Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выхлопная труба для генератора

Woolfer_a

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Бабайка сказал:

Може хтось порекомендує, де зараз можно придбати вихлопну/гофру? Зовнішній діаметри труби генератора десь 38 мм

Брал здесь d1.in.ua/ua/product_list

Высылают из Киева 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Бабайка сказав:

Може хтось порекомендує, де зараз можно придбати вихлопну/гофру? Зовнішній діаметри труби генератора десь 38 мм

Маю той самий діаметр на 4,5кВт форте. Шукав навіть на Алі. Вже навіть гофру ремонтну на вихлопну в автомагазинах дивився. Але, здається, вони за короткі для погашення такої дикої вібрації при пуску та зупинці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут брал, но у меня выхлоп 22, посмотрите у них разные диаметры есть. Лучше брать отожоную, держит форму и не пружинит

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гофру надо покупать с наконечниками. Себе покупал на olx, но обьявления уже нет.

Спойлер

image.png.c3da02d075a455e2ef315ac7ec44c366.png

 

Змінено користувачем Gitan
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Gitan сказал:

Гофру надо покупать с наконечниками. Себе покупал на olx, но обьявления уже нет.

  Скрыть контент

image.png.c3da02d075a455e2ef315ac7ec44c366.png

 

Я месяц назад покупал у них (остатки под необходимый диаметр, говорили материал закончился и будет после НГ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О как раз нужная тема.

В общем беда с этим выхлопом....(

У меня исходящий патрубок 24 мм, причем короткий, всего 11-12 мм.

Начал искать гофру на ОЛХ, как всегда в объявах все чудесно, по факту хрень одна.

Нашел вроде в Харькове, но продавец честно сказал, что то где написано 25, по факту 27, цена 350 гр/метр.

Нашел во Львове, продавец гнида, сказал есть ваш размер,  600 гр, я заплатил, и приехала та же 27....

Пока приколхозил, но в гараже пованивает, на выходных посмотрю может как сжать получится и хомутом затянуть.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю и недоумеваю, все такие крутэлыки, все везде знают, а хде и для чего есть токарь нипанятна. 

Себе покупал когда-то дорого набор в Эпике, ни один фланец не подошел, валяются до сих пор с остатком гофры,

Не таскать же гену с собой? снял глушак, поехал к токарям и уже восемь лет не дымит.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось тут замовляв адаптер на вихлопну. Майстер робить по індивідуальних розмірах, які скажете. За кілька днів приїхало новою поштою, все підійшло.

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/perehodnik-s-vyhlopnoy-truby-generatora-na-gofru-IDQ3NPJ.html

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dmode сказал:

А ось тут замовляв адаптер на вихлопну. Майстер робить по індивідуальних розмірах, які скажете. За кілька днів приїхало новою поштою, все підійшло.

 

Зареєструвався, щоб плюсанути цей месаг, оскільки сам замовляв перехідники в цього майстра. Гарно робить, але вже підвищив ціни. 

З свого досвіду додам, що при монтажі вихлопної системи стикнувся з проблемою конденсату (о чудо-фізика) бо стіну вирішили проходити звичайною стальною трубою 57 мм бо була на хазяйстві. Довелось переробляти та робити нахил на вулицю і планую її утеплити. Тому не робіть так, краще тонкостінну нержавійку взяти, тощо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Фрай сказал:

а хде и для чего есть токарь нипанятна. 

Щас токаря найти, еще та проблема.

Это в совке в каждом колхозе были.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На птичке в гаражах, Куреневка, тел не могу найти, там покажут.

В Киеве - https://www.google.com/search?q=токарь+киев+левый+берег&rlz=1C1GCEU_ruUA1032UA1032&oq=токарь&aqs=chrome.6.69i57j0i512l3j0i10i512j0i512l3j46i175i199i512j46i10i512.7318j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

У вас Борик? там тоже есть.

Кто хочет находит, а кому просто поговорить то да, проблема. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.12.2022 в 19:33, МакДо сказал:

Маю той самий діаметр на 4,5кВт форте. Шукав навіть на Алі. Вже навіть гофру ремонтну на вихлопну в автомагазинах дивився. Але, здається, вони за короткі для погашення такої дикої вібрації при пуску та зупинці.

Брав під 25мм діаметр на Амазоні, довжина 120см. З авіадоставкою через Міст вийшло дешевше ніж в автомайстерні,

причому в них потрібного діаметру не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От курво, хотів запустити гену, а жоден з перехідників не підходить

A843285B-1C98-46F7-83F5-AA4AE29E6848.thumb.jpeg.ec5d20b322f7359289031b3b9825ca01.jpeg

та і як воно стане якщо тут отаке

01D6F99D-3B05-42B3-B95E-537D977D1BC4.thumb.jpeg.61a93b21f46f77d2df6a72737a304a72.jpeg

і шо робити?
відпиляю - з гарантії злітаю

а з другого боку яка там у дідька гарантія у KS?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та думав про те, щоб чимось намотати до товщини, але чим?
і головне, де піти і купити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Фрай сказал:

і шо робити?
відпиляю - з гарантії злітаю

а з другого боку яка там у дідька гарантія у KS?

такий сами патрубок як в мене. Де я замовляв адаптер є посилання вище. Замовляв щоб він надівався ззовні. Там зовнішній діаметр 25мм. А 32га труба вже в всередину адаптера. У Вас вже є свою труба, тож поміряйте її і замовте новий адаптер.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Фрай сказал:

Так, 25 мм, але труба у мене 54мм. )

Майстер робить адаптер під ваші розміри. Вам потрібно тільки правильно їх виміряти і поставити задачу майстру.

Думаю що можна відправити йому трубу, або обрізок від неї, щоб він сам зробив замір і добре підігнав адаптер.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось дивіться, це ваш адаптер

2EE482C7-118C-4824-B8DA-604A03E06328.thumb.jpeg.1339df66668fdcaab180b4ac33b65cfa.jpeg

там однаковий отвір 25мм, але на глушнику 25мм лише на вінчику, а далі набагато менше.

як довго воно буде триматись навіть на герметику?
чи не тому скаржаться, що починає диміти в приміщення?
і телефон не скинете? Бо мене нема на ОЛХ і щось мені не дає номер, тільки написати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

там однаковий отвір 25мм, але на глушнику 25мм лише на вінчику, а далі набагато менше.

як довго воно буде триматись навіть на герметику?

Зверніть увагу на отвори для болтів. Саме вони фіксують адаптер на патрубку. Єдине що я би оптимізував, то зробив би їх не два, а три. Воно і так тримається, але з трьома було би краще. Герметик в даному випадку буде тільки для забезпечення повної герметичності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я на це звернув увагу, буду замовляти на чотири. )

бо при нагріванні під час роботи метал стає «м‘якшим» і конструктив буде слабкою ланкою.

краще буде до діаметру щось підмотати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

і телефон не скинете? Бо мене нема на ОЛХ і щось мені не дає номер, тільки написати.

телефону немаю, замовляв через переписку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне когда нужно было лишь немного нарастить выхлопную, я поехал в эпик и в отделе сантехники купил штуцер, имеющий резьбу 1/2 с другой стороны... а уже на те 1/2 можно прикрутить что угодно. Штуцер приложил к выхлопу, тюкнул молотком - готово! У меня вообще была идея - накрутить муфту, а потом таким же штуцером - в гофру. Но в моем случае небольшого наращивания оказалось достаточно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене під навісом, нічого не нарощував. Але можу поділитись досвідом сусіда. Інверторний K&S 8000, стоїть в гаражі. До вихлопу приварений фланець на 3 отвори, через прокладку вихлопна труба теж приварена до фланцю. Труба після фланцю чітко горизонтальна, отвір в стіні трохи більшого діаметру, туди і вставлена... До землі гена теж прикручений - звичайними сантехнічними хомутами на 3/4" чи 1" до рами, шпильки просто в підлогу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, sly сказал:

Штуцер приложил к выхлопу, тюкнул молотком - готово!

Ну, такое.

Нельзя уменьшать диаметр, а вы именно это и сделали, теряете мощность.

на глаз незаметно, а в реале так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Dr.Yura змінив заголовок на Выхлопная труба для генератора

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...