Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

А взагалі субсидію хтось оформляв на електроопалення?

 

довідку треба з електромережі про те, шо в хаті прописано стільки то людей і шо дійсно встановлена електроопалювальна установка. Має надати по ідеї начальник маркетингової служби ел.мережі по місцю. у відділі субсидій кажуть, шо якшо наприклад прописані 4 людини, а хата 100-120-150 кв.м. тобто не вписуєтесь в норму то не оформлять. Не знаю чи правда, але наврят правомірно. Поспорити з ними прийдеться думаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав документи на ЕЛ опалення, в особистому кабінеті з"явилась позначка тариф "Село +ЕЛ опалення, в вас в особистих кабінетах теж так пише?

www.dropbox.com/s/ai3jo2jemfatp0q/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202016-07-24%2023.43.49.png?dl=0

%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202016-07-24%2023.43.49.png?dl=0

Змінено користувачем oleg.zefir
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав документи на ЕЛ опалення, в особистому кабінеті з"явилась позначка тариф "Село +ЕЛ опалення, в вас в особистих кабінетах теж так пише?

www.dropbox.com/s/ai3jo2jemfatp0q/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202016-07-24%2023.43.49.png?dl=0

%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202016-07-24%2023.43.49.png?dl=0

Да, причем и мощность по договору указана. По тарифу я как-то выкладывал скрин из личного кабинета - "Город+...."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, причем и мощность по договору указана. По тарифу я как-то выкладывал скрин из личного кабинета - "Город+...."

 

В мене потужність теж прописана, коли робив скрин не захватив весь екран.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. У мене питання до юзерів електро котлів, будинок 195м2, півтори цеглини+між ними 8 см пінопласт, енергозберігаючі вікна, дах 25см мін вата Роквул, перший поверх теплі поли, другий радіатори (думаю, про можливіть зробити теплі поли і на другому поверсі, підкажіть, чи доцільно?).

Питання, якщо я встановлю 18 квт Протерм скат+ТА, можливо використовувати лише нічний тариф і щоб хата не сильно втрачала тепло, чи ТА мені не сильно допоможе?. І якщо в основі топити вночі, як вирахувати навантаження котла, чи краще розраховувати від гіршого 18квт/год?. При опаленні вдень можна виставити електро котел на підтримку системи на 4 Квт/год?.

Перечитав теми про ТТ котел і щось мені перехотілось його ставити, великі витрати на доп. обладнання+ заморока з використанням.

Всім дякую за відповіді!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. У мене питання до юзерів електро котлів, будинок 195м2, півтори цеглини+між ними 8 см пінопласт, енергозберігаючі вікна, дах 25см мін вата Роквул, перший поверх теплі поли, другий радіатори

 

Так, електрокотел - це супер зручно, тихо і без зайвої мороки. (у мене протерм 12кВт на буд. 108м2. 1й поверх ТП та радіатори, 2й - тільки радіатори). За всі зими працював не більш ніж на 8кВт.

Теж задумувався як гріти тільки вночі:

- самий простий і не комфортний варіант, це включати на ніч і виключати на день вручну. як і робив я 2 роки. на ніч з 23 до 07 включав на 8кВт та виставляв обмеження т-ри в котлі 55градусів. Після 7 ранку просто виставляв обмеження 2кВт і так він працював весь день. до 23 - це коли на дворі нижче нуля. Не зручно, але досить комфортно.

- можна трохи автоматизувати і поствити термостат який буде залежно від т-ри включати і виключати котел... Поставив. Перше що не сподобалось, що коли котел відключается перш за все втрачають т-ру поли 1го поверху...і стає не комфортно. В хаті тепло, а в ноги не комфортно. Напевно щоб такого не було дійсно треба використовувати ТА, навіть не знаю якого обєму. Напевно літрів 300. Всього в мене система 75л.

І якщо в основі топити вночі, як вирахувати навантаження котла, чи краще розраховувати від гіршого 18квт/год?
якщо так топити, то напевно буде дуже жарко, думаю вам навряд чи більше 14 треба буде.

При опаленні вдень можна виставити електро котел на підтримку системи на 4 Квт/год?.
МОжна. Ставите т-ру води в котлі побільше, а обмеження по кіловатам 4 і тоді від буде весь час гріти на 4 кВт.

(думаю, про можливіть зробити теплі поли і на другому поверсі, підкажіть, чи доцільно?).
може краще радіатори на першому?

Тепло піднімається вгору. Якщо перший поверх прогріти, то на другому завжди будет тепло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МОжна. Ставите т-ру води в котлі побільше, а обмеження по кіловатам 4 і тоді від буде весь час гріти на 4 кВт.

може краще радіатори на першому?

Тепло піднімається вгору. Якщо перший поверх прогріти, то на другому завжди будет тепло.

 

У мене на першому ТП+радіатори:), та вирішив на другому всеж таки зроблю також ТП, нехай буде, поки роботи якраз на цьому етапі, це більше для майбутнього під низькотемпературні девайси типу ТН або сонце.

Як порадите на цю зиму спробувати палити тільки електрикою, поки в будинку будуть робитись внутрішні роботи, чи відразу купляти ТТ котел?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. У мене питання до юзерів електро котлів, будинок 195м2, півтори цеглини+між ними 8 см пінопласт, енергозберігаючі вікна, дах 25см мін вата Роквул, перший поверх теплі поли, другий радіатори (думаю, про можливіть зробити теплі поли і на другому поверсі, підкажіть, чи доцільно?).

Питання, якщо я встановлю 18 квт Протерм скат+ТА, можливо використовувати лише нічний тариф і щоб хата не сильно втрачала тепло, чи ТА мені не сильно допоможе?. І якщо в основі топити вночі, як вирахувати навантаження котла, чи краще розраховувати від гіршого 18квт/год?. При опаленні вдень можна виставити електро котел на підтримку системи на 4 Квт/год?.

Перечитав теми про ТТ котел і щось мені перехотілось його ставити, великі витрати на доп. обладнання+ заморока з використанням.

Всім дякую за відповіді!

 

Щоб відмовитись повністю від денної електроенергії для Вашої площі потрібен ТА тони на дві ,і нагрітий до 90 гр. Котла на 18 кв. для цього не вистачить.Щоб щось порахувати потрібно знати тепловтрати будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб відмовитись повністю від денної електроенергії для Вашої площі потрібен ТА тони на дві ,і нагрітий до 90 гр. Котла на 18 кв. для цього не вистачить.Щоб щось порахувати потрібно знати тепловтрати будинку.

Швидше не потужності котла не вистачить, а грошей на сплату рахунків за електрику :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб відмовитись повністю від денної електроенергії для Вашої площі потрібен ТА тони на дві ,і нагрітий до 90 гр. Котла на 18 кв. для цього не вистачить.Щоб щось порахувати потрібно знати тепловтрати будинку.

 

А як їх обрахувати, ті тепловтрати, в неті багато неточних калькуляторів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Швидше не потужності котла не вистачить, а грошей на сплату рахунків за електрику :D

 

Людина конкретно запитала про опалення електрокотлом,якщо опалювати по спец тарифу на опалення і зі знижкою 50% вночі,то тепло коштує значно дешевше газу.і ненабагато дорожче дров.

 

Добавлено через 1 минуту

А як їх обрахувати, ті тепловтрати, в неті багато неточних калькуляторів.

 

Якщо опалювали будинок газом,то нескладно знаючи добовий розхід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- можна трохи автоматизувати і поствити термостат який буде залежно від т-ри включати і виключати котел... Поставив. Перше що не сподобалось, що коли котел відключается перш за все втрачають т-ру поли 1го поверху...і стає не комфортно. В хаті тепло, а в ноги не комфортно. Напевно щоб такого не було дійсно треба використовувати ТА, навіть не знаю якого обєму. Напевно літрів 300. Всього в мене система 75л.

У вас есть возможность реугулировки через внешний термостат. А через него выставлять минимальную температуру в день. А вечером до прихода в дом настроить автоматическое включение. Или включение по зонам счетчика.

Это все настройки самого термостата, главное его запрограмировать.

 

Ставить ТА можна, но если у вас дом имеет большую теплоемкость и низкиетеплопотери, то можна и обойтись. За день сильно не охладится. Максимум на 5 градусов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина конкретно запитала про опалення електрокотлом,якщо опалювати по спец тарифу на опалення і зі знижкою 50% вночі,то тепло коштує значно дешевше газу.і ненабагато дорожче дров.

Ага, "гладко было на бумаге...": 195 м.кв. - это не 70, спецтариф закончится на 3000 кВт. И что дальше? По 1,64 грн/кВт? Или в пересчете на газ - по 13 грн/куб газа?

Или греть будут иллюзии, что топить будем только ночью за 50%?

 

ЗЫ. У меня дом 250 кв., отапливается 160, утеплен 10-13 см + 10 см пенопласт на перекрытии 2-го этажа и 20 см минваты в крыше. В системе - литров 300 воды - тот же небольшой ГА. Эл.котел - Протерм 9кВт не тянет в морозы - вечером 55 град в системе, утром - 45. Как дотопка в комбинации с газом - да. При этом уходило 1500-1800 кВт/месяц и газа до 200 кубов.

Так что теория - это одно, а реальная жизнь - другое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, "гладко было на бумаге...": 195 м.кв. - это не 70, спецтариф закончится на 3000 кВт. И что дальше? По 1,64 грн/кВт? Или в пересчете на газ - по 13 грн/куб газа?

Или греть будут иллюзии, что топить будем только ночью за 50%?

 

ЗЫ. У меня дом 250 кв., отапливается 160, утеплен 10-13 см + 10 см пенопласт на перекрытии 2-го этажа и 20 см минваты в крыше. В системе - литров 300 воды - тот же небольшой ГА. Эл.котел - Протерм 9кВт не тянет в морозы - вечером 55 град в системе, утром - 45. Как дотопка в комбинации с газом - да. При этом уходило 1500-1800 кВт/месяц и газа до 200 кубов.

Так что теория - это одно, а реальная жизнь - другое.

 

Все правильно Ви пишете,у будь якому випадку потрібен ще один котел,на даний момент найвигідніше ТП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, "гладко было на бумаге...": 195 м.кв. - это не 70, спецтариф закончится на 3000 кВт. И что дальше? По 1,64 грн/кВт? Или в пересчете на газ - по 13 грн/куб газа?

Или греть будут иллюзии, что топить будем только ночью за 50%?

 

ЗЫ. У меня дом 250 кв., отапливается 160, утеплен 10-13 см + 10 см пенопласт на перекрытии 2-го этажа и 20 см минваты в крыше. В системе - литров 300 воды - тот же небольшой ГА. Эл.котел - Протерм 9кВт не тянет в морозы - вечером 55 град в системе, утром - 45. Как дотопка в комбинации с газом - да. При этом уходило 1500-1800 кВт/месяц и газа до 200 кубов.

Так что теория - это одно, а реальная жизнь - другое.

9 квт * 8 (ночных часов) = 72 * 30 = 2160.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, у мене стоять спец автомати які показують вольтаж струму по фазах, і мають граничні межі, нижня 175Вт, верхня 245, і при їх перевищинні вони автоматом вирубають фазу, до стабілізації струму, так от по двох фазах декілька разів на день він скаче до 248-250Вт і вона вирубається, зараз будемо ставити Протерм Скат 18КвТ, для нього ці перепади сильно зашкодять?

Дякую.

 

Добавлено через 1 минуту

9 квт * 8 (ночных часов) = 72 * 30 = 2160.

 

У мене багатодітна сім'я, зараз буду оформляти електро тариф без ліміта використаної електроенергії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, у мене стоять спец автомати які показують вольтаж струму по фазах, і мають граничні межі, нижня 175Вт, верхня 245, і при їх перевищинні вони автоматом вирубають фазу, до стабілізації струму, так от по двох фазах декілька разів на день він скаче до 248-250Вт і вона вирубається, зараз будемо ставити Протерм Скат 18КвТ, для нього ці перепади сильно зашкодять?

Дякую.

В протерма "мізки" живляться від однієї фази. Решта фаз живлять тільки тени. По ним перепади напруги не важливі, тому можете під'єднати їх в обхід релє напруги. Ну а щодо фази що живить автоматику, можете залишити релє напруги, якщо Вам так буде спокійніше. З іншої сторони, зі слів сервісного інженера протерму, він не памятая жодного випадку виходу Скатів з ладу через коливання напруги. Стабілізатори ставити до котла вони не рекомендують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стабілізатори ставити до котла вони не рекомендують.

 

А на какие пороги у вас настроено защитное реле что отрубает фазу, которая питает автоматику Протерма?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на какие пороги у вас настроено защитное реле что отрубает фазу, которая питает автоматику Протерма?
Пока ни на какие. Еще свои реле не поставил. Да и по опыту проживания вижу что скачков то особо и нет. Один раз только было короткое понижение до 180В, на несколько минут. В остальном напряжение относительно стабильно.

123412341234234243.thumb.jpg.97f3d924c8fd454a2d083db951656af6.jpg eq412341234.thumb.jpg.8a4610a844ea27f4bc3d2d0de765613d.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Підкажіть, якщо у мене багатодітна сім'я, тобто електрика по 0,57 грн. без обмеження споживання, то тариф на електро опалення мені не потрібно оформляти, якщо планую топити електро котлом?.

Тариф на електро опалення це просто 3600 КвТ по 0,57, чи щось інше?.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, якщо у мене багатодітна сім'я, тобто електрика по 0,57 грн. без обмеження споживання, то тариф на електро опалення мені не потрібно оформляти, якщо планую топити електро котлом?.

Тариф на електро опалення це просто 3600 КвТ по 0,57, чи щось інше?.

Дякую!

Для отримання субсидії чи пільги на багатодітну сім'ю, думаю, треба оформити. А то нарахують Вам субсидію на тверде паливо з розрахунку 1500 грн за тонну вугілля (якщо газу нема).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, якщо у мене багатодітна сім'я, тобто електрика по 0,57 грн. без обмеження споживання, то тариф на електро опалення мені не потрібно оформляти, якщо планую топити електро котлом?.

Тариф на електро опалення це просто 3600 КвТ по 0,57, чи щось інше?.

Дякую!

Тариф для многодетных, приемных семей и детских домов семейного типа, независимо от объемов потребления электроэнергии - 0,714 гривен.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всем привет, дом 2 этажа по один 45, второй 39м2, 15см пенопласт по стенам и 20 минвата над потолком + все зашито гипсом изнутри. вопрос, 7,5квт Тенко Стандарт справится? и сколько будет на практике набегать в среднем в мес квт)) прошу ногами не пинать, тему не перечитывал всю ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и сколько будет на практике набегать в среднем в мес квт))

пожалуй это к кашпировскому, или у вас стены только из пенопласта?

а до постройки просчеты не вели ни разу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...