Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автомобильный акуммулятор + инвертор 12-220 питание циркуляционного насоса на котле + телефоны и ноу

bukiw

Рекомендовані повідомлення

Только что, Dalet сказал:

Ну их еще зарядить нужно)))) 

2 генератора :-) если приспичит полезу на крышу панели чистить от снега, если солнца не будет кину провода от машины, бензина правда не много, литров 200

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mib сказал:

2 генератора :-) если приспичит полезу на крышу панели чистить от снега, если солнца не будет кину провода от машины, бензина правда не много, литров 200

А, йо. А у меня если норм так крутонуться то 60 в одном и 20 в другом кВт запаса можно организовать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dalet сказал:

А, йо. А у меня если норм так крутонуться то 60 в одном и 20 в другом кВт запаса можно организовать

Я в курсе, но мы то тут переживаем не за меня или вас, а за условного форумчанина

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, mib сказал:

но днепрстаб вроде как ещё с паяльником, хотя могу ошибаться

Слаба спроба маніпуляції.

Вам по факту без різниці хто відремонтує ваш пристрій.І якщо це мій майстер , то за наслідки буду відповідати я.

Терміни , ціна та гарантія на виконані роботи - ось що цікавить клієнта

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

Я в курсе, но мы то тут переживаем не за меня или вас, а за условного форумчанина

А форумчанину нужно было думать летом. Я свою сес строил еще в 13 году

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, dneprstab сказал:

Слаба спроба маніпуляції.

Вам по факту без різниці хто відремонтує ваш пристрій.І якщо це мій майстер , то за наслідки буду відповідати я.

Терміни , ціна та гарантія на виконані роботи - ось що цікавить клієнта

Значит и вы уже без такового, так что согласен что тут я мимо и на время ожидания из ремонта своего ИБП условному форумчанина это не повлияет

А так по сути да, мне без разницы кто ремонтирует, и в зависимости от ситуации сроки и цена будут меняться местами, в приоритете, как и цена и гарантия до каких то там пор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dalet сказал:

А форумчанину нужно было думать летом. Я свою сес строил еще в 13 году

Тут жму руку обнимаю :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, dneprstab сказал:

Давайте к вопросу обсирания вернёмся позже.Пару-тройку месяцев хватит.

 

 

мені інколи здається шо форумні спеціалісти то єдині люди на планеті яки живуть у цьому всесвіті справжнє життя. Всі інші раптово виникають, приходять до цих умудрьоних гуру, живуть гарантовані 3 місяці і так само згорають. а гурі тільки отой додатковий кіпіш та додаткові рухи руками.
То шо до вас звертаються люди завжди з поломками то не означає шо така сама ситуація в цілому по шаріку, це ж типова абеткова "помилка вижевшего", бо може так наприклад бути (наприклад) шо "обосрані" і самі шось поремонтувати можуть і вміють запчастини на діджікее шукати за замовляти і паяльну станцію мають (хай і не волною :) ), і схеми читають і мають на підмогу людей хто цим заробляє якщо бистріше буде заплатити комусь, а може так статися шо навіть захмарні 5% процент браку та ймовірність поломки в перші 5 років то досить непогана конвертація ціни в ризик. Проще, проще і потягнуться люди.  

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, standov сказал:

мені інколи здається

Я теж помиляюся.Вчора я казав 2 місяці.

Я помилився.

Зустрічайте. Вперше у нашому кабаре.

От создатєлєй лучче 2 штуки за злотий , чєм карміть наших бариг 😂

IMG_20221122_153839.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, dneprstab сказал:

Я теж помиляюся.Вчора я казав 2 місяці.

Я помилився.

Зустрічайте. Вперше у нашому кабаре.

От создатєлєй лучче 2 штуки за злотий , чєм карміть наших бариг 😂

IMG_20221122_153839.jpg

И что там внутри есть отличия от лоджика?

Змінено користувачем mib
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, standov сказал:

ймовірність поломки в перші 5 років

😂😂😂 От зараз дуже смішно стало.Я ще пам'ятаю двигуни мільйонники на машинах , але епоха якісного незламного скінчилася.Зараз править економіка одноразового ширпотребу

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

И что там внутри есть отличия от лоджика?

Так тільки отримав.Якщо навіть воно схоже дуже на лоджик , це не значить що воно точно таке як лоджик.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, dneprstab сказал:

Так тільки отримав.Якщо навіть воно схоже дуже на лоджик , це не значить що воно точно таке як лоджик.

Ну так и любопытно узнать когда вскроете, насколько я понимаю они на польском рынке такую же нишу занимают как у нас лоджик или люксеон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, dneprstab сказав:

Так тільки отримав....

Вже пішли? Якось швиденько так. Все одно - також цікаво: вони одного ряду з Форт/Бастіон/ і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

😂😂😂 От зараз дуже смішно стало.Я ще пам'ятаю двигуни мільйонники на машинах , але епоха якісного незламного скінчилася.Зараз править економіка одноразового ширпотребу

подивився навколо себе на різне обладнання, знизав плечима...)))) і як воно все працює...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

Зустрічайте. Вперше у нашому кабаре.

ну вибачте таке купляють або від тотальної економії або від відсутності поруч того хто відтягне від вітрини.

Хоча є ще мій варіант, один раз в житті купив ЛП, він в мене очікувано помер (може не за 2 місяці але значно ранвше ніж мав би), я його розкрутив, охерев і більше я ЛП не купляю і всіх відмовляю, шоб вони там після того не виправляли "осадочек остался"

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, dneprstab сказав:

От создатєлєй лучче 2 штуки за злотий , чєм карміть наших бариг

А причім тут злоті? То ж китай. В середині таке? бо морда 1 в 1 з лоджикповером китайським...

DSC02476.JPG

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, porterlv сказал:

А причім тут злоті? То ж китай. В середині таке? бо морда 1 в 1 з лоджикповером китайським...

DSC02476.JPG

та воно 100%, оем локалізація

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якшо шось виглядає як вутка, ходить як вутка та крякає як вутка - то є вутка. Дивно що ще є якісь інші очікування, там всередині може бути сильно луччій товар

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

якшо шось виглядає як вутка, ходить як вутка та крякає як вутка - то є вутка. Дивно що ще є якісь інші очікування, там всередині може бути сильно луччій товар

Ну оно понятно что не виктрон, но вам с лоджиком явно не повезло, по соседям стоят работают, тут как раз речь про то что условного поляка этот вольт устраивает, а у условного форумчанина прям завтра поломается, потому что куплено без ажиотажной наценки да ещё и в наличии было, хотя ими на олх торгуют х2 от Польши

На этом первенце могло что угодно случится от встречки, ибо каждый второй тыкает их в розетку до переполюсовки, при подключении акб

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, mib сказал:

но вам с лоджиком явно не повезло

так, але я охерев не від того шо мені не пощастило (процент брака ніхто не відміняв) а від культури виконання всередині та обраних інженерних рішень, там концепція вся тупо була "включитися хоч раз". Я допускаю шо за 10-15 років шось помінялося але "осадочек остался" )

Я навіть не беру віктрон, але і не вірю шо умовний соліс сучасний має ресурс меньше 5 років. НЕ-ВІ-РЮ ) але це звичайно не виключає шо комусь не пощастило і саме цей апарат з того умовного 1% брака, нам зараз покажуть як доказ чогось (шо звичайно нічого не доказує), але всередині то дуже і дуже достойна техніка, і да вона зараз "там" в рази дешевше ніж тут, і головне шо вона там є (поки що)

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Вже пішли? Якось швиденько так. Все одно - також цікаво: вони одного ряду з Форт/Бастіон/ і т.д.

а я тільки хотів про Фортів з Лєотонами та Авалонами сказати, а тут вже було.... Аж не цікаво.... Хоча думаю що Галси ще до китаю не дотяглися

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, mib сказал:

а у условного форумчанина прям завтра поломается, потому что куплено без ажиотажной наценки да ещё и в наличии было

ХЗ, но звонков по ним есть. С другой стороны я вот вообще не понимаю, для кого в Европу возят оте все Крафты, которые повалили к нам, и их так много, что аж дивно, неужели там их покупали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dalet сказал:

ХЗ, но звонков по ним есть. С другой стороны я вот вообще не понимаю, для кого в Европу возят оте все Крафты, которые повалили к нам, и их так много, что аж дивно, неужели там их покупали.

Скорее дело в другом, мой генератор до войны не заводился, ИБП от батарей работал в лучшем случае 5 раз в год, а сейчас работает по 2-4 раза в сутки, а в остальное время батареи заряжает, и так у всех и понятно что нагрузка на сервис сейчас возрастёт и по причине нагрузки и по причине наличия, раньше многие просто махнув рукой покупали новый, да и не прям сломя голову, а мол надо бы купить как то к зиме, а сейчас с наличием туго итого чинить пытаются даже то что в кладовке 10 лет валялось

Кстати могу подарить еатон 5110 1000ва я ему переполюсовку когда то сделал, может кто починит будет пользоваться, он без синуса но для освещения телика и какой то мелочевки хватит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...