Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Легальные пути выезда из Украины мужчин в возрасте 18-60

Krokovod

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, vadimv сказал:

Пункт 2 читаем

image.thumb.png.70ebe4b1a1f308e4746b4bc92fc55d46.png

Это для тех, кому квартиру выдало государство. 
Физлиц не касается. 
Просто текст немножко по дебильному написан (с)

Уже обсосали. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Живучи в прифронтових або прикордонних містах, потрібно цікавитися станом справ на фронтах.

Президент Байден всіх попереджав по кілька раз на день.

Для кого росія ворог - пішки пішли. Хто вважав, що Україна ворог - залишилися. 
но, «что-то пошло не так»...

У меня президент не Байден, у меня президент про шашлыки рассказывал. 
В принципе готов отвезти вас в район минных полей под Мариуполем. Покажете как надо было выходить пешком от врага?

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, УмникХреновъ сказав:

у меня президент про шашлыки рассказывал. 

Слухайте, а хіба би було краще, коли б оголосили про напад і була паніка? Так би три чверті Маріуполя би виїхали, корки на дорозі були. А так все тихо, без паніки.
І взагалі, громадяни обирали прикольного, прастова парня с народа, ну хіба такий може розказувати про якісь серйозні речі? От про шашлики - таки да, це його...

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Вомбат сказал:

Слухайте, а хіба би було краще, коли б оголосили про напад і була паніка? Так би три чверті Маріуполя би виїхали, корки на дорозі були. А так все тихо, без паніки.

це як заборона на виїзд за кордон. так і бачу черги на ньому :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, УмникХреновъ сказав:

В принципе готов отвезти вас в район минных полей

На кой мені ті поля? Я ще з 2008-го уважно слідкую за подіями в світі і за подіями в найближчому запоребрику особливо ретельно слідкую, саме для того, щоб мінні поля не стали моєю реальністю.

А Вас або 2014-й нічому не навчив, або Ви тут дуже не щирі.

 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Музей сказал:

На кой мені ті поля? Я ще з 2008-го уважно слідкую за подіями в світі і за подіями в найближчому запоребрику особливо  

В 2008 я успешно ходил в школу, тётенька. Но раз вы следили за событиями и така обізнана, могли бы и набрать, предупредить. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, УмникХреновъ сказав:

В 2008 я успешно ходил в школу, тётенька. Но раз вы следили за событиями и така обізнана, могли бы и набрать, предупредить. 

Вже бачу, як після мого дзвінка, Ви продали пепелац і біжите в західному напрямку.

В останні тижні перед війною на теренах Задзеркалля саме про це і йшлося. Навіть є окремий топік - "Чи нападе Рашка?" і Ви там присутні.

Знаєте скільки км від Маріуполя до Водяного? Але це не заважало Вам жити в Маріуполі останні 8 років. Кожен сам вирішує, як бути і сам відповідальний за свої рішення, дітятко.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, qipru сказал:

Не подавала заявки на эти компенсации 6500, хоть и могла. Не понимаю тех людей, кто получает доход и еще и за компенсацией пошел.

Мы подавали і одразу задонатили ці кошти. Щоб вони не вісили, чекаючи свого власника, а одразу пішли на допомогу ЗСУ. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересный случай:

"Шахраї двічі ошукали чоловіка з Києва, який намагався купити підроблені документи для перетину кордону, повідомляють у Нацполіції.

До правоохоронців на Тернопільщині звернувся 31-річний киянин і повідомив, що шахраї двічі ошукали його. Він хотів підробити документи для виїзду з країни. 

Спершу чоловік оплатив 1,5 тисячі доларів за фальшивий студентський квиток. Коли він перевів їм гроші, “виконавці” перестали відповідати на повідомлення.

Тоді киянин вирішив придбати інший документ – медичну довідку про непридатність до військової служби. Її вартість сягнула 37 тисяч гривень. Аферисти знову перестали комунікувати із “замовником” після отримання грошей.

У Нацполіції відкрили кримінальну справу за статтею “Шахрайство”. За це аферистів можуть оштрафувати на суму близько 34 тисяч гривень.

Проте якби чоловік отримав підроблені документи, які б виявили на кордоні, його могли б ув’язнити на строк до 2 років."

dilo.net.ua/novyny/uhylyant-zayavyv-u-politsiyu-na-shahrayiv-yaki-dvichi-ne-zrobyly-jomu-falshyvi-dokumenty/

Прикольненко :grin:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Фрай сказал:

Интересный случай:

"Шахраї двічі ошукали чоловіка з Києва, який намагався купити підроблені документи для перетину кордону, повідомляють у Нацполіції.

До правоохоронців на Тернопільщині звернувся 31-річний киянин і повідомив, що шахраї двічі ошукали його. Він хотів підробити документи для виїзду з країни. 

Спершу чоловік оплатив 1,5 тисячі доларів за фальшивий студентський квиток. Коли він перевів їм гроші, “виконавці” перестали відповідати на повідомлення.

Тоді киянин вирішив придбати інший документ – медичну довідку про непридатність до військової служби. Її вартість сягнула 37 тисяч гривень. Аферисти знову перестали комунікувати із “замовником” після отримання грошей.

У Нацполіції відкрили кримінальну справу за статтею “Шахрайство”. За це аферистів можуть оштрафувати на суму близько 34 тисяч гривень.

Проте якби чоловік отримав підроблені документи, які б виявили на кордоні, його могли б ув’язнити на строк до 2 років."

dilo.net.ua/novyny/uhylyant-zayavyv-u-politsiyu-na-shahrayiv-yaki-dvichi-ne-zrobyly-jomu-falshyvi-dokumenty/

Прикольненко :grin:

За такі гроші зробив би собі третю группу і не парився б. 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не туди платять.

Вчора бачив одного дядька. 32 роки, в Україні колись вивчився на вчителя. Тепер він вступив дистанційно у якийсь вуз в Чехії, на денну форму навчання. На протязі року за 30 000 крон з нього зроблять менеджера по продажу. Завтра їде вчитися. 

Змінено користувачем ozor
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і все ж таки, хтось серйозно вважає, що у разі скасування заборони на виїзд, більша частина чоловіків одразу поїде?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

і все ж таки, хтось серйозно вважає, що у разі скасування заборони на виїзд, більша частина чоловіків одразу поїде?

Зі своїх знайомих не знаю реально нікого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ozor сказал:

Не туди платять.

Вчора бачив одного дядька. 32 роки, в Україні колись вивчився на вчителя. Тепер він вступив дистанційно у якийсь вуз в Чехії, на денну форму навчання. На протязі року за 30 000 крон з нього зроблять менеджера по продажу. Завтра їде вчитися. 

Проїжджав, повз консульство Польші у Львові, знов черги, як у часи до безвізу. В основному жінки, видно вже повернулись, а тепер роблять документи, щоб на постійно звалити. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ozor сказал:

для цього треба туди сюди кататись зараз? Ви впевнені?

ХЗ.Але людей зі 150 було. Давно стільки не бачив. І здивувало, що переважно жінки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

ХЗ.Але людей зі 150 було. Давно стільки не бачив. І здивувало, що переважно жінки. 

то за візами вже мабуть, бо поляки почали масово завертати бажаючих повернутися до Польщі після прогулянки на свята на батьківщину через вичерпання 90 днів безвізу...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей супруги коллега оформил себе "белый билет" и вчера уже прибыл в Бухарест.

Оформлял "по связям", выехал спокойно и легально (без "подмазки")

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, #roofinspector сказал:

У моей супруги коллега оформил себе "белый билет" и вчера уже прибыл в Бухарест.

Оформлял "по связям", выехал спокойно и легально (без "подмазки")

Когда, вчера въезжал, через Закарпатье пограничник, даже прикуел слегка, грит,:,, Акак вы выезжали и где?! ", 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Когда, вчера въезжал, через Закарпатье пограничник, даже прикуел слегка, грит,:,, Акак вы выезжали и где?! ", 

повістку видав? чи йобнутим не дають? :ROFL:

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

і все ж таки, хтось серйозно вважає, що у разі скасування заборони на виїзд, більша частина чоловіків одразу поїде?

Строительная братия уже давно на низком старте

Вчера заезжал сантехник знакомый - должен был в марте по контракту в Польшу ехать (там уже много лет работает, домой приезжал), но... не сложилось

В военкомате был сразу, хоть и служил, и ПВОшник, но такие пенсионеры (52 года) не нужны.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Телесистемы сказал:

Строительная братия уже давно на низком старте

Вчера заезжал сантехник знакомый - должен был в марте по контракту в Польшу ехать (там уже много лет работает, домой приезжал), но... не сложилось

В военкомате был сразу, хоть и служил, и ПВОшник, но такие пенсионеры (52 года) не нужны.

 

цікаво скільки таких? я думаю навіть не сотні тисяч...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

повістку видав? чи йобнутим не дають? :ROFL:

Відколи в нас вже прикордонники повістки почали видавати?! Чи ви думаєте, що я просто так, через Краківець, а не через закарпаття виїжджав, зробивши гак 240 км?! Я ж в очах того рагуля закарпатського бачив, як яго жаба дусила, коли він думав про мене, що якись шаровик виїхав Просто Так з України?! 😎

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Відколи в нас вже прикордонники повістки почали видавати?!

звідки я знаю де, хто і як їх роздає :ROFL:

в інтернетах пишуть що саме на кордоні регулярно видають

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...