумав.

як варіант - може осушувач повітря? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осушувач виділяє багато тепла.. не варіант.

Погрався з інтенсивністю витяжки день/ніч - вологість впала до 57%.. в принципі норм.

Змінено користувачем Malchish
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, newbee2020 сказал:

rozetka.com.ua/ua/287472928/p287472928/ шо то за вундервафля така хто в темі?

Тепловий насос повітря-вода, заточений не на опалювання, а лише на гарячу воду в крані.

Ось тут трохи детальніше, з картинками

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Malchish сказал:

Погрався з інтенсивністю витяжки день/ніч - вологість впала до 57%.. в принципі норм.

Глянув в історію показників.

Коли в мене відносна вологість (rh%) в приміщенні піднялась понад  70%, на протязі кількох діб на вулиці трималась висока вологість, наприклад 03.08.22 - rh95% t+17.5C вночі, rh73% t+23 вдень). Це відповідає значенню абсолютної вологості близько 14.2г/м3. Коли в повітрі стільки вологи, гра з інтенсивністю витяжки нічого не дасть. Тільки скраплення вологи на теплообмніннику з температурою нижче точки роси, може фізично її видалити з приміщення.

rh1.thumb.jpg.532af2f48d10604b947ad85b3943291d.jpg

 

В останні дні, вулична вологість суттєво впала, порівняйте графіки. Наприклад вчора це rh72% t+20C вночі і rh34% при t+32C вдень, відповідає абсолютному значенню близько 12.5г/м3 вночі і 11.5г/м3 вдень. При таких умовах вологості зовнішнього повітря, при його попаданні в приміщення та прийнятті його температури дасть rh до 60% (близько 52% при t+25 і 58% при t+23C)

rh2.thumb.jpg.a112fdade11b67abdeb8f27dcaec70be.jpg 

 Тому imho гратись інтенсивністю витяжки немає сенсу. Бо при високому рівні вологості на вулиці, як не грайся, все одно буде рости вологість в приміщенні. А при тривалому зниженні вологості на вулиці, в приміщнні вологість знижується без "гри" з витяжкою.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так глубоко не копал, - скорее всего вы правы. Тогда остается только смириться и пережидать дни высокой относительной влажности в моем случае.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, newbee2020 сказав:

rozetka.com.ua/ua/287472928/p287472928/ шо то за вундервафля така хто в темі?

Річ на літо вигідна. Але взимку ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, newbee2020 сказав:

rozetka.com.ua/ua/287472928/p287472928/ шо то за вундервафля така хто в темі?

Интересно. А если его под кровлю и вывод холодного на улицу зимой и под кровлю летом?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, ЯД сказал:

Интересно. А если его под кровлю и вывод холодного на улицу зимой и под кровлю летом?)

Летом может лучше в приток подмешивать, а зимой под крышу - он все равно будет теплее чем чем уличный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, newbee2020 сказал:

rozetka.com.ua/ua/287472928/p287472928/ шо то за вундервафля така хто в темі?

тут еще интереснее hotline.ua/remont-teplovye-nasosy/ariston-lydos-hybrid-100-3629053

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, KakTuz сказал:

тут еще интереснее hotline.ua/remont-teplovye-nasosy/ariston-lydos-hybrid-100-3629053

шось гризуть сумнів з приводу ефективности при такому невеликому повітрообміні

 

ап. глянул на сайте аристона - нагрев 80л до 43градусов (непонятно с какой стартовой) около 10 часов. короче два душа в день - теоретический предел. а реальности наверное 1. для холостяка норм, правда разница в 20тгрн с обычным бойлером за 5тгрн будет окупаться прям очень долго. если пропеллер раньше не крякнет

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, newbee2020 сказал:

шось гризуть сумнів з приводу ефективности

При выдачи тепла в 2-3квт для 80л это не мало, в обычном бойлере тен на 1-1,5квт, хватает. Скорее всего проблемы перевода, надо читать исходник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.08.2022 в 17:48, KakTuz сказал:

При выдачи тепла в 2-3квт для 80л это не мало, в обычном бойлере тен на 1-1,5квт, хватает. Скорее всего проблемы перевода, надо читать исходник.

если бы оно выдавало по 3квтч исключительно на тепловом насосе ( а не встроенным теном 2 квт), я бы на отопление такую штуку поставил, но чудес не бывает, воздухобмен слишком мелкий. что там за теплообменник непонятно. 10 часов до 43 градусов. причем мы же понимаем что 43 там скорее всего будет только в верхней половине бойлера :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Темно серую.

Будет белая, будет просто белая стена)

А сейчас здорово смотрится. Жалею что у себя не сделал так.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, irina1969 сказал:

а яка буде кухня ( фасади) ?

 

не знаю, або білий або матово зелений

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 я б зробила б білу на білій та сіру на рябій, тобто мах в тон.....   на кухні завжди стільки всього і на стільниці, і на стінах, щоб не було перебору

 зелені фасади це клас!!! якщо колись я буду буду будувати 3-й дім, то вже точно зроблю фасади от такі фасади

 

Без названия.jpg

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, irina1969 сказав:

 я б зробила б білу на білій та сіру на рябій, тобто мах в тон.....   на кухні завжди стільки всього і на стільниці, і на стінах, щоб не було перебору

 В мене є досвід білої затирки, неодноразовий. І з захистом білих швів. Ні, більш ніколи.

Коли є два і більше кольорів плитки, краще затерти одним коліром, бо рветься  візуальна цілосність картинки. Я вже проходила всі варіанти. Для себе зробила висновок, що затирка повинна бути одного коліру, який буде нейтральним для всіх кольорів плитки. Особливо, коли е багато кольорів на плиткі. Виняток, коли робиться контраст, але тут не той випадок.

На плямистій плитці є (і багато) світло-сірих плям, зробила б затирку в тон цім плямам. Тоді і біла плитка не буде виглядати одноматнітно , і плямиста полоска зв'яжеться з білою плиткою в єдине полотно.

В любому випадку треба брати з собою плитку і порівнювати з коліром і відтінком затирки. Білий дуже підступний колір. Якщо вибір буде на користь білої затирки, то відтінок може дати не бажаний ефект.

1 годину тому, newbee2020 сказав:

не знаю, або білий або матово зелений

Якщо білі фасади, вже казала, відтінків білого багато. Беріть з собою плитку і прикладайте до фасадів. Матово-зелені фасади будуть чудові. Згодна з Ірою.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, allanek сказал:

 В мене є досвід білої затирки, неодноразовий. І з захистом білих швів. Ні, більш ніколи.

Аналогічно.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

потихеньку рухаємося, хлопці роблять плитку і гіпсокартон на стелю, я так сяк шпаклюю і фарбую тікурілою, вже поклали вже майже повністю санвузли, кухню і терасу, ще залишилось підлогу, туди взяв 1.2х0.6 інтеркерама. із цікавинок - теплу електричну підлогу у ванній поєднав із теплою стіною замість полотенчика. тупо одним матом grey hot, контроллер xiaomi із підтримкою Mi Home. аналогічний контроллер на керуючу фазу котла. побачимо як себе покаже.

відключення світла переживаю на smart upc 700 + 2 авто аккуми Bosch 56A + Foxsur 12/24V 5-10А  хочу ще одне зарядне і пару акумів прикупити, бо не вистачає часу заряджатись.

питання по каміну на яке ніхто не дає відповіді - які нюанси монтажу каркасу і обшивки водяної топки, просто червоною гіпсою - оскільки маємо охолодження проточною водою чи теплоізол + гіпс. чи треба декомпресійна камера? із чого каркас, просто 0.6мм CD норм чи фігня? чи можна просто клінкерною цеглою облицювати, які нюанси?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...