Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автомобильный акуммулятор + инвертор 12-220 питание циркуляционного насоса на котле + телефоны и ноу

bukiw

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, standov сказал:

тобто ви серьезно в домашній темі пропонуєте відкриті батареї?

У підготовленому за нормами окремому приміщенні - без проблем. Але в житловому, просто так і будь-де - ні в якому разі. Це очевидно і не обговорюється. Навіть автомобільні АКБ, про які ця тема, не можна використовувати в житлових приміщеннях, і це не жарти.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, standov сказал:

і яке то має відношення то струмів які в цій мануалці зазначені і які зазначені саме як 10 рейт

Буст режими то і є прискорений заряд. Кожен нормальний виробник його зазначає в залежності від конкретної конструкції батареї. North Star примудрився зробити батареї AGM з характеристиками, наближеними до батарей відкритого типу. CS (ті, що гелеві), просто зазначає, що струм заряду не повинен перевищувати 25А для 100АГ батареї при контрольованій температурі. Обидва режими обох виробників дозволяють прискорити відновлення ДБЖ. Але, як Ви правильно помічали раніше, зазвичай такі режимі недосяжні в стандартних масових пристроях. Тобто, всі встановлені штатні системи ДБЖ всіх провайдерів на їх вузлах та сайтах ніколи не розраховувались на екстремальні режими прискореного заряду. Це також стосується і простих ДБЖ, які використовуються в побуті. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

Буст режими то і є прискорений заряд

не зовсім так, буст режим це режим за якого *практичний* час відновлення заряду наближається до теоретичного, про шо в мануалці є графік. де умовно за рейту 0.1с (теоретичні 10 годин, синя крива) на 2.27 буде відновлюватися 17 годин а при 2.43 вже 11 годин. Більше того якшо уважно почитати мануалку то там *із знаком оклику* написано то що ця історія працює на 1 циклі, якшо циклів 100% декілька то єфект зменшується.
 

ТОБТО буст режим сам по собі ніяк не впливає на то як банка переносить струми більші за номінальні, більш того буст режим розігріває банку і це самим радикальним чином впливає на деградацію від великих струмів, які теж її розігрівають (історія про перегрів від бусту там буквально в кожному реченні та червоною лінією) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто в сухому залишку
1) *номінальний* струм свинця, шо суперкруті нордстар шо китайська рендомна перебивка умовний челенджер  = 0.1с
2) побутове обладнання під то розраховане
3) при перевищенні йде деградація, ступінь деградації та фатальні пошкодження від перевищення струмів дуже залежать від конкретних банок

шо і була написано 10 постів тому )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.11.2022 в 12:30, standov сказал:

в наявності зараз нема нічого з того що варто було-б купувати за інших обставин, залишився або непотріб або оверпрайс або непотріб за оверпрайс, все нормальне зараз тільки за бугром

Заїхав на заправку і залив бензин по 55 , потім зайшов у АТБ і купив яєць по 75 , потім отримав рахунки за світло/опалення . 

І коли мені кажуть АКБ оверпрайс - ну то так , горіти в пеклі баригам 🤦

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

Заїхав на заправку і залив бензин по 55 , потім зайшов у АТБ і купив яєць по 75 , потім отримав рахунки за світло/опалення . 

І коли мені кажуть АКБ оверпрайс - ну то так , горіти в пеклі баригам 🤦

Це якісь комплекси чи голоси, в тексті хіба було слово барига хоч раз? Чи може хтось когось звинувачував ?) Але коли продають китайські говно-"інвертори" пуресін3000 по 9тис грн то точно не оверпрайс? Я не для себе, для друга цікавлюся.

Історія з бензом взагалі некоректна, він в нас просто був відносно дешевим, а зараз регулярна евпрлпейська ціна.

Але звичайно, якщо та вся історія через яйці то це все міняє, щож ви одразу не сказали що то націнка на сніданки, що ми звері чи шо 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, standov сказал:

Але коли продають китайські говно-"інвертори" пуресін3000 по 9тис грн то точно не оверпрайс?

Все було так чудово , але ж завжди з'являється АЛЕ.😂😂😂

То може ви знаєте де ці інвертори по довоєнних цінах по курсу 8 ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, standov сказал:

пуресін3000 по 9тис грн то точно не оверпрайс? Я не для себе, для друга цікавлюся

Мені ваші завжи кричать - ти чо, ухузїв. Але деякі потім присилають таке

Screenshot_20221115-202035.thumb.jpg.7e1155a73e89ec79c4cfcacd54dd99ef.jpg

тому прошу, по делікатніше, а то псіхіка у нас раніма, можемо і зробити те що від нас очікують)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо інверторів. Прийшов братові з Алі такий з тих кращих. Реальних 2 кіловата (відео з детальними тестами багато). Цінник 8000 грн. Досить великий. Пульт є.  Думаю можна його прошити від smart home і робити вкл-викл віддалено, щоправда це мало що вирішує, так як в щитку всеодно рубильник треба вручну включити. Але цікаво чи можна налаштувати вкл-викл по напрузі на батареях. Якщо ні, то думаю можна і через зовнішній smart вольтметр так налаштувати в smartlife tuya.
Митниця уваги не звернула.
А от мій такий же самий який я замовив ~1 листопада, якраз застряг на митниці, + вічно голодна нова пошта ще своїх послуг брокера докине (Міст та Укрпошта нічого не докидає, нажаль вибирати нема можливості) - і вийде певно десь ближче 9000 грн. 
Кабеля в комплекті  8AWG, ну десь так якраз на грані на 2квт. 

Десь читав що інвертори нібито теж звільнили від мита, але в оригіналі постанови їх не найшов, тому напевно підлягають розмитненню.

Ну.. короче з алі все досить швидко їде, щоправда гарантії нема.. треба бути готовим що приїде брухт, зате можна і зекономити )
 

image.png.0265d1c6c93c6089ef6e8d5cd21d607a.png

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, dneprstab сказал:

Все було так чудово , але ж завжди з'являється АЛЕ.😂😂😂

То може ви знаєте де ці інвертори по довоєнних цінах по курсу 8 ?

 

Знаю, не в Україні ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По літію та інвертора в нас зараз х2 від европи, закони ринку і ото всьо, є миттевий попит при сталій пропозиції. Про "бариг" то якісь підсвідомі комплекси окремих продавців ))) але факт залишається - ціна 2х і нічого нема, а то шо ще є все одно 2х 3х але взагалі є хламом, то му я повторюсь - оверпрайс або хлам, або хлам за оверпрайс))). Хто може - купуйте в европке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

Хто може - купуйте в европке

тіко потім прохання не скаржитися на відсутність ремонту того всього, а то як кажеш що не приймаємо, дак піна аж хлище

5 минут назад, standov сказал:

Про "бариг" то якісь підсвідомі комплекси окремих продавців ))) але факт залишається - ціна 2х і нічого нема, а то шо ще є все одно 2х 3х але взагалі є хламом, то му я повторюсь - оверпрайс або хлам, або хлам за оверпрайс))

в мене ціни на мій імпорт не піднялися, хіба що корекція з огляда на новітні особливості логістики. Але ж так, нема нічого. А чому нема? Бо розібрали. До 10.10. склад був повний, а потім за тиждень все вимели. А привезти 4-6 міс часу. А так щоб швидко, дак то треба брати в європі, а там вже береш з їх націнками + звісно добавляєш своє + податки. Це ви порівнюєте бізнес і себе, ви везете собі без сплати податків, і транспорту у вас тільки водію за передачу. А у нас податки, логістика, складські, гарантія. 

тому не плачте, а везіть собі поштучно. кожному своє
 

9 минут назад, standov сказал:

По літію та інвертора в нас зараз х2 від европи, закони ринку і ото всьо, є миттевий попит при сталій пропозиції.

так. який мені сенс за тиждень продати 100 інверторів і миттєво отримати 50 проблемних - а розкажіть, а покажіть, а то , а сьо, а вже поремонтуйте.... Я підніму ціну і розтягну цей танець на місяць. Чим знижу навантаження на контору. 

Така проста і доступна логіка. А кому не подобається. Той собі купить у Європі

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Dalet ви в мене в банлісті, я бачу що ви активно шось відповідаєте але я не бачу що, не витрачайте час )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Dalet сказал:

Це ви порівнюєте бізнес і себе, ви везете собі без сплати податків, і транспорту у вас тільки водію за передачу

лукавити нетреба..  Бізнес повертає такс фрі (пдв), і потім платить тут пдв (деколи щоправда забуває :)). То на то виходить. Плюс купівля гуртом абсолютно не та ціна що вроздріб поштучно. Точно так само і доставка гуртом ж дешевший тариф )

Я от заплачу і ПДВ і мито на одній штуці згідно закону. і такс фрі не поверну :) 
 

Ну але ринок такий який є. Для себе то одне.. На продаж то інше - там сервіс треба закладати, інші ризики. 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, vovarpd сказал:

лукавити нетреба..  Бізнес повертає такс фрі (пдв), і потім платить тут пдв (деколи щоправда забуває :)). То на то виходить. Плюс купівля гуртом абсолютно не та ціна що вроздріб поштучно. Точно так само і доставка гуртом ж дешевший тариф )

так я ж і кажу, возіть собі самі, ви ж краще знаєте як воно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovarpd сказал:

лукавити нетреба..  Бізнес повертає такс фрі (пдв), і потім платить тут пдв (деколи щоправда забуває :)). То на то виходить. Плюс купівля гуртом абсолютно не та ціна що вроздріб поштучно. Точно так само і доставка гуртом ж дешевший тариф )

Я от заплачу і ПДВ і мито на одній штуці згідно закону. і такс фрі не поверну :) 
 

Ну але ринок такий який є. Для себе то одне.. На продаж то інше - там сервіс треба закладати, інші ризики. 

Пф...знову повернулись з чого почали.

Замовляю у вас 50 шт по 8000 от прям зараз.Або ж зразу 100.

Ви ще собі ж на ПДВ заробите , ви ж не барига.А я буду тихесенько у казані зі смолою смажитись 😁😁😁

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ці вологі історії про НДС та акциз. А можно нескромне питання, коли до блекаутів різниця ціни на одне й те саме обладнання тут і там була умовні 10-15% то ви то шо собі в збиток торгували? Чи то така шутка про мурах яку тільки клієнти з форумів не розуміють?

А так да, купуємо зараз генератори дестяками у франції солдатикам (в польщі вже нема), де не скажу бо там воно теж не діжка без дна, а воно треба ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.11.2022 в 19:51, vovarpd сказав:

Можливо ви праві і це невиправданий ризик. Попробую його здати назад зі знижкою

я, так і буть, заберу зі знижкою, виручу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yur43 сказал:

я, так і буть, заберу зі знижкою, виручу

Та вже давно забрали, попит величезний, для виробника то не стало проблемою. 🙂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dalet сказал:

так я ж і кажу, возіть собі самі, ви ж краще знаєте як воно

Так і возим. Але лише собі. Проблем нема. Колись і такс фрі повертав, як була можливість самому поїхати. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, standov сказал:

ці вологі історії про НДС та акциз. А можно нескромне питання, коли до блекаутів різниця ціни на одне й те саме обладнання тут і там була умовні 10-15% то ви то шо собі в збиток торгували? Чи то така шутка про мурах яку тільки клієнти з форумів не розуміють?

А так да, купуємо зараз генератори дестяками у франції солдатикам (в польщі вже нема), де не скажу бо там воно теж не діжка без дна, а воно треба ) 

Я про бариг нічого ніби не говорив. Просто вніс ясність щодо репліки про податки і решта важкого життя продавців.

Не те процитував, то до dneprstab. Вибачаюсь. 

Змінено користувачем vovarpd
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vovarpd сказал:

Я про бариг нічого ніби не говорив. Просто вніс ясність щодо репліки про податки і решта важкого життя продавців. 

та і я не вам відповідав ) продавців обняти і плакати - таке важке життя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vovarpd сказал:

Я про бариг нічого ніби не говорив. Просто вніс ясність щодо репліки про податки і решта важкого життя продавців. 

Привезіть нам. Ми вже готові. Заробите собі скільки забажаєте. 

Працюєм?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

тут і там була умовні 10-15% то ви то шо собі в збиток торгували?

😂😂😂 Я так і знав.

Але то ви бєспрєдєльщіков сервісантов не зустрічали.Поміняють один транзистор і хочуть купу грошей.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...