Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Послевоенное строительство

tansss

Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Я выбирал место на карте под застройку исходя из ресурсов и сетей в конкретном месте

це все одно, що готуватися до війн, що давно минули.

ЄС повертається до АЕС, а світ шукає дешеві джерела електроенергії.

так дешево, як раніше, вже не буде, але це стосується і дешевого газу теж.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.05.2022 в 08:04, Kirill_Dnepr сказав:

Опыт подогрева бассейна, говорит о том, что либо чан должен быть маленький, либо постоянно надо будет подкидывать дрова.

Недавно чанились в чугунном чане диаметром 2 м: к обеду хозяин его растопил - до вечера шел дым из трубы и вода была горячая.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Недавно чанились в чугунном чане диаметром 2 м: к обеду хозяин его растопил - до вечера шел дым из трубы и вода была горячая.

позавчора дзвонив знайомий на блок посту Закарпатському повістку вручали. в сауну їхав. сподіваюсь повістку все ж таки отримав...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

позавчора дзвонив знайомий на блок посту Закарпатському повістку вручали. в сауну їхав. сподіваюсь повістку все ж таки отримав...

Вчора по березі озера в Моршині ходили полісмен з полісвуменом. Замість вручати повістки виганяли купальщиків з води на берег і проводили виховну бесіду про небезпеку купання в необстежених місцях.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не о строительстве, а об энергии и зиме.

Опалювальний сезон: Україна може використати АЕС замість газу і вугілля

ua.news/ua/otopytelnyj-sezon-ukrayna-mozhet-yspolzovat-aes-vmesto-gaza-y-uglya/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.06.2022 в 11:29, Propeller сказал:

Не о строительстве, а об энергии и зиме.

Опалювальний сезон: Україна може використати АЕС замість газу і вугілля

ua.news/ua/otopytelnyj-sezon-ukrayna-mozhet-yspolzovat-aes-vmesto-gaza-y-uglya/

Мережі не витримають навантаження - в свій час прораховували підключення 12-ти поверхового будинку до електромереж з метою опалення, вийшло але за рахунок однієї з підстанцій закритого заводу.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Влада збирається скоротити держапарат в три рази.

Йдеться про безпрецедентне скорочення держапарату. Пропозиція у тому, щоб залишити замість 238 тисяч лише 65 тисяч службовців, зменшивши при цьому майже вдвічі витрати бюджету на заробітну плату чиновникам — із 46 млрд 500 млн грн до 26 млрд грн відповідно. Що привабливо, але навряд чи раціонально.

 

Anatoliy Amelin FB

17 ч.  · 

Ще 2010 році, у Національной Комісії з Цінних Паперів, провів один експеримент.

Було цікаво дізнатися реальне (!) завантаження чиновників.

У довіреному мені департаменті були описані всі бізнес-процеси:

- Зафіксовано середній час відпрацювання типових процесів

- Зафіксовано логістику документів

- Все описано та оцифровано для цілей контролю

1. Пакет документів, що входить до департаменту, вносився до бази (тоді це були ще паперові папки).

Помічник у програмі вказував відповідального керівника відділу

2. Після документів з'являвся у програмі у начальника відділу і він визначав відповідального за пакет співробітника

3. Пакет з'являвся у базі співробітника.

Залежно від типу пакета документів, був стандартний час від 4 до 12 робочих годин норматив на пакет.

(До порівняння, нормативний термін рішення держоргану на той момент був від 30 до 45 днів)

4. Після аналізу пакета документів співробітник готував проект рішення.

Якщо до пакету документів були зауваження - дані вносилися до бази і після цього видавалися заявнику.

5. За підсумками, наприкінці місяця мені готували аналітику за часом реального завантаження співробітників, і вона дуже рідко перевищувала 30%.

Уявляєте?

70% часу чиновника , по суті, виявилось порожнім (!)

І ця аналітика була базою для ініціювання скорочення штату

Отже, ініціативу Кабміну ще 10 років тому було підтверджено імпірічно.

Скорочення держорганів у 3 рази або на 70% крок, що давно назрів.

Плюс це база для підвищення зарплат решти.

І нехай залишаться найкращі та найпрофесійніші!

Підтримуємо!)

P.S. Ще одну історію розповіли із Кабміну часів ковіда.

Коли всі працювали віддалено, раптом з'ясувалося, що можна ефективно працювати з давно встановленою системою електронного документообігу.

А реальна кількість по-справжньому потрібних чиновників не перевищувала ті ж 30%!

Тож з Богом!

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Propeller сказал:

Скорочення держорганів у 3 рази або на 70% крок, що давно назрів.

і що? черги стануть в три рази довші, а рєшали втричі дорожчі... хочете оптимізації? призначаємо топ-менеджерами топ менеджерів макдональдсу або інших корпорацій і повну свободу дій. але куди працевлаштовувати потім всіх родичів та друзів? як пиляти бюджет? якщо хтось уважно подивиться на всі попередні реформи, то дізнається, що кожного разу за ним йшло навіть збільшення за рахунок своїх людей.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну це дивлячись кого скорочуватимуть - якщо, як у відомому анекдоті, скоротять сторожа, то звичайно діла не буде. А якщо середню і вищу ланку то чому б і ні - тим паче, що зараз вводять всілякі Дії-шмії

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Propeller сказал:

Влада збирається скоротити держапарат в три рази.

Йдеться про безпрецедентне скорочення держапарату. Пропозиція у тому, щоб залишити замість 238 тисяч лише 65 тисяч службовців, зменшивши при цьому майже вдвічі витрати бюджету на заробітну плату чиновникам — із 46 млрд 500 млн грн до 26 млрд грн відповідно. Що привабливо, але навряд чи раціонально.

 

Anatoliy Amelin FB

17 ч.  · 

Ще 2010 році, у Національной Комісії з Цінних Паперів, провів один експеримент.

Було цікаво дізнатися реальне (!) завантаження чиновників.

У довіреному мені департаменті були описані всі бізнес-процеси:

- Зафіксовано середній час відпрацювання типових процесів

- Зафіксовано логістику документів

- Все описано та оцифровано для цілей контролю

1. Пакет документів, що входить до департаменту, вносився до бази (тоді це були ще паперові папки).

Помічник у програмі вказував відповідального керівника відділу

2. Після документів з'являвся у програмі у начальника відділу і він визначав відповідального за пакет співробітника

3. Пакет з'являвся у базі співробітника.

Залежно від типу пакета документів, був стандартний час від 4 до 12 робочих годин норматив на пакет.

(До порівняння, нормативний термін рішення держоргану на той момент був від 30 до 45 днів)

4. Після аналізу пакета документів співробітник готував проект рішення.

Якщо до пакету документів були зауваження - дані вносилися до бази і після цього видавалися заявнику.

5. За підсумками, наприкінці місяця мені готували аналітику за часом реального завантаження співробітників, і вона дуже рідко перевищувала 30%.

Уявляєте?

70% часу чиновника , по суті, виявилось порожнім (!)

І ця аналітика була базою для ініціювання скорочення штату

Отже, ініціативу Кабміну ще 10 років тому було підтверджено імпірічно.

Скорочення держорганів у 3 рази або на 70% крок, що давно назрів.

Плюс це база для підвищення зарплат решти.

І нехай залишаться найкращі та найпрофесійніші!

Підтримуємо!)

P.S. Ще одну історію розповіли із Кабміну часів ковіда.

Коли всі працювали віддалено, раптом з'ясувалося, що можна ефективно працювати з давно встановленою системою електронного документообігу.

А реальна кількість по-справжньому потрібних чиновників не перевищувала ті ж 30%!

Тож з Богом!

Кума працює в одному з департаментів міста - розповідала про співробітника який змінює місце роботи принаймі раз на рік півтора, причина банальна - його звільняють так як він не виконує роботу, людина не переймається а завдяки резюме і "досвіду" майже меттєво влаштовується в інший департамент чи відділ і так принаймі останні десять років. 

Задум добрий - але питання кого залишать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, ScorpMax сказал:

Кума працює в одному з департаментів міста - розповідала про співробітника який змінює місце роботи принаймі раз на рік півтора, причина банальна - його звільняють так як він не виконує роботу, людина не переймається а завдяки резюме і "досвіду" майже меттєво влаштовується в інший департамент чи відділ і так принаймі останні десять років. 

Задум добрий - але питання кого залишать.

Я працюю за подібною схемою, тільки трохи по іншому. працюю на якісь роботі, а потім встаю на біржу. І так вже пятий раз поспіль. Зараз та схемка дала збій. У зв'язку з воєнним станом сказали, що на біржі тільки місяць, а потім на будь яку роботу відправлять( як раз через декілька днів в мене минає місяць) 

Чому я так роблю?! 

Просто ефективно, я можу робити тільки на себе. А на дядю (за ті смішні гроші, що він платить) тільки на,, відїпись". Тож нафіга ішачити на дядю за 9-10 тис, якщо за 6-7 можна стояти на біржі. (Хоч на біржі і платять 70, а потім 50 % від зарплати, але не знімається податок тож різниця не така велика виходить) 

Пи. СИ. У Львівській міськраді працює ~1300 людей+купа комуналь них підприємств., але туди на роботу без знайомостей практично не попадеш.В нашої сусідки донька робить зам начальника одного з департаментів міськ ради. Для цікавості знайшов е-декларацію, ЗП за рік 320 кг і то декілька років тому. Досить таки непогано. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sergio сказав:

тільки на,, відїпись"

а потім: "Чого в нас в країні так все хрєново?" 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, outdoor24 сказал:

а потім: "Чого в нас в країні так все хрєново?" 

Тому, що за ту жалюгідну ЗП думаєш не, як добре виконати свою роботу, а де взяти гроші, щоб прогодувати спиногризів.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

Тому, що за ту жалюгідну ЗП думаєш не, як добре виконати свою роботу, а де взяти гроші, щоб прогодувати спиногризів

ну звісно, хіба це не ви питали для чого вам вчити іноземну мову, якщо у вас і так все гаразд? якщо таке ж відношення і до іншого, то не дивно.

при цьому за 6-7 на біржі діти вже наголовані і катаються як сир у маслі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, outdoor24 сказал:

ну звісно, хіба це не ви питали для чого вам вчити іноземну мову, якщо у вас і так все гаразд? якщо таке ж відношення і до іншого, то не дивно.

при цьому за 6-7 на біржі діти вже наголовані і катаються як сир у маслі

Маю пару об'єктів в оренді, тож принаймні діти нагодовані та машина заправлена,а ось на рахунок всього іншого... 

Пи.Си. В мене будинок, тож роботи в мене до осені повно. А ходити на роботу за 10кг, (відняти десь  2000 грн на доїзд), щоби найняти когось за тисячу/день, щоб робив мені деякі будівельні роботи по господарству немає сенсу(тим більше, що коли робиш для себе даеш відповідну якість) 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

А ходити на роботу за 10кг, (відняти десь  2000 грн на доїзд), щоби найняти когось за тисячу/день, щоб робив мені деякі будівельні роботи по господарству немає сенсу(тим більше, що коли робиш для себе даеш відповідну якість) 

ну звісно, нехай інші українці скинуться, бо вам потрібно?

і шось у вас то немає чим прогодувати спиногризів, а то вже будуватися потрібно чи в Албанію на море щороку.

так би й написали, що ви хитрозроблений. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, sergio сказал:

Тому, що за ту жалюгідну ЗП думаєш не, як добре виконати свою роботу, а де взяти гроші, щоб прогодувати спиногризів.

ну як сказати. все пов'язано. кваліфікація та якість роботи зазвичай відповідає зарплаті. ну і результат. багато "працівників" можуть сказати який результат виходить від їх роботи? і навіщо вони взагалі те роблять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Днепоопетровская область обогнала по количеству переселенцев львовскую, как я и говорил :) 

Народ у нас любит ходить по одним и тем же граблям эвакуироваться недалеко

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, outdoor24 сказал:

ну звісно, нехай інші українці скинуться, бо вам потрібно?

і шось у вас то немає чим прогодувати спиногризів, а то вже будуватися потрібно чи в Албанію на море щороку.

так би й написали, що ви хитрозроблений. 

Не будеш хитрозробленим, на тобі інші хитрозроблені будуть кататися. В Україні живём, нє?! 

Пи Си. Я вже, слава богу побудувався, ще 10 років тому, зара так, тре провести невеликі ремонтні роботи: бруківку, що посіла перекласти, паркан помалювати, облицювальний камінь де ні де перекласти і те пе. Короче до листопадових дощів роботи вистачить, а десь в жовтні починати чергового лошка роботодавця шукати, щоби перекантуватись зиму(банально для економії грошей на бензин, щоб додому за місто не вертатись коли дітей по вузам, школам розвезу. 

Пи Си. А на останній роботі черговий хитрозробленим дир не підписав чергову трудову угоду, після того, як я натякнув, що він з моєю допомогою хоче дещо,, зекономити", а мені нічого з того не,, відстібнути". 😾

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, sergio сказав:

Не будеш хитрозробленим, на тобі інші хитрозроблені будуть кататися. В Україні живём, нє?! 

а як всі стануть хитрозробленими? на чий ЄСВ будете на біржі?

 

7 хвилин тому, sergio сказав:

а десь в жовтні починати чергового лошка роботодавця шукати

не забудьте вказати це у мотиваційному листі чи резюме.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, outdoor24 сказал:

а як всі стануть хитрозробленими? на чий ЄСВ будете на біржі?

 

не забудьте вказати це у мотиваційному листі чи резюме.

Завжди коли прихожу на чергову роботу, думаю на решті буде нормальне керівництво, при якому результати твоєї праці будуть гідно оплачені, але працюєш місяць другий, розумієш, що так не буде, тож десь с третього місяця починаєш працювати на віїпись, ще декілька місяців робиш вигляд, що щось робиш, головне пів року протриматися, бо то головна вимога, щоб заскочити на біржу, і ще має така посада бути, щоб відразу не працевлаштували. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ну народ смекалистый, далеко от бензоколонки в серверном полушарии не отъезжает. На расстояние бака бензина :) 

Вон на шри уже тук туки даже не заправляют, нечем тупо. 

Мну Шри-Ланка не интересует. Мне хозяин апартаментов в Албании написал, что у них бенз 2,3€.Придется брать канистру и покупать в Македонии. Там всегда дешевле. 

Пы. СЫ. Но главное прорваться, через нашу границу. Бо там депутаты, очередной закон про запрет выезда мужиков с Украины мутят. 😡

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, sergio сказав:

Завжди коли прихожу на чергову роботу, думаю на решті буде нормальне керівництво, при якому результати твоєї праці будуть гідно оплачені, але працюєш місяць другий, розумієш, що так не буде, тож десь с третього місяця починаєш працювати на віїпись

зважаючи на декларовані вами життєві принципи маю великі сумніви щодо сумлінності вашої праці з першого дня і не маю жодних сумнівів щодо відповідності названої вами зп вашому рівню кваліфікації

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, outdoor24 сказал:

зважаючи на декларовані вами життєві принципи маю великі сумніви щодо сумлінності вашої праці з першого дня і не маю жодних сумнівів щодо відповідності названої вами зп вашому рівню кваліфікації

 

Дали якусь гайку креслити, я її креслю, як можна не сумлінно креслити гайку?! 

Пи. Си. І взагалі я зараз працюю на себе, випрпвляю невідповідно зроблену 10 років тому майстром роботу, а ви мене відовлікаєте. Яж не на державній роботі на окладику зара. 

IMG_20220627_115629.jpg

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

тут

не знаю як там в дупі України Дніпрі, але маю досвід роботи в Харкові і Києві в місцевих компаніях, то такого не помічав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...