Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нагрівальний кабель в зовнішній водосток - наскільки корисна штука?

Mykola87

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Хотів би почути пораду від людей, що мають плаский дах із відводом води «ззовні», тобто труби по фасаду будівлі (сток не всередині приміщення в каналізацію). Наскільки дійсно потрібно розміщувати нагрівальні кабелі в воронки і труби? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приветствуется. и не только в трубе, но и перед парапетной воронкой сделать площадку из кабеля.

это особенно полезно при таянии снега, когда солнечно и морозно. если парапетная воронка (отверстие) широкая и невысокая, то перед ней образуется наледь, которая эту воронку просто перекрывает.

но в этом случае еесть и плюс : бассейн на кровле лишний раз проверит качество работы кровельщиков и реальную несущую способность конструкции кровли.

image.png.5330188022f3e7be5f4ea76482b2c2fc.png

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Mykola87 сказал:

Доброго дня! Хотів би почути пораду від людей, що мають плаский дах із відводом води «ззовні», тобто труби по фасаду будівлі (сток не всередині приміщення в каналізацію). Наскільки дійсно потрібно розміщувати нагрівальні кабелі в воронки і труби? 

Порада - якщо не вирішете робити підігрів одразу, то просто виведіть кабелі живлення до кожної з воронок. В майбутньому при необхідності залишиться змонтувати тільки нагрівальні кабелі.

 

C2D050FA-DA91-43B0-A4D7-D0B67139D8CD.jpeg

Змінено користувачем S_Vladimir_79
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от поясніть. На обох фотках кабель змонтований зверху зтяжки. Тобто, маємо зтяжку, закриваємо її гідроізоляцією. А потім монтуємо кабель і робимо дірки у зтяжці та у гідроізоляції. Як так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ihor Chumak сказал:

А от поясніть. На обох фотках кабель змонтований зверху зтяжки. Тобто, маємо зтяжку, закриваємо її гідроізоляцією. А потім монтуємо кабель і робимо дірки у зтяжці та у гідроізоляції. Як так?

Не знаю, де ви побачили там дірки. Стрічка кріпиться не роблячи ніяких дірок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю, тому і запитую. Я думав, стрічка кріпиться дюбелями. А як насправді? Дійсно, клей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ihor Chumak сказал:

Я не знаю, тому і запитую. Я думав, стрічка кріпиться дюбелями. А як насправді? Дійсно, клей?

Збільшіть мою фотку, там видно. Мембрана - стрічка - мембрана. Якщо бітумне покриття, тоді рубероїд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже вам дякую за поради! Залишити без обігріву на перший сезон - гарна ідея, підрядник не наполягав на обігріві, перевіримо 😂 По суті - де можна прочитати детальніше, як монтується такий обігрів? Які матеріали? Як кабель регулюється (через автоматику погоди?), і як він проходить через трубу? Просто як небудь чи треба фіксувати на стінках всередині труби?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, можна піти на упередження з цим - і можливої проблеми одразу уникнути, і якісь пару грн на життя заробити.

Спосіб монтажу видно на фото, нічого специфічного там немає. Використовується кабель потужністю 25-30 Вт/м з стійкістю до УФ. Можна вмикати самостійно вручну, можна автоматику поставити тільки по температурі, а можна по температурі і по наявності снігу. Всередині просто проходить на спеціальному для нього кріпленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А покажіть підключення нагрівального кабелю до електричного. Я так розумію, електричний кабель треба прокласти по покрівлі, довести до нагрівального і з'єднати їх якимсь герметичним з'єднувачем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Може є спеціалісти, які можуть зробити монтаж системи у Київській області біля Іванковичів «під ключ»? Зробив би сам, але не електрик, зовсім…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...