Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Охорона периметру

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Розуміючи, як далі розвиватиметься ситуація в країні, хочу поставити собі по периметру частини території датчики, які б спрацьовували на рух. Дивився в сторону інфрачервоних променів, двопроменевої системи, коли сигнал спрацьовує, якщо хтось проходить через цей промінь.
Власне, може хто має в тому досвід і щось порадить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вомбат сказав:

Розуміючи, як далі розвиватиметься ситуація в країні, хочу поставити собі по периметру частини території датчики, які б спрацьовували на рух. Дивився в сторону інфрачервоних променів, двопроменевої системи, коли сигнал спрацьовує, якщо хтось проходить через цей промінь.
Власне, може хто має в тому досвід і щось порадить?

А якщо птахи пролетять, що робити? Для систем охорони є вуличні датчики руху, але незважаючи що це готове рішення вони теж дають хибні спрацювання. Охороні компанії за наявності таких беруть дорожче, бо треба частіше їздити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вомбат сказал:

Розуміючи, як далі розвиватиметься ситуація в країні, хочу поставити собі по периметру частини території датчики, які б спрацьовували на рух. Дивився в сторону інфрачервоних променів, двопроменевої системи, коли сигнал спрацьовує, якщо хтось проходить через цей промінь.
Власне, може хто має в тому досвід і щось порадить?

Отаке ставив. Підключається до будь яких централей, прайює +- нормально

www.bezpeka-shop.com/catalog/aktivnye_ik_barery/f/brand-is-lightwell/

 

ps не нагнітайте, поки що по злочинності тьфу тьфу

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Вомбат сказав:

Розуміючи, як далі розвиватиметься ситуація в країні, хочу поставити собі по периметру частини території датчики, які б спрацьовували на рух. Дивився в сторону інфрачервоних променів, двопроменевої системи, коли сигнал спрацьовує, якщо хтось проходить через цей промінь.
Власне, може хто має в тому досвід і щось порадить?

Зрада? То пуйлові наративи. Навесні Подоляк збирається гуляти набережною Ялти.

 

Стосовно охорони, то найкращеце чималий песик, а то і кілька. Датчики руху працювати не можуть, тому що завжди є гілки, кущі, птахи. Інфрачервоні завіси також вимагають чистого місця для встановлення. Також інфрачервоні завіси не працюють в туман і пагано працюють в дощ.

Як на мене, то тоді вже краще дроти по верхівці забору. Там можна те тільки як сигнальну систему використовувати, а ще і як відлякувальну пустивши по дротах декілька кіловольтів напруги. А ще краще кілька гранат, можна навіть страйкбольних з горохом, та розтяжки по ід забором. Що правда у злодія і серце стати може. Прийдеться закопувати десь тихенько.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Humanite сказав:

Там можна те тільки як сигнальну систему використовувати, а ще і як відлякувальну пустивши по дротах декілька кіловольтів напруги. А ще краще кілька гранат, можна навіть страйкбольних з горохом, та розтяжки по ід забором

Посодють же :(
Я ж навіть в помповики купив собі резинові кулі, аби не пристрелити якогось долбодятла, який до мене полізе. Щоб не сісти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Вомбат сказал:

Розуміючи, як далі розвиватиметься ситуація в країні, хочу поставити собі по периметру частини території датчики, які б спрацьовували на рух. Дивився в сторону інфрачервоних променів, двопроменевої системи, коли сигнал спрацьовує, якщо хтось проходить через цей промінь.
Власне, може хто має в тому досвід і щось порадить?

Что оно вам даст!?

Это система для опергруппы, которая после срабатывания должна прибыть на место.

Правильно сказали: пролетит птица, кот залезет и пр.

Если вы не в чистом поле построились, и есть забор с соседями, собаку заведите и все.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Вомбат сказав:

Посодють же :(
Я ж навіть в помповики купив собі резинові кулі, аби не пристрелити якогось долбодятла, який до мене полізе. Щоб не сісти.

Не переймайтеся. Тим більне "в наш час". Яко якесь і скоїть "прире самогубство", то воно ж не просто так скоїло, а тому, що більше жити в Україні не змогло прославляючи путлєра.

А стосовно помпи, то краще перші два-три родезійські з сіллю, хоча наразі грудочками і не знайдеш, далі з мілким дробом і на останок повнорозмірні жакани, так щоб отвір був як у термінатора, який з рідкого металу.

 

Ну а насправді, то згідно з законодавством ви не маєте права для самозахисту стріляти навіть тоді, коли бандюк дістав зброю. Лише тоді, коли він її використовував, і спочатку попередження, далі постріл у повітря і лише потім, якщо ще лишитесь живим, маєте право стріляти в нападника. Такі закони. Тому сховайте рушницю щоб не провокувати нападника, бо він дотримуватись законодавства не буде, а побачивши пукалку проти свого автомата чи пістолета скаже що ви його спровокували, а він лише бажав спитати дорогу у відділок поліції, куди ніс знайдену під вашим будинком зброю.

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Humanite сказав:

не маєте права для самозахисту стріляти навіть тоді, коли бандюк дістав зброю. Лише тоді, коли він її використовував, і спочатку попередження, далі постріл у повітря і лише потім, якщо ще лишитесь живим, маєте право стріляти в нападника.

Так десь і є. Тому розумні люди мають десь поза межами свого домогосподарства, але недалечко, якусь незареєстровану пукалку, яку можна, попередньо стрельнувши в стіну будинка, вкласти в руку трупака :) Ну ок, стріляти з його руки, щоб напевно вже.
В мене такого, звісно, нема. І навіть не знаю, де таке може зберігатися.

 

4 години тому, DimaF сказав:

есть забор с соседями, собаку заведите

Травонуть собаку не так складно :(
Тим більше, я перестраховщик. Людина, яка в 19 році знала, яка срака чекає країну, а в 20 почала пропрацьовувати питання автономнї сонячної електростанції та каміна на дровах і реалізувала то всьо - має до собаки мати і сигналізацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Вомбат сказал:

Так десь і є. Тому розумні люди мають десь поза межами свого домогосподарства, але недалечко, якусь незареєстровану пукалку, яку можна, попередньо стрельнувши в стіну будинка, вкласти в руку трупака :) Ну ок, стріляти з його руки, щоб напевно вже.
В мене такого, звісно, нема. І навіть не знаю, де таке може зберігатися.

 

Травонуть собаку не так складно :(
Тим більше, я перестраховщик. Людина, яка в 19 році знала, яка срака чекає країну, а в 20 почала пропрацьовувати питання автономнї сонячної електростанції та каміна на дровах і реалізувала то всьо - має до собаки мати і сигналізацію.

 

Непоганий варіант також маленька собачка-дзвоник.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вомбат сказав:

Людина, яка в 19 році знала, яка срака чекає країну, а в 20 почала пропрацьовувати питання автономнї сонячної електростанції та каміна на дровах і реалізувала то всьо

Людина, яка в 19 році знала давно позбулася активів в Україні та перевезла родину в більш безпечне місце, де не порібно ані сигналізації, ані зброї, ані охорони.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По улице три дома с ИК-периметрами, каждый с*ка божий день какой-то дом но срабатывает, у одного каждые два дня ездит охранка. ИК-лучи фуфлище редкое, им нужны ну просто идеальные условия: нет снега, нет дождя, нет листвы, нет птиц, не котов, нет прямых солн.лучей. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Humanite сказав:

Людина, яка в 19 році знала давно позбулася активів в Україні

Фігня в тому, що Україна - то моя Батьківщина. Я навіть в Польщу не зміг змусити себе емігрувати :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Вомбат сказав:

Фігня в тому, що Україна - то моя Батьківщина. Я навіть в Польщу не зміг змусити себе емігрувати :(

Чомусь згадався старий анекдот про черв"ячків.... "Тому, синку, що тут батьківщина!"

Але, як на мене, то насамперед потрібно думати не про минуле, а про майбутнє дітей та онуків. Наразі ви вже не встигнете віддати борги і залишите борги Батьківщини, які нахапалися починаючи від Макарича і закінчуючи Александровичем, при чому на власний розсуд, не питаючи у вас прийдешнім поколінням. Тобто злидні, безгрошів"я, хвороби на найближчі віки.

 

Тому, якщо живеш в Україні, приватному будинку (або в багатоповерхівці свіжого будівництва) то шукай автоматичну зброю для захисту себе та родини (сусідів) від тих, хто навчився вбивати і більше нічого не бажає робити, бо йому всі винні.

"Козирь, ми для чего револбцію делалі, чтоби буржуі в пальтах ходілі"...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.12.2022 в 16:55, DimaF сказав:

Что оно вам даст!

Ось це правильне питання. Якщо будинок стоїть по центру ділянки, де від стіни будинку є 100 метрів до паркана, ділянка чиста і хозяїн може максимум через 5 секунд після спрацьовування вже стояти зі зброєю на поготові біля вікна то він може й побачить злочинця. В іншому випадку вікно буде розбито через кілька секунд після спрацьовування і толку від цієї системи ніякого. 

Якщо підключати на пульт - звати пульт та нехай кажуть що ставити, в них досвіду більше. Але зовнішні датчики зазвичай автоматично збільшують ціну охорони

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, k-master сказав:

В іншому випадку вікно буде розбито через кілька секунд після спрацьовування і толку від цієї системи ніякого. 

В мене грати на вікнах. Тому толк від спрацювання буде.
Зброя завжди напоготові з самого початку війни. Війна у нас не у 22 році почалася, раптом що.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Вомбат сказав:

Зброя завжди напоготові з самого початку війни. Війна у нас не у 22 році почалася, раптом що.

Навіть маючи вдома електронний мікроскоп це ще не є запорукою не тільки вченого ступеню, а і навіть вишу.

Маючи вдома зброю, треба вміти користуватися цим інструментом, але з власного досвіду - 90% тих, хто має зброю при нападі від неї і помирають. Треба перебороти в собі мамині настанови - не направляй навіть іграшкову зброю на людей. А це минає лише з дсвідом.

 

Доречі, "першого" запам"ятовуєте на все життя і він до вас буде приходити ще довго уві сні. А від аромату порохових газів та тіла ще довго буде вивертати все що з"їв авіть тиждень тому. Краще не починати якщо є змога.

Змінено користувачем Humanite
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Humanite сказав:

Маючи вдома зброю, треба вміти користуватися цим інструментом, але з власного досвіду - 90% тих, хто має зброю при нападі від неї і помирають. Треба перебороти в собі мамині настанови - не направляй навіть іграшкову зброю на людей. А це минає лише з дсвідом.

Я перепрошую, а нафіга Ви це мені пишете?
І свій перший раз я чудово пам"ятаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.12.2022 в 13:09, Humanite сказал:

Датчики руху працювати не можуть, тому що завжди є гілки, кущі, птахи.

в мене датчики руху Аякс - я задоволений. на птахи не реагують, але дійсно треба щоб кущі та дерева не були в полі зору, і то - спрацювання коли ті дерева на сонці - зимою таких проблем немає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ставив. Якщо взяти правильні датчики та гарно все зробити -вплив снігу та дощу не катастрофічний. Навіть туман. Коти, горобці - так само. На одному об'єкті були трабли з сороками по одній із сторін - но там трохи не звичний варіант встановлення. Але я працюю тільки з Оптекс (або ОЕМ від нього). Всі дуже схожі на нього "поделки" за 2000 грн мені не цікаві. Ще начебто непогані Селко - але з ними не маю особистого досвіду, інфа від колег.
Ну і це про ІК бар'єри. Є ще СВЧ, ну і поки екзотичні варіанти радару, інші... 
П.С. Відносно ІК бар'єру - дуже важливо що з конфігурацією забору і як саме встановлювати ці датчики. Але взагалі, як перша "лінія оборони" -класна річ, підтримую!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...