Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автомобильный акуммулятор + инвертор 12-220 питание циркуляционного насоса на котле + телефоны и ноу

bukiw

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, porterlv сказал:

Стану в чергу на спалений еатон 5110 :)

Напишите в личку нп куда отправить, буду рад если пригодится

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dalet сказал:

а я тільки хотів про Фортів з Лєотонами та Авалонами сказати, а тут вже було.... Аж не цікаво.... Хоча думаю що Галси ще до китаю не дотяглися

Я відмахуюсь від цього народного творчєства, но якось проповзають лєотон500 на сервіс, шкода людей.

А Аріана , забув ? Сдєланий на честь Софії Ротару та ще там якась лабудєнь 😂😂😂.У цього майстра лєвши завжди хтось винуватий що спалили його дєтіще.

Зразу видно одна пісочниця

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, porterlv сказал:

А причім тут злоті? То ж китай. В середині таке? бо морда 1 в 1 з лоджикповером китайським...

DSC02476.JPG

У китайців коли замовляєш , є варіант наприклад якісні мосфети поставити , або свій шрот...ітд. Копійка до копійки.

Навіть економія на захисту від переполюсовки - фігня коштує, але можна і не поставити.

А морда то таке, в них хоббі одноподібне ліпити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, dneprstab сказал:

У китайців коли замовляєш , є варіант наприклад якісні мосфети поставити , або свій шрот...ітд. Копійка до копійки.

Та зараз щось все гірше. Походу їх там обмежили на вихід на нормальний силови і чіповий імпорт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dalet сказал:

Та зараз щось все гірше. Походу їх там обмежили на вихід на нормальний силови і чіповий імпорт

Мдя...тоді все гірше ніж я бачив до сих пір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, dneprstab сказал:

Мдя...тоді все гірше ніж я бачив до сих пір.

Поговори с Виталием. Он там чуть в шоке. Уже таримся транзисторами. Крайняя закупка на 70к.грн. Я тоже чуть в шоке)))

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товариш замовив 10 транзисторів в штатах і майже місяць вони щось "перевіряють". Раніше відправляли без питань.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть знайшов акумулятори потрібної потужності, є фірми Volt, Lamex (CSSB) і SSB. Що з них краще взяти? Чи може хтось підкаже фірму акумуляторів яку варто розглядати при покупці в Польщі?

Змінено користувачем Pasha4988
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Pasha4988 сказал:

Підкажіть знайшов акумулятори потрібної потужності, є фірми Volt, Lamex (CSSB) і SSB. Що з них краще взяти? Чи може хтось підкаже фірму акумуляторів яку варто розглядати при покупці в Польщі?

Що краще незнаю, але я взяв 4 штуки SSB (SBCG модель). Всяко фірма німецька, з історією якою не якою, на сайті є немалий список працівників з фоточками, технарі вже старші з сивиною, мабуть щось знають :) Трохи вселяє довіру.
www.battery-kutter.de/main/de/Unser-Team

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, vovarpd сказав:

Що краще незнаю, але я взяв 4 штуки SSB (SBCG модель). Всяко фірма німецька, з історією якою не якою, на сайті є немалий список працівників з фоточками, технарі вже старші з сивиною, мабуть щось знають :) Трохи вселяє довіру.
www.battery-kutter.de/main/de/Unser-Team

теж вирішив замовити цієї фірми, але тільки SBL, я так розумію що це AGM. Типу GEL не знайшов потрібної потужності. Надіюся що AGM витримає розряди і буде працювати добре

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Dalet сказал:

Поговори с Виталием. Он там чуть в шоке. Уже таримся транзисторами. Крайняя закупка на 70к.грн. Я тоже чуть в шоке)))

Мені одні одесити , дуже відомі у вузьких колах 😉 , показали фоточку складу інверторів дешевих перед відвантаженням.То я так скажу - треба купити одразу фабрику або інфеніон , або ТІ , бо транзисторів потрібно буде не просто дохєра , а набагато більше.

А ще алиіекспрес , та незлічена кількість чолноків ,далекобійників ітд ітп... 

PS - закрив прийом нового на ремонт до 5 грудня і відключив усю рекламу

 

 

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А взагалі який інвертор можна взяти? А то всю тему перечитав і відповіді так і не побачив. Основна задача котел газовий (для електрокотла мабуть ще не придумали ІБП)...

Який в Польщі можна взяти? Знайомий часто їздить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, ho4u_pizzu сказав:

А взагалі який інвертор можна взяти? А то всю тему перечитав і відповіді так і не побачив. Основна задача котел газовий (для електрокотла мабуть ще не придумали ІБП)...

Який в Польщі можна взяти? Знайомий часто їздить

Для газового кола один з кращих - Phantom-512 якщо знайдете...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так шо по темі? як прожить на автоакумах і шоб не йопнуло? шо по напрузі 13.6 для підтримання в типовому упсі? як визначити струм зарядки в smart ups 700 ? чи взагалі можна заряджати автоакуми від комп ІБП чи треба тіко нормальною зарядкою.

ось проблеми простих людей. 

 

і шо не так із вольт сінус про?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На всі питання вже були відповіді. Єдина проблема простих людей навчитися думати...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відповіді були. але якість у них була типу як у вашох останньої. думайТЕ. якби я думав і знав то мабуть не питав би другий раз. а тема то називається просто. і це не "проблеми гарантійного сервісу очима власника" 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все имхо

18 минут назад, newbee2020 сказал:

як прожить на автоакумах і шоб не йопнуло? 

Хоть какая то вентиляция, плюс не грузить болтшими токами что на заряд что на разряд

20 минут назад, newbee2020 сказал:

шо по напрузі 13.6 для підтримання в типовому упсі? 

Маловато будет,полный заряд авто свинца 14,4-6

21 минуту назад, newbee2020 сказал:

як визначити струм зарядки в smart ups 700 ?

Клещами, но 90% там 0,9-1 ампер, чего мало в нынешних условиях когда нужно быстро зарядиться до следующего отключения

23 минуты назад, newbee2020 сказал:

чи взагалі можна заряджати автоакуми від комп ІБП чи треба тіко нормальною зарядкою.

Можно было до войны когда на зарядку были недели или месяцы

24 минуты назад, newbee2020 сказал:

і шо не так із вольт сінус про?

С большой долей вероятности что на них не заработаешь

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, newbee2020 сказал:

smart ups 700

 

4 часа назад, mib сказал:

Клещами, но 90% там 0,9-1 ампер, чего мало в нынешних условиях когда нужно быстро зарядиться до следующего отключения

Ошибочка, там не lmка на заряд, а через мост. Ток правда, все равно небольшой, и за 4 часа не зарядит. Ну и свинцу поплохеет быстро, если 0,25с дать.

 

4 часа назад, mib сказал:
4 часа назад, newbee2020 сказал:

шо по напрузі 13.6 для підтримання в типовому упсі? 

Маловато будет,полный заряд авто свинца 14,4-6

Кривые свинца смотреть надо, но навскидку есть по, в нем можно ручками отписать для ибп напругу на баттарее. Для дружных с паяльником, есть цепь 5 вольт, на нее нагружен делитель, с него упс физически получает напругу на акб.

 

4 часа назад, mib сказал:

Хоть какая то вентиляция, плюс не грузить болтшими токами что на заряд что на разряд

Да. Если модель не XL, она для длительной работы не предназначена. Надо колхозить охлаждение.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю, мабуть не ХЛ, але при моїх нагрузках ( до 20 50 80 ватт) він холодний, гріється тільки при зарядці. недозаряд мене не лякає, буду підкачувати норм зарядкою. більше боявся за бабахи, але ні разу не бачив щоб акуми грілись 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.11.2022 в 15:50, dneprstab сказал:

От зараз дуже смішно стало.Я ще пам'ятаю двигуни мільйонники на машинах , але епоха якісного незламного скінчилася.

Роман Кліффорда Саймака "Кільце навкруги сонця". 1953 рік. Один з моїх улюблених романів, там, зокрема, йдеться про те, як "вічні" побутові прилади, а потім і автомобілі ("вечмобіль") здатні зруйнувати найсильнішу ринкову економіку. Коли виробництво вмирає, бо непотрібне, а за ним йдуть і люди,бо в їх праці теж немає потреби... Так що радіємо тому, що виробники продукують речі нетривалого вжитку, бо це дає змогу жити іншим, адже взаємне споживання вироблених товарів та послуг з їх обслуговування та ремонту дає корм мільйонам...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дурня. Культура споживання приведе людство у прірву виснаження. Але показово як багато людей не являють себе чимось більшим ніж споживачі. Ідеальне курча на птахофабриці. Тільки жодної користі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

Так що радіємо тому, що виробники продукують речі нетривалого вжитку

Щойно купив річ тривалого вжитку )))  Ямаху кінця 1980х, пробіг 8 годин ))))
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, US7IGN сказал:

Дурня. Культура споживання приведе людство у прірву виснаження. Але показово як багато людей не являють себе чимось більшим ніж споживачі. Ідеальне курча на птахофабриці. Тільки жодної користі.

Сьогодні в сервіс-магазин забрів хлопчина років 25 , по ютуб відео не міг розібратися як підключитит світлодіода до двох батарейок , монети і сірникового коробка.

Я з вдячністю згадав уроки працці в школі , що навчили тримати молоток і напилок в руках, а руки не з жопи ростуть

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, mib сказал:
20 часов назад, newbee2020 сказал:

і шо не так із вольт сінус про?

С большой долей вероятности что на них не заработаешь

Ні , навпаки. Хвірма вольт польска тепер у мене у фаворитах.

Як Елекс зараз 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...