Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вартість електрики після 30.04.2022

Дощ

Рекомендовані повідомлення

29 хвилин тому, Humanite сказав:

Я не в курсі

І це дуже помітно. Лише майстер накинути на вентилятор на основі  знань савєцкой еканамічєской школи.
 

Дешевий газ ми вже мали, досить. І я думаю, що переважна більшість мешканців Генічеська готові платити 2,56 грн. в обмін на деокупацію.

Енергія має свою ціну і вона приблизно однакова в певному регіоні.

Скільки коштує електроенергія в Польщі чи Болгарії? Там теж Ахмєтов? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Humanite сказал:

Я зазвичай користуюся логікою

це заборонена наука. її викладали тільки декільком спеціальностям, недоступним пересічним :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.06.2023 в 11:16, Humanite сказал:

Спитав у родичів скільки коштує електрика під окупацією... 1,44 рубля. Окупанти просто знущаються з українців!

Спитайте скільки кВт коштує на московії))) логічно шо вони дають дешеву єлектрику/скоріше за все і комунальні інші теж, треба ж хоч щось... Можно також ціни на продукти +таблетки дізнатись, думаю не так радужно буде..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Romatr сказав:

Можно також ціни на продукти +таблетки дізнатись, думаю не так радужно буде..

Не хочу вас засмучувати, але ціни на харчі майже такі, трохи дешевші. Про лікарняні послуги, то безкоштовні здебільш. Медична страховка яку сплачує роботодавець покриває і лікування і ліки. За пенсіонерів страховку сплачує держава. Швидка - дійсно швидка, так як це було при совку. Якість ліків - майже все аналоги закордонних і не завжди дієві, але відсутній фальсифікат. На захопленій частині України не все так само як на расії, але потроху підтягують. Навіть лікарів завозять на окуповані території замість тих, що виїхали за кордон та на не окуповані території.

Я дійсно не хотів вас засмучувати, але ви самі підняли цю тему.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Humanite сказал:

Не хочу вас засмучувати, але ціни на харчі майже такі, трохи дешевші. Про лікарняні послуги, то безкоштовні здебільш. Медична страховка яку сплачує роботодавець покриває і лікування і ліки. За пенсіонерів страховку сплачує держава. Швидка - дійсно швидка, так як це було при совку. Якість ліків - майже все аналоги закордонних і не завжди дієві, але відсутній фальсифікат. На захопленій частині України не все так само як на расії, але потроху підтягують. Навіть лікарів завозять на окуповані території замість тих, що виїхали за кордон та на не окуповані території.

Т.е. на оккупированных территориях полный порядок??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DimaF сказав:

Т.е. на оккупированных территориях полный порядок??

Хто таке каже? На окупованих землях окупація з усіма наслідками. Але там намагаються розмовляти українською, навідміну від москалиуів у Борисполі.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Humanite сказал:

Не хочу вас засмучувати, але ціни на харчі майже такі, трохи дешевші. Про лікарняні послуги, то безкоштовні здебільш. Медична страховка яку сплачує роботодавець покриває і лікування і ліки. За пенсіонерів страховку сплачує держава. Швидка - дійсно швидка, так як це було при совку. Якість ліків - майже все аналоги закордонних і не завжди дієві, але відсутній фальсифікат. На захопленій частині України не все так само як на расії, але потроху підтягують. Навіть лікарів завозять на окуповані території замість тих, що виїхали за кордон та на не окуповані території.

Я дійсно не хотів вас засмучувати, але ви самі підняли цю тему.

це де саме так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Humanite сказал:

Romatr, здається питав про московитів? Чи я помилився?

москва не расія. та й доходи там більші в середньому. а от щодо медицини я не впевнений. чув що там дефіцит чогось якісного для досліджень та хірургії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

москва не расія. та й доходи там більші в середньому. а от щодо медицини я не впевнений. чув що там дефіцит чогось якісного для досліджень та хірургії.

Мацква та московія це різні речі. Спроба натягти сову на глобус  невдала. Те, що чуєте від місцевих пропагандонів спробуйте перевіряти спілкуванням з тими, про кого вони розповідають. У мене більшість однокурсників по ВИШам розкидані майже по всім країнам бувшого СРСР. Дехто змінив стиль спілкування після 14 року (при тому від крайньо лівого до крайньо правого ухилу),але з багатьма підтримую спілкування як раніше не торкаючись політичних ухилів. Тобто люди спокійно розповідають про своє життя, про дітей. При тому, що грузини та абхазці спілкуються попри те, що повинна бути непримиримість. Так само як спілкуються вірмени та азейбарджанці, українці і білоруси. Колись ми жили в одних кімнатах в гуртожитку, їли з однієї тарілки. Нам нема чого ділити і зараз. Багато хто співчуває тому, що в Україні гинуть наші діти з різних країн. 

Спробуйте робити власні виводи не з чиїхось слів, а з власного досвіду та спілкуванню.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я не бачу з ким та про що там спілкуватися. Для спілкування мають бути спільні інтереси. Мої інтереси зовсім не збігаються з їхніми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

Особисто я не бачу з ким та про що там спілкуватися. Для спілкування мають бути спільні інтереси. Мої інтереси зовсім не збігаються з їхніми.

Знов не бачу нічого дивного. Звичайний зеленський головного мізку. 

У мене з людьми спільне бажання нормально жити, щоб жили нормально наші діти з онуками, щоб мої онуки не дивились на їхніх через оптику гвинтівки і ті також. Але наразі в українцях за 9 років виховали ненависть, бажання вбивати, але чужими руками, поки таке собі дитя сидить в нічному барі Київа та строчить дописи про те, як би він вбивав ворогів. Але ж воно чомусь не на передку. Лячно?

 

Ми відійшли від теми гілки. Модератори, видаліть офтоп будьласка.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Humanite сказав:

Мацква та московія це різні речі. Спроба натягти сову на глобус  невдала. Те, що чуєте від місцевих пропагандонів спробуйте перевіряти спілкуванням з тими, про кого вони розповідають. У мене більшість однокурсників по ВИШам розкидані майже по всім країнам бувшого СРСР. Дехто змінив стиль спілкування після 14 року (при тому від крайньо лівого до крайньо правого ухилу),але з багатьма підтримую спілкування як раніше не торкаючись політичних ухилів. Тобто люди спокійно розповідають про своє життя, про дітей. При тому, що грузини та абхазці спілкуються попри те, що повинна бути непримиримість. Так само як спілкуються вірмени та азейбарджанці, українці і білоруси. Колись ми жили в одних кімнатах в гуртожитку, їли з однієї тарілки. Нам нема чого ділити і зараз. Багато хто співчуває тому, що в Україні гинуть наші діти з різних країн. 

Спробуйте робити власні виводи не з чиїхось слів, а з власного досвіду та спілкуванню.

З власного досвіду спілкування зі своїми кількома довгостроковими німецькими і штатівськими клієнтами в перший день війни сказав що ніяких москалів в наших малих командах бути немає, бо то роботи небуде, або далі без мене. Сприйняли з розумінням. І таки небуло жодного з-за поребрика навіть на тимчасовій основі з початку війни, а раніше час від часу траплялось.

Незнаю як вам, а мені ділити є що. Ми малі гвинтики, але якщо завдяки мені хоча б один москаль залишиться без роботи - це вже супер. 

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, vovarpd сказав:

Ми малі гвинтики, але якщо завдяки мені хоча б один москаль залишиться без роботи - це вже супер. 

Я вами просто пишаюся! Ви також собоюпишаєтесь?

І куди підуть безробітні москалі? Звісно до війська. Вбивати українців. Це дійсно супер?

Змінено користувачем Humanite
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Humanite сказал:

І куди підуть безробітні москалі? Звісно до війська. Вбивати українців. Це дійсно супер?

ми вже побачили куди пішли роботящі кацапи. вбивати високоточною зброєю. в цьому я згоден з Бездомним. максимум що має для них бути доступне - каміння та палиці, а там хай хоч їдять один одного.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Humanite сказав:

Знов не бачу нічого дивного. Звичайний зеленський головного мізку

У мене з людьми спільне бажання нормально жити, щоб жили нормально наші діти з онуками, щоб мої онуки не дивились на їхніх через оптику гвинтівки і ті також. Але наразі в українцях за 9 років виховали ненависть, бажання вбивати, але чужими руками

Знаєш, іди разом з тими людьми, з їхніми дітьми і онуками за кораблем. В українцях виховали ненависть саме ті люди, а ти далі розмовляй з ними. Я з ідіотами не спілкуюся. А якщо клепки нема і причинно-наслідкові зв'язки порушені, то до лікаря і перевір чи в тебе не х.йло головного мізку, бо щось багато тут розвелося "любителів узького миру", які зверхньо ставляться до президента. Ти хто взагалі такий, щоб оцінки давати головнокомандуючому?

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, anabioz сказав:

які зверхньо ставляться до президента. Ти хто взагалі такий, щоб оцінки давати головнокомандуючому?

Знов не здивований що Президент у вас з малої літери. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Humanite сказав:

Знов не здивований що Президент у вас з малої літери. 

Прочитайте текст нової редакції українського правопису і Ви ще більше здивуєтесь, що  посади державних осіб - наприклад, президент, прем’єр-міністр, посол і т. д. - писатимуться з великої літери лише в офіційних документах. В інших випадках - з малої.

Проте, цей "фінт ушами" може пройти з кимось іншим, любитель розказати про окупацію та "узьких людей".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Humanite сказал:

Президент, Конституція,

старий став, сліпий... побачилось Президент, Корупція...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

старий став, сліпий... побачилось Президент, Корупція...

Хто про шо, а злодій про тюрму... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Humanite сказав:

А я звик писати з великої Україна, Президент, Конституція, Закон... 

Та ти хоч капсом і болдом пиши, все одно твою кацапську сучність не сховаєш

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.06.2023 в 14:18, Humanite сказал:

Не хочу вас засмучувати, але ціни на харчі майже такі, трохи дешевші. Про лікарняні послуги, то безкоштовні здебільш. Медична страховка яку сплачує роботодавець покриває і лікування і ліки. За пенсіонерів страховку сплачує держава. Швидка - дійсно швидка, так як це було при совку. Якість ліків - майже все аналоги закордонних і не завжди дієві, але відсутній фальсифікат. На захопленій частині України не все так само як на расії, але потроху підтягують. Навіть лікарів завозять на окуповані території замість тих, що виїхали за кордон та на не окуповані території.

Я дійсно не хотів вас засмучувати, але ви самі підняли цю тему.

Так я писав про наші окуповані територію а не про Мацкву.. там логічно що все є.. ще б там не було, відкачують все бабло з всих регіонів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Romatr сказав:

Так я писав про наші окуповані територію а не про Мацкву.. там логічно що все є.. ще б там не було, відкачують все бабло з всих регіонів.

Ну як приклад - пенсіонер в Генічеську отримував 2800 гривень пенсії. Зараз 10 000 рублів. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...