Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Легальные пути выезда из Украины мужчин в возрасте 18-60

Krokovod

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Агидель сказал:

Хотя не понимала тех, кто остался и не выехал на подконтрольную территорию

а багато хто і повернувся, не потягнувши відношення "патріотів" до себе... я вже не кажу про поціновувачів цегли...

я нікого ні в чому ніколи не переконував, а пропонував зробити маленький експеримент - залишити свою домівку та поїхати хоча б в сусідню область, забравши сім'ю та речей щоб в машину тільки влізло та пожити на новому місці хоча б з півроку. зняти/купити нове житло, дітей в місцеву школу/садочок, самому на роботу. і казати що ви з Луганська/Донецька, щоб ріелтери точно знали що вам квартиру здавати не потрібно, або вдвічі дорожче :ROFL:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

а багато хто і повернувся, не потягнувши відношення "патріотів" до себе... я вже не кажу про поціновувачів цегли...

я нікого ні в чому ніколи не переконував, а пропонував зробити маленький експеримент - залишити свою домівку та поїхати хоча б в сусідню область, забравши сім'ю та речей щоб в машину тільки влізло та пожити на новому місці хоча б з півроку. зняти/купити нове житло, дітей в місцеву школу/садочок, самому на роботу. і казати що ви з Луганська/Донецька, щоб ріелтери точно знали що вам квартиру здавати не потрібно, або вдвічі дорожче :ROFL:

Ну вот сейчас многие из нас это все на себе ощутили.

Я думаю, 2022-й случился потому, что для многих 2014-й прошел мимо их мыслительного аппарата. Слишком много ошибок было сделано, которые по совокупности и привели к тому, к чему привели.

Змінено користувачем Агидель
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Агидель сказал:

Ну вот сейчас многие из нас это все на себе ощутили.

Я думаю, 2022-й случился потому, что для многих 2014-й прошел мимо их мыслительного аппарата. Слишком много ошибок было сделано, которые по совокупности и привели к тому, к чему привели.

Аналітик 80lev

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NAVIN сказал:

Аналітик 80lev

Да куда уж нам до вас, аналитиков уровня майских шашлыков.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Чтобы потом не было так больно.

Для таких і "іних", не дарма ви собі вазелін придумали)

Став на коліна, або на лижі, повернувся задом - отримуй і не кавкай!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ну ваш девиз уже понят.

Не можешь избежать изнасилования - пытайся получить удовольствие !😂

Так. Я таких перевертнів, пригрівшихся на наших теренах, та приспособлєнців до демократії, їбав, їбу, і дай Боженька, їбати буду! І не сподівайся на вазелін.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Firetuf сказав:

Так. Я таких перевертнів, пригрівшихся на наших теренах, та приспособлєнців до демократії, їбав, їбу, і дай Боженька, їбати буду! І не сподівайся на вазелін.

Мирного рішення не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, US7IGN сказал:

ви що, забули як сьогоднішні втікачі від повісток на Закарпаття/по Закарпаттю в 2014 звинувачували біженців зі сходу та Криму, що кацапів треба було голими руками виганяти? :ROFL:

Да, было в сети какая-то тетка писала как она не хотела сдавать квартиру переселенцам из Донбасса в 2014м и как ей теперь точно также не хотят сдавать во Львове

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, katso сказав:

Да, было в сети какая-то тетка писала как она не хотела сдавать квартиру переселенцам из Донбасса в 2014м и как ей теперь точно также не хотят сдавать во Львове

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

 Не будет этого больше, и Лоукостеров не будет, как я и говорил лет пять назад, ещё и злились на меня, мол так говорить может тока ватник :) 

Так и есть. Не будет. Или если будет то лет через десять, может быть. Потому что выезд мужчинам закрыт и все авиационные специалисты сидят без работы и теряют квалификацию, а аэропорты потихоньку барахолят - sundries.com.ua/aeroport-boryspil-stvoryv-iliuziiu-bezpeky-na-tsentralnomu-vokzali-kyieva/ Кто ж сюда потом в здравом уме самолет отправит за туристами на чартер.... А могли бы работать за рубежом, поддерживать квалификацию... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, katso сказал:

Потому что выезд мужчинам закрыт и все авиационные специалисты сидят без работы и теряют квалификацию

будь-яка криза це привід не втрачати кваліфікацію, а опановувати нову з урахуванням минулого досвіду. будь-який авіаційний спеціаліст як мінімум гарно знає англійську. якого пісюна він не використовує свої знання? вони ж мають бути розумними людьми. вони ж не тупі гуманітарії :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Лично я это проходил в 2014 году по Крыму. Но тогда всем было не до этого. 
Да, время упущено, соображать бы надо побыстрее.

Насправді початок був не в 2014 році а значно раніше. Як на мене то в 1991, коли незалежність була не завойована, а просто впала з неба. Тоді був початок кінця. Про це і Гімн склали - "Ще не вмерла". Вмирає. Те, що дісталося задарма не ціниться. Чомусь забувається 2004 рік з "третім туром", коли згвалтували Конституцію. Чомусь забувають що кожен новий Президент гірший за попереднього, кожна нова Рада гірша за попереднью. Забувають що за 8 років не покарані ті, хто спланував та розпочав заколот 2014, хто вбивав на Майдані, хто без супротиву здав Крим, хто розпочав війну на Донбасі.

Нажаль 2022 рік це не кінець. Це лише початок нової, "бананової" ери країни. Нашим дітям, онукам та праонукам прийдеться розлачуватись за наші витівки. 

Ну і стосовно виїзду - невже всі поїдуть? Чи це такий новий прояв патріотизму?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, US7IGN сказав:

будь-яка криза це привід не втрачати кваліфікацію, а опановувати нову з урахуванням минулого досвіду. будь-який авіаційний спеціаліст як мінімум гарно знає англійську. якого пісюна він не використовує свої знання? вони ж мають бути розумними людьми. вони ж не тупі гуманітарії :ROFL:

Київ. Стоять двоє. Підходить до них перехожий і запитує - Как пройти на Крещатик. Йому у відповідь: - ???

Повторює питання англійською. - ???

Німецькою. - ???

Французькою. - ???

Не одержавши відповіді перехожий йде далі. Один чоловік іншому говорить:

- Подивися, Петро, яка розумна людина! Скільки мов знає!

- І це йому допомогло?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Завидуйте молча

Чому заздрити? Це наступна гаряча точка, коли ще один підстаркуватий диктатор почне втілювати свої вологі мрії про відновлення ще однієї імперії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

А вам повезло видеть что у них в головах

Не тільки ж у вас дар бачити на відстані і в часі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

сопротивлялись западному влиянию

 

11 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

возвели воровство в символ успешности нации

 

12 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Харьков, коммунисты прирезали нам

І де ж ви набралися цих штампів пропаганди, як не на кацапських помийках?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Kirill_Dnepr сказав:

Украина - это ухудшенная версия России. Они смотрят на нас и знают как не надо делать :) 

Российская помойка.

Чем Россия (русские) лучше Украины (украинцев)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Вы сразу в свою историю погрузились. 

Вы смотрите на факт. Со стороны государства надо смотреть.

Не нужно ничего додумывать))). Я же Вам ярлыки не наклеиваю. Уход от ответа тоже ответ. 😉

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, outdoor24 сказав:

Сидіть на окупованій території Кіпру і не вийо!

Дякую за дозвіл! Але за потреби я без зайвих проблем можу поїхати на південну частину. А ви можете? В Крим, наприклад?

 

3 години тому, Kirill_Dnepr сказав:

Я думаю был шанс и после 91-го.

Нажаль... Для того, щоб рухатись вперед потрібно чітко розуміти де той перед а де не зовсім. Треба щоб той, хто біля керма розумів що сам хоче жити в цій країні, а не нацарювати сто гривень та втекти. В Україні за всі роки не було жодного керівника, який би був не за сполучені штати або за рашку, а був би за Україну. Лише "Кучма-2" наприкінці строку намагався бути проукраїнським, за що і отримав "Кучму-НЕТЬ". 

 

4 години тому, Kirill_Dnepr сказав:

Я вижу в бессознательном этот конфликт продлится до 2024 года. А с 2025 начнётся бурная трансформация и адаптация новых условий.

Активна фаза війни, як на мене, скінчиться вже в наступному році і нажаль не державною цілістністю. Взимку ЕС змусить керівника (хто це буде чи ЗЕ, чи Стефанчук) підписати капітуляцію бо треба знімати санкції з мордору. І нажаль капітуляція це ще не кінець. Це лише початок агонії.

 

4 години тому, outdoor24 сказав:

Чому заздрити? Це наступна гаряча точка, коли ще один підстаркуватий диктатор почне втілювати свої вологі мрії про відновлення ще однієї імперії.

Невігластво це діагноз. З кожним роком бсе більше натяуів на признання ТРПК. Ходять чутки що вже в наступному році повинні почати відкриватися посольства на північному Кіпрі. Країна все більше відкривається для світу. Вже давно зняті обмеження на пересування через лінію що роз"єднує пвдень та північ. Відкрили квартал Мараш (Вароша) і повертають власність власникам. Як туркам, так і грекам та іноземцям та їх нащадкам. 

 

3 години тому, Kirill_Dnepr сказав:

Вместо обсуждения идей вы обсуждаете личности, и так с 2014 года, уже те кто писал в начале ветки Майдан не пишут, потому что уехали или их оккупировали, или умерли уже.

Для обговорення ідей потрібно мати на це мізки. А коли замість мізків субстанція, яка взмозі запам"ятовувати лише кричалки, то іде перехід на особистості. З цим нічого не зробиш. Тут вбиті спрощення, є лише чорне і є біле, є наші бесстрашні розвідники, що підривають потяги і є їхні підлі найманці, що пускають потяги під відкіс. Є занепокоєння щодо прольоту крилатих ракет за кілька кілометрів від запорізької АЕС з листами в МАГАТЕ, і є гордість, що наші ЗСУ скинули міни на територію тієї самої АЕС, на загарбників! Подвійні стандарти в усьому це і є результати спрощення.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Humanite сказал:

........

 

Для обговорення ідей потрібно мати на це мізки. А коли замість мізків субстанція, яка взмозі запам"ятовувати лише кричалки, то іде перехід на особистості. З цим нічого не зробиш. Тут вбиті спрощення, є лише чорне і є біле, є наші бесстрашні розвідники, що підривають потяги і є їхні підлі найманці, що пускають потяги під відкіс. Є занепокоєння щодо прольоту крилатих ракет за кілька кілометрів від запорізької АЕС з листами в МАГАТЕ, і є гордість, що наші ЗСУ скинули міни на територію тієї самої АЕС, на загарбників! Подвійні стандарти в усьому це і є результати спрощення.

Наоборот, это у вас все упрощенно. С гопотой без чести и совести, да вообще без нормального человеческого наполнения - вы хотите воевать, как в книгах Дюма? Типа, я вызываю вас на дуэль, милостивый государь? Они подминают под себя территории именно потому, что действуют, как дикие орды - никакой цивилизационной рефлексии. Поэтому для победы над этим - годятся все средства. ВСЕ!

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Агидель сказав:

Наоборот, это у вас все упрощенно. С гопотой без чести и совести, да вообще без нормального человеческого наполнения - вы хотите воевать, как в книгах Дюма? Типа, я вызываю вас на дуэль, милостивый государь? Они подминают под себя территории именно потому, что действуют, как дикие орды - никакой цивилизационной рефлексии. Поэтому для победы над этим - годятся все средства. ВСЕ!

 

Навіщо розповсюджувати свое обмежене бачення на співрозмовника? З чого ви, войовнича жіночка, яка вважає що воювати будуть інші, а ви виключно вказувати кому і як це треба робити, вирішили що я в своєму віці маю бажання з кимось воювати? Я знаю що за умови виконання міських угод які ули нав"язані пуйлу нашим найкращим шоколадним керівником (я пам"ятаю як він вихвалявся), ніякої війни б не було і не гинули тисячі українців. Войовничі, іншими життями, жіночки про це воліють не пам"ятати!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Humanite сказал:

Навіщо розповсюджувати свое обмежене бачення на співрозмовника? З чого ви, войовнича жіночка, яка вважає що воювати будуть інші, а ви виключно вказувати кому і як це треба робити, вирішили що я в своєму віці маю бажання з кимось воювати? Я знаю що за умови виконання міських угод які ули нав"язані пуйлу нашим найкращим шоколадним керівником (я пам"ятаю як він вихвалявся), ніякої війни б не було і не гинули тисячі українців. Войовничі, іншими життями, жіночки про це воліють не пам"ятати!

Бла-бла-бла, смысл которого в одном - ваша единственная претензия к "шоколадному", что тут не стала рашка. Ваша печаль сегодня, вот это вот все про"разведчиков и шпионов" - тут снова не стала рашка. Хотя и приросла территорией прилично.

И про "гинуть тисячі українців" - вы делаете вид, что не в курсе, про мобилизацию пушечного мяса на оккупированных территориях. И если мы сейчас не отобьемся - будут гинуть наши дети и внуки, как сейчас буряты с дагами и прочими второсортными жителями империи.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...